Kaip pasiekti „Google“ Kinijoje 2019 m

Kaip pasiekti „Google“ Kinijoje 2019 m

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-01-16 16:00:26 kelionėse


„Google“ ieškojote, kaip pasiekti „Google“ Kinijoje 2019 m. Tai reiškia, kad jei nesate Honkonge, negalite pasiekti „Google“ ir to ieškoti. Jei esate tas asmuo, apgailestaujame dėl jūsų, nes 2019 m. Negalėsite pasiekti „Google“ Kinijoje, kol pirmą kartą neišvažiuosite iš Kinijos.

Jei vis dėlto nevykote į Kiniją arba esate Honkonge, mes jums padėsime, kad nuvykę į Kiniją galėtumėte pasiekti „Google“, pažvelkime į veidą, mūsų gyvenimas be „Google“ tiesiog neveikia. „Google“ yra raktas į problemų sprendimą. „Google“ netgi jus čia atvedė!

Istorija, kodėl negalite pasiekti „Google“ Kinijoje 2019 m

„Google“ yra labiausiai naudojama platforma planetoje, todėl prasminga, kad „Google“ yra ir Kinijoje, atsižvelgiant į tai, kiek žmonių gyvena Kinijoje, tačiau taip nėra. Kodėl gi ne?

Cenzūra. Išskyrus tai, kad nėra taip, kaip atrodo. Ne taip, kad Kinija nusprendė uždrausti „Google“, kaip tai padarė su kitomis paslaugomis. „Google“ planavo palikti.

Kinija paprašė „Google“ paslėpti tačiau tam tikros paieškos ir ilgą laiką tai darė. Tada 2009 m. Kinija nulaužė „Google“ ir 2010 m. „Google“ atsakė, kad ji nebenorės cenzūruoti turinio Kinijoje ir kad prireikus ją ištrauks. 2014 m. „Google“ paslaugos nustojo veikti.

„Google“ dirba su projektu, kurio metu bus vykdoma cenzūruota „Google“ paieška, tačiau jei jūs skaitote tai, tai reiškia, kad norite pasiekti viską, kas yra „Google“, ir net jei jums gerai sekasi cenzūruota „Google“, ji dar nėra naudojama. Tai reiškia, kad negalėsite pasiekti „Google“ Kinijoje, jei vyktumėte dabar.

Nebent jūs žinote šį metodą.

Kaip pasiekti „Google“ Kinijoje 2019 m

Norėdami pasiekti „Google“ Kinijoje 2019 m., Negalite būti Kinijoje.

Tai vienintelis būdas.

Tačiau yra būdas palikti Kiniją faktiškai.

Naudodamas VPN, kuris yra virtualus privatus tinklas, galintis apsaugoti jus internete nuo mėgstamų Kinijos vyriausybės, taip pat leidžiantis pakeisti savo buvimo vietą kitoje šalyje. Tiksliai to, ko jums reikia.

Problema ta, kad VPT paslaugos Kinijoje yra uždraustos.

Vienintelės VPN paslaugos, kurios padės pasiekti „Google“ Kinijoje 2019 m., Yra „Stealth VPN“.

„PrivateVPN“ palaiko „Stealth“ „Android“, „Apple“ ir „Desktop“ įrenginiuose kaip vieną iš nedaugelio platformų, kurios tai daro. Slaptas VPT „PrivateVPN“ taip pat palaiko „OpenVPN“ „iOS“.

Stealth VPN veikia todėl, kad jo negalima aptikti kaip VPN, nors standartinis VPN veikia kitaip, nei įprastas ryšys..

Jei norite pasiekti „Google“ Kinijoje 2019 m., „Stealth VPN“ yra tai, ko jums reikia, tačiau taip pat turite būti saugūs. Kinija nėra šalis, su kuria reikėtų žaisti.

Kaip pasiekti „Google“ Kinijoje 2019 m., Kai esate saugus

Viskas priklauso nuo jūsų VPN kliento ir jo funkcijų.

Bet kokio pobūdžio nutekėjimai yra tai, ko jums reikia išvengti.

VPN paslaugos skirtos šifruoti visus jūsų duomenis, pvz., „PrivateVPN“ su 2048 bitų šifravimu su AES-256, kuris yra aukščiausias šifravimo lygis rinkoje, tačiau šifravimas yra svarbus tik tol, kol neįvyksta nutekėjimas, ir nors greičiausiai to nebus, lėktuvai nėra skirti sudužti, tačiau kartais tai įvyksta. Ar ketinate prisiimti tą riziką Kinijoje?

Štai kodėl jūsų VPN klientui reikia tinkamos apsaugos.

„PrivateVPN“ yra su Apsauga nuo IPv6 nuotėkio kartu su DNS apsaugos nuo nuotėkio režimu, kuris užkirs kelią bet kokiam IP nutekėjimui, kuris galėtų įvykti ir galėtų jus aptikti. Ar jūsų VPN klientas turi „Kill Switch“ funkciją, jei VPN nustoja veikti, tai bus ir jūsų internetas? Taip neturėtų būti, jei naudojatės tinkama paslauga, bet vėl esate Kinijoje. O kaip „Application Guard“, kuri nutraukia tam tikras programas, jei jūsų VPT nustos veikti?

Visa tai yra papildomos apsaugos funkcijos tuo atveju, jei kas nors neturėtų atsitikti, pvz., Kai norite pasiekti „Google“ Kinijoje 2019 m. Ar dar ką nors, kai naudojate VPN, turėtumėte būti apsaugoti, ypač jei esate Kinijos pilietis.

Ką daryti, jei norite pasiekti daugiau nei „Google“ Kinijoje 2019 m?

„PrivateVPN“ yra geriausia „Netflix“ VPN paslauga, palaikanti daugumą „Netflix“ regionų. Jei norite žiūrėti „Netflix“ Kinijoje, o ne tik amerikietišką „Netflix“, „PrivateVPN“ bus geriausias pasirinkimas.

Jei norite naudoti DAZN, „Hulu“ ar „Amazon Prime“, tai taip pat palaikoma naudojant „PrivateVPN“ - tai vienintelė DAZN palaikanti paslauga..

Kinijoje jums reikia visiško saugumo, slapto VPN ir, jei norite pasiekti daugiau nei „Google“, reikiamus serverius, ir nors „PrivateVPN“ neteikia daugiausiai serverių planetoje, jis teikia serverius, kurie dirba su paslaugomis, kurias norite žiūrėti. Vien norint prisijungti prie amerikietiško serverio neužtenka žiūrėti „Netflix“.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me