نحوه تماشای DAZN در آیفون صرف نظر از موقعیت مکانی شما

نحوه تماشای DAZN در آیفون صرف نظر از موقعیت مکانی شما

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-02-14 09:24:27 در سرگرمی


DAZN نتفلیکس ورزشهای زنده. ارزش باور نکردنی همچنین به هر اندازه مناطق محدود است. به همین دلیل به دنبال چگونگی تماشای DAZN در iPhone بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود هستید. و ما در اینجا هستیم تا به شما در این زمینه کمک کنیم زیرا کشورهایی که از DAZN پشتیبانی نمی کنند بیشتر به آن احتیاج دارند زیرا گزینه های تماشای ورزش های زنده در این کشورها بسیار ضعیف هستند.

آیا می خواهید یک واقعیت جالب را بدانید؟ DAZN از انگلستان است ، اما در انگلستان پشتیبانی نمی شود. این بدان معناست که تنها گزینه ای که در انگلستان دارید بدون این پست ، دریافت اشتراک تلویزیونی است. اشتراک تلویزیون گران قیمت. قیمت این که بتوانید برخی از مسابقات ورزشی را که می خواهید تماشا کنید ، تماشا کنید. آخرین باری که درمورد DAZN پستی نوشتیم ، محاسبه کردیم که برای 2 ماه اشتراک تلویزیون شما سال اول DAZN خود را پرداخت می کنید. در حالی که همچنین با انتخاب DAZN ، انتخاب بسیار بیشتری به دست می آورید.

صادقانه بگویم ، گرفتن DAZN برای تماشای ورزش یک انتخاب هوشمندانه بدون توجه به مکان زندگی شماست. حتی با این واقعیت که یکی از سخت ترین سکوها برای راه اندازی است زیرا فقط در چند کشور کار می کند. اما ما شما را با ساده ترین روش ممکن از طریق صرفه جویی در هزینه در حالی که می توانید مطالبی را که می خواهید تماشا کنید تماشا کنید ، با آن روبرو خواهیم شد.

آنچه باید انجام شود تا بتوانید DAZN را بر روی آیفون بدون توجه به موقعیت مکانی خود مشاهده کنید?

3 مرحله اصلی وجود دارد که باید انجام شود تا شما بتوانید DAZN را بر روی آی فون خود مشاهده کنید.

  1. شما ابتدا باید یک حساب DAZN بسازید. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که می توانید یکی از قسمت های آن باشید. اگر اینطور نیست ، این مشکلترین مشکل در تلاش برای تماشای DAZN در iPhone بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی شما است.
  2. شما باید DAZN را فكر كنید كه در محلی DAZN پشتیبانی شده هستید.
  3. شما باید DAZN را بر روی آی فون خود بارگیری کنید که خیلی سخت نیست اما همچنین به راحتی بارگیری هر برنامه دیگر آسان نیست.

این 3 کار اصلی است که می خواهید بدون توجه به موقعیت مکانی خود ، DAZN را بر روی آیفون مشاهده کنید. و اکنون ، بیایید چگونه این کارها را انجام دهیم تا بتوانید بدون توجه به موقعیت مکانی خود ، به راحتی DAZN را بر روی آیفون مشاهده کنید.

ساختن یک حساب DAZN برای تماشای DAZN در آیفون صرف نظر از موقعیت مکانی شما

ساختن حساب DAZN همانطور که هست کار سختی نیست. منهای این واقعیت که باید اعلام کنید که در کانادا هستید ، برای هر سیستم عامل دیگری عضو هستید. این ابزارهایی است که برای ثبت نام مشکل مورد نیاز است.

هم اکنون ، برای اینکه بتوانید DAZN را بر روی آی فون صرف نظر از موقعیت مکانی خود مشاهده کنید ، باید سعی کنید برای کار با این روش به DAZN کانادایی دسترسی پیدا کنید. و به همین دلیل ، برای ثبت نام در DAZN ، نیاز به داشتن کارت کانادایی دارید.

در غیر این صورت ، نمی توانید ثبت نام کنید.

در اینجا برخی از پیشنهادات ما برای دریافت کارت کانادایی برای ثبت نام آورده شده است:

  • از دوستانی که دارای کارت صادر شده Candian است بخواهید که آیا آنها می توانند برای شما حساب کاربری کنند. در صورت لزوم به آنها بپردازید یا پیشنهاد دهید که آن را به اشتراک بگذارید.
  • کارت کانادایی با پیش پرداخت خریداری کنید. این ممکن است نیاز به انتظار داشته باشد. فراموش نکنید که پول باید روی آن باشد.
  • یک کارت مجازی صادر شده در کانادا دریافت کنید. احتمالاً سریعترین روش ، اما با شانس موفقیت کوچکتر.
  • به کسی که DAZN مبادله "خدمات برای خدمات" را ارائه می دهد ، درجایی که شما می توانید جزئیات مربوط به Netflix یا سایر خدمات خود را به آنها ارائه دهید ، و جزئیات آن را برای DAZN ارائه می دهد..

مسئله این است که شما تا زمانی که DAZN را فریب ندهید که فکر کنید در یک مکان پشتیبانی شده هستید ، نمی توانید یک حساب DAZN بسازید ، در این مثال ، کانادا.

چگونه DAZN را به این فکر بیاندازید که در یک منطقه پشتیبانی شده به تماشای DAZN در آیفون صرف نظر از موقعیت مکانی خود می کنید

ثبت نام سخت ترین قسمت برای دستیابی به DAZN است ، اما در واقع فریب دادن DAZN است که مهمترین.

و به طور کلی ، فریب دادن یک سرویس کار سختی نیست که فکر کنید در جایی هستید که در آنجا نیستید همانطور که شما نیاز دارید یک VPN است که با چند کلیک ساده دنبال می شود.

اما ورزش ، داشتن حق ورزش ، این گران است و دارندگان حقوق نمی خواهند کسی در انگلیس فقط از DAZN برای تماشای لیگ برتر یا لیگ قهرمانان استفاده کند. به عنوان مثال BT Sports بیش از یک میلیارد حقوق برای لیگ قهرمانان اروپا پرداخت کرد. پول زیادیه. و به همین دلیل است که DAZN باید از استفاده از خدمات خود در کشورهایی که سرویس آنها پشتیبانی نمی شود جلوگیری کند ، زیرا فشار گسترده ای از طرف شرکت های دیگر برای انجام این کار وجود دارد.

بنابراین DAZN فقط با تعداد بسیار محدودی از خدمات VPN مانند PrivateVPN کار می کند ، همچنین بهترین خدمات پشتیبانی تا آنجا که Netflix با پشتیبانی از اکثر مناطق Netflix در بازار انجام می شود ، همانطور که توسط Comparitech تست شده است..

شما ابتدا باید برای PrivateVPN ثبت نام کنید و پس از بارگیری آن در فروشگاه App و به دنبال آن اتصال به یکی از سرورهای کانادایی که در اختیار ماست قرار دهید. همه آنها کار نمی کنند ، اما با یک آزمایش سریع و خطا ، سرور درست را فهمیدید ، و این به شما امکان می دهد تا به سایت دسترسی پیدا کنید تا ثبت نام کنید اما DAZN را نیز در iPhone خود مشاهده کنید..

بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود ، DAZN را بر روی آی فون نصب کنید تا DAZN را بر روی آیفون مشاهده کنید

شما یک حساب کاربری دارید شما ابزاری برای فریب DAZN دارید. اکنون ، آخرین قدم برای تماشای DAZN در آیفون صرف نظر از موقعیت مکانی شما ، نصب آن است.

خیلی آسان نیست خیلی سخت نیست این فقط نیاز به دانستن آنچه باید انجام دهد.

برای نصب DAZN ، باید به فروشگاه App کانادا بروید.

  • برای اتصال به نسخه کانادایی App Store ، لازم است از حساب iCloud خود خارج شوید.
  • پس از ورود به سیستم ، لازم است با قرار گرفتن در کانادا ، یک حساب جدید ایجاد کنید.
  • در آخر ، DAZN را بارگیری کنید و البته, خصوصی VPN که می تواند تقریباً در هر مکانی بارگیری شود و احساس راحتی کنید پس از انجام این کار به حساب قدیمی خود وارد شوید.

دلیل اینکه چرا نمی توانید فقط مناطقی را در حساب خود تغییر دهید این است که اگر چنین کاری انجام دهید ، تمام آنچه در اختیار دارید از دست خواهید داد. به همین دلیل لازم است که یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

این نحوه تماشای DAZN در آیفون بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی شما است

این ساده نیست ، اما همچنین چندان سخت نیست.

مشروط بر اینکه مراحلی را که فقط به اشتراک گذاشتیم بدانید.

و اگر می خواهید بدانید که چگونه DAZN را بر روی دستگاه های Android یا دیگران تنظیم کنید ، ما راهنمایی در مورد نحوه تنظیم DAZN در هر دستگاهی در انگلستان که در سراسر جهان نیز کار می کند ، تهیه کرده ایم..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me