نحوه تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019

نحوه تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019

توسط PrivateVPN، 2019-01-17 14:13:04 در وب سایت


DAZN نیاز به اشتراک های تلویزیونی گران قیمت را از بین می برد و به شما امکان می دهد رویداد ورزشی را که واقعاً می خواهید تماشا کنید تماشا کنید. به جز ، این کار در اکثر نقاط کره زمین کار نمی کند ، به همین دلیل شما در جستجوی چگونگی تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019 هستید. شاید شما در آلمان یا در یک کشور پشتیبانی شده دیگر زندگی می کنید و می خواهید سفر کنید اما می دانید که برنده شدید شما می توانید DAZN را تماشا کنید وقتی اشتراک را بیهوده گذاشتید. ما می دانیم که چگونه به شما کمک کنیم ، یا هر کسی که مشترک اشتراکی ندارد ، اگرچه برای افرادی که اشتراکی مشترک ندارند ، انجام این کار سخت تر خواهد بود.

برای تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019 چه کاری باید انجام دهید

زیبایی DAZN این است که این بستر است که به شما امکان می دهد تماشا کنید که می خواهید مانند Netflix را دوست داشته باشید ، مگر اینکه در لیگ هایی که حق دارند از آنها استفاده کنید. احتمالاً پیش از این برای اشتراک تلویزیون خود در هر ماه 50 یورو پرداخت کرده اید ، فقط برای تماشای مسابقاتی که ارائه دهنده تلویزیون برای بازی انتخاب کرده است ، زیرا آنها محبوب ترین مسابقات بودند.


اما اگر به محبوب ترین مسابقه اهمیتی نمی دهید و می خواهید مسابقه تیمتان را ببینید که محبوب ترین نیست تماشا کنید? این زیبایی واقعی DAZN است. به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید! DAZN امکانات را به ارمغان می آورد ، اما اینها فقط درصورتی کار می کنند که بدانید چگونه DAZN را در سال 2019 در خارج از آلمان یا هر مکان پشتیبانی شده دیگری تماشا کنید. و برای انجام این کار ، 3 مرحله حیاتی وجود دارد.

  1. شما باید یک حساب DAZN بسازید اگر قبلاً آن را ندارید.
  2. DAZN باید فکر کند که شما در آلمان هستید یا هر منطقه DAZN پشتیبانی شده دیگر.
  3. برای نصب DAZN باید فروشگاه برنامه خود را فریب دهید.

این ممکن است به نظر سخت نرسد ، اما همه این مراحل پیچیده تر از بسیاری از سیستم عامل ها هستند.

ایجاد یک حساب کاربری DAZN برای تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019

ایجاد یک حساب کاربری DAZN. ساده به نظر می رسد به استثنای کارت ساده در کشوری که در آن حساب DAZN خود را تهیه می کنید ، ساده نیست. اگر قبلاً حساب DAZN ندارید ، عالی نیست ، پس باید کارت بگیرید. اما در حال حاضر این یک کارت کانادایی است که می تواند برای شما تا حدودی تلاش کند.

دلیل آن چیست؟ از آنجا که این روش در حال حاضر فقط با DAZN کانادایی کار می کند.

چگونه می توان کارت کانادایی برای ثبت نام در DAZN دریافت کرد؟ در اینجا پیشنهادات ما:

  • یک کارت مجازی دریافت کنید که سریعترین روش ممکن است. این ممکن است مؤثرترین روش نباشد. برای بهترین کارت اعتباری کانادایی در Google تحقیق کنید. آنها هرچند از ابتدا پول بدست آورید موفق می شوند.
  • از یک دوست کانادایی بپرسید. اگر شخصی از کانادا را می شناسید ، از آنها بخواهید و حتی پیشنهاد اشتراک حساب را ارائه دهید. یا شاید ، آنها قبلاً یک حساب DAZN دارند. شاید بتوانید آنها را به اشتراک بگذارید.
  • کارت پیش پرداخت دریافت کنید. اینها ممکن است مدتی طول بکشد تا به شما بیایند ، اما روشی اثبات شده که اثربخش است.

بعد از داشتن کارت که کار می کند ، حساب کاربری خود را انجام دهید. آن قسمت آسان است فقط حتماً یک آدرس کانادایی تهیه کنید.

اما شما حتی نمی توانید یک حساب DAZN بسازید تا زمانی که DAZN را فریب ندهید که فکر کنید در کانادا هستید اگر می خواهید DAZN را در سال 2019 در خارج از آلمان تماشا کنید.

How To Fool DAZN برای تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019

اگر می خواهید DAZN را در سال 2019 در خارج از آلمان تماشا کنید ، DAZN باید فکر کند که شما در یک کشور پشتیبانی شده قرار دارید.

و این نیاز به استفاده از VPN دارد که از DAZN پشتیبانی می کند. VPN همانطور که هست به شما امکان می دهد مکان خود را در مکانی دیگر تغییر دهید. مشکل این است که بیشتر خدمات VPN به ایالات متحده و هیچ چیز دیگری اهمیت نمی دهند ، و این بدان معنی است که کار کردن با DAZN دشوار است ، زیرا DAZN عمدتا خارج از نوع خدمات ایالات متحده است.

PrivateVPN یکی از تنها خدماتی است که با DAZN کار می کند. این همچنین بهترین سرویس VPN برای Netflix مبتنی بر تست خدمات VPN است که توسط Comparitech انجام شده است.

شما باید مشتری PrivateVPN داشته باشید که در سیستم عامل های Android ، دستگاه های TV Fire Amazon ، دستگاه های Apple و دسک تاپ کار می کند. پس از در اختیار داشتن ، باید به سرور DAZN ما که در کانادا مستقر است متصل شوید. همه سرورهای کانادا با DAZN کار نمی کنند ، اما بر اساس این که آیا می توانید به سایت DAZN دسترسی پیدا کنید یا نه ، آن را سریع تشخیص می دهید. پس از آن ، شما خوب هستید تا آنجا که می توانید ثبت نام کنید و تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019 پیش بروید ، می توانید ثبت نام کنید و می توانید تماشا کنید. و اگر با آن مشکل دارید ، با پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید.

مگر اینکه بخواهید روی دستگاه تلفن همراه خود یا Fire TV Stick / Cube تماشا کنید. این کار نیاز به نصب برنامه DAZN دارد که به راحتی مناسب نباشد.

نحوه نصب DAZN برای تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019 بر روی دستگاه های اپل

در تلفن ها یا رایانه های شخصی Apple ، ابتدا باید از iCloud خود خارج شوید و به دنبال آن ایجاد یک حساب کاربری جدید مستقر در هر یک از مناطق پشتیبانی DAZN. این می تواند در ایالات متحده ، آلمان یا کانادا باشد. اگر در ایالات متحده هستید ، همانطور که هست ، به DAZN دسترسی دارید ، به جز این که محتوای فوق العاده محدود است ، بنابراین اگر می خواهید به محتوای بیشتری دسترسی پیدا کنید ، باید تمام مراحل ذکر شده در اینجا را به هر حال انجام دهید..

هنگامی که یک حساب iCloud جدید در یکی از مناطق پشتیبانی شده ایجاد کنید ، می توانید DAZN را بارگیری کنید به این معنی که می توانید DAZN را در خارج از آلمان تماشا کنید.

نحوه نصب DAZN برای تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019 در اندروید

در Android ، نباید حساب جدیدی انجام دهید. این در مورد تغییر جزئیات در حساب فعلی شما است. به Payment.google.com بروید و ادامه دهید تنظیمات به دنبال کشور. ایالات متحده ، آلمان یا کانادا را انتخاب کنید و مطبوعات را انتخاب کنید Force Stop. مرحله آخر؟ قابل اعتماد و متخصص تنظیمات به دنبال ذخیره سازی و فشار دهید برنامه ها جایی که شما نیاز به پیدا کردن فروشگاه Google Play. در حالی که آنجا هستید ، کلیک کنید اطلاعات روشن.

و این به شما اجازه می دهد DAZN را ببینید. اگر کار نکند ممکن است مجبور شوید داده ها را پاک کرده و مجبور شوید دوباره متوقف شود. یا در غیر این صورت ، تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید.

نحوه نصب DAZN برای تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019 در دستگاه های آمازون

در دستگاه های آمازون ، به منظور تماشای DAZN در خارج از آلمان ، برای دانلود DAZN به کارت معتبر نیز نیاز دارید.

بسته به نوع فروشگاهی که در حال حاضر برای آمازون استفاده می کنید ، این فهرست کمی متفاوت خواهد بود ، اما روی آن فشار دهید حساب شما یا هر چیزی که نام شما در کنار آن باشد ، وارد شوید محتوا و دستگاه ها. در آنجا باید آدرس خود را به روز کنید. از نظر ایده آل برای ایالات متحده یا آلمان به عنوان کانادا دقیقاً فروشگاهی در آمازون نیست. بعد از انجام این کار ، در دستگاه خود ، به تنظیمات بروید و سپس My Account و Deregister را دنبال کنید. باید دوباره وارد سیستم شوید.

اینگونه است که می توانید DAZN را در سال 2019 در خارج از آلمان تماشا کنید

تماشای DAZN در خارج از آلمان در سال 2019 کار سختی نیست ، اما این چیزی نیست که اکثر مردم بدون دستورالعمل بدانند. پس از خواندن چگونگی انجام این کار ، خواهید فهمید که واقعاً چندان پیچیده نیست. و با هولو هم همین است که ما راهنمایی هم در مورد آن داریم!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me