چگونه در کامپیوترهای عمومی در سال 2018 ایمن بمانیم

چگونه در کامپیوترهای عمومی در سال 2018 ایمن بمانیم

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-02-07 15:22:55 در تجارت
شما نمی دانید که در آن چیست. این بزرگترین مشکل در مورد رایانه های عمومی است. اگر نمی دانید چه نوع نرم افزاری پنهان روی آنهاست ، امنیت در رایانه های عمومی سخت است. اگر با کسی ملاقات کردید ، می توانید به طور کلی بگویید که آنها چگونه هستند. شما می توانید لرزش آنها را حس کنید. شما با داشتن رایانه نمی دانید کسی می تواند به هر عملی که انجام می دهد نگاه کند. شخصی می تواند رمزهای شما را بگیرد. شاید آنها در حال سرقت اسناد محرمانه شما هستند. من نمی دانم. شما نمی دانید و این یک مشکل است. قرار دادن هر چیزی در رایانه بسیار آسان است و حتی نمی دانید. توصیه این است که از آنها استفاده نکنید ، اما همیشه این گزینه نیست.


بنابراین برای امنیت در رایانه های عمومی در سال 2018 چه کاری می توانید انجام دهید?

چگونه در کامپیوترهای عمومی در سال 2018 ایمن بمانیم

استفاده از حساب های آنلاین خود را محدود کنید

اگر می دانید که به جای استفاده از حساب Google Drive خود ، باید یک سند را چاپ کنید ، از یک درایو USB استفاده کنید. یا با گذرواژه ای که هرگز از آنها استفاده نمی کنید ، یک حساب کاربری درست کنید. ببینید مشکل این است که اکثر ما رمز عبور یکسانی برای همه چیز داریم. گرفتن یک کلمه عبور برای دسترسی به همه حساب از شخصی طول می کشد.

اما اگر قبل از مراجعه به کتابخانه آنچه را که نیاز دارید تهیه کنید ، احتمال امنیت در رایانه های عمومی بسیار افزایش می یابد.

عالی است ، اما این همیشه ممکن نیست. گاهی اوقات این یک وضعیت اضطراری است ، و شما نیاز به استفاده از یکی از حساب های خود دارید. این زمانی است که تأیید صحت دو مرحله بسیار مهم است. حتماً آن را روشن کنید. ببینید ، شخصی می تواند رمز عبور شما را بگیرد ، اما آنها نمی توانند تلفن شما را که برای رمز دوم لازم است ، بگیرند. این باعث می شود شانس شما برای امنیت بیشتر افزایش یابد.

از VPN استفاده کنید

نگه داشتن گذرواژه‌ها بسیار عالی است ، اما اگر کسی بتواند تاریخ شما و سایتهایی که بازدید می کنید را مشاهده کند ، این نیز می تواند خطرناک باشد. این جایی است که رمزگذاری وارد می شود. راهی وجود دارد که هر کاری را که می توانید انجام دهید در اینترنت رمزگذاری شده از دولت ، ارائه دهندگان شبکه و افراد موجود در خود کتابخانه انجام دهید..

چگونه در کامپیوترهای عمومی در سال 2018 ایمن بمانیم
اگر از یک VPN استفاده می کنید که یک شبکه خصوصی مجازی است, شما خودتان را رمزگذاری می کنید تا جایی که هر کاری که انجام می دهید آنلاین است ، در واقع به هر کسی که سعی دارد آن اطلاعات را ببیند تقلید می کند. به عنوان مثال PrivateVPN دارای رمزگذاری 256 بیتی است. برای مقابله با این نوع رمزگذاری ، به تریلیون دلار نیاز است. شاید به همین دلیل است که دولت ایالات متحده از آن استفاده می کند.

هنوز تهدیدهای دیگری مانند پتانسیل ضبط کردن صفحه نمایش شما با نرم افزار پنهان وجود دارد ، اما بسیار بعید است با توجه به اینکه بیشتر رایانه های یک کتابخانه به اندازه کافی قدرتمند نیستند.

اگر به دنبال امنیت در رایانه های عمومی هستید ، استفاده از VPN ضروری است. بنابراین چگونه آن را تنظیم کنید?

سریعترین راه این است که پرونده نصب را روی درایو USB قرار دهید و به سادگی آن را از آن نصب کنید. اما این ممکن است باشد یا اصلاً کار نکند در رایانه عمومی بستگی به این دارد که اطلاعات پس از راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را از یک کامپیوتر حذف می کند و اینکه آیا شما حتی می توانید هر چیزی را نصب کنید. اگر می توانید این کار را انجام دهید ، عالی است ، در غیر این صورت ، سعی کنید به عدم استفاده از هیچگونه حساب کاربری خود را جستجو نکنید و به دنبال محتوایی نیستید که نمی خواهید دیگران آنها را ببینند.

  • اما اگر می توانید یک کامپیوتر را بدون حذف اطلاعات بلافاصله نصب و راه اندازی کنید ، سپس مشتری PrivateVPN را از صفحه بارگیری ما بارگیری کرده و آن را روی درایو USB قرار دهید. مگر اینکه تصمیم بگیرید هنگام استفاده از رایانه عمومی ، آن را بارگیری کنید.
  • آن را نصب کنید.
  • سپس مطمئن شوید که در سایت ما یک حساب کاربری ایجاد می کنید ، اگرچه احتمالاً قبل از مراجعه به کتابخانه باید این کار را انجام دهید. برای ایجاد یک حساب ، دکمه Buy را در سمت راست بالای صفحه فشار دهید. این یک فرآیند 3 مرحله است بنابراین باید به هیچ وجه حساب کاربری نداشته باشید.
  • پس از ایجاد حساب کاربری خود ، جزئیات مربوط به مشتری PrivateVPN را ارائه کرده و به هر سرور مورد نظر خود متصل شوید. اینگونه رمزگذاری می شوید ما 56 مکان مختلف سرور ارائه می دهیم به این معنی که اگر به یک سرور آمریکایی در یک کتابخانه در ایرلند متصل شوید ، از طرف کلیه خدماتی که تصمیم دارید از آنها استفاده کنید ، در ایالات متحده فرض می شوید..

از یک درایو USB رمزگذاری شده استفاده کنید

چگونه در کامپیوترهای عمومی در سال 2018 ایمن بمانیم
اگر در درایو USB بیانیه بانکی دارید و شخصی آن را از آن درایو منتقل می کند ، چه می کنید؟ ممکن است. یک نرم افزار ساده می تواند این کار را انجام دهد. خوب ، مگر اینکه رمزگذاری موجود باشد. درست مانند رمزگذاری ارائه شده توسط PrivateVPN به افراد در اینترنت کمک می کند ، رمزگذاری در درایو محتوا را در درایو ها ایمن نگه می دارد. اگر می خواهید اطلاعات خود را بر روی درایو قرار دهید ، مطمئن شوید که رمزگذاری شده است تا کسی نتواند محتوای آن را کپی کند.

نتیجه

امنیت در رایانه های عمومی سخت است. بعضی اوقات شما نیاز به استفاده از آنها خواهید داشت ، اما اجرای این موارد باعث امنیت بیشتر شما خواهد شد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me