آیا DAZN ارزشش را دارد؟ بررسی DAZN 2019

آیا DAZN ارزشش را دارد؟ بررسی DAZN 2019

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-05-07 16:11:46 در سرگرمی


اگر عاشق ورزش هستید ، احتمالاً در دو ماه گذشته بیشتر آرمیده‌اید که یک آرم DAZN ظاهر شود. شاید تا جایی که شما واقعاً کنجکاو شده اید و در حال جستجوی این موضوع هستید که آیا DAZN ارزش آن را دارد یا باید با اشتراک تلویزیون خود بکشید.

DAZN توضیح داد

قبل از اینکه به این بررسی DAZN بپردازیم ، ارزشمند است توضیح دهیم که DAZN چیست.

به DAZN فکر کنید مانند Netflix یا Hulu ورزش. DAZN یک بستر ورزشی مستقیم است که می توانید در ازای پرداخت حق عضویت ماهانه ، مطالب را با بالاترین کیفیت ممکن ، بدون تاخیر مشاهده کنید.. این برنامه در سال 2016 راه اندازی شد و محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است و از آن زمان در چندین کشور راه اندازی شده است ، از جمله اتریش ، آلمان ، ژاپن ، سوئیس ، کانادا ، ایتالیا ، ایالات متحده ، اسپانیا و برزیل ، ستاره هایی مانند کریستیانو رونالدو با این سکو امضا کردند..

چرا DAZN در سال 2019 حس می کند

خوب ، اولا ، اگر شما خارج از مناطق پشتیبانی DAZN هستید ، این بدان معنی نیست که شما قادر به تماشای DAZN نخواهید بود. ما در مورد چگونگی دسترسی DAZN در انگلستان ، خارج از ایالات متحده ، خارج از کانادا ، استرالیا و همچنین در هر نقطه از این سیاره ، صادقانه راهنمایی کرده ایم ، بنابراین اگر DAZN در منطقه شما پشتیبانی نمی شود و شما هستید. د هنوز دوست داریم به آن دسترسی پیدا کنیم ، ما راهنماتی در مورد آن داریم.

اما دلیل عدم درک DAZN در سال 2019 این است که اینترنت به اندازه کافی خوب شده است تا جایی که می توانیم محتوا را از طریق آن جریانی کنیم. و در حالی که همه ما دوست داریم که بتوانیم مسابقات تیم های مورد علاقه مان را تماشا کنیم ، همیشه خانه نخواهیم بود. DAZN تماشای تیم یا ورزشکار مورد علاقه شما را بدون توجه به مکان شما امکان پذیر می کند و تنها برای آن ، DAZN ارزش آن را دارد. شما هرگز فرصتی برای تماشای بسیاری از مسابقات ورزشی از راحتی تلفن ، رایانه لوحی ، لپ تاپ یا Fire TV Stick مانند گذشته خود با DAZN ندارید..

"جهان در حال تغییر است و به لطف یک رویکرد خلاقانه ، DAZN موانعی را برای هواداران ورزش در حال شکستن است." - کریستیانو رونالدو

DAZN مبلغ فوق العاده ای را برای شما پس انداز می کند

آیا DAZN برای بسیاری از آن ارزش دارد ، سوالی است که همراه با قیمت گذاری مطرح می شود. همه ما می خواهیم پس انداز کنیم و در عین حال از دسترسی به همه چیزهایی که می خواهیم تماشا کنیم لذت ببریم.

وقتی نوشتیم که چرا DAZN در انگلستان در دسترس نیست و در مورد چگونگی کار کردن آن ، ما برخی تحقیقات در مورد بازار انگلیس را انجام دادیم و مشخص کردیم که می توانید با خلاص شدن از اشتراک تلویزیون خود با بسته های ورزشی ، سالانه 700 پوند پوند صرفه جویی کنید. و گرفتن DAZN به جای آن. با آن پول می توانید Netflix و Hulu را بدست آورید و هنوز هم مقداری پول برای تعطیلات آخر هفته در خارج از کشور خود دارید.

آیا DAZN ارزش آن را دارد کاملاً به جایی که تو هستی بستگی دارد

درست مانند Netflix ، نابرابری محتوا با DAZN وجود دارد. در همین حال ، امثال انگلیس در حال حاضر به هیچ وجه از DAZN پشتیبانی نمی کنند ، DAZN آمریکایی در مقایسه با DAZN کانادایی بسیار محدود است.

اگر می خواهید DAZN را در ایالات متحده بدست آورید ، فقط به برخی از رویدادهای جنگی دسترسی خواهید یافت که بسیار محدود است به خصوص اگر دوست ندارید از جنگیدن استفاده کنید.

امثال DAZN کانادایی لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ اروپا ، سری آ ، لیگ 1 ، لیگ برتر و بسیاری موارد دیگر را ارائه می دهد. به طور کلی ، این ایالات متحده است که بیشترین محتوای موجود را در اختیار دارد ، اما در این مثال ، DAZN کانادایی دارای محتوای بسیار بیشتری است.

آیا ارزش DAZN بستگی به این دارد که کجا هستید ، با این حال ، حتی اگر در ایالات متحده نیز باشید ، می توانید به امثال DAZN کانادایی یا DAZN ایتالیایی دسترسی پیدا کنید که همچنین دارای برخی محتوای منحصر به فرد دیگر است که لایک های Candian DAZN را ندارند. برای این کار ، راهنمای ما در مورد چگونگی رفع انسداد ایتالیایی DAZN را بررسی کنید و فقط بخشی از فریب دادن DAZN را اعمال کنید. ما در انتهای این بررسی DAZN نیز به جنبه ای از روند خواهیم پرداخت.

جوانب مثبت و منفی DAZN

قیمت گذاری شده در حال حاضر ذکر شده ارزش فوق العاده ای را ارائه می دهد که اشتراک های تلویزیون نمی توانند با آن رقیب شوند. و در حالی که ممکن است کسی بگوید که اشتراک تلویزیون کانالهای زیادی را ارائه می دهد ، به چه تعداد از آنها اهمیت می دهید? کیفیت بیش از کمیت اهمیت دارد.

این سرویس خود کیفیتی را ارائه می دهد که هیچ وب سایت جریان غیرقانونی بدون نیاز به تازه کردن صفحات برای به دست آوردن یک جریان جدید و بدون تبلیغات آزار دهنده ارائه نمی دهد. و مهمتر از همه ، DAZN خود نیاز به جریان غیرقانونی را حل می کند. بیشتر افراد به طور غیرقانونی جریان می یابند زیرا تا آنجا که تماشا می کنند گزینه های محدودی دارند. DAZN رویدادهای ورزشی را با قیمتی ارائه می دهد که هیچ کس از آن شکایت نخواهد کرد.

شاید یک محدودیت از حساب DAZN این باشد که شما فقط می توانید همزمان با 2 دستگاه جابجا شوید ، اما غیر از این ، به غیر از مسئله منطقه ، واقعاً هیچ چیز منفی برای گفتن درباره DAZN وجود ندارد. آنها در حال انجام یک کار باورنکردنی هستند.

چگونه می توان مناطق DAZN را تغییر داد تا از بهترین رویدادهای ورزشی ممکن لذت ببرید

اگر تعجب می کنید چطور است که DAZN بیش از آنکه فقط در حال وقایع در ایالات متحده باشد در حال حاضر از جنگ پشتیبانی نمی کند ، همه چیز به حقوق می رود. ورود به بازاری دشوار است که در آن بسیاری از کانالهای ورزشی دارای حق انحصاری برای نمایش محتوای خاص هستند. مطمئناً DAZN در ایالات متحده مطالب بیشتری را در آینده خواهد داشت ، اما پیش از آنکه بتواند برای سایر رویدادها حق کسب کند ، باید منتظر بماند تا قراردادهای سایر کانالهای ورزشی پایان یابد.

به همین دلیل ، برای بسیاری از DAZN ارزش آن را ندارد ، مگر اینکه آنها بدانند چگونه مناطق را تغییر دهند.

و برای آن ، شما باید از VPN استفاده کنید.

PrivateVPN هر دو DAZN ایتالیایی ، آمریکایی و کانادایی را پشتیبانی می کند و آن را به عنوان یکی از خدمات بسیار پشتیبانی DAZN پشتیبانی می کند ، به خصوص با توجه به اینکه فریب DAZN چقدر سخت است که فکر کنید که در منطقه پشتیبانی شده ای هستید ، چقدر سخت است. ما در مورد بعضی از راهنماهای ذکر شده با عمق بیشتری در مورد آن صحبت کردیم ، اما اساساً اگر به سرور DAZN مناسب به عنوان مثال در کانادا وصل شوید ، DAZN فکر خواهد کرد که شما در کانادا هستید و به این ترتیب محتوای کانادایی را به شما نشان می دهد..

برای ساختن این کار ، باید از VPN مناسب استفاده کنید. اتصال به هر سرور Candian یا ایتالیایی کافی نیست. DAZN متوجه خواهد شد که از VPN استفاده می کنید.

آیا DAZN ارزشش را دارد?

برای جمع بندی این بررسی DAZN 2019 ، DAZN کاملاً ارزشش را دارد. گفتن چیزهای بد در مورد بسترهای نرم افزاری که موجب صرفه جویی در صدها نفر در ماه می شود ، بسیار دشوار است ، ورزش به مراتب بیشتری را به ما نشان می دهد که در واقع می خواهیم با انتخاب ورزشی که تماشا می کنیم از نظر ما باشد ، با توانایی تماشای هر مکان.

تنها محدودیت مکان شماست. چیزی که PrivateVPN و راهنماهای ما برطرف می کنند. چیزی که شاید در آینده مسئله ای نباشد زیرا DAZN به رشد خود ادامه می دهد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me