Kaip nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse

Kaip nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-06-25 22:12:44 giduose


DAZN yra puiku. Tai ne tik palengvina sporto transliaciją pagal pareikalavimą, bet ir tampa daug pigesnė nei bet kada priklausomai nuo to, kur esate. Daugumai šalių, įskaitant JK, kur buvo įkurta DAZN, šiuo metu nepalaikoma. Šiame vadove aptariama, kaip DAZN programą nustatyti nepalaikomose šalyse.

Veiksmai, kurių turite imtis, norėdami nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse

Prieš net neįsigydami į programą, turite apgauti DAZN galvodami, kad esate palaikomoje šalyje. Priešingu atveju negalėsite registruotis. O kalbant apie registraciją, reikia naudoti vienos iš palaikomų šalių kortelę.

Linksma? Ne. Bet DAZN per metus sutaupoma daugiau nei 700 USD. Daugeliui tai yra nemaži pinigai.

Jei norite įdiegti DAZN programą nepalaikomose šalyse, tai nebus pats lengviausias vadovas, kurį kada nors perskaitysite, tačiau jis bus to vertas ir galų gale tai padarysime kaip įmanoma geriau, kad tai paaiškintume kaip paprastą madą. kaip įmanoma.

DAZN klaidinimas, norint nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse

Turint šį vadovą, tuo metu, kai bus paskelbtas šis DAZN vadovas, šis metodas veiks tik su Amerikos, Italijos, Kanados DAZN. Tai vis tiek yra 2 „DAZN“ vietos nei bet kuriame kitame vadove, tačiau mes stengiamės, kad visos „DAZN“ vietos veiktų, nes kiekviena vieta turi kažką unikalaus, nesvarbu, ar tai papildoma sporto šaka, ar lyga / federacija, tokia kaip UFC ar NBA.

Raktas? VPN.

Jei kada nors perskaitysite bet kuriuos kitus mūsų vadovus, tada žinote, kad paprastai tai priklauso nuo jūsų naudojamos VPN paslaugos. VPN paslaugos suteikia galimybę pakeisti vietą nejudinant. Ir tai yra pagrindinis elementas, jei norite nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse.

„PrivateVPN“ yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, palaikančių DAZN. Mūsų programoje, kurią galima naudoti „Android“, „Apple“, darbalaukyje ir „Amazon Fire TV“ įrenginiuose, pamatysite skirtuką su serveriais, palaikančiais DAZN. Prisijunkite prie vieno iš jų, ir DAZN bus apgautas.

Tai yra pirmas žingsnis, jei norite nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse.

NAUDINGAS PATARIMAS: Kai bus daugiau DAZN vietų, jos bus pridėtos prie DAZN skirtuko, tai reiškia, kad turėsite prieigą prie dar daugiau DAZN vietų.

Sukurkite DAZN abonementą, kad nustatytumėte DAZN programą nepalaikomose šalyse

Tai sunkiausia šio vadovo dalis.

Jei norite nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse, jums reikia registracijos palaikomos šalies kortelės.

Nesvarbu, ar tai iš JAV, Kanados ar Italijos.

Geros žinios yra tai, kad bent jau turite pasirinkimą. Kai reikia nustatyti „Hulu“, veikia tik amerikietiška kortelė.

Mūsų patarimas, kaip gauti kortelę iš vieno iš šių regionų?

  1. Paklauskite to, kas tokį turi. Paklauskite, ar jie leis jums ja naudotis. Kitu atveju pasiūlykite jiems sumokėti arba pasidalyti paslaugą.
  2. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę išleistame viename iš paminėtų regionų.
  3. Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę išleistame viename iš paminėtų regionų.

Antrasis variantas gali būti greičiausias, nes internete galite rasti virtualių išankstinio mokėjimo kortelių, veikiančių su paslaugomis. Svarbiausia, kad tokioje sąskaitoje būtų lėšų. Jei to nepadarysite, negalėsite prisiregistruoti ir negalėsite nustatyti DAZN programos nepalaikomuose regionuose..

Turi DAZN sąskaitą + prieigą prie „PrivateVPN“? Tai turėtų leisti žiūrėti DAZN žiniatinklio naršyklėje, tačiau mėgstamiems „iPhone“ įrenginiams ar „Amazon Fire TV Stick“ turite nustatyti DAZN programą. Dabar mes į tai pateksime.

Kaip nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse, kai ji ateina į "Apple" įrenginius

Jei norite nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse, „Apple“ įrenginiuose, pirmiausia turite atsijungti nuo „iCloud“ paskyros dabartiniame įrenginyje.

Tai padarę, sukurkite naują, pagrįstą bet kuria iš anksčiau paminėtų vietų.

Tai leis jums nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse.

Nepamirškite pakeisti savo dabartinės sąskaitos vietos. Dėl to jūs viską prarasite!

Kaip nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse, kai ji ateina į "Android" įrenginius

Kalbant apie „Android“ įrenginius, „Google“ parengė paprastą vadovą, kaip pakeisti jūsų „Google Play“ parduotuvės vietą.

Tačiau „Android“ įrenginiuose DAZN žiūrėti iš savo interneto naršyklės yra gana paprasta. Tiesiog savo interneto naršyklėje pasirinkite darbalaukio svetainę.

Kaip nustatyti „DAZN“ programą nepalaikomose šalyse, kai ji ateina į „Amazon Fire TV Stick“ įrenginius

  • Norėdami atsisiųsti DAZN „Fire TV Stick“, eikite į dabartinę „Amazon“ paskyrą žiniatinklio naršyklėje.
  • Pasirinkite Sąskaitos & Sąrašai, sekė Tvarkykite savo sąskaitą ir turinį.
  • Pakeiskite savo regioną į JAV.
  • Savo „Amazon Fire TV“ įrenginyje pasirinkite Nustatymai sekė Mano sąskaita.
  • Išregistruoti ir vėl prisijunkite prie savo paskyros.

Retkarčiais kai kuriems žmonėms kyla problemų atsisiunčiant programą pakeitus jų regionus. Tai, kas gali išspręsti problemą, pašalina jūsų dabartinį mokėjimo metodą. Jei tai neveikia, gali tekti pridėti naują mokėjimo metodą - virtualią ar fizinę. Išleista JAV. (Jums nereikės mokėti. „Amazon“ tai daro tikrinimo tikslais.)

Štai kaip nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse

Žmonės yra linkę naudoti nemokamas srautinio perdavimo svetaines internete, nes jų šalyje aprėptis yra ribota arba todėl, kad jie negali sau leisti / pagrįsti savo per didelės TV paketo. DAZN išsprendžia šias problemas su ypač prieinama 9,99 USD per mėnesį versija.

O geriausias dalykas? Naudodamiesi šiuo vadovu, kaip nustatyti DAZN programą nepalaikomose šalyse, jūs taip pat sužinojote, kaip pakeisti DAZN regionus. Tai reiškia, kad galite žiūrėti DAZN daugiau nei visi kiti.

Jei šis vadovas jums pasirodė naudingas, tada taip pat rasite daugybę kitų mūsų tinklaraštyje esančių vadovų, kaip pasiekti daugiau „Netflix“ turinio ar naudoti „Hulu“..

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me