آیا هنوز حفظ حریم خصوصی در سال 2018 در اینترنت وجود دارد؟

آیا هنوز حفظ حریم خصوصی در سال 2018 در اینترنت وجود دارد?

توسط PrivateVPN، 2018-05-03 16:05:22 در تجارت


"آیا هنوز حریم خصوصی در سال 2018 در اینترنت وجود دارد؟" این سوالی است که امسال مورد سوال زیادی قرار خواهد گرفت. بیایید به طور خلاصه جدول زمانی از اینترنت و حریم خصوصی در سال 2018 را تا کنون بیان کنیم. چین سعی کرد از ابتدای فوریه سال جاری همه خدمات VPN را ممنوع کند. درست قبل از اینکه سال 2018 اتفاق بیفتد ، روسیه قانونی را وضع کرد که به شرکت های VPN دستور می داد سایت های خاصی را از کاربران در روسیه ممنوع کنند. اگر نمی دانید VPN چیست ، VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که به مردم اجازه می دهد تا در اینترنت آزادی داشته باشند. اما بزرگترین رویداد امسال؟ فیس بوک. یا بیشتر از این ، فاش شدن این واقعیت که فیس بوک داده های 87 میلیون کاربر را در معرض دید خود قرار داده است.

بنابراین آیا هنوز حفظ حریم خصوصی در سال 2018 در اینترنت وجود دارد؟ بله و خیر. بستگی به آنچه به آن دسترسی دارید و به کجای اینترنت متصل هستید بستگی دارد.

آیا هنوز هم حریم خصوصی در اینترنت در سال 2018 وجود دارد وقتی به بسترهای بزرگی مانند Facebook تبدیل شود?

آیا می دانید چرا فیس بوک چنین ابزاری عالی برای بازاریابی است؟ همانطور که تلویزیون را روشن می کنید ، می توانید یک مادربزرگ باشید یا می توانید یک کودک 7 ساله باشید. شاید به دنبال خرید ماشین باشید یا شاید به دنبال خرید دوچرخه باشید. یک تبلیغ تلویزیونی بیشتر یک قرعه کشی است. مطمئناً شما می توانید نوع خاصی از مخاطبان را بر اساس آنچه در آن قرار دارد پیش بینی کنید ، اما غیر از این ، شما هیچ کنترلی ندارید.

فیس بوک برای بازاریابی عالی است زیرا می توانید به افرادی که می خواهید برسید دسترسی پیدا کنید. هیچ قرعه کشی مانند تبلیغات تلویزیونی درگیر نیست. چگونه می توان به مخاطب دقیق رسید؟ خوب ، باید به راحتی بدانیم که چه کسی می خواهد براساس آنچه شخص انجام می دهد ، باشد. فیس بوک می داند چه کسی می خواهد چه چیزی باشد. و این امر بازاریابی را بسیار عالی می کند. اما حریم خصوصی شما به دلیل این مسئله رنج می برد زیرا داده ها برای دانستن اینکه چه کسی می خواهد مورد نیاز است.

اما این مسئله سالهاست که مطرح است. و نه فقط در فیس بوک.

سیستم عامل های بزرگ رسانه های اجتماعی برای اجرا نیاز به پول زیادی دارند. آیا می دانید صدها میلیون کاربر امکان استفاده از یک سرویس را همزمان می توانند چقدر هزینه کنند؟ و ما فقط در اینجا در مورد سرورها صحبت می کنیم. هرگز به توسعه دهندگان ، خدمات مشتری و افرادی که بررسی می کنند محتوای آن با دستورالعمل مطابقت دارد توجه نکنید. اوه ، و پس از آن یک شرکت نیز باید درآمد کسب کند زیرا این هدف از مشاغل در پایان روز است. اگر یک سرویس رایگان ارائه می دهید و می خواهید همه این موارد را داشته باشید ، باید تبلیغات داشته باشید. از هر سرویس بزرگی که استفاده می کنید ، انتظار داشته باشید که اطلاعات شما گرفته شود و سپس برای تبلیغات استفاده شود.

آیا هنوز حریم خصوصی در سال 2018 در اینترنت وجود دارد وقتی صحبت از رسانه های اجتماعی می شود؟ نه. مدت زیادی نیست.

آیا هنوز حریم خصوصی در اینترنت وجود دارد وقتی آن موقع به همه چیز دیگر برسد?

بنابراین فکر کردید که اگر روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیستید که از اینترنت محرمانه خواهید بود؟ نه دقیقا.

در حالی که فیس بوک داده های شما را می گیرد ، بیشتر دولت ها بهتر نیستند و در واقع بسیار بدتر از فیس بوک هستند.

در واقع ، این فقط دولت ها نیستند. ارائه دهندگان اینترنت نیز می توانند این کار را انجام دهند. و فراموش نکنید که اپراتور Wi-Fi که به شما متصل شده است می تواند موارد شما را نیز بررسی کند. و حتی لازم نیست که هنگام باز کردن شبکه ها بر آن کنترل داشته باشید. یک نرم افزار تنها چیزی است که برای دسترسی به مواردی مانند گذرواژه‌ها لازم دارید.

اما ، راهی برای محافظت در برابر دولت ، ارائه دهندگان اینترنت و شبکه های باز وجود دارد که هر زمان که به Wi-Fi رایگان وصل شوید ، از آنها استفاده خواهید کرد.. شما باید از یک VPN استفاده کنید که یک شبکه خصوصی مجازی است.

هنگامی که به یکی متصل شدید ، هر کاری که می کنید غیرقابل خواندن می شود برای هر کسی که سعی در دسترسی به آن داشته باشد زیرا آنچه انجام می دهید رمزگذاری شده.

فیس بوک داده های شما را می گیرد. اما این اطلاعات به احتمال زیاد نزدیک به اطلاعاتی که دولت یا شخص مسئول اینترنت در هتل می توانند از شما بگیرند حساس نیستند.

VPN ما با كد رمزگذاری AES 256 بیتی با كلید DH 2048 بیتی همراه است ، به این معنی كه حتی یك دولت نیز صدمه خواهد دید كه وقتی پول بیاید ، سعی کند آن کد را کرک کند. مسخره گران خواهد بود ما در مورد تریلیون دلار دلار گران قیمت صحبت می کنیم. بنابراین مطمئن باشید که در امان خواهید بود. مگر اینکه آن را خاموش کنید.

و تنظیم آن بسیار ساده است. شما فقط باید بر روی دکمه Buy کلیک کرده و مراحل ثبت نام 3 مرحله ای ما را طی کرده و به دنبال آن ، نسخه مناسب مشتری خود را بارگیری کنید. شما می توانید تمام نسخه های مشتری ما را در صفحه بارگیری در پایین وب سایت ما پیدا کنید. پس از نصب مشتری ، اطلاعات خود را تهیه کرده و به سرور مورد نظر خود متصل شوید. و این شما از حریم خصوصی زیادی که قبلاً از دست رفته بودید بدست می آورید.

اما آیا شرکت های VPN قابل اعتماد هستند?

سوال عالی و کاملاً به شرکت بستگی دارد. بهترین انتخاب برای شرکتی است که به دلیل قوانینی که در کشور مستقر است نمی تواند اطلاعات شما را بدست آورد. در PrivateVPN حتی اگر ما می خواستیم از داده های شما استفاده کنیم ، نمی توانیم. سوئد قوانین سختگیرانه ای برای حفظ حریم خصوصی دارد. قانون را می توان جدی تر از یک کلمه یک شرکت دانست ، درست است؟ از این گذشته ، فیس بوک اظهار داشت که به حریم شخصی شما اهمیت می دهد.

نکته دیگری که باید به دنبال آن باشید شرایط و ضوابط است. سرویس VPN فیس بوک Onavo برای مثال داده هایی را از شما جمع می کند. این دقیقاً همان کاری است که سرویس VPN منظور انجام آن نیست. خوشبختانه آنها به شما می گویند که به روشی واضح است ، اما برخی از شرکت ها اینگونه نیستند.

مراقب باش.

آیا هنوز حفظ حریم خصوصی در سال 2018 در اینترنت وجود دارد؟ تا حدی.

رسانه های اجتماعی؟ آنچه انجام می دهید جمع آوری شده است. بقیه اینترنت؟ بستگی به این دارد که رمزگذاری شده باشید یا نه.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me