Kodėl „Disney +“ negalima JK ir kaip nustatyti „Disney +“ JK

Kodėl „Disney +“ negalima JK ir kaip nustatyti „Disney +“ JK

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-11-18 08:10:43, pramogose


Ar norite įsteigti „Disney +“ JK? Ar jums įdomu, kodėl „Disney +“ visų pirma nėra JK? Atsakymas į tai gana paprastas. Kalbant apie pramogų paslaugas, galiausiai nuspręsta turėti teises į turinį.

Išskyrus „Disney +“ jau turi teises į visą jo turinį, nes jam patinka „Discovery Channel“, „FOX“ ir „Marvel“. Kitaip nei „Netflix“, „Disney“ neprivalo mokėti už teises į jo turinį.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kodėl „Disney +“ nėra JK, po to paaiškinsime, kaip nustatyti „Disney +“ JK dviem lengvais žingsniais..

Parengta?

Kodėl „Disney +“ nėra prieinamas JK

Jau minėjome, kad „Disney“ priklauso visas jo turinys.

Tai teoriškai reiškia, kad jis gali leisti žmonėms visame pasaulyje naudotis „Disney +“, ir greičiausiai tai bus ateityje, tačiau čia yra priežasčių, kodėl „Disney +“ šiuo metu JK nėra prieinamas:

  1. „Disney“ yra sudariusi visame pasaulyje sutartis dėl transliavimo teisių į jo turinį. Tai reiškia, kad ji negali visur rodyti savo turinio, kol nesibaigs visos šios sutartys. Pavyzdžiui, „Netflix“ turėjo teisę garinti didžiąją dalį „Disney“ & Stebuklas turinys labai ilgą laiką, todėl „Disney +“ nebepaleido greičiau.
  2. Iš pradžių „Disney“ daugiausia dėmesio skiria nedaugeliui rinkų, nes tai yra protingas dalykas. Neseniai sugriuvusios oro linijos yra puikus pavyzdys to, kas nutinka, kai susitelkiama ties per daug dalykų vienu metu.

Ką tai reiškia?

Tas „Disney +“ jau yra paruoštas, kad bus pasiekiamas JK arba labai greitai bus.

Vis dėlto, kol tai nepadarys, štai, kaip nustatyti „Disney +“ JK!

2 „Disney +“ nustatymo JK veiksmai

1. Kvailinkite „Disney +“ manydami, kad esate JAV.

2. Sukurkite „Disney +“ paskyrą. (Ne taip lengva, kaip atrodo.)

Padarysime tai kuo paprasčiau, tačiau jei turite kokių nors klausimų ar klausimų, visada galite kreiptis į mūsų apdovanojimus pelniusį klientų palaikymo skyrių arba kitaip naudotis „Instagram“ adresu @privatevpn_..

Kaip nustatyti „Disney +“ JK, sukėlus „Disney“ mintis, kad esate JAV

Prieš naudodamiesi „Disney +“ JK, jums reikės paskyros, tačiau prieš pradėdami naudotis „Disney +“, turite galvoti, kad esate JAV..

Kaip tu tai padarai?

Priversdamas „Disney +“ galvoti, kad esate JAV.

Kodėl? „Disney +“ nustatė savo paslaugų geografinį bloką žmonėms, esantiems ne JAV.

Jei norite nustatyti „Disney +“ JK, turite naudoti VPN, kad apgautumėte „Disney“ galvodami, kad esate JAV.

VPN paslaugos leidžia saugiau naudotis internete naudojant šifravimą ir keičiant IP („PrivateVPN“ naudoja 2048 bitų šifravimą su AES-256, kuris yra aukščiausio lygio karinis šifravimas rinkoje.), Tuo pačiu leisdamas pakeisti savo buvimo vietą. internete, kad galėtumėte, pavyzdžiui, įdiegti „Disney +“ JK.

Žinoma, galbūt jūs galvojate, ar VPN paslaugos yra nemokamos, o kai kurios jų yra, tačiau norėdami atblokuoti pramogas neketinate atsisakyti nemokamo VPN, nes tokiose paslaugose kaip „Disney +“ yra įdiegtos specialios saugumo priemonės, neleidžiančios VPN paslaugoms užkirsti kelią. nuo darbo. „PrivateVPN“? Tai nėra nemokamas, tačiau jis pateikiamas su 7 dienų bandomuoju periodu. Vėliau galite gauti tik 3,82 USD per mėnesį, tai yra mažiau nei jūsų kavos kaina ir tik mažiau nei 13 centų per dieną..

„PrivateVPN“ ne tik leis jums nustatyti „Disney +“ JK, bet ir mėgsta „Hulu“, „DAZN“, „HBO“ ar ką nors tokio paprasto kaip „American Netflix“. Ir jei jums tai nepatinka, tam 7 dienų nemokamam išbandymui net nereikia kortelės, taigi, jei nuspręsite, kad neverta skirti laiko dėl saugumo ar atrakinti turinio, galite tęsti savo gyvenimas kaip niekas neįvyko.

Tiesiog atsisiųskite mūsų programą, sukurkite abonementą ir prisijunkite prie „Disney +“ palaikomo regiono.

Jei naudojate telefoną, planšetinį kompiuterį ar „Amazon Fire TV“, tiesiog ieškokite „PrivateVPN“ savo programų parduotuvėje. Arba, jei esate kompiuteryje, eikite į mūsų atsisiuntimo skyrių „PrivateVPN“ puslapio apačioje.

Kodėl „Disney +“ negalima JK ir kaip nustatyti „Disney +“ JK

„Disney +“, taip pat „ESPN +“, „DAZN“ ir „Hulu“ mėgstamiausia problema yra ta, kad jiems visiems nustatyti reikia amerikietiškos kortelės..

Ir tai yra sunkiausia šio vadovo dalis.

Natūralu, kad gauti amerikietišką kortelę tiesiog nėra lengva, jei nesate JAV.

Tačiau yra būdų, kaip išspręsti šią problemą.

Lengviausias būdas? Norėdami paprasčiausiai paprašyti draugo su amerikietiška kortele, kad jis jums padėtų.

Neturite draugo su amerikietiška kortele? Prieš naudodamiesi paskutine galimybe, išbandykite savo korteles. Galbūt vienas iš jų veiks.

Alternatyva? Internete ieškoti iš anksto apmokėtos virtualios / išankstinio mokėjimo kortelės, išduotos JAV.

Štai kodėl „Disney +“ negalima JK ir kaip nustatyti „Disney +“ JK

„Disney +“ greičiausiai bus galima įsigyti JK ateityje, tačiau kol kas „PrivateVPN“ leis atblokuoti ir „ESPN +“, ir „Hulu“, jei norite sudaryti „Disney“ paketo pasiūlymą, ir jūs galite tai išbandyti nerizikuodami per mūsų 7 dienas. nemokamas bandymas. Mes net neprašome kortelės. Tiesiog spustelėkite, pateikite el. Pašto adresą ir slaptažodį, ir jums gera eiti.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me