نحوه نصب Alluc Addon در Kodi – 2018 – ساده ترین راه

نحوه نصب Alluc Addon در Kodi - 2018 - ساده ترین راه

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-01-22 10:54:29 در سرگرمی
بنابراین می خواهید افزونه Alluc را روی Kodi نصب کنید؟ عالی. این یک وب سایت به اشتراک گذاری پیوند است که تقریباً به هر نوع ویدیوی موجود در اینترنت پیوند می دهد. ما در حال صحبت کردن 80 میلیون فیلم هستیم. این مانند موتور جستجو اما برای فیلم ها است. از طرف دیگر Kodi یکی از محبوب ترین پخش کننده های رسانه منبع باز است. همچنین اگر می خواهید نحوه انجام این کار را در Google جستجو کنید ، نصب افزونه Alluc در Kodi تقریبا غیرممکن است. شما یک پست وبلاگ بزرگ دریافت می کنید به نظر می رسد مفید است. اما کار نمی کند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم نسخه شخصی خود را از این پست وبلاگ ایجاد کنیم که به شما کمک می کند افزونه Alluc را روی Kodi نصب کنید که در واقع کار می کند.


نحوه نصب Alluc Addon در Kodi - 2018 - ساده ترین راه

اما قبل از اینکه به نحوه نصب آن بپردازیم ، باید چند نکته را بدانید.

آیا Alluc قانونی است؟ آیا نصب Alluc Addon روی Kodi قانونی است?

بیشتر کشورها قبول دارند که بارگیری و میزبانی چیزی غیرقانونی است. Alluc هیچ میزبان نیست. این فقط دایرکتوری پیوندهایی به سایتهایی است که میزبان محتوا هستند. این بدان معنی است که استفاده از آن کاملاً قانونی است.

این محتوا است که می فهمید که مهم است. اگر می خواهید Alluc را بر روی Kodi نصب کنید تا از محتوای غیرقانونی استفاده کند ، ممکن است غیرقانونی باشد ، "ممکن است" زیرا این امر فقط به جایی بستگی دارد که شما زندگی می کنید. Alluc پیوندهایی به مطالبی را ارائه می دهد که می توانید پس از آن جریان دهید. برخی از آن قانونی است. برخی نه. در اکثر کشورها ، تماشای محتوای غیرقانونی همچنان قانونی است ، مانند مطالبی که آپلودکننده حق آن را ندارد ، اما شما نه بارگیری یا هاستینگ بلکه به راحتی ذخیره می کنید..

با این حال ، جریان و قانون به آرامی در سراسر جهان تغییر می کند و بسته به جایی که در آن هستید ، قوانین متفاوت خواهند بود. جریان و قانونی بودن موضوعی پیچیده است. در اتحادیه اروپا ، از سال 2017 ، پخش جریانی که به طور قانونی در وب سایتی که مشاهده می کنید غیرقانونی است ، غیرقانونی است ، اگر می دانید که قانونی نیست. شما مجازات نخواهید شد که گویی مرتکب جرمی شده اید ، اما این احتمال وجود دارد که صاحب حقوق از شما شکایت کند. این شبیه به زمانی است که در جوانی موسیقی را از طریق بلوتوث از طریق بلوتوث موسیقی دریافت کردید. این قانونی نبود ، اما شما نمی خواهید با عواقب جدی روبرو شوید.

اکنون ، PrivateVPN تأیید استفاده از مطالب غیرقانونی را نمی دهد ، بلکه صرف آموزش در مورد آنچه قانونی و غیر قانونی است و پیامدهای ممکن است باشد.

بسته به اینکه کجا هستید و کارهایی که می خواهید انجام دهید ، نصب Alluc روی Kodi عاقلانه نیست.

اگر نمی دانید که آیا این امر قانونی است ، چه می کنید

قانون اتحادیه اروپا بیان می کند که اگر شما از این واقعیت آگاه باشید که به چیزی غیرقانونی هدایت می کنید ، قانون را نقض می کنید. اگر نمی دانید چیزی قانونی است یا نه ، چه می کنید؟?

اگر تصمیم گرفتید که شانس خود را بکشید ، باید همچنان رمزگذاری شده باشید. ارائه دهندگان اینترنت فعالیت شما را بصورت آنلاین نظارت می کنند. دولت گاهی اوقات نیز چنین می کند. اوه ، و اگر در هتل یا آپارتمان هستید ، همین کار را انجام دهید. خوب ، مگر اینکه رمزگذاری شوید.

و چگونه رمزگذاری می شوید؟ شما از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده می کنید که به آن VPN نیز گفته می شود. این خصوصیه. این مجازی است پس از اتصال به IP ، IP شما تغییر می یابد. اما هر کاری که می کنید و به آن دسترسی دارید نیز رمزگذاری شده است و نمی تواند توسط دولت ، ارائه دهنده اینترنت یا هر کسی که مسئولیت اتصال به اینترنت را به شما وصل کرده است ، مشاهده کنید. و حتی می توانید هنگام اتصال به یک VPN ، مکان خود را تغییر دهید.

PrivateVPN دارای کد رمزگذاری AES 256 بیتی درجه نظامی با کلید DH 2048 بیتی است. شما به احتمال زیاد نمی دانید معنی این چیست دولت ایالات متحده از همان سطح امنیتی استفاده می کند. و آنها باید بسیار مطمئن تر از شما بمانند. خوب ، امیدواریم که آنها این کار را انجام دهند.
نحوه نصب Alluc Addon در Kodi - 2018 - ساده ترین راه
اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نصب VPN پس از یادگیری نحوه نصب افزونه Alluc در Kodi.

ساده ترین راه برای نصب آدون Addon روی Kodi

بیشتر پست های وبلاگ در این موضوع به شما خواهند گفت که اگر می خواهید افزونه Alluc را بر روی Kodi نصب کنید ، مجبور خواهید بود که یک مخزن خاص را بارگیری کنید. شما ممکن است این کار را انجام دهید ما مطمئناً چندین مخزن را که ادعا می کنند آنرا ارائه می دهند ، امتحان کردیم تا ببینید کدام یک بهترین استفاده است اما به نظر می رسد که تقریباً هیچ کدام حتی کار نمی کنند.

آنها یا کار نمی کنند ، یا به محض بارگیری آنها کار می کنند ، اما به هیچ وجه علائمی از Alluc ندارند. ما 5 مخزن مختلف را امتحان کردیم. 3 نفر از آنها کار نکردند. 2 افزونه Alluc را ندارید.

پس از بارگیری یکی از دستگاه های تنفسی ، یکی از آنها که کار کرده است نیاز به بارگیری مخزن دیگر دارد. به نظر امیدوار کننده بود تا ، هیچ. آلوچ آنجا بود.

اما بعد جرقه ای آمد. یک فکر "چرا به هر حال باید همه این مخازن را نصب کنید?"شاید این فقط پست های پشتیبانی شده ای باشد که برای بارگیری یک مخزن از مردم استفاده می شود. و بعد تازه آمد.

اگر می توانید فایل های فشرده را مستقیماً از Kodi و بدون هیچ مشکلی نصب کنید ، از مخزن استفاده می کنم?

همه سعی کردند تا کار ساده را پیچیده تر کنند.

در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

 • کدی را باز کنید. خوب ، بله ، البته ، اگر می خواهید افزونه Alluc را روی Kodi نصب کنید ، باید این کار را انجام دهید.
 • رفتن به سیستم. این یک نماد چرخ دنده در بالای صفحه است. این نوع ظاهری بیشتر شبیه به a است تنظیمات دکمه از یک سیستم دکمه ، اما ما به آن می چسبیم سیستم.

نحوه نصب Alluc Addon در Kodi - 2018 - ساده ترین راه

 • در انتهای صفحه نمایش نیز وجود دارد سیستم دکمه. روی آن فشار دهید. قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی. مطبوعات منابع ناشناخته.
 • سپس باید Kodi را ترک کرده و به صورت ایده آل در رایانه خود به مرورگر وب بروید و به این لینک بروید: https://kodi-addons.club/addon/plugin.video.alluc.api/1.2.10
 • Alluc را از آنجا بارگیری کنید.

روش دیگر ، می توانید جستجو کنید Alluc Kodi.zip در اینترنت اگر این لینک کار خود را متوقف کند یا چنین شود.

این روش با گذر از مخازن مختلفی که آن چه را که می خواهید ندارید ، مشکل زیادی برای شما ایجاد می کند.

نحوه نصب Alluc Addon بر روی Kodi در رایانه

 • بعد از بارگیری Alluc.zip, بررسی کنید که در کجا واقع شده است.
 • سپس ، به Kodi برگردید ، و فشار دهید مواد افزودنی به دنبال از Zip File نصب کنید.
 • در آنجا باید مکان را پیدا کنید Alluc.zip.
 • هنگامی که آن را پیدا کردید ، روی آن فشار دهید ، و اینگونه است.

اگر می خواهید نصب کنید آلو علاوه بر Kodi ، واقعاً ساده است.

نحوه نصب Alluc Addon در تمام دستگاه های دیگر

 • اگر در تلفن خود هستید ، می توانید آن را مانند رایانه نصب کنید. در واقع در هر دستگاهی که به راحتی می توانید موارد را از آن بارگیری کنید.
 • اما در دستگاه های دیگر ، شاید شما مجبور شوید یک درایو USB را به رایانه خود متصل کرده و Alluc.zip را مستقیماً درون آن انتقال دهید.
 • برای انجام این کار ، شما باید درایو USB را به دستگاه Kodi خود متصل کنید. و بعد به مواد افزودنی به دنبال از Zip File نصب کنید, و قرار دادن آن درایو USB و Alluc.zip. در آخر ، شما باید بر روی آن فشار دهید ، و این.

نحوه نصب VPN

اگر از یک Fire Fire Stick استفاده می کنید ، توضیحی در مورد نحوه انجام این کار در پست اخیر ما وجود دارد. اگر چیزی متفاوت از Fire Stick ، ​​دستگاه تلفن همراه یا رایانه دارید ، در این مورد راهنمایی نیز وجود دارد ، آن را بررسی کنید.

اما اگر دستگاه تلفن همراه یا کامپیوتر دارید ، بسیار ساده است.

 • ابتدا باید به وب سایت PrivateVPN بروید و دکمه Buy را در سمت راست بالای صفحه فشار دهید.
 • سپس باید چند جزئیات را پر کنید.
 • در آخر اینکه باید در انتهای صفحه به بخش بارگیری بروید یا در عوض ، به سادگی به فروشگاه برنامه خود بروید و در جستجوی PrivateVPN.
 • آن را نصب کنید.
 • به آن وصل شوید.

نحوه نصب Alluc Addon در Kodi - 2018 - ساده ترین راه
و این.

نتیجه گیری - نصب Allon Addon بر روی Kodi آسان است

خیلی راحت است ، پس از مخزن هایی که Alluc ندارند استفاده نکنید. آن را مستقیماً بارگیری کنید و در زمان زیادی صرفه جویی می کنید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me