Sustabdykite internetinių paslaugų teikėjų ir piratų žvalgytojų IP ir visko, ką atsisiunčiate


Saugiai dalinkitės failais, neperduodant savo saugumo naudojant ypač saugų, ypač greitą „Torrenting“ VPN

Galiausiai atsisiųskite failus nebijodami prarasti privatumo. Mūsų populiariausias „torrent“ VPN naudoja karinio lygio šifravimą, kad jūsų asmeninė informacija, tokia kaip IP adresas ir vieta, būtų visiškai anonimiška, todėl jūsų mėgstamas turinys bus atsiųstas 100% saugiai..

Tai ne tik jūsų IPT, kuris stebi jus „Torrent“

Jūs tikriausiai jau žinote, kaip jūsų IPT šnipinėja ir registruoja viską, ką darote internete. Tai apima jūsų naršyklės istoriją (svetaines, paieškas ir pan.), Pirkimus, žiūrimus vaizdo įrašus, peržiūrėtus vaizdus ir, žinoma atsisiųsti failai. Bet ar žinojai, kad tave taip pat stebi tūkstančiai žmonių, kurie gali pamatyti tavo IP adresą tiesiog „Torrenting“?

Tai reiškia, kad prisijungdami prie „spiečiaus“ dalijimosi failais tikslais internete parodysite savo 10 000 žmonių nepažįstamų asmenų IP adresą. Nepažįstami žmonės, turintys kenkėjiškų ketinimų perimti jūsų asmeninę informaciją, pvz., Vietą, interneto srautą ir todėl jautresnę informaciją, tokią kaip banko informacija ir pan..

Jie atidžiai stebi ir jei šie kibernetiniai pagrobėjai įtaria, kad gali susekti jūsų duomenis, jie tai gali padaryti per kelias valandas, kai kuriais atvejais net per kelias minutes. Daugybę kartų šie įsilaužėliai ras jūsų vardą ir adresą tik tam, kad šantažuotų jus perduoti bet ką, ko paprastai nori..

Jie gali pasiekti ne tik jūsų atsisiuntimus

Jei stebint jus jūsų IPT atsiranda kažkas įtartino, vyriausybė gali atvykti ir per metus pamatyti jūsų ankstesnę veiklą, įskaitant:

 • Kiekvienas žingsnis naršyklės istorija
 • Tavo asmeniniai el ir visas jų turinys
 • Jūsų internetinis puslapis pirkimai
 • Tavo dabartinė vieta
 • Jūsų išsiųstas ir gautas vaizdus ir failus
 • ir daug daugiau...

Nerizikuokite vyriausybės prieiga prie jūsų veiklos žurnalų ar lošdami savo finansine sauga, atidengdami savo IP „Torrent“ spiečiui....

Štai kodėl sukūrėme „PrivateVPN“

Net jei internete nedarote nieko įtartino, manome, kad privatumas yra pagrindinė žmogaus teisė ir jūs tai darote. Štai kodėl mes sukūrėme saugiausią „Torrenting“ VPN rinkoje.

Mes teikėme „PrivateVPN“ 100% anonimiškumas nuo 2008 m. daugiau nei 44 000 vartotojų, nepažeidžiant nė vieno duomenų.

 • „Torrent“ (ir failų bendrinimas) niekam neatskleisdami savo tikrojo IP
 • „Torrent“ nebijantis gauti reikalaujančio šantažo
 • Naudokitės bet kokiu viešuoju „Wi-Fi“, neprarandant savo privatumo ar finansinės saugos
 • Slėpkite savo tapatybę, vietą ir veiklą nuo IPT, vyriausybių ir įsilaužėlių
 • „Torrent“ ir failų bendrinimas nebijant būti sulaikytiems
 • Siųskite / gaukite failus, atvaizdus, ​​vaizdo įrašus ir žinutes su 100% privatumu

ir daug, daug daugiau...

Kas daro „PrivateVPN“ tokį galingą?

Nulio duomenų registravimo politika

Mūsų Švedijos privatumo įstatymai reiškia, kad NĖRA jokių eismo žurnalų, kuriuos saugotų vyriausybės. Skirtingai nuo daugelio kitų VPT teikėjų, net mes nežinome, ką darote internete.

6 vienalaikiai ryšiai

Esame vienintelis VPN tiekėjas, prisijungęs net iki galo 6 skirtingi įrenginiai vienu metu visi į unikalius IP adresus

IPv6 apsauga nuo nuotėkio

Taigi jūsų tapatybė bus saugi, net jei staiga atsijungėte nuo savo VPN

Neribotas pralaidumas & Greitis

Taigi niekada nesusitvarkysite su vaizdo įrašų buferiu, lėtais atsisiuntimais ar pasibaigiančiais laiko tarpsniais dėl kitų paslaugų teikėjų apžiūrėjimo

2048 bitų šifravimas naudojant AES-256

aukščiausias lygis šifravimo rinkoje, kurį net naudoja vyriausybės kariškiai

Serveriai 60 šalių

Gaukite prieigą prie visų mūsų serverių 60 populiariausių šalių, kad galėtumėte pasiekti geografiškai ribotą turinį

Anonimas „Torrenting“ / „P2P“ draugiškas

Mes leidžiame jums naudoti bet kokį P2P srautą JK. Mes perkame aukštos kokybės tinklo pajėgumus tiesiai iš geriausių IP tranzito tiekėjų

Visiškas palaikymas

Mes nenaudojame laisvai samdomų klientų aptarnavimo atstovų. Pagalbos kreipkitės tiesiogiai į mūsų kūrėjus

Į VPN protokolą įeina „OpenVPN“, PPTP, L2TP, IKEv2 ir „IPSec“

Jei jums labiau patinka atvirojo kodo VPN programa, mielai suteiksime jums visus mūsų VPN

PILNA 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!

Jei nesate patenkinti savo VPN paslauga, mes grąžinsime jums bet kurį centą per 30 dienų

Niekada nebuvome pažeidę nei vieno duomenų!

Sėkmingai užšifravus 15 000 terabaitų duomenų apsauga ir mūsų vartotojo asmeninės informacijos apsauga, nenuostabu, kad mūsų klientai metų metus naudojasi „PrivateVPN“, net išbandę kitus teikėjus!

Sužinokite, ką mūsų vartotojai turi pasakyti apie „PrivateVPN“:

Kitty

★★★★★

Patikimas ir geras klientų aptarnavimas

Lengva nustatyti ir naudoti, net jei jūs neturite daug žinių apie kompiuterį. Turėjo tik dvi neesmines problemas, ir abu kartus klientų aptarnavimas buvo geras, nes buvo greitai suprantamos ir lengvai suprantamos bei išsprendžiamos instrukcijos..

Perskaitykite visą apžvalgą

Bobas Reynoldsas

★★★★★

Puikus produktas

Šį produktą lengva įdiegti ir jis tiesiog veikia. Iškilo problema, kai „Windows“ atnaujino savo el. Laišką, atsiųsdavo el. Laišką klientų palaikymo tarnybai ir gaudavo atsakymą per mažiau nei 1 valandą. Išsiaiškinau problemą, ją ištaisiau ir net sekau su manimi, kad įsitikinčiau, jog ji veikia mane patenkinamai. Būtent tai turėtų būti klientų palaikymas!

Perskaitykite visą apžvalgą

Dave'as

★★★★★

Pagalba iš PVPN

"Negaliu sugadinti pagalbos ir atsarginės kopijos iš PVPN. Jie greitai reagavo į bet kokias problemas, net ne tai, kad jų buvo daug. Draugai gali rekomenduoti PVPN ir perdavė juos draugams.
Ačiū"

Perskaitykite visą apžvalgą

Jūsų dažnai užduodami klausimai

+ Kodėl turėčiau mokėti už „Torrent“ VPN per nemokamą tarpinį serverį??

Nors abu leidžia pasirodyti taip, tarsi naršytumėte kitoje vietoje, panašumai tuo ir baigiasi. Pradedantiesiems, tarpiniai serveriai maskuoja tik jūsų interneto naršyklės veiklą, o ne jūsų programos duomenis, tokius kaip Bitorrentas, bankininkystė, el. paštas ir kita nuo interneto priklausanti programinė įranga.

Antra, įgaliotieji serveriai nešifruoja jūsų duomenų tarp jūsų ir serverio, todėl naršyklės ir programos duomenis vis dar galima naudoti įsilaužimui. Be to, nemokamos tarpinio serverio paslaugos negali sau leisti aukštos kokybės serverių, tai reiškia, kad labai sumažėja greitis ir dažni atsijungimai reikš, kad jūsų duomenys, IP ir vieta bus nutekinti tiems, kas žiūri..

+ Ar prastovos trukdys mano transliacijai?

Nuo tada, kai pristatėme 2008 m., Mūsų darbo laikas buvo rekordinis - 99,98%, todėl mūsų klientai mėgsta „PrivateVPN“!

+ Ar mano interneto sparta bus sumažinta per pusę?

Skirtingai nuo daugelio VPN paslaugų, savo interneto galimybes perkame tiesiogiai iš IP tranzito tiekėjų. Tai kartu su mūsų aukštos kokybės tinklo (HQN) serveriais reiškia, kad nepatirsite didesnio greičio mažinimo.

Be to, daugelis IPT naudoja greičio mažinimo funkciją, kad sulėtintų jūsų ryšį, atsižvelgiant į jūsų veiklą. Naudojant VPN apeinama ši trapumas, nes IPT negali matyti jūsų veiklos, todėl kai kurie vartotojai iš tikrųjų patiria padidėjo interneto greičiu.

+ Ar mano „Windows“ kompiuteris TIKRAI yra apsaugotas „PrivateVPN“?

Laikydamiesi Švedijos „PrivateVPN“ saugumo įstatymų, IPT, vyriausybės ir kibernetiniai nusikaltėliai užtikrins 100% anonimiškumą. Mūsų karinio lygio šifravimas niekada nebuvo pažeistas nuo tada, kai mes pradėjome veiklą 2008 m. Trumpai tariant, taip, jūs esate saugus.

+ Ką daryti, jei persigalvoju ir noriu grąžinti pinigus?

Malonu, kad paprašėte! Tai pritraukia mus prie kito taško…

Sustabdykite internetinių paslaugų teikėjų ir piratų žvalgytojų IP ir visko, ką atsisiunčiate

Jūs turite VISĄ 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją!

Jei mūsų paslauga nesuteikia jums prieigos prie kiekviena vieną pavadinimą „Netflix“ JAV, tenkinkite mūsų greitųjų standartų reikalavimus ir geografinio atrakinimo reikalavimus bei leiskite atsipalaiduoti visiškai ramiai, kai mėgaujatės pramogautomis naktimis, mes jums grąžinsime pinigus. kiekvienas paskutinis centas!

Šiuo metu nereikia nuspręsti dėl galutinio, tačiau reikia imtis veiksmų. Tiesiog 30 dienų išbandykite „PrivateVPN“ ir nuspręskite, ar norite išlikti anonimiški ir saugūs. Yra visiškai nulinis pavojus.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me