نحوه تماشای بوکس DAZN صرف نظر از مکان شما

نحوه تماشای بوکس DAZN صرف نظر از مکان شما

توسط PrivateVPN ، 2019-06-12 14:23:46 در وب سایت


تماشای بوکس گران است. برای تماشای فوتبال ، تمام آنچه شما نیاز دارید ، اشتراک تلویزیون مناسب با کانال مناسب است. اگر می خواهید بوکس را تماشا کنید ، باید جداگانه برای بسیاری از رویدادها هزینه کنید. DAZN؟ این حذف می کند ، با تنها هزینه اشتراک ماهانه شما پرداخت می کنید. و به همین دلیل در جستجوی چگونگی تماشای بوکس DAZN هستید.

در این راهنما ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه بدون در نظر گرفتن مکان خود ، بوکس DAZN را تماشا کنید ، آیا در حال حاضر قادر به ایجاد یک حساب DAZN نیستید یا یک حساب کاربری دارید و هیچ رویدادی در بوکس ندارید.

چگونه DAZN بوکس را تماشا کنید اگر حساب DAZN ندارید

اگر در حال حاضر یک حساب DAZN ندارید ، بیشتر از آنکه احتمالاً به معنای عدم پشتیبانی DAZN در منطقه شما باشد ، وجود ندارد..

اولین قدم مورد نیاز برای ایجاد یک حساب DAZN این است که به مرحله بعدی بروید و پس از انجام کار دوباره به اینجا بازگردید. اگر اینکار را نکنید ، به شما گفته می شود که DAZN در کشور شما موجود نیست و بنابراین قادر به ثبت نام نخواهید بود.

نکته اصلی ایجاد یک حساب DAZN داشتن کارت از ایالات متحده ، کانادا یا ایتالیا است. اگر در DAZN ایتالیایی حساب می کنید ، باید کارت ایتالیایی داشته باشید. همین مورد در مورد کانادا و ایالات متحده نیز صادق است.

و این همان چیزی است که تماشای بوکس DAZN را دشوار می کند اگر در حال حاضر در منطقه پشتیبانی برای DAZN نیستید.

پیشنهادات سریع ما?

  1. از کسی که در حال حاضر دارای یک حساب DAZN است ، بپرسید که آیا می تواند اشتراک گذاری کند, یا اگر کارت دارند که می توانید با آن وارد شوید.
  2. یک کارت پیش پرداخت در اینترنت دریافت کنید.
  3. کارت اعتباری مجازی را از طریق اینترنت دریافت کنید.

با چند جستجوی سریع می توانید یک کارت را پیدا کنید که در Google کار کند. با این حال ، به یاد داشته باشید ، مهمترین وجه این است که برای کارت تأیید اعتبار ، کارت استفاده کنید ، همانطور که در شروع حساب کاربری ، حتی اگر فقط یک جلسه آزمایشی ، لازم باشد.

چگونه بوکس DAZN را تماشا کنید اگر بوکس در منطقه شما نشان داده نمی شود

اگر یک حساب DAZN در ایتالیا یا حتی در کانادا دارید ، در بوکس DAZN از دست می دهید. این طور نیست که شما هرگز نتوانید مسابقه بوکس را تماشا کنید ، اما به اندازه بوکس قادر نخواهید بود دسترسی پیدا کنید.

راه حل? برای اینکه DAZN فکر کند که شما در ایالات متحده هستید.

برای گفتن این حقیقت ، DAZN آمریکایی ارزش ندارد وقتی صحبت از ورزش شود ، چون دوستداران DAZN کانادایی بسته ای بسیار غنی تر با دسترسی به ورزش های مختلف و برخی از لیگ های برتر مانند لیگ برتر یا لیگ قهرمانان ارائه می دهند..

با این حال ، وقتی صحبت از بوکس DAZN می شود ، DAZN آمریکایی بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد.

بهترین چیز؟ که با روشی که به اشتراک خواهیم گذاشت ، می توانید بدون هیچ مشکلی بین DAZN آمریکایی ، کانادایی و ایتالیایی جابجا شوید.

آنچه شما نیاز به تماشای بوکس DAZN دارید بلکه قادر به ایجاد یک حساب DAZN در وهله اول هستید VPN است.

برای توضیح اینکه VPN در ساده ترین کار ممکن چه کاری انجام می دهد ، مکان شما را بدون نیاز به حرکت تغییر می دهد. شما می توانید در ایالات متحده آمریکا باشید تا در واقعیت ، بوکس DAZN را تماشا کنید و در امثال انگلیس باشید.

نکته اصلی داشتن یک VPN است که با DAZN کار می کند. این بزرگترین مانع در هنگام فریب دادن DAZN است.

داشتن 3000 سرور و تبلیغات عالی است ، اما وقتی سرگرمی به میان می آید ، کیفیت آن از نظر کمیت اهمیت دارد. و این جایی است که PrivateVPN با سرورهای بسیار کمتری از بیشتر پیشنهادهای رقابتی پشتیبانی می کند ، اما با سرورهایی که با خدماتی که افراد می خواهند از آنها استفاده کنند مانند DAZN و Hulu کار می کنند..

با اتصال به PrivateVPN ، می توانید DAZN را بین دلخواه آمریکایی ، کانادایی و ایتالیایی جابجا کنید ، آنلاک DAZN را به کمترین قابلیت های خود باز کنید ، با پشتیبانی بیشتر منطقه در آینده.

VPN که از DAZN + یک حساب DAZN پشتیبانی می کند ، کلید تماشای بوکس DAZN است. اما اگر می خواهید DAZN را روی صفحه بزرگ یا روی آن تماشا کنید

برای بارگیری برنامه DAZN ، اگر در حال حاضر قادر به انجام چنین کاری نیستید ، ممکن است برای بارگیری برنامه DAZN ، خواندن را ادامه دهید..

نحوه تماشای بوکس DAZN در دستگاه های اپل

اگر DAZN در دستگاه Apple خود نمایش نمی دهد ، از حساب iCloud خود در بخش تنظیمات دستگاه خود خارج شوید و یک حساب جدید ایجاد کنید ، با قرار گرفتن مکان در یکی از آنهایی که از DAZN پشتیبانی می کند مانند ایالات متحده.

به شما امکان می دهد بوکس DAZN را در دستگاه های اپل بارگیری کرده و تماشا کنید.

بسیار مهم است که مکان خود را با حساب فعلی خود تغییر ندهید. این منجر به از دست رفتن همه چیز می شود.

نحوه تماشای بوکس DAZN در دستگاه های Android

هنگام صحبت از دستگاه های Android ، Google یک راهنمای کوتاه در مورد تغییر مکان فروشگاه Android Play شما ارائه کرده است.

توصیه می کنیم حتماً آن را بررسی کنید. در مورد دستگاههای اپل که نیاز به تغییر مکان شما دارند ، در محلی که از DAZN پشتیبانی می شود ، همان استفاده می شود.

با این حال ، در صورت فعال کردن حالت دسک تاپ ، می توانید بوکسور DAZN را نیز در مرورگر وب خود ، در Android مشاهده کنید.

نحوه تماشای بوکس DAZN در استیک TV Fire Amazon

برای بسیاری ، این یکی از مهمترین آنهاست زیرا ورزش ها به بهترین وجه در صفحه بزرگ تماشا می شوند.

متأسفانه ، اگر می خواهید بوکسور DAZN را در تلویزیون تماشا کنید ، نمی توانید با استفاده از Roku ، Chromecast و Apple TV این کار را انجام دهید زیرا این سیستم عامل ها از خدمات VPN پشتیبانی نمی کنند.

به همین دلیل Amazon TV TV Stick توصیه ما به عنوان تماشای DAZN در صفحه بزرگ است اگر تلویزیون شما با Android TV همراه نیست.

  • برای بارگیری DAZN در Fire TV Stick ، ​​به مرورگر وب به حساب فعلی آمازون خود بروید.
  • انتخاب کنید حساب ها & لیست ها و بعد حساب و محتوا خود را مدیریت کنید.
  • در این حالت ، تغییر منطقه شما در آمریکا ساده ترین روش برای گرفتن DAZN در Fire TV Stick است.
  • به دستگاه تلویزیون آمازون آمازون خود بروید. انتخاب کنید تنظیمات و حساب من.
  • Deregister و دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

و این به شما امکان می دهد DAZN را در Amazon Fire TV Stick خود بارگیری کنید.

با این حال ، اگر در این زمینه مشکلی دارید ، حتماً به خدمات مشتری ما دسترسی پیدا کنید ، و آنها به شما کمک می کنند!

این نحوه تماشای بوکس DAZN است

مهم نیست کجا هستید با PrivateVPN ، می توانید DAZN آمریکایی ، کانادایی و ایتالیایی را در هر مکان در سراسر جهان تماشا کنید. در صورتی که بتوانید هزینه ماهیانه را بپردازید و بسیاری از دعوا + سایر ورزش ها را انجام دهید ، برای قیمت کمتر از یک مبارزه ، باید 24.95 یورو برای تماشای یک مبارزه پرداخت کنید.?

و در حالی که می توانید با DAZN از ورزش های بسیار خوبی لذت ببرید ، می توانید با Private HPN ، با پشتیبانی Hulu ، از مکانهای Netflix در سراسر سیاره به همراه پشتیبانی Hulu ، لذت ببرید. آماده تماشای?

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me