نحوه تماشای ABC در Fire TV Stick (جایی که زندگی می کنید مهم نیست)

نحوه تماشای ABC در Fire TV Stick (جایی که زندگی می کنید مهم نیست)

توسط PrivateVPN، 2018-09-16 10:53:08 در سرگرمی


شما Fire TV Stick دارید ، اما وقتی سعی می کنید ABC را در Fire TV Stick تماشا کنید ، در Amazon Appstore نمایش نمی یابد؟ دوستان ما ، Fire TV Stick شما خراب نیست و راهی برای رفع این مشکل وجود دارد تا بتوانید ABC را روی چوب TV Fire تماشا کنید.

اما برای رفع این مشکل ، باید بدانید که چرا این مسئله در وهله اول قرار دارد.

دلیل اینکه نمی توانید ABC را در Fire TV Stick تماشا کنید بسیار ساده است.

شما نمی توانید ABC را در Fire TV Stick تماشا کنید زیرا محتوای برابر نیست

دلیل اینکه نمی توانید ABC را در Fire TV Stick تماشا کنید؟ به مکان شما پایین می آید. بسیاری از چیزها با این سیاره برابر نیستند ، و محتوا فقط یک چیز اضافی در آن براکت است.

آیا تاکنون دیده اید که یک کانال در سراسر جهان در دسترس است؟ معنی ندارد نه تنها بیشتر دنیا به اندازه کافی روان انگلیسی صحبت نمی کنند تا بتوانند محتوا را به زبان انگلیسی در یک سطح تماشا کنند که بتوانند از آن لذت ببرند ، بلکه به معنای مالی هم ندارند.

ساختن ABC در سراسر جهان بی معنی است. شرکت هایی که با ABC تبلیغ می کنند نمی توانند در همه جا درآمد کسب کنند. برخی از مطالب نشان داده شده در ABC نیز نمی توانند در همه جا نشان داده شوند ، به همین دلیل محدودیت هایی نیز برای آن محتوا وجود دارد.

همچنین فروش بیشتر مجوزها برای نمایش های خاص به سیستم عامل های دیگر یا حتی حتی مناطق خاصی در Netflix به جای داشتن ABC در سراسر جهان سودآورتر است..

و به همین دلیل ، آنها فقط در ایالات متحده موجود هستند و شما در ایالات متحده بودن نیستید (یا اینکه Fire TV Stick را در صورت وجود تنظیم نکنید) دلیل این امر است که هنگام جستجوی ABC ، ​​نتیجه ای حاصل نمی کنید..

بد نیست که ABC شر باشد ، معقول نیست که همه در دسترس جهان باشند.

بنابراین راه حل چیست?

فریب آمازون برای تماشای ABC در Fire TV Stick اولین قدم است

آره, شما باید این غول را فریب دهید که آمازون فکر می کند که شما در ایالات متحده هستید. و در کمال تعجب بسیار ساده است ، بیشتر به دلیل اینکه احتمالاً آمازون فقط مانند آنچه انجام می دهد عمل می کند اما براساس بستر باز بودن این پلتفرم ، احتمالاً خیلی خوب نیست.

از این گذشته ، آنها کنترل می کنند که برنامه های موجود در Amazon Appstore چیست.

برای تماشای ABC در Fire TV Stick ، ​​باید مکان قرارگیری Amazon Appstore خود را در ایالات متحده تغییر دهید. شما این کار را با مراجعه به مدیریت محتوا و دستگاه های خود در حساب آمازون خود انجام می دهید. بعد از اینکه آنجا هستید باید روی آن کلیک کنید تنظیمات به دنبال تنظیمات کشور. وقتی به آنجا رسیدید ، فشار دهید تغییر دادن.

و بله ، شما آن را درست ، به محض حضور در آنجا ، باید مکان خود را به یک مکان آمریکایی تغییر دهید. و فقط اسامی تصادفی قرار ندهید. درعوض ، یک ژنراتور آدرس آمریکایی را در Google جستجو کنید که دارای کد پستی نیز باشد.

هنگامی که همه این موارد را انجام دادید و Fire TV Stick خود را روشن کردید ، مجبورید جزئیات خود را دوباره ارائه کنید.

این اولین قدم است.

مرحله دوم برای تماشای ABC در Fire TV Stick?

احمقانه ABC که در ایالات متحده هستید به منظور تماشای ABC در Fire TV Stick

قدم اول نسبتاً آسان است و نیازی به کار زیادی ندارد. دوم نیاز به کمی کار بیشتر دارد.

برای تماشای ABC در Fire TV Stick ، ​​باید ABC فکر کنید که در ایالات متحده هستید.

و شما مطمئناً برای این کار قصد ندارید به ایالات متحده بروید. اما اینترنت آسان است که فریب بخورید.

امکان تغییر موقعیت مکانی شما بدون تغییر دادن آن با استفاده از ابزار ساده ای به نام VPN که یک شبکه خصوصی مجازی است ، وجود دارد.

آمازون آشکارا از استفاده از خدمات VPN پشتیبانی می کند به این معنی که می توانید بدون هیچ زحمتی موقعیت مکانی خود را در Fire TV Stick تغییر دهید..

سوال اینجاست که آیا سرویس VPN مورد نظر شما برای تماشای ABC در Fire TV Stick با Fire TV Stick کار می کند؟.

به احتمال زیاد اینطور نیست.

در مرحله اول ، سرویس های VPN رایگان را فراموش کنید زیرا برای تماشای محتوا خیلی کند هستند. ثانیاً ، بیشتر سرویس های VPN بر امثال Netflix ، Amazon Prime و Hulu تمرکز دارند اما بر روی بازیکنان کوچکتر مانند ABC نیست..

PrivateVPN روی همه تمرکز دارد!

برنامه ما را در Amazon Appstore دنبال کنید و به دنبال ایجاد حساب کاربری در این سایت باشید. این فقط یک ثبت نام 30 ثانیه ای است.

البته به حساب خود وارد شوید اما فقط به سرور آمریکایی ما متصل نشوید. ABC پس از آن کار نخواهد کرد. شما باید به سرور نیویورک 1 یا سرور Buffalo ما متصل شوید!

اینگونه است که شما ABC را در Fire TV Stick تماشا می کنید ، صرف نظر از این که کجا هستید! اوه ، و به هر حال ، ABC و PrivateVPN روی دستگاههای دیگر نیز کار می کنند!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me