نحوه تماشای DAZN در اروپا از همه دستگاه ها

نحوه تماشای DAZN در اروپا از همه دستگاه ها

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-10-16 09:53:15 در سرگرمی


ورزش ها زیبا هستند ، و DAZN نیز چنین است. قادر به تماشای ورزشهای زنده که در واقع می خواهید بجای پرداخت هزینه های بیشتر برای اشتراک هایی که به تیم مورد علاقه خود نشان نمی دهید ، بپردازید زیرا این امر به اندازه کافی خوب نیست ، بسیار عالی است. اگر در جاهایی مانند کانادا زندگی می کنید. اما بیشتر مردم اروپا نمی توانند DAZN را تماشا کنند. از این رو این سوال وجود دارد که چگونه DAZN را در اروپا در تمام دستگاه ها تماشا کنید.

بسته به نوع دستگاه شما ، مراحل متفاوت خواهد بود ، اما به هر صورت ، می توانید DAZN در اروپا را در تمام دستگاه ها تماشا کنید ، خوب ، مگر اینکه از Chromecast استفاده کنید که این روش را پشتیبانی نمی کند.

برای تماشای DAZN در اروپا ، ابتدا باید حساب DAZN بسازید

آسان نیست!

ببینید ، DAZN درست مانند هولو ، ایجاد یک حساب کاربری را برای افراد دشوار می کند. و اگر نمی توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید ، نمی توانید از DAZN استفاده کنید. مراحل دیگر در مقایسه با این موارد بسیار آسان است.

برای تماشای DAZN در اروپا ، به کارت کانادایی نیاز دارید. بعداً فقط می تواند یک کارت آلمانی یا ایتالیایی باشد که بعدا در مورد آن صحبت خواهیم کرد ، اما در حال حاضر ، برای این کار ، به کارت کانادایی احتیاج دارید..

لازم نیست از یک بانک باشد. یک کارت پیش پرداخت خریداری کنید و باید کار کند. کانادایی ها افراد بزرگی هستند. فقط از کسی بخواهید که کمک کند. روش دیگر ، می توانید با کارت مجازی امتحان کنید. در هر صورت ، به کارت کانادایی احتیاج دارید.

و هنگامی که یکی از آنها را دارید ، حساب کاربری کنید. لازم نیست توضیح دهیم که چگونه این کار را انجام دهیم ،?

به جز ، شما نمی توانید تا زمانی که DAZN به شما بگوییم که در کشور شما در دسترس نیست ، حساب کاربری نکنید..

برای تماشای DAZN در اروپا ، باید فکر کنید که در یک کشور پشتیبانی شده هستید

جریان ورزشی یک بازار گسترده است و در دنیایی که BT بیش از یک میلیارد دلار برای حقوق لیگ قهرمانان در انگلستان پرداخت کرده است ، اگر BT می دانست مردم می توانند لیگ قهرمانان را با DAZN در انگلستان تماشا کنند ، خوب ، این پایان نخواهد یافت. به همین دلیل DAZN خدمات خود را به افرادی که در مناطق پشتیبانی نمی شوند متوقف می کند.

اما اگر بتوانید در منطقه غیر مسدود باشید ، DAZN کار خواهد کرد. و یک VPN به این صورت است که شما خود را در منطقه غیر مسدود قرار می دهید. شما فقط باید به یک سرور در کانادا وصل شوید و رونق آن ، DAZN کار خواهد کرد.

به جز DAZN یکی از سیستم عامل های پشتیبانی نشده توسط VPN است. یافتن یک VPN کار با DAZN بسیار دشوار است. سرورهای کانادایی به همان اندازه محبوب نیستند.

خصوصی VPN? این یکی از معدود سرورهای VPN است که از DAZN پشتیبانی می کند.

برخی از مزایای دیگر PrivateVPN؟ سرویس دهنده های Amazon Prime Prime و بیشترین مناطق Netflix در یک VPN. در مورد VPN ، PrivateVPN بسته کامل سرگرمی است.

ما ذکر کردیم که برای ثبت نام در مرحله آخر باید چیزی اعمال کنید و این یک VPN است.

اما چه در مورد نصب برنامه های DAZN برای تماشای DAZN در اروپا در همه دستگاه ها وجود دارد?

نحوه تماشای DAZN در اروپا در Stick / Cube آمازون آتش TV

بعد از اینکه یک حساب DAZN و PrivateVPN در Fire TV Stick / Cube خود نصب کردید که می توانید با جستجو در آن درست مانند هر برنامه دیگری انجام دهید ، باید برنامه DAZN را نصب کنید..

این مسئله مشکل ساز است ، هرچند که آمازون دارای تعداد مشخصی از Amazon Appstore است ، و خوب ، کانادا آن را ندارد ، به این معنی که بارگیری DAZN دشوار است.

برای بارگیری DAZN برای تماشای DAZN در اروپا در Amazon Fire TV Stick / Cube ، باید مکان خود را تغییر دهید تا در آلمان باشید, از کجا DAZN پشتیبانی می شود اما در جایی که PrivateVPN هنوز سرور DAZN کار ندارد. این بر هر چیزی تأثیر نمی گذارد زیرا فقط به برنامه نیاز دارید.

  • برای تغییر مکان خود در آلمان ، ابتدا باید به وب سایت آمازون بروید. با فرض اینکه یک فروشگاه بریتانیا دارید ، باید یک مورد را ببینید حساب شما برگه اگر به فروشگاه دیگری متصل هستید ، ممکن است کمی متفاوت به نظر برسد.
  • در هر صورت روی آنچه در نام خود است کلیک کنید و پس از آن با فشار دادن کلیک کنید محتوا & دستگاه ها جایی که شما باید آدرس خود را به روز کنید تا در آلمان باشید.
  • همچنین تا زمانی که DAZN را بارگیری کنید ، باید کارتهای پرداخت را برای مناطق دیگر حذف کنید. در غیر اینصورت ، ممکن است در بارگیری برنامه DAZN با مشکل روبرو شوید. و متأسفانه ، شما نمی توانید DAZN را در اروپا یا هرجای دیگر ، در Fire TV Stick ، ​​به طور مستقیم از مرورگر وب مشاهده کنید.
  • بعد از انجام این کار ، باید وارد شوید تنظیمات در Fire TV Stick / Cube خود دنبال کنید حساب من و توسط Deregister. شما باید بعد از چند لحظه انتظار دوباره جزئیات آمازون خود را ارائه دهید ، اما می توانید برنامه DAZN را ببینید.

نحوه تماشای DAZN در اروپا در دستگاه های iOS

آیا آن آیفون XS جدید است؟ مهم نیست می توانید DAZN را در تمام دستگاه های iOS تماشا کنید.

البته باید روی DAZN و PrivateVPN یک حساب کاربری داشته باشید ، اما باید فروشگاه فروشگاه اپل خود را نیز تغییر دهید.

در این مورد ، شما باید آن را تغییر دهید تا در کانادا باشید.

اما یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. اگر مکان فروشگاه خود را در حساب فعلی خود تغییر دهید ، همه چیز را از دست خواهید داد. نگران نباشید ، می توانید بعد از آن دوباره به حساب دیگر خود برگردید,.

البته برای ایجاد یک حساب کاربری جدید ، ابتدا از حساب iCloud فعلی خود خارج شوید و به تب iCloud در تنظیمات بروید و در آنجا دکمه ای درباره ایجاد یک حساب کاربری جدید مشاهده خواهید کرد. شما قبلاً این کار را کردید شما می دانید چگونه آن را انجام دهید. فقط مطمئن شوید که آدرس شما در کانادا است. برای این کار می توانید از یک ژنراتور آدرس در Google استفاده کنید.

بعد از داشتن حساب کاربری ، DAZN را بارگیری کنید و آماده تماشای DAZN In Europe هستید!

نحوه تماشای DAZN در اروپا در اندروید

برای مشاهده DAZN در اروپا در Android پس از داشتن حساب DAZN و استفاده از PrivateVPN ، فقط باید مکان فروشگاه خود را تغییر دهید.

قابل اعتماد و متخصص پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات به دنبال آن کشور برگه کانادا را انتخاب کرده و آدرس کانادایی ارائه دهید. ارسال کنید و وارد شوید تنظیمات بر روی دستگاه خود دنبال کنید برنامه ها جایی که باید پیدا کنید فروشگاه Google Play و مطبوعات Force Stop.

در حالی که هنوز هم در تنظیمات قابل اعتماد و متخصص ذخیره سازی و روی دکمه های موجود در کلاه ها کلیک کنید اطلاعات روشن.

این باید DAZN را در دسترس قرار دهد ، و در غیر اینصورت ، با پاک کردن داده ها و فشار دادن Force Stop بازی کنید.

DAZN را در اروپا در تمام دستگاه ها مشاهده کنید

تماشای DAZN در اروپا در همه دستگاه ها دشوار نیست ، دقیقاً مثل این که در آمریکا سخت نیست. به شرط آنکه در مقابل خود ابزار و اطلاعات مناسب داشته باشید. این پست تمام اطلاعات مورد نیاز شما را دارد.

و اگر هنوز نیاز به کمک دارید ، به پشتیبانی از مشتریان برنده جوایز ما دسترسی پیدا کنید و ما به شما کمک خواهیم کرد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me