چگونگی تماشای DAZN در خارج از کانادا صرف نظر از مکان شما

چگونگی تماشای DAZN در خارج از کانادا صرف نظر از مکان شما

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-09-26 10:40:47 در سرگرمی


بسیاری از رویدادهای ورزشی تازه شروع می شوند. شما می خواهید بدانید که چگونه DAZN را در خارج از کانادا تماشا کنید تا بتوانید ورزشی را تماشا کنید و مطابق میل خود بدون نیاز به هزینه بیشتر برای اشتراک تلویزیونی که باعث تماشای بازی هایی که بیشترین تقاضا را دارند بپردازید. همه از باشگاه های عالی پشتیبانی نمی کنند. چرا باید برای پرداخت نشدن تماشای بازی باشگاه خود ، مجبور به پرداخت هزینه شوید?

DAZN Netflix ورزش است. شما آنچه را که می خواهید تماشا کنید انتخاب می کنید. هیچ کس برای شما انتخاب نمی کند.

به جز DAZN چه کسی را انتخاب می کند که می تواند DAZN را تماشا کند. اکثراً در جایی که بیشترین حس را در لحظه کنونی حس می کند ، مبتنی است. و اگر در کانادا ، ایتالیا ، آلمان ، اتریش ، ژاپن یا حتی سوئیس نیستید ، DAZN برای شما کار نمی کند. آیا این بدان معنی است که شما نمی توانید از آن استفاده کنید؟ خوب با ابزار و دانش درست می توانید ، و ما در اینجا برای کمک به شما در تماشای DAZN در خارج از کانادا صرف نظر از مکان شما هستیم..

آنچه باید برای شما اتفاق بیفتد تماشا می کنید DAZN در خارج از کانادا بدون توجه به جایی که هستید

هنگامی که جوان تر بودید سن خود را جعلی می کنید تا به سایتهایی بروید که 16+ بودند. شما سیستم ها را فریب دادید ، اما شما را وارد آن کردید. شما همچنین باید DAZN را فریب دهید ، مگر نه با سن ، بلکه موقعیت مکانی شما. و این کار بسیار سخت تر است زیرا نمی توانید فقط در کانادا حضور داشته باشید و انتظار دارید DAZN کار کند.

سیستم های خاصی در محل وجود دارند که موقعیت مکانی شما را بررسی می کنند ، و اگر خارج از کشور پشتیبانی شده باشید ، پیامی دریافت خواهید کرد که در کشور صحیحی نیستید.

برای تماشای DAZN در خارج از کانادا ، باید DAZN را فکر کنید که در کانادا هستید. و شما این کار را از طریق یک شبکه خصوصی مجازی که با نام VPN نیز شناخته می شود ، انجام می دهید. VPN به شما امکان می دهد بدون اینکه در آنجا باشید در کشورهای مختلف باشید ، به شرطی که سرویس مورد استفاده شما سرورهایی در آنجا داشته باشد.

PrivateVPN؟ این سرویس دهنده در کانادا دارد. اما ... این فقط به داشتن سرور مربوط نمی شود. دلیل وجود محدودیت مکان در وهله اول به این دلیل است که انگیزه ای در پشت آن وجود دارد. در این مورد؟ این فشار دارندگان حق است.

چرا BT 1.18 میلیارد پوند برای حقوق انحصاری لیگ قهرمانان اروپا در انگلیس پرداخت می کند اگر به دلیل شخصی که از DAZN در انگلیس استفاده نمی کند منحصر به فرد باشند? به همین دلیل تماشای DAZN در خارج از کانادا و دیگر کشورهای پشتیبانی شده دشوار است.

اما PrivateVPN دارای سرور DAZN کارگر است. آن را تورنتو 2 می نامند. بعد از اینکه ثبت نام 30 ثانیه ای کردید و به مشتری خود وارد شوید ، به سرور تورنتو 2 وصل شوید و DAZN کار خواهد کرد. سرور دیگری از سرویس ما یا هر سرویس دیگری؟ همان پیام قبلی را دریافت خواهید کرد اما با کمی اضافی در مورد خاموش کردن VPN.

پس آن را؟ نه واقعا. مگر اینکه قبلاً یک حساب DAZN داشته باشید و به جای تلفن خود یا Fire TV Stick / Cube قصد دارید در مرورگر وب خود مشاهده کنید..

برای تماشای DAZN در خارج از کانادا ، ابتدا باید از طریق ثبت نام اقدام کنید

این سخت است.

شما فقط نمی توانید از این کارت استفاده کنید.

برای تماشای DAZN در خارج از کانادا باید کارت کانادایی داشته باشید.

چگونه یکی را کسب می کنید؟ ساده ترین روش به احتمال زیاد خرید کارت پیش پرداخت در کانادا و ارسال آن به خودتان است. روش سریعتر شامل خرید کارت مجازی است. Google برای یک.

عملی ترین روش هر چند? از کسی در کانادا بخواهید که یک حساب کاربری برای شما بگیرد. در صورت لزوم هزینه اضافی بپردازید یا استفاده از حساب را به آنها پیشنهاد دهید.

اگر کاری انجام ندهید ، نمی توانید ثبت نام کنید. و اگر نتوانید ثبت نام کنید ، قادر به تماشای DAZN در خارج از کانادا بدون توجه به اینکه از طریق VPN در کجا هستید ، برای هیچ چیز نخواهد بود.

و سپس مشکلی در بارگیری برنامه ها وجود دارد. اکنون این را طی خواهیم کرد.

بدون توجه به جایی که در Android هستید ، DAZN را در خارج از کانادا مشاهده کنید

می توانید برنامه را از یک منبع تصادفی در اینترنت بارگیری کنید ، اما دستگاه خود را در معرض خطر قرار می دهید. شما نمی دانید چه چیزی در برنامه هایی کاشته شده است که از منابع رسمی تهیه نمی شوند.

راه ایمن بارگیری از فروشگاه Play است ، اما پس از امتحان کردن ، خواهید دید که DAZN جایی در فروشگاه Play در محل شما یافت نمی شود..

به همین دلیل باید مکان فروشگاه Play را تغییر دهید.

 • قابل اعتماد و متخصص پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات.
 • را فشار دهید کشور برگه.
 • کانادا یا هر مکان پشتیبانی شده دیگری توسط DAZN را انتخاب کنید. حتماً یک آدرس واقعی تهیه کنید. می توانید یک مورد تصادفی را با یک ژنراتور آدرس پیدا کنید.
 • ارسال و وارد شوید تنظیمات بر روی دستگاه خود دنبال کنید برنامه ها جایی که باید پیدا کنید فروشگاه Google Play و مطبوعات Force Stop.
 • در آخر ، به Storage بروید و روی دکمه های کلاه های CLEAR DATA کلیک کنید.

  اگر DAZN برای بارگیری در دسترس نیست ، Force Force و پاک کردن اطلاعات را تکرار کنید.

تماشای DAZN خارج از کانادا صرف نظر از مکان شما در iOS (iPhone + iPad)

اگر می خواهید DAZN در خارج از کانادا را بر روی دستگاه iOS خود مشاهده کنید که آیا این یک iPhone ، iPod یا iPad است ، نمی توانید مکان خود را مانند Android تغییر دهید زیرا همه چیزهایی را که خریداری کرده اید از دست خواهید داد.

 • در عوض ، ابتدا باید خروج از سیستم از حساب iCloud خود استفاده کرده و وارد تب iCloud شوید تنظیمات جایی که دکمه ای درباره ساختن یک حساب کاربری جدید مشاهده خواهید کرد.
 • فشار دهید.
 • آن را در کانادا یا هر کشور پشتیبانی شده دیگری قرار دهید.
 • هنگام قرار دادن آدرس ، از آدرس واقعی استفاده کنید. می توانید یکی از تولید کنندگان آدرس را دریافت کنید.
 • پس از داشتن یک حساب کاربری جدید ، باید بتوانید DAZN را پیدا و بارگیری کنید.

DAZN را در خارج از کانادا بدون توجه به مکان حضور در تلویزیون TV Fire (مکعب) ببینید

ما یک پست جداگانه در این باره گذاشتیم زیرا این کاملاً کاملاً پیچیده است اما اگر می خواهید DAZN را روی صفحه بزرگ تماشا کنید ، احتمالاً Fire TV Stick / Cube بهترین شرط بندی شماست.

به عبارت ساده ، تغییر مکان بسته به فروشگاه متفاوت است اما یک چیز مطمئناً ، شما باید فروشگاه خود را تغییر دهید تا در آلمان باشید زیرا کانادا یک فروشگاه اختصاصی ندارد به این معنی که آلمان بهترین عکس برای بارگیری DAZN است.

 • اولین قدم برای تماشای DAZN در خارج از کانادا صرف نظر از مکان حضور در برنامه Fire TV Stick / Cube ، رفتن به وب سایت آمازون است.
 • آمازون آمریکایی اعلام خواهد کرد حساب ها & لیست ها تحت نام شما در همین حال ، بریتانیا اعلام خواهد کرد حساب شما. هر آنچه که در آن کلیک کنید ، کلیک کنید و به آن بروید محتوا و دستگاههای شما.
 • در آنجا شما باید مکان خود را تغییر دهید تا در آلمان باشید ، با یک آدرس واقعی. برای این کار از یک مولد آدرس استفاده کنید.

اما برای این کار به کارت آلمانی یا حساب بانکی نیز احتیاج دارید. اگر از N26 در اروپا استفاده کنید که یک بانک آنلاین است ، این کار خواهد کرد. به غیر از این ، ممکن است مجبور شوید کارت پیش پرداخت یا کارت مجازی دریافت کنید یا ممکن است در بارگیری DAZN مشکلی ایجاد کنید. ظاهر خواهد شد اما هنگام بارگیری آن خطایی رخ خواهید داد. و حتماً هنگام انجام این کار ، کارتهای صادر شده در آلمان را حذف کنید. بعدا می توانید آنها را اضافه کنید.

و اوه ، وقتی آدرس خود را تغییر می دهید ، باید دوباره حساب آمازون خود را در Fire TV Stick / Cube خود ثبت کنید. رفتن به تنظیمات به دنبال حساب من و گزینه ای برای عدم ورود به سیستم مشاهده خواهید کرد

این نحوه تماشای DAZN در خارج از کانادا بدون توجه به جایی است که در آن هستید

البته باید برنامه PrivateVPN را در تمام این دستگاه ها بارگیری کنید. شما می دانید که چگونه این کار را انجام دهید ، امیدواریم.

اگر دستگاه شما در این لیست نیست ، با پشتیبانی مشتری جوایز ما تماس بگیرید. آنها به شما کمک می کنند.

و اگر تعجب می کنید ، Chromecast پشتیبانی نمی شود زیرا هیچ VPN با Chromecast کار نمی کند.

لذت بردن!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me