Kaip pasiekti „Hulu“ JK (žingsnis po žingsnio)

Kaip pasiekti „Hulu“ JK (žingsnis po žingsnio)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-05-07 15:38:55 pramogose


Ar norite pasiekti Hulu JK? Žinoma, jūs darote. Kas nenori žiūrėti TV epizodų kitą dieną po jų transliacijos? Nors „Netflix“ verčia laukti mėnesius, „Hulu“ teikia nuostabių pasirodymų iš patinkančių žmonių CBS, NBC, ABC, BBC, ir tai yra tik keletas pavardžių - jūsų televizoriui, telefonui ar nešiojamajam kompiuteriui, beveik akimirksniu. Jau neminint to, kad jis siūlo, rodo, kad mėgstamiausi „Netflix“ ar „Amazon Prime“ negali suteikti.

Bet kadangi jūs esate čia, supratote, kad nėra taip paprasta, kaip tiesiog apsilankyti Hulu svetainėje, jei norite žiūrėti Hulu JK. Taip yra todėl, kad nors „Hulu“ siūlo puikius pasirodymus, jo negalima įsigyti JK. Tiesą sakant, jo beveik nėra niekur kitur nei JAV ir Japonijoje.

Na, kol jūs nežinote, kaip apgauti Hulu.

Yra 3 veiksmai, kuriuos turėsite atlikti norėdami patekti į „Hulu“ JK, ir mes eisime juos žingsnis po žingsnio, kad jums būtų taip paprasta, kaip galite gauti..

Norėdami patekti į „Hulu“ JK, turėsite:

 1. Norėdami sukurti, gaukite amerikietišką kortelę
 2. Apgaulės Hulu galvodami, kad esate JAV.
 3. Apgaukite savo programų parduotuvę norėdami atsisiųsti „Hulu“.

Iškart jus gali išjungti tai, kad jums reikia naudoti amerikietišką kortelę. Tai skirta tik prisiregistruoti. Be abejo, tokios kortelės poreikis nėra idealus, tačiau tai yra „Hulu“ patvirtinimo būdas, kad esate JAV, ir mes jums pateiksime mūsų pasiūlymus gauti amerikietišką kortelę, kai toliau skaitysite..

Kaip sukurti „Hulu“ sąskaitą norint pasiekti „Hulu“ JK

Registracijos procesas yra beveik paprastas. Tai panašu į registraciją bet kurioje kitoje svetainėje, išskyrus tai, kad turite elgtis taip, kaip esate JAV. Jei jums reikia nurodyti amerikietišką adresą, o jo nežinote, „Google“ yra daugybė adresų generatorių.

Ką jau kalbėti apie amerikietiškos kortelės įsteigimą Hulu JK?

 1. Paprašykite JAV draugo, kad padėtų, naudodamiesi viena iš jo kortelių arba sukurdami „Hulu“ sąskaitą. Pasiūlykite pasidalinti ja su jais.
 2. Paklauskite to, kas jau turi „Hulu“ paskyrą, ar galite pasidalinti. Pasiūlykite sumokėti dalį abonentų arba pasiūlykite kitokią paslaugą mainais.
 3. Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.
 4. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.

Atsižvelgiant į 3 ir 4 veiksmus, priežastis, kodėl kai kurios kortelės neveikia su „Hulu“, yra ta, kad daugeliu atvejų kortelėse nėra lėšų. Ir tai tiesiog neveiks.

Jei jums įdomu, ar ateityje reikės naudoti kortelę atsiskaitymui, jums reikia tik kortelės, kad galėtumėte užsiregistruoti.

Tai yra pirmasis šio žingsnio po žingsnio vadovo žingsnis.

„Hulu“ apgaulė norint pasiekti „Hulu“ JK

Jei neturite „Hulu“ paskyros, negalėsite pasiekti „Hulu“ JK, net jei apgaudinėjate „Hulu“.

Pirmasis žingsnis buvo sunkiausias, tačiau šis yra pats svarbiausias.

Turite priversti Hulu galvoti, kad nesate JK.

Mes susisieksime su mintimi. Tai darote naudodamiesi VPN.

VPN paslaugos suteikia galimybę pakeisti savo buvimo vietą kur nors kitur, nejudint.

Dėl to jūs galite būti JAV, nebūdami JAV, taigi galite pasiekti Hulu JK.

Ar vis dėlto galėsite pasiekti Hulu JK, visiškai priklauso nuo jūsų naudojamos VPN paslaugos.

Pramogų pasaulyje tai nėra taip paprasta, kaip prisijungti prie amerikietiško serverio, kad atblokuotumėte Amerikos paslaugas. VPN paslaugos yra labai gerai žinomos ir dėl to imamasi atsargumo priemonių, kad šios paslaugos neveiktų su tokiomis platformomis kaip „Hulu“, „DAZN“ ar „Netflix“. Imamasi atsargumo priemonių, pavyzdžiui, norint susikurti „Hulu“ sąskaitą reikia amerikietiškos kortelės, kad žmonės negalėtų naudotis mėgstamais Hulu už JAV ribų.

Iškart nemokamos VPN paslaugos neveikia su „Hulu“. Net jei jie tai padarytų, jie nepasiūlytų pakankamo greičio, kad galėtumėte mėgautis Hulu JK.

Jei norite pasiekti „Hulu“ JK, kalbėdami apie „Hulu“ kvailavimą, „PrivateVPN“ yra galimybė, kuri veikia su „Hulu“ taip, kaip palaiko daugumą „Netflix“ regionų rinkoje, „Amazon Prime“, HBO ir daugelį kitų..

Kaip sakė Jamie, „PrivateVPN“ neturi tiek serverių, kiek kai kurios kitos VPN paslaugos, tačiau pagrindinis dėmesys skiriamas kokybei, o ne kiekiui. Yra paslaugų, kuriose yra daugiau nei 3000 serverių, tačiau „PrivateVPN“ veikia daugelyje „Netflix“ regionų rinkoje. Štai kas nutinka, kai jūs investuojate į kiekį.

Žinoma, mes nesakysime, kad esame vienintelis VPN, dirbantis su „Hulu“, tačiau jei jūs ieškote VPN pramogų tikslais, kokybė yra svarbi, turėti 3000+ serverių yra puiku, tačiau jūs švaistote savo pinigus, jei tie serveriai neveikia su paslaugomis, kurias norite pasiekti.

Norint pasiekti „Hulu“ JK pakanka „PrivateVPN +“ „Hulu“ paskyros, tačiau, jei norite pasiekti „Hulu“ JK naudodami „iPhone“, „iPad“, „Android“ ar „Amazon Fire TV Stick“, turite atlikti keletą papildomų veiksmų, kuriuos turėsite atlikti nes „Hulu“ nebus automatiškai jūsų programų parduotuvėje.

„Hulu“ atsisiuntimas „iOS“ įrenginyje, norint pasiekti „Hulu“ JK

„Apple“ įrenginiuose turite eiti į savo nustatymus, kur turėsite atsijungti nuo „iCloud“ paskyros. Ten turėsite sukurti naują sąskaitą su savo buvimo vieta JAV.

Tai leis jums pasiekti amerikietišką „Apple App Store“, kurioje galėsite atsisiųsti „Hulu“ ir pasiekti „Hulu“ JK.

Įsitikinkite, kad sukūrėte naują sąskaitą, nes jei dabartinėje sąskaitoje pakeisite regioną, prarasite visus savo duomenis.

Žinoma, atsisiuntę „Hulu“ galėsite vėl prisijungti prie savo senosios paskyros, o „Hulu“ vis tiek išliks.

Atsisiųskite „Hulu“ iš „Android“ įrenginio, kad pasiektumėte „Hulu“ JK

„Android“ įrenginiuose procesas yra šiek tiek kitoks. Jums iš tikrųjų reikia pakeisti dabartinės paskyros nustatymus.

Rekomenduojame perskaityti „Google“ kūrinį savo regiono pakeitimo tema.

Žinoma, nepamirškite nustatyti savo buvimo vietos JAV.

Arba galite atsisiųsti programą iš kitos patikimos „Android“ parduotuvės.

Atsisiųskite „Hulu“ iš „Amazon Fire TV Stick“, kad pasiektumėte „Hulu“ JK

Jei norite žiūrėti „Hulu“ JK „Apple TV“ ar panašius „Google Chromecast“, tai nebus įmanoma, nes šios platformos nepalaiko VPN paslaugų. Nors „Amazon Fire“ serija daro tai jūsų geriausiu pasirinkimu, jei norite pasiekti „Hulu“ JK didesniame ekrane.

 • Hulu patekimo į „Fire TV Stick“ procesą prasideda jums einant į amazon.co.uk
 • Eik per Sąskaitos & Sąrašai tada paspauskite Tvarkykite savo sąskaitą ir turinį.
 • Pakeiskite savo regioną į JAV.
 • Eikite į savo „Amazon Fire TV Stick“. Eiti į Nustatymai sekė Mano sąskaita.
 • Išregistruoti.
 • Prisijunkite prie savo paskyros.

Tai leis jums atsisiųsti „Hulu“ iš „Amazon Fire TV Stick“.

Labai retais atvejais turėsite pašalinti dabartinį mokėjimo metodą ir galbūt pridėti amerikietišką.

Štai kaip pasiekti „Hulu“ JK

Kai pradedate skaityti šį žingsnis po žingsnio vadovą apie tai, kaip pasiekti „Hulu“ JK, gali atrodyti, kad tai bus sunkus procesas, ir nors „Hulu“ nėra pati lengviausia platforma, kurią naudoti JK, jei jūs ją padarysite žingsnis po žingsnio suprasite, kad tai nėra taip sunku.

Galiausiai, ar laikysitės šio vadovo, kuris paaiškins jį paprasčiausiu įmanomu būdu, ar atsisakysite, priklausys nuo to, kiek norite patekti į „Hulu“ JK. Mes norime turėti galimybę naudotis pramogomis, kurių nusipelnėme turėti Europoje. Ar tu?

Amerikietiška kortelė + „PrivateVPN“ + apgaulinga jūsų programų parduotuvė = „Hulu“ JK.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me