چگونه برای رفع انسداد پورن در انگلستان در سال 2019

چگونه برای رفع انسداد پورن در انگلستان در سال 2019

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-05-07 15:22:44 در سرگرمی


با تمام این موارد که Brexit در جریان است ، شما به احتمال زیاد هرگز فرض نکرده اید که باید در جستجوی چگونگی انسداد پورن در انگلستان در سال 2019 باشید. این همچنین پستی است که به احتمال زیاد هرگز با کسی به اشتراک نمی گذارید و احتمالاً اگر در Google Chrome در حالت "ناشناس" جستجو می کنید.

از تابستان سال 2019 ، پورن در انگلستان برای افراد زیر 18 سال ممنوع است. قرار بود این اتفاق زودتر رخ دهد ، اما به دلیل مشکلات جدی با پیشنهاد ، چندین بار به تعویق افتاد. تاکنون ، از این رو شما در اینجا به دنبال چگونگی رفع انسداد پورنو در انگلستان در سال 2019 هستید.

از لحاظ تئوری ، فقط می توانید گذرنامه یا کارت خود را تأیید کنید که بیشتر از 18 سال سن دارید ، اما ما قصد داریم به اشتراک بگذاریم که چرا این یک ایده عالی نیست و سپس گزینه جایگزین بهتری را برای شما فراهم می کنیم زیرا این بلوک پورنو در بسیاری موارد مسئله است به جای سود.

چرا باید به دنبال چگونگی رفع انسداد پورن در انگلستان در سال 2019 باشید?

این کل بلوک پورنو از این نظر ناشی می شود که پورنو مضر است و افراد زیر سن قانونی نباید به آن دسترسی داشته باشند.

ما نمی خواهیم به این بحث بپردازیم که آیا جوانان باید پورنو تماشا کنند یا خیر ، اما همه مشکلات مربوط به رابطه جنسی در نهایت به دلیل عدم بحث و گفتگو مناسب در مورد رابطه جنسی به عنوان بخشی از آموزش کاهش می یابد. همه افراد جامعه با ذکر این مباحث آسیب پذیر می شوند و از این رو از آن جلوگیری می کنند. که در وهله اول مشکلات ایجاد می کند.

مسئله اصلی بلوک پورنو این نیست که نوجوانان نمی توانند به پورنو دسترسی پیدا کنند. در صورت تمایل به انسداد پورنو در انگلستان با روش استاندارد ، بزرگسالان باید داده های خود را برای دسترسی به پورنو ارائه دهند.. و از نظر حریم خصوصی بسیار مشکل ساز است. وقتی خودتان را در یک سایت پورنو تأیید می کنید ، در نهایت می دهید که چه کسی هستید و این می تواند با کاری که در سایت پورنو انجام می دهید مرتبط باشد.

داده های بزرگ نشت می کنند. سایت های پورن یا شخص ثالث که هویت شما را تأیید می کند ، اطلاعات را نیز فاش می کند. و این به عادت پورن شما منجر خواهد شد یا این واقعیت این است که تماشای پورن می کنید. و این می تواند حرفه ها ، روابط و حتی دوستی را خراب کند. حتی اگر بسیاری دیگر نیز این کار را انجام دهند.

و حتی اگر داده های شما فاش نشود ، برخی از محبوب ترین سایت های پورنو یک مالک را با یک سیستم تأیید صحت انجام می دهند که برای همه آنها ساخته شده است و MindGeek نمونه ای از آن است. داده ها? داده قدرتمندترین منبع عصر دیجیتال است.

و به همین دلیل مهم نیست که انسداد پورن در انگلستان را با استفاده از روشهای استاندارد حذف کنید.

در اینجا نحوه حذف انسداد پورن در انگلستان در سال 2019 بدون اینکه محرمانه شما حذف شود ، آورده شده است

با توجه به سهولت مسدود کردن پورنو در انگلستان ، این سیستم به طور کلی بسیار ناکارآمد خواهد بود.

سایت پورنو باید فکر کند که شما در انگلستان نیستید.

خودشه.

و برای این کار ، فقط باید از VPN استفاده کنید.

VPN به شما امکان می دهد مکان خود را بدون حرکت تغییر دهید.

ما پست های بسیاری در مورد نحوه کار Hulu در انگلستان یا چگونگی رفع انسداد DAZN در انگلستان در گذشته و آن دسته از سرورهای خاص که با این سیستم عامل ها کار می کنند ، نوشتیم. در همین حال ، هنگامی که صحبت از پورنو است ، تمام چیزی که لازم است اتصال به سرورهای خارج از انگلستان است که ممنوعیت پورنو ندارد ، و این.

فقط PrivateVPN را روشن کرده و به هر سرور غیر بریتانیایی متصل شوید.

انگلستان واقعاً فکرش را نمی کرد. بلوک پورنو بسیار ناکارآمد خواهد بود.

آیا مزایای دیگر خدمات VPN غیر از این واقعیت است که آنها می توانند از انسداد انجمن در انگلستان استفاده کنند?

بسیاری از افراد همچنین یک VPN مفید خواهند یافت زیرا به آنها امکان می دهد سرویس هایی را که می خواهند دسترسی داشته باشند از دسترس خارج کنند یا این که Netflix اسپانیایی در انگلیس ، Netflix آمریکایی در UK ، DAZN یا Hulu باشد..

با این حال ، اینگونه نیست که هر سرویس VPN می تواند اینها را از حالت انسداد خارج کند. PrivateVPN می تواند امثال Netflix اسپانیایی و آمریکایی را برای انسداد بیشترین محتوای Netflix ممکن کند از حالت مسدود کند زیرا به طور کلی از بیشترین مناطق Netflix در بازار پشتیبانی می کند. این همچنین یکی از معدود خدماتی است که با Hulu و DAZN و بسیاری دیگر از آنها برای این واقعیت کار می کند.

در آخر ، اگر به حریم شخصی خود که احتمالاً انجام می دهید اهمیت می دهید ، اینجاست که یک VPN می تواند با رمزگذاری همه کارهایی که به صورت آنلاین انجام می دهید ، به شما کمک کند. این امر نمی تواند مانع وقوع نشت فیس بوک شود اما به شما این امکان را می دهد که هنگام استفاده از Wi-Fi شخص دیگری محافظت کنید زیرا هر کاری که می خواهید انجام دهید رمزگذاری می شود.

برای پیوستن آماده هستید؟ فقط 60 ثانیه طول می کشد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me