چگونه مرور اینترنت خود را در سال 2018 به صورت خصوصی حفظ کنید

چگونه مرور اینترنت خود را در سال 2018 به صورت خصوصی حفظ کنید

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-02-18 11:59:16 در تجارت
بنابراین می خواهید مرور اینترنت خود را در سال 2018 به صورت خصوصی حفظ کنید? شاید شما تجربه بدی داشته باشید که سال گذشته با کارمندان گذشته یا فعلی خود نظارت داشته باشید و اخطار داده شده باشید. خوب ، ما هر کجا که هستید به حریم خصوصی ایمان داریم. خواه در خانه شخصی ، فرودگاه یا محل کار باشد.


چگونه مرور اینترنت خود را در سال 2018 به صورت خصوصی حفظ کنید
اینها برخی از اصلی ترین مشکلاتی است که مردم هنگام مرور اینترنت در محل کار دارند:

برخی از وب سایتها کار نمی کنند

شما دیر شب کار می کنید. کشور بین المللی شما بازی می کند. یا شاید ، شاید این تیم شما باشد. البته ، شما می خواهید بدانید که چه اتفاقی می افتد. بنابراین به وب سایتی می روید که می توانید مسابقه را تماشا کنید یا امتیاز را بررسی کنید ، اما کار نمی کند. کارفرمای شما می تواند به راحتی دسترسی به وب سایت هایی را که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید ، مسدود کند.

شما کارمند می بینید چه می کنید

همه ما فراموش می کنیم که چگونه یک بار و یک بار کارها را انجام دهیم. بدون شک ، شما نمی خواهید که کارمندتان ببیند که در جستجوی چگونگی انجام یک کار ساده است. ممکن است این سوال را برای شما ایجاد کند که چرا در آنجا مشغول کار هستید ، به خصوص اگر بهترین همسر را ندارید.

شما در کار خود احساس اعتماد به نفس نمی کنید و می دانید ممکن است تحت نظارت باشید

تصور کنید شخصی که هنگام کار به شما خیره شده است. این همان احساسی است که شما به طور کامل نمی توانید خودتان باشید و به همین دلیل بهترین عملکرد خود را انجام نمی دهید.

بنابراین چگونه می توانید مرور اینترنت خود را در سال 2018 به صورت خصوصی حفظ کنید?

وقتی نوبت به انسداد وب سایتهای مسدود شده توسط کارفرمای شما می رسد ، باید آدرس IP خود را به طور موقت تغییر دهید. این به شما امکان می دهد تا از فیلترهای محتوا که توسط کارفرمای شما درج شده است ، دور بزنید.

وقتی نوبت به مرور خصوصی نگه داشتن مرور اینترنت با جلوگیری از کارفرمای خود از دیدن کار شما می رسد ، باید از رمزگذاری استفاده کنید.
چگونه مرور اینترنت خود را در سال 2018 به صورت خصوصی حفظ کنید
چگونه همه اینها را انجام می دهید؟ با VPN.

وقتی به یک VPN وصل می شوید ، IP شما به طور خودکار تغییر می کند. نکته جالب در مورد PrivateVPN این است که با 56 مکان مختلف سرور همراه است. معنی آن چیست؟ این بدان معناست که اگر در لهستان هستید و اگر به یک سرور آمریکایی وصل شوید از Netflix استفاده می کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. اگر به آن سرور متصل شوید ، محل زندگی شما خواهد بود.

اما شما همچنین می خواهید مرور اینترنت خود را در محل کار خصوصی نگه دارید ، درست است؟ وقتی از VPN استفاده می کنید ، رمزگذاری می شوید به همین معنی اگر هنگام اتصال به آن چیزی را جستجو می کنید ، این اطلاعات برای افرادی که سعی در دستیابی به آن دارند در مقایسه با اگر از VPN استفاده نکردید ، فقط یک مزخرف است..

اگر از یک رایانه اداری استفاده می کنید یا به شبکه کارفرمای خود متصل هستید ، فعالیت های شما قابل نظارت است. فعالیت های شما همچنین در مکانهای عمومی و حتی Starbucks قابل مشاهده است. هر شبکه ای که مال شما نیست ، حریم خصوصی شما را در معرض خطر قرار می دهد. در واقع ، تمام شبکه ها شما را به خطر می اندازند زیرا دولت و ارائه دهنده اینترنت شما می توانند فعالیتهای شما را بدون توجه به شبکه ای که به آن متصل هستید نظارت کنید.

PrivateVPN از کد رمزگذاری AES 256 بیتی درجه نظامی با کلید DH 2048 بیتی استفاده می کند. شما احتمالاً نمی دانید که به معنای ساده ترین زبان انگلیسی است ، شرکتی که برای آن کار می کنید قادر نخواهد بود برای مقابله با این نوع رمزگذاری. شاید به همین دلیل است که دولت ایالات متحده از آن نوع امنیتی استفاده می کند.

چگونه PrivateVPN را نصب می کنید?

به دست آوردن همه این امنیت باعث می شود که فکر کنید این مسئله ساده نیست. این است. ایجاد یک حساب کاربری و یک فرآیند 3 مرحله ای برای ایمن سازی کلی ، یک فرآیند 3 مرحله ای است.

  • ابتدا دکمه Buy را در سایت ما فشار دهید. شما را به ثبت نام 3 مرحله ای منتقل می کنید.
  • شما برنامه خود را انتخاب می کنید.
  • رمز عبور و ایمیل خود را انتخاب می کنید.
  • در آخر ، روش پرداخت خود را انتخاب می کنید. اوه ، به هر حال ، ما به عنوان بهترین سرویس VPN برای ارزش توسط BestVPN.com انتخاب شدیم.

شما ثبت نام می کنید ، نصب می کنید ، وصل می شوید. ساده است.
چگونه مرور اینترنت خود را در سال 2018 به صورت خصوصی حفظ کنید
برای نصب PrivateVPN ، به بخش بارگیری در انتهای سایت ما بروید و نسخه ای را پیدا کنید که متناسب با هر آنچه استفاده می کنید یا فقط در یک دستگاه تلفن همراه ، در جستجوی PrivateVPN در فروشگاه برنامه خود باشید. در صورت بروز هرگونه مشکل ، حتماً به پشتیبانی مشتری برنده جوایزی که توسط vpnMentor انتخاب شده است ، کمک کنید.

پس از نصب برنامه ، جزئیات ثبت نام خود را ارائه داده و به هر سرور مورد نظر خود متصل شوید. اگر می خواهید مرور اینترنت خود را در سال 2018 به صورت خصوصی حفظ کنید ، اینگونه انجام می شود.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me