آیا دیزنی پلاس در سال 2019 به استرالیا می آید (و چه کاری باید انجام دهد تا این کار را انجام دهد)

آیا دیزنی پلاس در سال 2019 به استرالیا می آید (و چه کاری باید انجام دهد تا این کار را انجام دهد)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-08-26 14:04:00 در سرگرمی


بشنو دیزنی پلاس و هیجان زده شدی؟ سخت نیست به خصوص با توجه به این که دیزنی اخیرا مبلغ 12/99 دلار برای دیزنی + ، هولو و ESPN + اعلام کرد که از 12 نوامبر شروع می شود. به جز ، دقیقاً مانند هولو در استرالیا نیست ، و همچنین دیزنی پلاس نیست ، این سوال را مطرح می کند که آیا دیزنی پلاس در سال 2019 یا اصلاً به استرالیا می آید و فعلاً چه کاری می توانید انجام دهید.

برای پاسخ ، دیزنی به علاوه آمدن به استرالیا در سال 2019 است...

اینطور نیست نه در سال 2019.

اکنون ، اطلاعات کافی در مورد نسخه های دیزنی پلاس در حال حاضر وجود ندارد ، و ما مطمئناً نمی خواهیم حدس و گمان هایی ایجاد کنیم ، اما اگر بخواهیم نگاهی بیندازیم که افراد دیزنی بر اساس حرکات دیزنی در چند سال گذشته گفته اند. ، به راحتی می توانید فرض کنید که دیزنی پلاس در مقطعی از آینده به استرالیا خواهد آمد.

اگرچه مطمئناً در ردیف اول نیست.

کانادا و انگلیس پس از ایالات متحده بیش از حد احتمالاً در بازارهای هدف قرار می گیرند.

ممکن است فکر کنید که اگر هولو هرگز آن مسئله را به استرالیا یا هر جای دیگر منهای ژاپن نرساند ، دیزنی + چگونه این کار را خواهد کرد.

و برای پاسخ به آن ، ما باید در کنار محدودیت های آنها به استراتژی های این سیستم عامل ها شیرجه بزنیم.

هولو؟ این کشور با ارائه کیفیت بیش از کمیتی مانند آنچه در اینجا انجام می دهیم ، بازار عظیم آمریکا را هدف قرار داده است. در نتیجه ، هولو توانست یک روز بعد از پخش هوا نمایش های برتر ارائه دهد ، اما فقط در ایالات متحده توانست این کار را انجام دهد.

چرا؟ به عنوان حقوق هزینه محتوا و هرچه کشورهایی که می خواهید چیزی را نشان دهید ، هزینه بیشتری دارد.

به همین دلیل هولو و بسیاری از سیستم عامل های دیگر مانند DAZN هرگز آن را به استرالیا نرسانید.

دیزنی پلاس؟ این صاحب تمام محتوای آن است. مثل همه آن این شرکت مارول است ، اما صاحب امثال 21th Century Fox با 20th Century Fox، National Geographic، Fox است ، در حالی که مالک Lucasfilm نیز هست. و البته دیزنی صاحب دیزنی است.

این به دیزنی می دهد تمام حقوق مربوط به محتوای آنها در سراسر جهان. اگر تعجب می کردید که دیزنی پلاس به استرالیا می آید و شک و تردید داشتید ، دلیل این امر این است که چرا نباید. دیزنی پلاس نمی خواهد هیچ مشکلی در رابطه با نیاز به هزینه بیشتر برای مطالب در کشورهای دیگر داشته باشد. بنابراین می تواند در تئوری هر زمان که آماده باشد در استرالیا راه اندازی کند.

بنابراین چرا دیزنی پلاس بلافاصله به استرالیا نمی آید?

از آنجا که دیزنی می خواهد تلاش های خود را بر موفقیت هر چه بیشتر در ایالات متحده متمرکز کند ، این امر برای آینده دیزنی پلاس بسیار مهم است. بلکه به این دلیل که دیزنی با کشورهای دیگر قراردادهایی امضا کرده است.

اگر دیزنی تمام محتوای خود را بدون داشتن بستر استریم ، متعلق به خود داشته باشد ، سالانه صدها میلیون نفر از حق پخش آن غایب می شوند. به همین دلیل ، برای مدت زمان طولانی ، دیزنی قراردادهایی را با امثال نتفلیکس و بسیاری دیگر امضا می کرد. این امر به این سیستم عامل ها این امکان را می داد که ضمن پول درآوردن دیزنی ، فیلم های دیزنی یا مارول را تماشا کنند.

قبل از آمدن دیزنی پلاس به استرالیا ، تمام قراردادهای مربوط به مطالبی که دیزنی در اختیار دارند ، باید منقضی شوند. هرچه تمام شد ، این درها را برای افتتاح دیزنی در استرالیا باز می کند ، مشروط بر اینکه راه اندازی آمریکایی ها طبق برنامه ریزی انجام شود.

با این گفته ، حتی اگر دیزنی پلاس ممکن است در حال حاضر در استرالیا در دسترس نباشد ، راهی وجود دارد که بتواند بدون در نظر گرفتن آن کار کند.

و اوه ، ما اشاره کردیم که دیزنی اکنون مالک هولو نیز هست؟ به همین دلیل آنها قصد دارند یک بسته دیزنی + Hulu + ESPN + ارائه دهند.

آیا می توانید انتظار داشته باشید هولو در صورت مالکیت آن به استرالیا بیاید?

با استراتژی اصلی هولو ، خیر.

با استراتژی دیزنی؟ محتمل تر از همیشه.

شاید به همان سرعت دیزنی پلاس نباشد ، اما احتمال وقوع این اتفاق بیش از گذشته وجود دارد.

چگونه قبل از بیرون آمدن رسمی دیزنی پلاس در استرالیا دریافت کنیم

دیزنی پلاس در استرالیا؟ این ممکن است در پایان سال 2019 یا اواسط سال 2020 باشد. تا زمانی که دیزنی تاریخ رسمی انتشار را اعلام کند ، همه پیش بینی می شوند.

اما اگر دیزنی پلاس را گول بزنید که فکر می کنید در ایالات متحده هستید ، می توانید بی درنگ دیزنی پلاس را تماشا کنید ، صرف نظر از این که کجا هستید.

چطوری این کار را انجام میدهی؟ با استفاده از VPN. VPN که با دیزنی پلاس کار می کند.

مانند سرویس PrivateVPN ما ، که می توانید بدون ریسک امتحان کنید. فقط ثبت نام کنید ، به سرور درست وصل شوید و قادر خواهید بود از دیزنی پلاس در استرالیا استفاده کنید. مشروط بر اینکه دیزنی پلاس در زمانی که در حال خواندن این مطلب هستید ، در آمریکا خارج شود. در حال حاضر اینطور نیست.

اما اگر هنوز اینجا هستید و دیزنی پلاس هنوز خارج نیستید ، PrivateVPN به باز کردن قفل Hulu ، DAZN ، Netflix و Amazon Prime کمک می کند ، فقط برای ذکر چند مورد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me