نحوه تماشای بی بی سی در خارج از کشور در سال 2019

نحوه تماشای بی بی سی در خارج از کشور در سال 2019

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-02-13 10:56:06 در سرگرمی


شما می خواهید BBC را در سال 2019 در خارج از کشور تماشا کنید ، اما هر زمان که به iPlayer بی بی سی که پخش کننده آنلاین بی بی سی است می روید ، به شما گفته می شود که "این محتوا در کشور شما در دسترس نیست" و نمی توانید؟ این آنچه این وبلاگ است برای حل مشکلات شما است که در مکان اشتباه در زمان اشتباه به وجود آمده است.

این که آیا شما فقط 5 دقیقه با Nothern Ireland یا در سراسر جهان فاصله دارید ، اگر این راهنما را دنبال کنید ، در سال 2019 قادر خواهید بود BBC را در خارج از انگلستان تماشا کنید.

اما چرا نمی توان iPlayer BBC را در خارج از کشور در وهله اول مشاهده کرد?

این به حقوق محتوا کاهش می یابد. بی بی سی حق ندارد برخی از مطالبی را که به طور کامل در خارج از انگلستان موجود نیست ، نشان دهد. و برخی از مطالب موجود است؟ بی بی سی توافق نامه های اختصاصی با دیگر کانال های تلویزیونی یا سیستم عامل ها برای دسترسی انحصاری به آن ، در کشورهای خارج از انگلیس امضا کرد. این بدان معنی است که این فقط یک وضعیت پیچیده است ، و اگرچه بی بی سی می تواند کاری را انجام دهد تا BBC را در دسترس تر کند ، هزینه های زیادی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

و به همین دلیل ما شما را برای چگونگی تماشای بی بی سی در خارج از کشور در سال 2019 به شما ارائه می دهیم ، راه حلی که BBC نمی تواند آن را به اشتراک بگذارد.

برای تماشای BBC در خارج از کشور در سال 2019 چه کاری باید انجام دهید?

برای تماشای بی بی سی در خارج از کشور در سال 2019 ، شما فقط باید بی بی سی را فریب دهید که فکر کنید در انگلستان هستید که بی بی سی در آن کار می کند. به همین سادگی.

مطمئناً ، این کار ساده ای نیست به نظر می رسد ، نیازی به جستجوی چگونگی تماشای بی بی سی در خارج از کشور در سال 2019 نیست ، اما انجام این کارها پس از دانستن مراحل به هیچ وجه پیچیده نیست..

 1. شما ابتدا باید یک حساب کاربری بی بی سی تهیه کنید. این درست مثل ثبت نام برای هر حساب دیگری است. حتما انگلستان را به عنوان مکان خود انتخاب کنید و بعداً اگر از شما خواسته شود که آیا مجوز تلویزیون را پرداخت می کنید یا خیر ، انتخاب کنید که انجام دهید.
 2. برای تماشای iPlayer بی بی سی در خارج از انگلستان در سال 2019 ، باید بی بی سی را فکر کنید که خارج از کشور نیستید.
 3. در صورتی که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، باید iPlayer BBC را بر روی دستگاه تلفن همراه خود نصب کنید.

مراحل دوم و سوم به آسانی به نظر نمی رسد. احمق کردن یک سرویس هرگز در وهله اول کار ساده ای نیست و خوب ، نصب iPlayer بی بی سی ، فقط اگر فروشگاه شما هم اکنون در انگلستان ثبت شده باشد ، آسان است.

چگونه بی بی سی را برای تماشای بی بی سی در خارج از کشور در سال 2019

این تغییر می کند که مکان خود را به طور واقعی تغییر دهید. این تنها راه برای انجام این کار است مگر اینکه بخواهید از نظر جسمی وارد انگلیس شوید.

برای تماشای BBC در خارج از کشور در سال 2019 باید از VPN استفاده کنید که یک شبکه خصوصی مجازی است. این امکان را به شما می دهد تا از نظر جسمی واقعاً در مکانی باشید که در آن قرار ندارید.

در این مورد ، شما باید واقعاً در انگلستان باشید تا بتوانید BBC را در سال 2019 در خارج از کشور تماشا کنید.

از چه خدماتی برای آن استفاده می کنید؟ PrivateVPN یکی از معدودی است که با iPlayer BBC کار می کند. امثال بی بی سی از وجود خدمات VPN آگاه هستند و بنابراین تلاش مستمر برای جلوگیری از کارکردن آنها انجام می دهند. PrivateVPN سرورهای UK را برای BBC کار می کند ، اما از اکثر مناطق نیز پشتیبانی می کند تا آنجا که Netflix به این معنی است که با استفاده از PrivateVPN می توانید به وسیع ترین کتابخانه Netflix در آنجا دسترسی داشته باشید. و بله ، حتی DAZN توسط PrivateVPN پشتیبانی می شود. ما در مورد اینکه چرا DAZN اخیراً در انگلستان و بسیاری از کشورهای دیگر در دسترس نیست ، نوشتیم که نشان می دهد چگونه می توان آن را کار کرد. این یک راهنمای بسیار پیچیده تر است.

نحوه نصب iPlayer BBC در دستگاه های تلفن همراه برای تماشای BBC در خارج از کشور در سال 2019?

به نظر می رسد همه چیز در دستگاه های رومیزی بسیار آسان تر از دستگاه های تلفن همراه است. برای تماشای دستگاه های تلفن همراه باید برنامه iPlayer BBC را تهیه کنید و خب ، به برخی کارها نیز نیاز دارد.

آه ، و شما همچنین باید برنامه PrivateVPN را از طریق تلفن خود دریافت کنید. فراموش نکنید که اما بارگیری آن آسان است.

نصب iPlayer BBC در دستگاه های Android برای تماشای BBC در خارج از کشور در سال 2019

 • در مرورگر وب خود ، به بروید پرداخت.google.com و با کلیک کردن بر روی تنظیمات و روی کشور برگه.
 • انگلستان را به عنوان مکان خود انتخاب کنید.
 • سپس بر روی تلفن خود ، به تنظیمات پس از رفتن به داخل برنامه ها و کلیک کردن روی فروشگاه Google Play.
 • در حالی که آنجا هستید ، را فشار دهید Force Stop.
 • مرحله آخر؟ قابل اعتماد و متخصص ذخیره سازی به دنبال آن فروشگاه Google Play و اطلاعات روشن.

این به شما امکان می دهد iPlayer BBC را بارگیری کنید تا سپس در سال 2019 بی بی سی را در خارج از کشور تماشا کنید. اگر بازهم نمی توانید متوقف و متوقف کنید..

نصب iPlayer بی بی سی در دستگاه های اپل برای تماشای بی بی سی در خارج از کشور در سال 2019

در دستگاه های Apple ، در واقع نمی توانید مکان خود را مانند Android تغییر دهید زیرا با این روش همه چیز را از دست خواهید داد.

در عوض ، ابتدا باید از حساب iCloud فعلی خود و به دنبال ساختن یک حساب کاربری جدید در انگلستان خارج شوید. این به شما امکان می دهد بی بی سی را در سال 2019 در خارج از کشور در دستگاه های اپل تماشا کنید.

بعد از بارگیری BBC ، می توانید در صورت تمایل به حساب قدیمی خود برگردید.

نصب iPlayer بی بی سی در آمازون تلویزیون آمازون آمازون

آیا واقعاً فکر کرده اید که ما فقط به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید BBC را در خارج از کشور بر روی یک صفحه بزرگ تماشا کنید?

برای به دست آوردن iPlayer بی بی سی در آمازون آمازون TV TV ، شما همچنین نیاز به تغییر مکان فروشگاه دارید.

 • در این حالت به سایت amazon.com بروید و کلیک کنید حساب ها & لیست ها اگرچه ممکن است بسته به حساب آمازون شما قبلاً کمی متفاوت باشد.
 • در هر صورت ، بعد از رفتن به آنجا ، باید روی چیزی شبیه به آن فشار بیاورید محتوا و دستگاه ها.
 • برای حضور در انگلستان باید منطقه خود را تغییر دهید.
 • و در آخر ، وارد آمازون آمازون TV TV یا سایر دستگاه های مورد استفاده خود شوید و بروید تنظیمات به دنبال حساب من در جایی که باید مجدداً به سیستم وارد شوید ، دستگاه خود را از سیستم خارج کنید.

بعضی اوقات لازم است که روش پرداخت خود را از انگلستان به روز کنید. فقط کارت مجازی برای آن. در غیر این صورت ، از یک دوست بپرسید.

و این.

این نحوه تماشای BBC در خارج از کشور در سال 2019 است

اگر می خواهید بی بی سی را در سال 2019 در خارج از کشور تماشا کنید که آیا شما معمولاً در انگلستان زندگی می کنید یا خیر ، به یک حساب کاربری احتیاج دارید ، باید واقعاً در آنجا باشید و شاید لازم باشد مکان فروشگاه خود را تغییر دهید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me