Kodėl „Hulu“ nėra Kanadoje ir kaip nustatyti „Hulu“ Kanadoje 2019 m

Kodėl „Hulu“ nėra Kanadoje ir kaip nustatyti „Hulu“ Kanadoje 2019 m

Autorius „PrivateVPN“, 2019-01-02 20:21:01, Pramogose


Ar norite 2019 metais įsteigti „Hulu“ Kanadoje?? Ar jums įdomu, kodėl visų pirma „Hulu“ nėra Kanadoje? Paprasčiau tariant, tai reiškia teises į turinį. Kai kurios kitų šalių įmonės turi išimtines teises į tam tikrą Hulu ir Hulu turinį, skirtingai nei „Netflix“ rodo turinį kitą dieną po jo išplatinimo. Yra daug sunkiau gauti teises parodyti ką nors kitą dieną po to, kai jis eina. Štai kodėl „Hulu“ nėra Kanadoje ar niekur kitur už JAV, paaiškinta paprasčiausiu pavidalu.

 • Sunku gauti išskirtines (ar net neišimtines) teises į TV laidas keliose skirtingose ​​šalyse, kai kalbama apie ką tik transliuojamą turinį.
 • Tai taip pat labai brangu, nes visas turinys, kuris jau egzistuoja, „Hulu“ vėl turėtų gauti licenciją tam, kad galėtų naudotis kitomis šalimis, kuriose nėra jokių kitų šalių, turinčių tiek daug potencialo, kaip JAV,.

Tai nereiškia, kad negalite žiūrėti „Hulu“ Kanadoje. Nesvarbu, ar gyvenate 100 km, ar 1 km nuo JAV, naudodamiesi šia instrukcija galite žiūrėti Hulu Kanadoje.

Taigi, kaip jūs nustatysite „Hulu“ Kanadoje 2019 m?

Yra 3 veiksmai, kaip 2019 m. Įsteigti „Hulu“ Kanadoje.

 1. Tau reikia turėti galiojantį amerikiečių mokėjimo metodą registracijai.
 2. Tau reikia kvailioti Hulu galvodami, kad esate JAV.
 3. O ir reikia atsisiųskite „Hulu“ programą, kuri nėra tokia lengva, kaip atrodo.

Mes pereisime visus šiuos dalykus po vieną.

Sunkiausias žingsnis, jei norite 2019 metais įsteigti „Hulu“ Kanadoje

Pirmasis žingsnis nėra pats svarbiausias, kai reikia Hulu įsidarbinti Kanadoje, tačiau visus šiuos veiksmus reikia atlikti, nes kitaip Hulu vis tiek nedirbs.

Norėdami registruotis, turite pateikti galiojančią amerikietišką kortelę.

Tai pats sunkiausias žingsnis, nes gauti amerikietišką kortelę reiškia, kad kortelė išduodama JAV, nėra lengva.

Jei nesate Kanados gyventojas ir kada nors bandėte vykti į JAV, žinotumėte, kokia kartais gali būti kova. Viskas, kas amerikietiška, yra daugumos žmonių kova už JAV ribų. Ironiška, bet Hulu yra puikus to pavyzdys. Teko ieškoti, kodėl „Hulu“ nėra Kanadoje ir kaip 2019 m. Įsteigti „Hulu“ Kanadoje...

Turime keletą idėjų, kaip galite įsigyti amerikietišką kortelę, kad 2019 m. Nustatytumėte „Hulu“ Kanadoje:

 1. Paprašykite savo draugo iš Amerikos padėti jums padėti ir susimokėti. Jei reikia, sumokėkite jiems papildomai arba pasiūlykite pasidalyti savo sąskaita. Arba jei jie yra geri draugai, jie gali tiesiog tai padaryti, nes jiems rūpi jūsų pramogos!
 2. Jei neturite to, kas pasiūlytų jums savo kortelę, galbūt kažkas, kurį pažįstate, jau turi „Hulu“ paskyrą. Paklauskite jų, ar jie gali pasidalinti ar kitaip pasiūlyti sumokėti jiems pusę abonemento ar net visą jo dalį, jei esate nusiteikęs 2019 m. Įsteigti „Hulu“ Kanadoje..
 3. Pirkite išankstinio mokėjimo kortelę. Ne visos iš anksto apmokėtos kortelės veikia su „Hulu“, tačiau jei atliksite tyrimą ir radote kortelę, kuri ieškos metu veikia su „Hulu“, įsigykite ją. Ar užsisakydami internetu, ar nuvykę į JAV, kad gautumėte tiesiogiai.
 4. Pirkite virtualią kortelę. Tai mažiausiai tikėtinas metodas, tačiau jis gali būti efektyviausias laiko atžvilgiu, jei skubate nustatyti „Hulu“ Kanadoje..

Vienu iš šių keturių būdų galėsite pasiekti „Hulu“, tačiau galiausiai jums reikia tik kortelės, kad galėtumėte užsiregistruoti. Po to jūs galite nusipirkti „Hulu“ dovanų kortelę.

Mes nesinaudosime tuo, kaip užregistruoti jūsų sąskaitą. Tai gana paprasta. Tai visai kaip registracija bet kurioje kitoje svetainėje. Tiesiog būtinai nurodykite amerikietišką adresą.

Tam galite naudoti adresų generatorių.

Svarbiausias žingsnis, jei norite 2019 metais įsteigti „Hulu“ Kanadoje

Jums buvo įdomu, kodėl „Hulu“ nėra Kanadoje. Teisė į šou yra priežastis. „Hulu“ žino, kad būtų lengva pasiekti „Hulu“ Kanadoje ar bet kuriame kitame regione, jei tik būtų blokuotas „Hulu“.

Štai kodėl norint pasiekti „Hulu“ reikia atlikti kelis veiksmus. Pirmiausia buvo registracija. Dabar Hulu priverčia galvoti, kad esate JAV, o ne Kanadoje.

Hulu žino, kad nesi JAV. Kaip tu tai kvaili? Būdamas praktiškai JAV.


Tai, kaip jūs darote, yra VPN.

Nereikia gilintis į jo specifiką, o paprasčiau tariant, VPN leidžia pakeisti savo buvimo vietą bet kurioje pasaulio vietoje, atsižvelgiant į jūsų naudojamų paslaugų serverius..

Tačiau šiam veiksmui nepakanka vien turėti VPN. Jums reikia VPN, kuris veikia su „Hulu“. Tokios paslaugos kaip „Netflix“, „Hulu“, BBC, „Amazon Prime“ ir kt. Žino, kad žmonės gali naudoti VPN paslaugas apeidami geografinius blokus..

Galbūt jau žinojote apie VPN paslaugas ir atsisiuntėte jas į „Hulu“, tačiau vis tiek baigėte ieškoti, kodėl „Hulu“ Kanadoje nėra ir kaip ją nustatyti. Taip yra todėl, kad ta VPN tarnyba turėjo serverius JAV, bet jie nebuvo skirti Hulu.

„PrivateVPN“ dirba su „Hulu“ serveriais. Ar tai reiškia, kad turite pasirašyti su mumis? Ne, taip nėra.

Bet jūs jau esate čia, tai reiškia, kad jums tikriausiai rūpi pasiekti panašius amerikietiškus „Netflix“ ar „Amazon Prime“, ir mes esame geriausia VPN paslauga, skirta pasiekti ne tik amerikietišką „Netflix“, bet ir didžiąją dalį „Netflix“ paslaugų, siūlant plačiausią „Netflix“ palaikymą.. Amerikos „Netflix“ turinys gali būti didžiausias, tačiau jo nėra visai, nes kažkas gali jau turėti teises į tam tikrą turinį, kuris yra JAV.

Pasidarykite pas mus. Atsisiųskite mūsų klientą slinkdami į puslapio apačią arba ieškodami mūsų jūsų programų parduotuvėje ir prisijunkite prie vieno iš mūsų „Hulu“ palaikomų serverių, nesvarbu, ar tai jūsų „iPhone“, „iPad“, „Android“, „Amazon Fire TV Stick“, ar jūsų kompiuteryje.

Štai kaip jūs galite 2019 m. Nustatyti „Hulu“ Kanadoje, išskyrus tai, kad daugelyje įrenginių tai iš tikrųjų nėra, nes atlikti keletą papildomų veiksmų, kuriuos turite atlikti, kad atsisiųstumėte programą, nėra taip paprasta..

Kaip nustatyti „Hulu“ Kanadoje 2019 m. „Apple“ įrenginiuose

„Apple“ įrenginiuose, norėdami nustatyti „Hulu“ Kanadoje, turėsite „Hulu“ programą, kurios negalite žiūrėti iš savo naršyklės, nebent, žinoma, žiūrite iš „Mac“..

Norėdami tai padaryti, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Atsijunkite nuo „iCloud“.
 2. Sukurkite naują „iCloud“ paskyrą, naudodami savo buvimo vietą JAV.
 3. Atsisiųsti „Hulu“.
 4. Jei norite, prisijunkite prie savo senosios paskyros.

Kodėl jums reikia tai padaryti?

Nors teoriškai galėtumėte tiesiog pakeisti savo vietą dabartinėje sąskaitoje, tačiau prarasite visus savo duomenis. Ir tu to nenori, tiesa?

Kaip nustatyti „Hulu“ Kanadoje 2019 m. „Android“ įrenginiuose

„Android“ įrenginiuose tai veikia šiek tiek kitaip nei „Apple“ įrenginiuose. Čia iš tikrųjų reikia pakeisti buvimo vietą dabartinėje sąskaitoje.

 • Eiti į mokėjimai.google.com ir spustelėkite Nustatymai po to paspauskite Šalis skirtukas.
 • Pasirinkite Kanadą kaip savo šalį ir nurodykite adresą Kanadoje.
 • Baigę tai, eikite į Nustatymai, spustelėkite Apsl, ir pasirinkite „Google Play“ parduotuvė. Paspauskite Priverstinis sustojimas. Galiausiai, eikite į Sandėliavimas, Surask „Google Play“ parduotuvė vėl, ir aiškūs duomenys.
 • Tai turėtų leisti pamatyti „Hulu“ „Google Play“ parduotuvėje. Ir jei to nepadaroma, pakartokite jėgas sustabdydami ir išvalydami duomenis.

Kaip nustatyti „Hulu“ Kanadoje 2019 m., Naudojant „Amazon Fire TV Stick“

Skirtingai nuo mėgstamų „Chromecast“, „Amazon Fire TV Stick“ leidžia atsisiųsti programas, tai reiškia, kad galite gauti VPN, suteikdami jai didelį pranašumą..

Tačiau iš tikrųjų antras sunkiausias dalykas šiame vadove yra nustatyti „Hulu“ Kanadoje naudojant „Amazon Fire TV Stick“.

 • Eikite į amazon.ca savo interneto naršyklėje ir prisijunkite prie savo paskyros. Paspauskite Jūsų sąskaita ir toliau Turinys ir įrenginiai.
 • Ten galėsite pakeisti savo regioną. Tai, žinoma, turite pakeisti, kad būtų JAV.

Čia gali kilti problema, kad nors jūs galite pakeisti savo regioną, kad bandant atsisiųsti „Hulu“, gali kilti problema, nes gali kilti klaida. Taip yra dėl to, kad „Hulu“ nėra Kanadoje, ir dėl to, kad pridėjote Kanados kortelę.

Kai kuriems tai gali būti ne problema, atsižvelgiant į jų banką / kortelę, bet tai, kas gali sukelti problemų. Tačiau kadangi jums reikia amerikietiškos kortelės, norint 2019 m. Įsteigti „Hulu“ Kanadoje, vis tiek tai neturėtų būti tokia didelė problema.

Norėdami atnaujinti savo buvimo vietą, turėsite atsijungti nuo „Amazon“ paskyros „Fire TV Stick“ ar „Cube“. Norėdami tai padaryti, savo įrenginyje eikite į Nustatymai sekė Mano sąskaita, ir „Amazon“ sąskaita. Ir galiausiai, paspauskite Išregistruoti. Tam reikės dar kartą prisijungti.

Po to turėtumėte galėti atsisiųsti „Hulu“ Kanadoje ir pasiekti ją 2019 ar kitais metais.

Štai kodėl „Hulu“ Kanadoje nėra ir kaip 2019 m. Nustatyti „Hulu“ Kanadoje

Mes paaiškinome kodėl ir taip pat paaiškinome, kaip tai nustatyti. Tikimės, kad mes išsprendėme jūsų problemas, o jei ne, susisiekite su mūsų apdovanojimais apdovanota klientų aptarnavimo tarnyba. Mes jums padėsime!

O kol kas peržiūrėkite kitus mokymus mūsų tinklaraštyje. Kad ir kokią pramogų platformą jums reikia pasiekti, mes apie tai jau daug rašėme ir, jei to nepadarėme, praneškite mums!

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me