چگونه انسداد DAZN ایتالیا (صرف نظر از مکان شما)

چگونه انسداد DAZN ایتالیا (صرف نظر از مکان شما)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-05-02 11:17:13 در سرگرمی


آیا شما در کشوری زندگی می کنید که DAZN Italia کار نمی کند و از این رو به دنبال چگونگی رفع انسداد DAZN ایتالیا هستید با این امید که امکان پذیر باشد؟ خبر خوب این است که ممکن است ، و راهنماهای ما به مردم در سراسر سیاره کمک کرده است تا DAZN ایتالیایی ، کانادایی و آمریکایی را از حالت انسداد خارج کنند. با این حال ، اگر می خواهید انسداد DAZN ایتالیا را بدون توجه به جایی که هستید در صورت صبر و حوصله ، باید چند مرحله کلیدی را انجام دهید..

3 موردی که باید برای انسداد قفل DAZN ایتالیا انجام شود

 1. DAZN را به این فکر کنید که در ایتالیا هستید.
 2. یک حساب DAZN ایتالیا بسازید.
 3. فروشگاه برنامه خود را فریب دهید که فکر کنید در ایتالیا هستید.

DAZN را به این فکر انداخت که در ایتالیا حضور دارید تا انسداد DAZN ایتالیا را ببندید (ترفندی که در همه جا کار می کند)

تنها چیزی که باعث می شود DAZN فکر کند که شما در ایتالیا هستید که در همه جا کار خواهید کرد یک VPN است.

خدمات VPN به شما امکان می دهد مکان خود را بدون حرکت تغییر دهید.

در این مثال ، می توانید در حالی که در آمریکا ، آلمان ، کره جنوبی یا هر کجا که هستید ، از نظر DAZN ایتالیا شوید..

نکته مهم برای به دست آوردن سرویس صحیح VPN است که با DAZN کار می کند. زیاد نیست. تصور می کنید برخی از محبوب ترین سرویس ها با هزاران سرور از DAZN پشتیبانی می کنند ، اما بیشتر آنها اینگونه نیستند. و شاید این چیزی باشد که وقتی روی کمیت تمرکز می کنید تا کیفیت. PrivateVPN هزاران سرور ارائه نمی دهد ، اما سرورهایی را ارائه می دهد که با خدماتی که می خواهید از آنها استفاده کنید خواه این Netflix ایتالیا ، Hulu در خارج از ایالات متحده یا DAZN ایتالیا باشد ، کار می کنند..

اگر این موردی است که مورد علاقه شما باشد ، ما در وبلاگ خود راهنماهای زیادی داریم که به سرویس هایی که قادر به رفع انسداد آنها هستیم می پردازیم ، اما در این مورد ، شما فقط باید DAZN ایتالیا را از حالت قفل خارج کنید و PrivateVPN برای آن یک سرور ایتالیایی فعال دارد. همچنین دارای سرور کانادایی و مجموعه ای از سرورهای آمریکایی است که با DAZN کار می کنند.

هنگامی که به جدا کننده صحیح وصل شوید ، DAZN به شما اجازه ورود می دهد ، و شما قادر خواهید بود بدون در نظر گرفتن مکانی که در آن هستید ، ثبت نام کرده و سپس آنلاک کنید..

ایجاد یک حساب کاربری DAZN ایتالیا

ایجاد یک حساب DAZN ایتالیا برای انسداد DAZN ایتالیا بسیار ساده است. آنچه ساده نیست نیاز به کارت ایتالیایی برای ایجاد حساب DAZN ایتالیا است.

البته ، اگر قبلاً از ایتالیا آمده اید یا قبلاً در آنجا زندگی می کرده اید ، ممکن است قبلاً کارت ایتالیایی داشته باشید که این کار را به یک قدم نسبتاً ساده برای شما تبدیل کند..

کارت ایتالیایی ندارید؟ همچنین به شرط اتصال به یک سرور VPN کانادایی یا آمریکایی می توانید از کارت کانادایی و آمریکایی نیز استفاده کنید.

در اینجا برخی از پیشنهادات ما برای دریافت کارت ایتالیایی آورده شده است:

 1. با یک کارت ایتالیایی از کسی بخواهید که آیا می تواند برای شما حساب ایجاد کند. شاید کسی که از قبل می شناسد یکی داشته باشد. در صورت انجام این کار ، در ازای استفاده از برخی خدمات دیگر ، به آنها پیشنهاد دهید که از DAZN ایتالیا استفاده کنید.
 2. دریافت کارت پیش پرداخت در ایتالیا. یا یکی را بصورت آنلاین سفارش دهید یا از دوستی که در ایتالیا زندگی می کند بخواهید یکی را بخرد و جزئیات را برای شما ارسال کند. نکته مهم این است که پول در آن پول داشته باشید زیرا در غیر این صورت کارت مورد قبول واقع نمی شود.
 3. کارت اعتباری مجازی صادر شده در ایتالیا دریافت کنید. این روش همیشه موفقیت آمیز نیست. این اغلب به دلیل نداشتن بودجه روی کارت کاهش می یابد. شما به اعتبارات احتیاج دارید!

اگر دریافت کارت کانادایی یا آمریکایی برای شما آسان تر است ، این مراحل نیز اعمال می شود.

داشتن حساب DAZN با استفاده از PrivateVPN به شما این امکان را می دهد تا DAZN Italia را از حالت انسداد خارج کنید ، اما این تنها در صورتی اعمال می شود که می خواهید از دستگاه دسک تاپ خود تماشا کنید. اگر می خواهید تلفن ، رایانه لوحی یا Fire TV Stick خود را تماشا کنید ، خواندن خود را ادامه دهید!

نحوه انسداد DAZN Italia در دستگاه های اپل

در حال حاضر ، اگر DAZN را در فروشگاه App جستجو کنید ، چیزی پیدا نمی کنید. به این دلیل است که DAZN فقط در کشورهایی که DAZN در آن موجود است ، حتی اگر از VPN استفاده کنید ، نشان داده می شود.

برای رفع انسداد DAZN Italia در دستگاه های Apple ، ابتدا باید موقعیت مکانی iCloud خود را تغییر دهید. اما شما این کار را با ایجاد یک حساب iCloud جدید مستقر در ایتالیا یا در غیر این صورت ایالات متحده یا کانادا انجام می دهید.

دلیل اینکه چرا فقط نمی توانید مکان حساب فعلی خود را تغییر دهید این است که اگر این کار را انجام دهید ، در نهایت همه چیز را در حساب خود از دست خواهید داد.

از حساب iCloud فعلی خود خارج شوید و یک حساب مستقر در ایتالیا ایجاد کنید و پس از آن بارگیری DAZN را بارگیری کنید. اینگونه است که DAZN Italia را بر روی آیفون ها بدون در نظر گرفتن مکان خود ، از حالت انسداد خارج می کنید.

نحوه انسداد DAZN Italia در دستگاه های Android

اگر می خواهید بدون در نظر گرفتن مکانی که در آن هستید DAZN Italia را در دستگاه های Android مسدود کنید ، این مرحله در دستگاه های Android کاملاً متفاوت است.

در دستگاه های Android ، باید منطقه خود را با دستگاه فعلی خود تغییر دهید. گوگل بسیار خوب را پوشش می دهد.

البته منطقه خود را تغییر دهید تا در ایتالیا ، آمریکا یا کانادا باشد.

نحوه انسداد DAZN Italia در آمازون TV TV Stick / Cube

در حالی که این راهنما به شما امکان می دهد DAZN Italia را بدون توجه به مکانی که در آن قرار دارید ، انسداد کنید ، به شما اجازه نمی دهد DAZN Italia را از هر سیستم عامل مسدود کنید. اینگونه نیست که همه سیستم عاملها از خدمات VPN پشتیبانی می کنند. برای مثال Chromecast و Apple TV چنین نیستند.

و اینجاست که Amazon Fire TV Stick / Cube به عنوان بهترین پلتفرم برای انسداد قفل DAZN ایتالیا در صفحه بزرگتر قرار دارد.

 1. به amazon.com یا فروشگاهی معادل آن بروید که در حال حاضر از آن استفاده می کنید.
 2. کلیک کنید محتوای و دستگاههای خود را مدیریت کنید.
 3. منطقه خود را تغییر دهید تا جایی که شما حساب DAZN خود را ثبت کرده اید.
 4. بر روی Amazon TV TV Stick خود ، مطبوعات را فشار دهید تنظیمات و بعد حساب من.
 5. Deregister. اکنون باید وارد حساب خود شوید.

بسته به فروشگاه آمازون که در حال حاضر از آن استفاده می کنید ، این جمله ممکن است کمی متفاوت باشد ، اما همچنین نسبتاً مشابه است ، بنابراین باید بتوانید آن را به راحتی کشف کنید.

بعضی اوقات از شما خواسته می شود از منطقه ای که تغییر کرده اید کارت تهیه کنید تا بتوانید تأیید کنید که آنجا هستید ، اما در موارد بسیار نادر است.

این روش چگونگی انسداد قفل DAZN Italia است (صرف نظر از مکان شما)

یافتن این پست در مورد انسداد DAZN ایتالیا مفید است؟ PrivateVPN قادر به باز کردن بسیاری از خدمات دیگر مانند این است. تنها 60 ثانیه طول می کشد تا به ما بپیوندید!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me