نحوه تماشای DAZN در انگلستان (در تمام دستگاه ها)

نحوه تماشای DAZN در انگلستان (در تمام دستگاه ها)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-08-24 23:05:29 در سرگرمی


آیا می خواهید بدانید که چگونه DAZN را در انگلستان تماشا کنید؟ البته که انجامش میدی, DAZN مانند Netflix ورزش های زنده است که می توانید از MLS گرفته تا لیگ قهرمانان اروپا چیزی تماشا کنید.

واقعیت ، DAZN به علاوه Netflix / Hulu نیاز به اشتراک تلویزیون را برطرف می کند انگار که ورزش خود را دارید و برنامه های تلویزیونی خود را دارید. & فیلم ها ، هر زمان که می خواهید می توانید تماشا کنید. زندگی عالی ، متعجب?

فقط یک مشکل وجود دارد DAZN فقط در آلمان ، اتریش ، سوئیس ، ایتالیا ، کانادا و ژاپن فعالیت می کند. حتی اگر در انگلستان تأسیس شده باشد ... در انگلیس کار نمی کند به همین دلیل شما در اینجا به دنبال چگونگی تماشای DAZN در انگلستان از طریق همه دستگاه ها هستید.

و خوشبختانه ، راهی وجود دارد ، و ما امروز آن را به اشتراک خواهیم گذاشت.

آنچه در مورد DAZN بسیار عالی است که باعث می شود شما می خواهید بدانید که چگونه DAZN را در انگلستان تماشا کنید?

ارائه دهنده تلویزیون شما ممکن است چندین کانال ورزشی را در اختیار شما قرار دهد ، اما هیچکدام از این کانالها هیچ رویداد ورزشی خاصی را که می خواهید تماشا کنید به شما ارائه نمی دهد..

می خواهید تورس ، اینیستا و پودولسکی را در ژاپن بازی کنید؟ در اکثر کانالها نیست. DAZN؟ این امکان را به شما می دهد تا نه تنها لیگ برتر بلکه لیگ دوم و سوم را نیز تماشا کنید.

DAZN سکویی است که به شما امکان می دهد ورزشی را که می خواهید در حال حاضر مشاهده کنید نه اینکه بخاطر انتخاب محدودی که توسط ارائه دهنده تلویزیون داده اید و هزینه اضافی را برای بسته بندی با کانال های ورزشی بیشتر به شما امکان می دهد ، تماشا کنید..

رونالدو که چند روز پیش با DAZN به عنوان سفیر جهانی خود امضا کرد اظهار داشت: "جهان در حال تغییر است و به لطف یک رویکرد ابتکاری ، DAZN موانعی را برای طرفداران ورزش در حال از بین بردن است."

و درست است که DAZN مشكلات را از بین می برد.

نحوه تماشای DAZN در انگلستان در سال 2018?

در پایان روز به دلیل حقوق همه چیز به مکان شما کاهش می یابد. DAZN حق ندارد ورزش های خود را در همه جا بازی کند ، و تا زمان انجام این کار ، آنها قادر نخواهند بود در امثال انگلستان که قبلاً در آن حضور دارند گسترش یابند و برای کمک به سایر کشورها در تماشای DAZN تلاش کنند..

برای تماشای DAZN در انگلستان ، باید در خارج از بریتانیا و در یکی از کشورهایی باشید که DAZN از آن پشتیبانی می کند. شما باید به دنبال کانادا ، ایتالیا ، اتریش یا آلمان باشید.

آیا قصد دارید آنجا پرواز کنید؟ نه. از این بابت نگران نباشید.

اما به DAZN نیاز دارید که فکر کنید اگر قصد تماشای آن را ندارید در انگلستان نیستید.

چگونه DAZN را متقاعد می کنید که در انگلستان نیستید بلکه در یکی از کشورهای کارگر هستید؟ با استفاده از VPN.

VPN یک شبکه خصوصی مجازی است.

این امکان را به شما می دهد که عملا در یک کشور متفاوت باشید.

ولی...

برای تماشای DAZN در انگلستان ، به VPN مناسب احتیاج دارید وگرنه کار نخواهد کرد. اتصال به سرور در کانادا کافی نیست. شما فقط این پیام را دریافت خواهید کرد...

در کشوری که از DAZN پشتیبانی می کند ، باید به سرور وصل شوید ، اما باید به سرور متصل شوید که با DAZN کار می کند. و تعداد زیادی از اینها نیست DAZN یک کار عالی در پیشگیری از استفاده از VPN انجام می دهد و از این گذشته ، دقیقاً مانند Hulu ، آنها به دلیل محدود بودن حقوقشان برای پخش محتوای محدود به چندین کشور ، مجبورند خیلی زیاد باشند.

PrivateVPN از DAZN پشتیبانی می کند. شما با فرآیند 30 ثانیه ما ثبت نام می کنید که انجام آن بسیار آسان است. و بعد ، خوب ، پس از اینکه مشتری خود را بارگیری کردید که می توانید در امثال Amazon Fire TV Stick ، ​​Android ، iOS ، Windows و Mac بارگیری کنید ، به سرور ما وصل شوید و DAZN را در انگلستان مشاهده کنید..

اما البته نه از سرورهای ما با DAZN کار می کند. اکثر خدمات اصلاً از DAZN پشتیبانی نمی کنند. ما انجام می دهیم فقط در هر سرور نیست.

شما باید به سرور کانادا - تورنتو 2 خود متصل شوید.

پس از انجام این کار ، خوب ، ما برای همه دیگران که با شما زندگی می کنند متاسفیم زیرا شما همیشه در دسترس نخواهید بود.

دریافت برنامه در دستگاه شما یک قدم اضافی است اگرچه در وب سایت از طریق رایانه مشکلی ایجاد نمی شود ، ممکن است در دستگاه تلفن همراه شما باشد.

شما قادر به تماشای DAZN در خارج از انگلستان در سال 2018 در Chromecast اگرچه نیستید

DAZN در سال 2018 در خارج از انگلیس برای شما در Chromcast as کار نخواهد کرد حتی اگر Chromecast توسط Google ایجاد شده باشد ، از نصب برنامه های Android پشتیبانی نمی کند به این معنی که شما نمی توانید VPN نصب کنید و Chromecast شما را به عنوان شخصی در کانادا نمی بیند و از استفاده شما از سرویس جلوگیری می کند.

به همین دلیل است که باید به Amazon Fire TV Stick بروید.

نحوه تماشای DAZN در انگلستان در Amazon TV TV Stick

تنها چیزی که اکنون شما را از تماشای DAZN در انگلستان در چوب آمازون آمازون آمازون باز می دارد ، عدم وجود برنامه DAZN در Fire TV Stick است..

و صادقانه بگویم ، این جایی است که بهترین گزینه اتصال به آمازون آلمانی است زیرا این برنامه برای شما در دسترس است تا بتوانید DAZN را در انگلستان در Amazon Fire TV Stick تماشا کنید ، نیاز به Appstore شما در Amazon باشد. در یکی از کشورهایی که آمازون دارای یک Appstore اختصاصی است.

 • برای راه‌اندازی آن ، باید با فشار دادن روی ، وارد تنظیمات Amazon خود در مرورگر وب خود شوید حساب شما و وارد مدیریت محتوای و دستگاه های خود شوید.
 • سپس باید فشار دهید اولویت ها که در آن منطقه فعلی خود را به همراه یک مشاهده خواهید کرد تغییر دادن دکمه کنار آن.
 • آن را فشار دهید و به آلمان تغییر دهید.
 • در آنجا باید یک آدرس آلمانی ارائه دهید. به جای ایجاد آن ، به دنبال یک "تولید کننده آدرس آلمانی" در Google باشید. این کار باعث می شود زمان زیادی صرفه جویی کنید ، زیرا می خواهید یک آدرس معتبر تهیه کنید.
 • پس از اتمام این مرحله ، هنگام روشن کردن مجدد باید دستگاه خود را دوباره ثبت کنید ، اما برنامه DAZN را مشاهده خواهید کرد.
 • و بعد از آن برنامه PrivateVPN را در Amazon Appstore بارگیری کنید و به سرور تورنتو 2 ما متصل شوید.

اینگونه است که DAZN را در انگلستان در Amazon Fire TV Stick مشاهده می کنید.

نحوه تماشای DAZN در انگلستان بر روی Android

در صورتی که بیش از حد تنبل شده باشید تا از این فرآیند عبور کرده و برنامه را با گزینه های توسعه دهنده موجود نصب کنید ، در Android می توانید "DAZN.apk" را در Google جستجو کنید. اما این یک روش ایمن نیست زیرا ممکن است برنامه به خطر بیفتد.

 • برای تغییر کشور فروشگاه Play خود ، باید به آن بروید پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات.
 • در آنجا ، بر روی فشار دهید کشور برگه و مطبوعات ادامه دهید.
 • انتخاب کنید آلمان به عنوان یک کشور و یک "تولید کننده آدرس آلمانی" را در Google جستجو کنید و آن آدرس را ارائه دهید.
 • این موجب صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا معتبر است. ارسال کنید و در آخر وارد شوید تنظیمات بر روی دستگاه خود دنبال کنید برنامه ها جایی که باید پیدا کنید فروشگاه Google Play و مطبوعات Force Stop به دنبال فشار دادن ذخیره سازی و کلیک روی دکمه در کلاه هایی که بیان شده است اطلاعات روشن.

اگر DAZN نشان نمی دهد ، آخرین مرحله را چند بار تکرار کنید ، و بعد از آن ، PrivateVPN را بارگیری کنید و به سرور تورنتو 2 وصل شوید ، و به این ترتیب است که شما DAZN را در انگلستان در Android مشاهده می کنید..

نحوه تماشای DAZN در انگلستان در دستگاه های iOS

این کار در دستگاه های اپل بسیار راحت تر از دستگاه های Android است ، جز این که باید مراقب باشید زیرا اگر سعی دارید فقط مکان های تغییر مانند Android را کپی کنید ، از تمام برنامه هایی که تا به حال داشته اید خلاص خواهید شد..

 • اولین قدم برای تماشای DAZN در انگلستان در دستگاه های iOS ، خروج از حساب فعلی iCloud شماست.
 • دوم اینکه وارد شوید تنظیمات به دنبال iCloud در آنجا دکمه مربوط به ساخت یک Apple ID جدید وجود دارد.
 • درست کنید اما با یک آدرس آلمانی.
 • یکبار دیگر باید "تولید کننده آدرس آلمانی" را در Google جستجو کرده و آدرس آلمان را تهیه کنید.
 • پس از آن ، شما قادر خواهید بود DAZN را در فروشگاه اپل اپل پیدا کنید حتی اگر در انگلستان هستید.

پس از آن ، تمام کارهایی که باید انجام شود ، نصب PrivateVPN و اتصال به سرورهای تورنتو 2 ما است.

البته ، اگر می خواهید بعداً به انگلستان برگردید زیرا برنامه های اختصاصی UK را بعداً بارگیری می کنید ، کافی است دوباره به حساب دیگر خود وارد شوید.

از تماشای غیرقانونی بودن در هنگام تماشای کیفیت بد جلوگیری کنید - DAZN را در انگلستان تماشا کنید

این طور نیست که همه حریص هستند و نمی خواهند هزینه بپردازند. این است که اکثر مواردی که مردم می خواهند تماشا کنند در دسترس نیستند و تنها مکانی که می توانند آن محتوا را پیدا کنند در اینترنت و با کیفیت پایین است.

اگر می توانید با PrivateVPN به DAZN در انگلستان دسترسی پیدا کنید ، می توانید تمام مسابقات ورزشی را که دوست دارید ، با کیفیت بالا و قانونی تماشا کنید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me