چگونه می توان DAZN را در ایرلند از طریق تمام دستگاه ها دریافت کرد

چگونه می توان DAZN را در ایرلند از طریق تمام دستگاه ها دریافت کرد

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-02-25 17:27:16 در سرگرمی


این واقعیت که شما در جستجوی چگونگی به دست آوردن DAZN در ایرلند از طریق همه دستگاهها هستید ، به مشکل بزرگی که در چند سال گذشته بوجود آمده توسط اشتراک های تلویزیونی بوجود آمده است. کمبود ارزش.

تلویزیون آسمان؟ 37 یورو در هر ماه پس از یک دوره زمانی خاص. 37 یورو در ماه بدون کانال ورزشی. Sky Sports را به آن اضافه می کنید؟ در ابتدا 25 یورو و در طولانی مدت 40 یورو. 77 یورو برای ورزش های Sky که به شما لیگ برتر و برخی دیگر از مسابقات و مسابقات را ارائه می دهند ، اما هرگز دقیقاً آنچه را که می خواهید نشان نمی دهند زیرا Sky بیشتر نگران ارائه محبوب ترین است نه آنچه که برای همه مهم است.

ما قصد داریم به شما نشان دهیم که می توانید لیگ های موردعلاقه خود مانند NBA ، NFL ، NHL ، لیگ قهرمانان ، لیگ برتر ، سری آ ، لیگ 1 را تماشا کنید و این فقط برای ذکر چند مورد است ، برای قیمت 2 اشتراک تلویزیونی ماهانه خود ، برای یک سال. پس انداز حدود 770 یورو در سال. خواهش میکنم!

در این وبلاگ ما همچنین به افراد کمک می کنیم که Netflix را از خارج از ایالات متحده ، Hulu ، American Amazon Prime خارج کنند ، و فقط این موارد را برای اسامی چند ذکر می کنند. بعد از اتمام خواندن این مطالب را حتماً بررسی کنید ، به صراحت ، اگر آنچه در اینجا استفاده می کنید ، و Netflix را نیز دارید ، می توانید بدون پرداخت هزینه اضافی ، محتوای آن را دو برابر کنید..

اما بیایید در مورد چگونگی دستیابی به DAZN در ایرلند از طریق همه دستگاهها ، خواه یک iPhone ، iPad ، دستگاه Android ، Fire TV Stick یا فقط یک رایانه را صاف کنید. و ما اکیداً توصیه می کنیم که همه چیز را بخوانید تا این کار برای شما انجام شود.

آنچه باید اتفاق بیفتد تا بتوانید DAZN را در ایرلند از طریق تمام دستگاه ها دریافت کنید?

برای به دست آوردن DAZN در ایرلند در تمام دستگاههایی که ابتدا باید DAZN را فریب دهید که فکر می کنید در کانادا هستید و پس از ایجاد حساب کاربری ، و ایجاد برنامه فروشگاه خود فکر می کنید که در کانادا هستید..

چرا?

 1. تنها راهی که DAZN به شما امکان می دهد DAZN یا حتی یک حساب کاربری را تماشا کنید ، در صورت حضور در کانادا است. در غیر این صورت ، پیامی مبنی بر عدم وجود DAZN در مکان خود مشاهده خواهید کرد.
 2. ثبت نام البته ضروری است ، اما مراحل پیرامون این ثبت نام تفاوت زیادی با سایر ثبت ها دارد. بنابراین این روند کمی پیچیده تر است.
 3. شما باید فروشگاه برنامه خود را گول بزنید انگار که نمی توانید DAZN ظاهر نشود و مانع تماشای دستگاه تلفن همراه یا تلویزیون شود زیرا فقط می توانید از مرورگرهای وب در دستگاه های دسک تاپ مشاهده کنید.

اکنون که می دانید چه اتفاقی باید رخ دهد تا بتوانید DAZN را در ایرلند دریافت کنید و در تمام دستگاه ها این مراحل را طی کنید.

DAZN را فكر كرد كه در كانادا هستيد تا بتوانيد DAZN را در ايرلند بدست آوريد

تنها یک راه برای فریب DAZN برای به دست آوردن DAZN در ایرلند وجود دارد. این شامل تغییر موقعیت مکانی شما به طور واقعی است.

اگر واقعاً در کانادا هستید ، از نظر تئوری ، DAZN باید کار کند.

اکنون ، یک VPN ابزاری است که به شما امکان می دهد مکان خود را به طور واقعی تغییر دهید ، اما اینجا جایی است که ارائه دهنده VPN شما واقعاً مهم است زیرا بیشتر خدمات VPN با DAZN کار نمی کند به دلیل این واقعیت است که DAZN تلاش فوق العاده ای برای جلوگیری از خدمات VPN انجام می دهد. از کار با آن.

چرا؟ از آنجا که حقوق برای نشان دادن محتوا هزینه زیادی دارد ، و شرکت هایی که حق دارند برای نمونه مسابقات خاصی را در ایرلند به نمایش بگذارند ، می خواهند پول خود را برای مجوزها خرج کنند و برای آنها می خواهند که مبلغ 77 یورو را در ماه بپردازید ، و فشار زیادی بر امثال DAZN ایجاد کنید.

شما می توانید مبلغ زیادی را برای خدمات VPN بپردازید ، یا می توانید مبلغ کمتری بپردازید ، می توانید با صدها سرور سرویس دریافت کنید ، یا می توانید برخی از آنها را با هزینه کمتری دریافت کنید ، اما از همه مهمتر ، DAZN نیاز به همکاری با این سرورها دارد, و مشکل این است که اکثر خدمات صرف نظر از مبلغی که پرداخت می کنید با آن کار نمی کنند.

خدمتی که با DAZN کار می کند؟ خصوصی VPN اکنون ، ما می دانیم که شما چه فکر می کنید. شما این مطلب را در وبلاگ PrivateVPN می خوانید اما درست است ، ما یکی از معدود خدمات VPN هستیم که از DAZN پشتیبانی می کند. ببینید ، ما بیشترین سرور تا کنون نداریم ، اما اطمینان می دهیم که همه سرورهایی که در اختیار ما قرار دارد به جای اینکه شماره هایی باشند که برای شما هیچ ارزشی قائل نیستند ، قابل استفاده هستند. به عنوان مثال ما از پشتیبانیترین Netflix VPN پشتیبانی می کنیم. و به این دلیل است که ما کیفیت را بر حسب کمیت انتخاب می کنیم.

حال ، در صورت تمایل ، سایر خدمات VPN را جستجو کنید ، اما خوشبختانه با پشتیبانی DAZN ، و با 30 روز ضمانت پس انداز پول ، یکی از این ارزش ها را پیدا کنید..

در هر صورت ، یک VPN مورد نیاز است.

اگر قصد استفاده از PrivateVPN را دارید ، باید حسابی را ایجاد کنید که فقط یک فرآیند 30 ثانیه ای است که به دنبال آن بارگیری مشتری در هر سکو که در آن هستید قرار دارد و سپس فقط به یکی از سرورهای Canadain ما متصل شوید. بسته به زمان خواندن این ، برنامه باید به شما بگوید که کدام سرور کانادایی با DAZN کار می کند ، اما اگر اینطور نیست ، فقط همه آنها را امتحان کنید. در حال حاضر 4 سرور کانادایی وجود دارد ، بنابراین نباید خیلی سخت باشد.

هنگامی که این مرحله را انجام دادید ، مهمترین مرحله را در رابطه با دریافت DAZN در ایرلند در تمام دستگاه ها انجام داده اید.

مهمترین ، اما سخت ترین نیست...

ساختن یک حساب DAZN برای دریافت DAZN در ایرلند

این سخت ترین مرحله است و ما در مورد این مسئله صحبت خواهیم کرد که چرا فقط در یک ثانیه.

ببینید DAZN آنقدر فشار می آورد که واقعاً برای جلوگیری از استفاده دیگران از DAZN ، باید تلاش های محکمی انجام دهد.

به همین دلیل اگر می خواهید از DAZN کانادایی استفاده کنید ، باید کارت کانادایی داشته باشید.

و این دشوار است ، اما قبل از اینکه تسلیم شوید ، آن 770 یورو را که پس انداز می کنید به یاد داشته باشید.

چه کاری می توانید انجام دهید تا DAZN در ایرلند با این مشکل روبرو شوید?

 • از دوستی بپرسید که کانادایی است یا در کانادا زندگی می کند و کارت صادر شده کانادایی دارد. اگر به شما کمک کردند اشتراک خود را به اشتراک بگذارید.
 • از یک دوست یا شخصی که ممکن است دنبال کنید بخواهید و بدانید که آیا آنها می خواهند مبادله خدمات را انجام دهند. شاید در ازای دسترسی به DAZN آنها ، جزئیات آنها را به Netflix ارائه دهید.
 • کارت اعتباری مجازی صادر شده در کانادا دریافت کنید. این امر به تحقیق لازم تا رسیدن به حق نیاز دارد ، اما اگر به پس انداز 770 یورو اهمیت می دهید ، ارزش انجام آن را دارد. گرفتن کارت کارت مجازی ممکن است سریعترین روش باشد. هرچند که یکی را تنظیم کنید ، مطمئن شوید که سریعاً پول در آن هزینه کنید ، زیرا منابع مالی لازم برای ثبت نام وجود دارد.
 • از کارت پیش پرداخت که در کانادا صادر شده استفاده کنید. اکنون ، شما را برای صبر کردن احتیاج خواهد داشت ، اما شاید پیدا کردن کارت پیش پرداخت در کانادا آسان تر باشد تا یک کارت مجازی..

به غیر از این ، درست مثل ثبت نام در هر طرف دیگر ، فقط مطمئن شوید که کارت کانادایی دارید و یک آدرس کانادایی را که می توانید با آن ایجاد کنید ، تهیه کنید.

ثبت نام با اتصال به سرور مناسب با PrivateVPN به شما امکان می دهد DAZN را در ایرلند بدست آورید ، اما می خواهید آن را در تمام دستگاه ها استفاده کنید ، درست است؟ تاکنون فقط می توانید آن را روی دسک تاپ تماشا کنید. سایر وسایل?

بیایید از این طریق عبور کنیم.

چگونه می توان DAZN را در ایرلند از طریق دستگاه های اپل دریافت کرد

اگر می خواهید DAZN را در ایرلند از طریق دستگاه های اپل دریافت کنید ، باید App Store خود را فریب دهید که فکر می کنید در کانادا هستید.

هر کاری را انجام دهید ، سعی نکنید سعی کنید راه حلی را به تنهایی پیدا کنید ، زیرا در نهایت هر آنچه را که دارید از دست خواهید داد.

می توانید مکان فروشگاه خود را با حساب فعلی خود تغییر دهید ، اما این منجر به از بین رفتن کلیه محتوا می شود.

به همین دلیل ایجاد یک حساب کاربری جدید که می توانید پس از ورود به سیستم حساب فعلی iCloud خود در تنظیمات تلفن یا رایانه لوحی خود انجام دهید ضروری است.

هنگام ایجاد یک حساب کاربری جدید ، حتماً کانادا را به عنوان مکان خود انتخاب کنید ، و این به شما امکان می دهد تا DAZN در ایرلند را در دستگاه های Apple خود تماشا کنید..

پس از بارگیری DAZN ، می توانید از آن حساب خارج شوید و دوباره به حساب قدیمی خود وارد شوید.

صحبت از بارگیری برنامه ها ، بارگیری PrivateVPN را فراموش نکنید.

چگونه می توان DAZN را در ایرلند از طریق دستگاه های Android دریافت کرد

در دستگاه های Android ، شما به جای ایجاد حساب جدید باید در حساب فعلی خود تغییراتی ایجاد کنید.

 • قابل اعتماد و متخصص پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات به دنبال کشور برگه انتخاب کنید کانادا و یک آدرس کانادایی ارائه دهید.
 • ارسال کنید و وارد شوید تنظیمات بر روی دستگاه خود دنبال کنید برنامه ها. در آنجا باید Google Play Store را در جایی که باید فشار دهید پیدا کنید Force Stop.
 • در حالی که هنوز هم در تنظیمات قابل اعتماد و متخصص ذخیره سازی و روی دکمه های موجود در کلاه ها کلیک کنید اطلاعات روشن.

این به شما امکان می دهد DAZN را در دستگاه Android خود در ایرلند بارگیری کنید ، و در غیر اینصورت ، متوقف کردن فشار و پاک کردن داده ها را تکرار کنید.

نحوه دریافت DAZN در ایرلند در استیک TV Fire Amazon

در آمازون آمازون TV TV ، شما واقعاً باید فروشگاه خود را تغییر دهید تا در ایالات متحده باشید.

 • برای رفتن به amazon.co.uk ، روی حساب کاربری خود کلیک کنید ، و در حالی که آنجا هستید ، بروید محتوا و دستگاه ها جایی که شما نیاز به تغییر به فروشگاه آمریکایی دارید.
 • بعد از انجام این کار ، باید وارد شوید تنظیمات در Fire TV Stick یا Cube خود دنبال کنید حساب من و توسط Deregister.
 • شما باید بعد از چند لحظه انتظار دوباره جزئیات آمازون خود را ارائه دهید ، اما می توانید برنامه DAZN را ببینید.

بسته به نوع پرداخت در حساب فعلی شما ، ممکن است شما نیاز به تغییر روش پرداخت خود داشته باشید تا بتوانید DAZN را بارگیری کنید حتی اگر نشان داده شود. دریافت کارت مجازی ایالات متحده بسیار آسان است ، و نیازی نیست که شما پول دریافت کنید. اما شما فقط در موارد بسیار نادر این مسئله را خواهید داشت.

در مورد دریافت DAZN در ایرلند در مورد سایر دستگاه ها?

دستگاه های آمازون ، اپل و اندرویدی جایی هستند که این ترفندها روی آن کار خواهد شد ، البته با تمام دستگاه های رومیزی.

چیز دیگری مد نظر دارید؟ با توجه به محدودیت های مورد علاقه Chromecasts و اپل تی وی ، شما نمی توانید DAZN را در ایرلند بدست آورید. توصیه ما؟ در صورت تمایل به تماشای صفحه بزرگ ، روی Amazon Fire TV Stick سرمایه گذاری کنید.

و حتماً وبلاگ ما را بررسی کنید تا در مورد چگونگی دسترسی بیشتر از گذشته و در عین حال ایمن ماندن در اینترنت ، با PrivateVPN اطلاعاتی کسب کنید..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me