Kuris srautinio perdavimo įrenginys jums geriausias

Kuris srautinio perdavimo įrenginys jums geriausias

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-06-25 22:38:35, pramogose


Pastaruoju metu daug kalbėjome apie srautinio perdavimo platformas, diskutavome, ar „Netflix“ vis dar yra vertas paleidus „Disney Plus“, bet galbūt didesnį dėmesį reikėtų atkreipti į jūsų pasirinktą srautinio perdavimo įrenginį, nes priklausomai nuo tipo ir jūsų šalies, kai kurie srautiniai srautai paslaugos, kurias norite pasiekti, gali būti neprieinamos. Kuris srautinio perdavimo įrenginys jums geriausias? Pradėkime.

Koks srautinio perdavimo įrenginys jums geriausias, priklauso nuo jūsų poreikių

Jei esate „Apple“ mėgėjas ir esate įpratęs prie „Apple“ ekosistemos, mes nesakysime jums, kad geriausias srautinio perdavimo įrenginys jums yra „Android“ platforma.. Tai tiesiog neturi prasmės.

Yra daugybė platformų, tokių kaip „Roku“, kurios nėra pagrįstos nei „Apple“, nei „Android“ ir kurias mėgsta žmonės, į kurias gali būti verta atsižvelgti, jei norėtumėte atsiriboti nuo dviejų didelių „Google“ ir „Apple“ žaidėjų, tačiau esate čia, nes norite žinoti kuris srautinio perdavimo įrenginys jums yra geriausias.

Taigi čia taip yra.

Jei norite tiesiog transliuoti tai, kas žaidžiama telefone, į savo televizorių, „Google Chromecast“ tuo atlieka fantastišką darbą. Bet jei norite sužinoti, kuris srautinio perdavimo įrenginys jums yra geriausias, nes norite maksimaliai išnaudoti pramogas, atsakymas yra gana aiškus.

Nei „Roku“, nei „Chromecast“, nei „Apple TV“ nėra parinktys, į kurias verta atkreipti dėmesį.

Kodėl?

Yra dvi priežastys.

  1. Negalite įdiegti „Android“ programų, kurias būtų galima naudoti telefonų „Android“ parduotuvėje. Tai reiškia, kad jūs įstrigote tik prie to, ką leidžia pasiekti platformos, ir tai nėra puiku pramogoms. Jei norite žiūrėti tiesioginę TV su „Hulu“ ir esate ne JAV, jis neveiks nei su „Chromecast“, nei „Apple TV“, nei su „Roku“.
  2. Šiose platformose negalite gauti VPN, ir tai labai apriboja jūsų pramogų galimybes.

Jei norite žiūrėti tiesioginę televiziją su „Hulu“ ir turėti VPN, „Hulu“ galite žiūrėti ne JAV. Taip yra todėl, kad VPN paslaugos leidžia jums pakeisti savo vietą nejudėdami.

Kuris srautinio perdavimo įrenginys yra geriausias jums? Tai, kas leidžia naudotis visomis pramogomis, kuriomis norite naudotis, nesvarbu, kur esate.

Naudodamiesi VPN, galite atblokuoti bet kurią platformą, kuri šiuo metu yra užblokuota jūsų ar jūsų lankomoje šalyje. Galiausiai, tai yra skirtumas tarp to, ar srautinio perdavimo įrenginys yra geriausias jums, ar ne.

Taigi, kuris srautinio perdavimo įrenginys jums yra geriausias? „Amazon Fire TV“ lazda.

VPN paslaugos pranašumai

Jei gyvenate JAV ir šiuo metu turite puikią „Netflix“ biblioteką ir galite pasiekti „Hulu“ ir „DAZN“, tai puiku.

Tačiau kai jūs paliekate JAV, „Hulu“, DAZN ir daugelis kitų platformų iškart nustoja veikti. O kaip „Netflix“? Jūsų biblioteka žymiai sumažėja. Jei vykstate į netinkamą šalį, jums gali tekti pasiekti tik 15% Amerikos „Netflix“.

Štai kodėl renkantis, kuris srautinio perdavimo įrenginys jums yra geriausias, svarbiausia atsižvelgti į srautinio perdavimo įrenginio galimybes. Net jei neplanuojate greitai gauti VPN.

Dar blogiau žmonėms, kurie paprastai negyvena JAV. Nors DAZN galima įsigyti Kanadoje, jis nėra panašus į JK. Žmonėms už JAV ribų VPN nėra vien tik turinio, kuris paprastai pasiekiamas, atblokavimas. Pirmiausia reikia naudotis daugeliu paslaugų.

Štai kur „Amazon Fire TV Stick“ iš tiesų išsiskiria kaip geriausias srautinio perdavimo įrenginys.

PrivatusVPN? Tai yra „Amazon Appstore“. Ji taip pat palaiko daugumą „Netflix“ regionų, taip pat tokias platformas kaip „BBC iPlayer“, „DAZN“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir dar daug daugiau, apie kurias galite perskaityti mūsų tinklaraštyje arba paprašę mūsų klientų aptarnavimo tarnybos. Taip, taip pat kartu su slaptu VPN, kuris leidžia naudoti VPN tokiose šalyse kaip Kinija, kur standartinės VPN paslaugos paprastai neveikia.

Taip nėra kiekvienoje tarnyboje. Tokios platformos kaip DAZN turi stengtis neleisti VPN tarnyboms dirbti su jomis. Štai kodėl „PrivateVPN“ investuoja į kokybę, o ne į kiekį. Nors kitos paslaugos siūlys tūkstančius serverių, mes teikiame serverius, kurie veikia kartu su paslaugomis, kuriomis žmonės nori naudotis.

Ar turėtumėte tiesiog įsigyti išmanųjį televizorių?

Dabar jūs žinote, kuris srautinio perdavimo įrenginys jums yra geriausias, bet kas, jei ką tik gavote išmanųjį televizorių? Ar tai geras pasirinkimas? Priklauso.

Jei dažnai nekeliaujate ir ieškote televizoriaus, galbūt puiki galimybė įsigyti išmanųjį televizorių su „Android TV“, kuris taip pat palaiko „PrivateVPN“, tai reiškia, kad taip pat galite atblokuoti visas paslaugas, kurias norite pasiekti tai.

Problema ta, kad daugumoje išmaniųjų televizorių nėra „Android TV“, todėl pasirinkimo galimybės jums yra ribotos, tuo tarpu „Fire TV Stick“ galima prijungti prie bet kurio modernaus televizoriaus..

Tai turėtų išspręsti klausimą, kuris srautinio perdavimo įrenginys jums yra geriausias

Didesnis klausimas gali kilti? Kaip naudotis DAZN ar Hulu, jei nepalaikoma šalis. Nors VPN tam padeda, tai nėra taip paprasta, kaip tiesiog naudoti tinkamą VPN. Štai kodėl tinklaraštyje sudarome vadovus apie tokias platformas.

Ir jei jums reikia pagalbos, mūsų klientų aptarnavimo tarnyba padės jums! Taip, mūsų klientų aptarnavimas yra tikras. Kai kurie netgi tai lygina su „šeima“.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me