10 واقعیت تعجب آور درباره خدمات VPN که احتمالاً نمی دانید

10 واقعیت تعجب آور درباره خدمات VPN که احتمالاً نمی دانید

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-08-26 13:42:26 در سرویس VPN


درباره خدمات VPN کنجکاو هستید؟ آیا می خواهید برخی از واقعیت های جالب در مورد خدمات VPN بدست آورید؟ نوشتن مقاله دانشگاهی و به دنبال برخی حقایق در مورد خدمات VPN هستید؟ در اینجا 10 واقعیت غافلگیرکننده درباره خدمات VPN وجود دارد که احتمالاً شما آنها را نمی شناسید.

1. بیشتر کاربران VPN دزدان دریایی نیستند

این ممکن است شگفت آورترین واقعیت در مورد سرویس های VPN باشد که شما احتمالاً نمی دانسته اید.

مردم تصور می کنند که افراد از خدمات VPN برای محافظت در امان می مانند در حالی که torrent می کنند برنامه های تلویزیونی یا فیلم ها را بارگیری می کنند ، محافظت می کنند.

واقعیت این است که 77٪ از کاربران VPN در حال پرداخت حق بیمه هستند هر ماه محتوا.

و گرچه این ممکن است شگفت آورترین واقعیت در مورد خدمات VPN باشد که احتمالاً در این لیست نمی دانید ، برای ما اصلاً تعجب آور نیست.

بیشتر کاربران VPN مایل به پرداخت هزینه برای دسترسی به Hulu یا DAZN برای تماشای نمایش مورد علاقه خود یا مسابقه فوتبال هستند. مسئله این است که آنها فقط نمی توانند این خدمات را تماشا کنند ، زیرا در اکثر کشورها جغرافیایی مسدود شده اند. خدمات VPN مانند PrivateVPN آن مسئله را حل می کنند.

در حقیقت ، ما می توانیم استدلال كنیم كه خدمات VPN قانونی بودن را ارتقا می بخشد زیرا به مردم این امکان را می دهد تا به جای اینکه آن را به صورت رایگان torrent کنند ، به محتوای مورد نظر خود بپردازند و هزینه آن را بپردازند..

2. مردم در اکثر کشورها از خدمات VPN برای دسترسی بهتر به سرگرمی استفاده می کنند

این مورد برای اکثر افرادی که از خدمات VPN استفاده می کنند ، برای دسترسی به مطالب بهتری ، از شماره شماره یک نسخه پشتیبان تهیه می کند.

از 138.962 کاربر اینترنت 16 تا 64 ساله در 40 کشور جهان که در یک تحقیق استفاده از VPN انجام شده توسط GlobalWebIndex شرکت کردند ، 51٪ از آنها اظهار داشتند که از VPN برای دسترسی به سرگرمی های بهتر استفاده می کنند.

3. اگرچه مردم در مورد حریم شخصی خود نگران هستند

53٪ از کاربران اینترنت اکنون بیش از یک سال پیش بیشتر نگران حریم خصوصی خود هستند.

آیا خدمات VPN می توانند کمک کنند?

قدری.

در مورد اینترنت سه نوع اصلی از مسائل مربوط به حریم خصوصی وجود دارد.

  1. ارائه دهنده اینترنت یا دولت شما با آگاهی از فعالیت های شما.
  2. شخصی که داده های شما را با هک کردن یا اتصال شما به یک Wi-Fi عمومی رهگیری می کند.
  3. برنامه هایی مانند Facebook که داده های مربوط به شما را جمع می کند.

وقتی صحبت از ارائه دهندگان اینترنت در حال بررسی فعالیتهای شما می شود ، یک VPN با تغییر IP و رمزگذاری شما را از آن محافظت می کند. همین امر در مورد افرادی که در Starbucks به همان Wi-Fi وصل می شوند صدق می کند ، که احتمالاً بزرگترین تهدید برای کاربران شخصی است ، زیرا اتصال برای دسترسی به داده های شخصی در شبکه های عمومی بسیار ساده است..

و سپس نوع سوم ، جمع آوری داده ها توسط برنامه ها وجود دارد. VPN شما را از این امر محافظت نمی کند ، زیرا در حالی که می توانید داده ها هنگام ارسال رمزگذاری شوند ، در نهایت به مانند فیس بوک یا هر شخصی که برنامه شما استفاده می کند ، ارسال می شود و اینکه ، یک VPN کاری در مورد آیا از PrivateVPN یا هر VPN دیگری استفاده می کنید.

4- همه خدمات VPN در کشورهایی که سانسور می کنند کار نمی کنند

خدمات VPN به عنوان خدمات VPN به راحتی قابل تشخیص هستند. کشورهایی که سانسور مانند چین دارند می توانند خدمات VPN را با سهولت تشخیص دهند زیرا با ترافیک معمولی در آمیخته نمی شوند.

به همین دلیل است که بیشتر خدمات VPN به هیچ وجه در چین کار نمی کنند.

کلید رمزگذاری VPN در چین؟ این است که از Stealth VPN استفاده کنید ، این یک حالت در برخی سرویس های VPN است که می تواند با ترافیک معمولی درآید ، بنابراین می تواند در کشورهایی با سانسور کار کند. اگرچه هنگام استفاده از آن حالت سرعت کاهش می یابد.

با PrivateVPN ، Stealth VPN را در تنظیمات VPN پیدا خواهید کرد.

5. بیشتر به معنای بهتر نیست

مردم تصور می کنند که هرچه سرور بیشتری وجود داشته باشد ، خدمات VPN بیشتر سرگرمی قادر به رفع انسداد خواهند بود.

یکی از واقعیت های شگفت آور در مورد خدمات VPN این است که اینگونه نیست.

شاید خدمات VPN مقصر این امر نباشند. همه ما تمایل به کمیت را ترجیح می دهیم. و این چیزی است که بیشتر سرویس های VPN به عنوان نقطه فروش استفاده می کنند.

متأسفانه ، به آسانی اتصال به یک سرور آمریکایی برای تماشای Netflix آمریکایی در هند یا انگلستان نیست.

شرکت هایی مانند Netflix ، Hulu یا DAZN باید تلاش کنند تا از فعالیت VPN در ایالات متحده جلوگیری کنند. اگر یک شرکت دارای حق نمایش یک نمایش خاص در یک کشور خاص باشد ، و آن محتوا در Netflix آمریکایی در دسترس است ، و یک فرد تصمیم می گیرد به جای پرداخت هزینه اشتراک برای آن پلتفرم ، به یک VPN وصل شود تا تماشای آن را در Netflix آمریکایی تماشا کند. که آن را در کشور خود پشتیبانی می کند ، آن شرکت به وضوح خوشحال نخواهد شد و می تواند از Netflix شکایت کند.

به همین دلیل شرکت هایی مانند Netflix تماشای Netflix را دشوار می کنند.

وقتی به دنبال بهترین VPN برای سرگرمی هستید ، حتما به دنبال کیفیت بیش از کمیت باشید. این مهم است که بدانید یک سرویس از چه نوع خدمات پشتیبانی می کند.

PrivateVPN دارای زبانه ای است که برخی از خدماتی که با آن کار می کند را نشان می دهد تا تماشای آنچه را که می خواهید تماشا کنید ، تنها در چند ثانیه انجام می شود. این آزمایش همچنین 7 روز آزمایشی بدون ریسک را ارائه می دهد که احتمالاً ساده ترین آزمایشی است که تاکنون به آن ملحق خواهید شد ، به گونه ای که آن را برای خودتان آزمایش کنید.

6. کشورها در آسیا از VPN بسیار بیشتر از اروپا و آمریکا استفاده می کنند

نه تنها کشورهای آسیایی تمایل به جمعیت بالاتری نسبت به کشورهای اروپا و آمریکا دارند بلکه کشورها نیز درصد بسیار بالاتری از کاربران دارند.

55٪ از کاربران در اندونزی ، 43٪ از کاربران در هند و 38٪ از کاربران در تایلند همه در یک ماه گذشته از خدمات VPN استفاده کرده اند. در همین حال ، در اروپا ، جایی که تعداد افراد کمتری نسبت به امثال هند زندگی می کنند ، تنها 21٪ از کاربران از VPN در ماه گذشته استفاده کردند.

البته ، هر فرد در این سیاره برای این امر مورد توجه قرار نگرفته است ، بنابراین ممکن است این واقعیت در واقعیت بسیار متفاوت باشد ، اما به هر صورت ، داده های مختلف به وضوح نشان می دهد که مردم آسیا بیشتر به دنبال خدمات VPN هستند..

7. خدمات VPN رایگان اغلب سرویس های VPN نیستند

این یکی از واقعیت های ناگوار در مورد خدمات VPN است که شما احتمالاً نمی دانسته اید.

شبکه خصوصی مجازی = VPN

اما اگر VPN خصوصی نیست؟ آیا هنوز VPN یا بیشتر VN است?

ما اغلب در وبلاگ شما می گوییم که وقتی چیزی رایگان است ، شما با ارز خصوصی را پرداخت می کنید.

وقتی نوبت به جمع آوری داده ها می رسد ، اکثر آنها تصدیق می کنند که این کار را انجام می دهند و در عادلانه بودن ، در بیشتر موارد ، به جهان کمک می کند تا به جلو حرکت کند. این داده ها توسط AI پردازش می شوند و توسط افراد مورد بررسی قرار نمی گیرند ، بنابراین در بیشتر موارد ، به این نوع جمع آوری داده ها آسیب نمی رساند.

اما وقتی یک سرویس VPN داده ها را جمع می کند ، مطلقاً خوب نیست. هدف اصلی خدمات VPN محافظت شماست. و خدمات VPN رایگان چنین کاری انجام نمی دهند. آنها داده ها را جمع می کنند و بعضی وقت ها آن را به طرف های دیگر می دهند ، و این یک خطر است.

سرویس VPN فیس بوک که از زمان خاموش شدن بدست آمده ، نمونه ای کامل از آن است. به Onavo فراخوانی شد و داده هایی راجع به کاربرد شما جمع آوری کرد که سپس Facebook برای اهداف تبلیغاتی استفاده می کرد.

خدمات VPN می تواند شما را ایمن نگه دارد ، اما یک سرویس VPN در نهایت ضعیف ترین نقطه ایمنی هنگام استفاده از VPN است زیرا آنها می توانند شما را در معرض دید خود قرار دهند..

PrivateVPN؟ این آزمایش با 7 روز آزمایشی بدون ریسک همراه است ، بنابراین می توانید مزایای استفاده از آن را ببینید ، به دنبال آن اشتراکی که 3000 سرور ارائه نمی دهد ، اما بر روی کیفیت متمرکز است ، به هر حال 100+ سرور به شما ارائه می دهد ، به هر حال به جای ارائه سرورهایی که هیچ ارزشی ندارند تا سرگرمی.

8. اگر شما یک کاربر اینترنت سنگین هستید ، یک VPN سرعت اینترنت شما را بالا می برد!

در بیشتر موارد ، یک VPN در واقع اینترنت شما را سرعت نمی بخشد.

خوب خوب آن را کم نمی کند ، اما آن را سرعت نمی بخشد.

مگر اینکه کاربر سنگین اینترنت باشید.

در آن موارد.

مشاهده کنید ، بیشتر ارائه دهندگان اینترنت برای به حداقل رساندن "احتقان اینترنت" از این مورد "پرتاب اینترنت" استفاده می کنند. این بدان معنی است که ارائه دهنده اینترنت شما را کند می کند تا سایر افراد اینترنت بهتری داشته باشند.

و این یک نوع مسخره است ، اما اکثر کشورها قانونی برای جلوگیری از آن ندارند ، به همین دلیل خوب است بدانید که یک VPN قادر به جلوگیری از این مسئله است. شاید قبل از تغییر در ارائه دهنده دیگری ، آن را امتحان کنید.

9. موضوعات موقعیت مکانی VPN

هر کشوری قوانین و عملکردهای خاص خود را دارد. و بسته به آن قوانین ، ممکن است استفاده از VPN از آن منطقه منطقی باشد یا منطقی نباشد.

هنگام انتخاب VPN خود ، حتماً تحقیقات خود را در مورد قوانین حفظ حریم خصوصی در کشور انجام دهید. و صادقانه بگویم ، این اغلب به سیاهههای مربوط می رود. در صورتی که یک شرکت VPN بتواند هر چیزی را در شما ذخیره کند ، سیاههها می توانند شما را در معرض نمایش بگذارند. انجام این کار بسیار مهم است. در گذشته اتفاق افتاده است كه شركتهای VPN كه به منظور محافظت ، در معرض قرار گرفتن با استفاده از سیاهههای مربوط به ادعا شده كه آنها ذخیره نمی كرده اند ، اتفاق افتاده است..

PrivateVPN؟ ما می توانیم به شما بگوییم که سیاهههای مربوط را ذخیره نمی کنیم. اما شرکتهایی که گفتند ، اما چنین نکردند. آنچه ما می توانیم به شما بگوییم این است که ما یک شرکت سوئدی هستیم و سوئد سخت ترین قوانین و قوانین حفظ حریم خصوصی را در کل در آنجا دارد و حتی اگر می خواستیم موارد استفاده شما را ذخیره کنیم ، نمی توانیم.

10. خدمات VPN در بسیاری از سیستم عاملها پشتیبانی نمی شوند

این یکی از واقعیت های شگفت آور در مورد خدمات VPN است که شما احتمالاً نمی دانید و اکثر مردم از آن ناامید شده اند.

سرویس های VPN روی آیفون ها ، آیپد ها ، دستگاه های اندرویدی ، دستگاه های Fire TV ، macOS ، Linux و دستگاه های ویندوز کار می کنند ، اما در مورد لایک های PS4 ، Xbox یا سایر کنسول های دیگر یا امثال Apple TV ، Roku ، Chromecast کار نمی کند. و بیشتر تلویزیون های هوشمند. چرا؟ از آنجا که این سیستم عامل ها به هیچ وجه از خدمات VPN پشتیبانی نمی کنند.

راه حل؟ برای نصب یک VPN با روتر خود که در سایت خود قرار می دهیم.

این 10 واقعیت شگفت آور در مورد سرویس های VPN بود که احتمالاً نمی دانید و ممکن است به آنها اهمیت دهید

بسیاری از پست های مشابه در اینترنت مواردی را پوشش می دهند که اغلب مورد توجه افراد زیادی نیست.

این 10 واقعیت تعجب آور درباره خدمات VPN که احتمالاً نمی دانید؟ احتمالاً آنها را مفید خواهید دید ، و اگر پیش از این هرگز VPN را امتحان نکردید ، شاید دلیل آنها این باشد.

و اگر اینگونه است ، ما کارآزمایی 7 روزه بدون خطر را فراموش نکنید و وبلاگ ما را برای راهنمایی درباره چگونگی انسداد DAZN ، Hulu ، Hotstar و بسیاری از سیستم عامل های دیگر که در حال حاضر ممکن است در کشور شما مسدود یا محدود شوند ، بررسی نکنید..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me