چرا DAZN در سال 2019 در انگلستان موجود نیست و چگونه می توان آن را عملی کرد؟

چرا DAZN در سال 2019 در انگلستان موجود نیست و چگونه می توان آن را عملی کرد؟

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-01-09 15:13:52 در سرگرمی


اگر سؤال می کنید DAZN در سال 2019 در انگلیس کار می کند ، اینطور نیست ، اما این سؤال را به وجود می آورد که چرا DAZN در سال 2019 در انگلستان موجود نیست ، و چگونه می توان آن را کار کرد. به خصوص با توجه به این واقعیت که DAZN شرکتی مستقر در انگلستان است ، از قضا که در آن کار نمی کند. با توجه به اینکه انگلیس یک مصرف کننده گسترده ورزشی است.

بنابراین چگونه می توانید آن را عملی کنید و چرا حتی برای این کار مجبور به Google هستید؟ و به ما اعتماد کنید, بعد از خواندن چقدر پول با استفاده از DAZN و لغو اشتراک تلویزیون در انگلستان می توانید پس انداز کنید ، از ما تشکر می کنید. این پول می تواند به سمت موارد دیگر باشد در حالی که شما یا شریک زندگی تان هنوز هم می توانید از تماشای تیم یا بازیکن مورد علاقه خود لذت ببرید.

DAZN در سال 2019 در انگلستان در دسترس نیست زیرا از نظر محتوا در انگلستان حق مطالب ندارد

اگر می پرسید چرا DAZN در سال 2019 در انگلستان در دسترس نیست ، به این دلیل است که شما باید برای نشان دادن محتوا در یک کشور خاص ، حق داشته باشید ، و خوب ، DAZN حتی اگر این شرکت از انگلستان باشد ، در اختیار آنها نیست..

و این احتمالاً به همین دلیل است که برای بدست آوردن حقوق برای نشان دادن چیزی در انگلستان هزینه های زیادی هزینه می کند. Pfft ، BT برای نشان دادن حقوق تا سال 2021 مبلغ 1.2 میلیارد پوند پرداخت کرد. این پول زیادی است. حتی برای شرکت هایی که پول زیادی دارند. و این حقوق منحصر به فرد است به این معنی که BT تنها قانونی در کشور است که می تواند لیگ قهرمانان را نشان دهد.

افرادی مانند شما به احتمال زیاد خواهان ثبت نام در DAZN هستند زیرا می خواهید بهترین لیگ های اروپایی از جمله لیگ قهرمانان اروپا را تماشا کنید. اگر این شامل نشود ، منظور از ثبت نام برای DAZN چیست?

اما راهی برای پس انداز پول و راهی وجود دارد که بتواند با همه چیز کار کند ، در حالی که در انگلستان است.

DAZN بسیار ارزان تر از اشتراک تلویزیون است

27.99 پوند در هر ماه است که اضافه کردن BT Sports به اشتراک Sky خود هزینه دارد. اگر بسته BT دریافت می کنید ، این ماه 67.49 پوند است. می توانید DAZN را فقط با کمتر از 12 پوند در هر ماه دریافت کنید. و هنگامی که در ابتدا برای یک سال کامل ثبت نام می کنید ، می توانید یک سال کامل را برای زیر 88 پوند دریافت کنید. این برای فوتبال به مانند آلمان ، ایتالیا ، فرانسه ، انگلیس ، ژاپن و بسیاری دیگر است. برای یک سال کامل ، 10 پوند کمتر از ورزش BT برای یک ماه پرداخت می کنید. اجازه دهید که غرق شود.

اگر می دانید چرا DAZN در سال 2019 در انگلستان در دسترس نیست ، کاملاً واضح است که حقوق محتوا در انگلستان هزینه های زیادی دارد و این حقوق در قیمت ها منعکس می شود. اکنون ، به شما کمک می کنیم تا آن را عملی کنید.

نحوه کار DAZN در انگلستان

گفتن DAZN در دسترس نیست ، و شما مجبور به جستجوی این مسئله هستید ، که البته این نشان می دهد که برخی اقدامات توسط DAZN به منظور نگه داشتن دارندگان مناسب به محتوایی که DAZN در سایر کشورها از آنها حق دارد ، گرفته شده ، خوشحال است..

برای اینکه DAZN در انگلستان در سال 2019 کار کند ، ابتدا باید یک حساب کاربری بسازید ، قبل از آن باید DAZN را به طور کامل فکر کنید که در کانادا هستید ، و در آخر اینکه نیاز به بارگیری برنامه دارید.

و به نظر می رسد ساده است ، اما در واقعیت ، همه این مراحل پیچیده تر از امثال نتفلیکس هستند.

1. ایجاد یک حساب DAZN برای ایجاد DAZN در انگلستان

اگر هنگام پر کردن فرم ، به راحتی دروغ گفتن در مورد مکان شما آسان بود ، نمی توانید جستجو کنید که چرا DAZN در سال 2019 در انگلستان در دسترس نیست و نحوه کارکرد آن.

دو مشکل وجود دارد: 1. برای ایجاد یک حساب DAZN به کارت کانادایی نیاز دارید.
 2. DAZN می بیند وقتی در کانادا نیستی.

تا آنجا که کارت کانادا می رود ، باید در کانادا صادر شود. خوشبختانه چند راه حل برای این مشکل وجود دارد.

 1. از یک دوست کانادایی کارت بخواهید یا اگر آنها می توانند به شما کمک کنند شاید آنها حتی از قبل حساب کاربری داشته باشند.
 2. پرواز به کانادا به کارت پیش پرداخت.
 3. یک کارت پیش پرداخت در اینترنت سفارش دهید.
 4. یک کارت مجازی دریافت کنید که ممکن است خیلی سریعتر باشد.

چه کارهایی انجام می شود و چه کارهایی انجام نمی شود ، همه زمانها تغییر می کند ، بنابراین جستجوی خود را در Google انجام دهید.

با توجه به اینکه DAZN می داند که در کانادا نیستید ، باید به مرحله 2 بروید زیرا این یک بخش اساسی است.

پس از این که این دو را بفهمید ، خوب می دانید چگونه ثبت نام کنید. فقط حتماً از جزئیات کانادا استفاده کنید. جستجوی ژنراتور آدرس به شما در این زمینه کمک می کند.

2. جعل DAZN برای ایجاد DAZN در انگلستان

اگر مسئله "چرا DAZN در سال 2019 در انگلیس در دسترس نیست" فقط با دریافت کارت کانادایی قابل حل بود ، افراد بیشتری از آن استفاده می کردند.

به استثنای ، اکثر مردم حتی نمی توانند به قسمت ثبت نام مراجعه کنند ، هرگز به قسمت تماشای آن توجه نکنید زیرا DAZN دارای سیستم هایی است که برای جلوگیری از افراد در مکانهایی که از تماشای پشتیبانی نمی شوند.

شما فقط می خواهید پیامی در مورد عدم وجود DAZN در کشور خود هنگام مراجعه به سایت آنها مشاهده کنید.

برای فریب دادن آن ، شما باید از یک VPN استفاده کنید که یک شبکه خصوصی مجازی است. VPN به این دلیل امکان دسترسی افراد به خدمات از کشورهای مختلف را دارد. مشکل این است که DAZN در جلوگیری از تماشای افراد ، کار بسیار بهتری نسبت به بیشتر خدمات انجام می دهد.

PrivateVPN یکی از معدود خدمات VPN است که از DAZN پشتیبانی می کند. این تنها تنها نیست ، بلکه یکی از معدود مواردی است که از چیزی پشتیبانی نمی کند. اگر سرویس دیگری دارید که قبلاً از آنها استفاده می کنید ، شاید بپرسید که آیا آنها از آن پشتیبانی می کنند.

آنچه ما به شما خواهیم گفت اینست که ما بهترین سرویس VPN برای ارزش را توسط یک سایت رتبه بندی VPN انتخاب کردیم و این که ما همچنین بهترین VPN برای تماشای Netflix با پشتیبانی از بیشترین مکان های Netflix در بازار بر اساس مطالعه 59 VPN هستیم خدمات انجام شده توسط یک سایت کامپارتی محترم.

یک حساب PrivateVPN بسازید. مشتری را در هر سکویی که هستید قرار دهید. و به سرور کانادایی ما متصل شوید.

توجه داشته باشید که خدمات VPN نه مانند اپل تی وی و نه Chromecast پشتیبانی نمی شوند. اگر می خواهید تلویزیون خود را تماشا کنید اما Android Android ندارید ، برای این کار یک Amazon Fire TV Stick تهیه کنید.

در مورد سرور DAZN ، ما به دلایل ایمنی نمی توانیم بگوییم که در اینجا کدام یک است اما یکی از سرورهای کانادایی ماست ، و شما آن را خیلی سریع فهمیدید.

پس از اتصال ، می توانید DAZN را ثبت و استفاده کنید.

3. بارگیری DAZN در دستگاه های خود برای کار DAZN در انگلستان در سال 2019

اگر می دانید چرا DAZN در سال 2019 در انگلستان در دسترس نیست و چگونه می توان آن را عملی کرد ، چگونه است. اما برای تماشای اندروید ، دستگاه های اپل و Amazon Fire TV Stick / Cube ، باید برنامه DAZN را بارگیری کنید.

و این نیز به کار نیاز دارد.

دانلود DAZN در انگلستان در سال 2019 در Amazon Fire TV Stick

اگر قصد تماشای تلویزیون را دارید ، احتمالاً یک Amazon Stick / Cube آمازون بهترین گزینه برای DAZN است.

نکته مهم این است که DAZN اکنون به طور جزئی در ایالات متحده کار می کند به این معنی که شما یک برنامه در آمریکا دارید به این معنی که شما یک اپلیکیشن نیز در فروشگاه کانادایی دارید. شما باید مکان خود را تغییر دهید.

برای این کار به احتمال زیاد به کارت پیش پرداخت ، کارت یک دوست یا کارت مجازی یک دوست در ایالات متحده یا کانادا احتیاج دارید. ممکن است از زمانی که این مراحل را انجام داده اید یک کانادایی داشته باشید. سعی کنید با آن. ممکن است یک آمریکایی خیلی راحت تر بتواند در هر ثانیه چند بار راحت باشد.

در هر صورت ، باید به وب سایت آمازون بروید. فشار دهید حساب شما و به سمت محتوای و دستگاههای خود را مدیریت کنید بخش. در آنجا منطقه فعلی خود را مشاهده خواهید کرد و در حالی که از آدرس یکی از این دلایل استفاده می کنید ، در ایالات متحده یا کانادا قرار دارید.

سپس با وارد شدن به سیستم ، باید حساب خود را در دستگاه واقعی خود تغییر دهید تنظیمات به دنبال حساب من, و حساب آمازون.

در مورد کارتها ، بسته به اینکه DAZN بارگیری شود یا نه ، ممکن است لازم باشد از آن استفاده کنید. بعضی اوقات ممکن است به دلیل کارت که قبلاً از آن استفاده می کنید خطایی رخ دهید. به همین دلیل ممکن است کارت آمریکایی یا کانادایی لازم باشد.

بارگیری DAZN در انگلستان در سال 2019 بر روی دستگاه های اپل

در دستگاه های اپل ، شما فقط نیاز به ایجاد یک حساب کاربری iCloud جدید دارید.

 • از حالت فعلی خود خارج شوید.
 • یک مکان جدید یا محلی ، آلمانی یا آمریکایی یا کانادایی ایجاد کنید.
 • دانلود DAZN.
 • دوباره به یک قدیمی خود وارد شوید.

از نظر تئوری می توانید موقعیت مکانی خود را در حساب فعلی خود تغییر دهید اما اگر این کار را انجام دهید ، همه چیز را از دست خواهید داد.

بارگیری DAZN در انگلستان در سال 2019 بر روی دستگاه های اندرویدی

در Android ، باید برعکس آنچه دستگاههای Apple انجام می دهید را انجام دهید.

 • قابل اعتماد و متخصص پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات به دنبال فشار دادن کشور برگه.
 • موقعیت مکانی شما در آلمان ، آمریکا یا کانادا تغییر می کند.
 • قابل اعتماد و متخصص تنظیمات بر روی دستگاه خود کلیک کنید برنامه ها جایی که فروشگاه Google Play را پیدا خواهید کرد. حتماً کلیک کنید Force Stop.
 • آخر اینکه وارد شوید ذخیره سازی, فروشگاه Play را پیدا کنید و را فشار دهید اطلاعات روشن.

اگر DAZN در فروشگاه شما ظاهر نمی شود ، نیروی متوقف و پاک کردن داده را تکرار کنید.

به همین دلیل DAZN در انگلیس در سال 2019 موجود نیست و چگونه می توان آن را عملی کرد

DAZN یک شرکت انگلیسی است. در انگلستان کار نمی کند. این واقعیت که شما مجبور به جستجوی این مسئله هستید که چرا DAZN در انگلیس در سال 2019 در دسترس نیست ، می خورد ، اما اگر مایل هستید مقداری کار را انجام دهید ، می تواند تا 800 پوند در سال پس انداز کند.. و این می تواند به تعطیلات شما ، یک تلویزیون جدید یا هدایا برای خانواده شما برود.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me