Kaip nulaužti „Netflix“, kad atblokuotumėte visą „Netflix“ turinį

Kaip nulaužti „Netflix“, kad atblokuotumėte visą „Netflix“ turinį

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-04-11 13:58:20 Pramogose


„Netflix“ yra puiki platforma, kuri gali lengvai pakeisti televizijos prenumeratos poreikį, tačiau kokia puiki ji visiškai priklauso nuo to, kur gyvenate. Pavyzdžiui, Estijoje yra tik apie 15% „Netflix“ turinio. Ir nors tą 15 proc. Turinio vis dar siūlo gana daug filmų ir laidų, kas būtų, jei norimas pasirodymas jūsų šalyje negalimas? Estijoje yra 75% tikimybės. Tas pats pasakytina ir apie daugelį kitų šalių, tokių kaip Saudo Arabija, Kinija, ir tai tik keletas pavyzdžių.

Kodėl reikia ieškoti, kaip nulaužti „Netflix“, norint atblokuoti visą „Netflix“ turinį? Kodėl negalima iškart žiūrėti visko „Netflix“?

Kadangi jis neturi teisių parodyti tą turinį.

Kiekviena šalis turi savo TV kanalus, ir tie TV kanalai konkuruoja dėl turinio, dažnai perka išskirtines teises rodyti tam tikrą laidą ar filmą šalyje. Štai su kuo „Netflix“ konkuruoja kiekvienoje šalyje. Kaip ketinama ką nors parodyti, jei įmonė jau turi išimtines teises į tai? Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ten yra tokia didžiulė turinio nelygybė ir kodėl jūs ieškote, kaip nulaužti „Netflix“, kad atblokuotumėte visą „Netflix“ turinį.

Štai taip galima nulaužti „Netflix“, kad atblokuotumėte visą „Netflix“ turinį

Tai reiškia, kad reikia pakeisti jūsų „Netflix“ paskyros vietą. Vienintelis dalykas, ribojantis jums galimybę peržiūrėti visą „Netflix“ turinį, yra jūsų vieta. Nereikia amerikietiškų kortelių, kaip „Hulu“, nereikia keisti jūsų programų parduotuvės vietos, tai tik vienas žingsnis.

Ir tai padės jums, nepriklausomai nuo to, kur esate. Net JAV nėra viso „Netflix“ turinio.

Kaip nulaužti „Netflix“ norint atblokuoti visą „Netflix“ turinį? Naudodamiesi VPN.

VPN yra virtualus privatus tinklas. Taip, VPN naudojimas yra visiškai teisėtas ir saugus, nebent esate cenzūros šalyje. Panaši Kinija pavertė tokių paslaugų naudojimą nelegaliu. Milijonai žmonių visame pasaulyje naudojasi VPN paslaugomis, kad išliktų saugūs internete, tačiau jūsų atveju tai taip pat leidžia nulaužti „Netflix“ ar bet kurią kitą paslaugą, pakeitus savo buvimo vietą kitoje vietoje..

Tačiau yra tik vienas būdas nulaužti „Netflix“ ir atblokuoti visą „Netflix“ turinį.

Turite naudoti „PrivateVPN“. Ir mes nesakome to tik todėl, kad norime, kad jūs naudojatės mūsų paslauga, bet kaip „PrivateVPN“ palaiko daugiausiai „Netflix“ regionų rinkoje, palaikydami 21 skirtingą rinkos regioną. Jei ieškote tik amerikietiško „Netflix“, mes nesame vienintelis sprendimas. Jei ieškote kuo daugiau turinio, mes esame vienintelis sprendimas.

Yra paslaugų, kuriose yra daug didesnis serverių skaičius, tačiau mums rūpi mūsų serverių kokybė, o ne kiekybė. Šimtai serverių, kurie neveikia su jūsų norimomis paslaugomis, neturi jokios vertės, ir norą nulaužti „Netflix“, kad būtų atblokuotas visas „Netflix“ turinys, kelia ta problema, kad „Netflix“ dėl spaudimo turi imtis priemonių prieš VPN paslaugas. bendrovių, turinčių teises į turinį.

Galų gale, kodėl kažkas turėtų mokėti už savo televizijos prenumeratą, kad galėtų žiūrėti tam tikrą laidą, jei su „Netflix“ gali ją įsigyti pigiau?

Tačiau kokybė nereiškia ne tik veikiančių serverių, bet ir serverių, kurie leidžia žiūrėti aukštos kokybės. Štai ką Larsas sako apie mus:

Kokiuose įrenginiuose galite nulaužti „Netflix“?

Jei norite nulaužti „Netflix“, kad atblokuotumėte visą „Netflix“ turinį, jums reikia VPN. Bet kokio tipo įrenginiuose šis metodas veiks?

Visi staliniai, „iPhone“ ir „Android“ įrenginiai, nesvarbu, ar tai jūsų telefonas, ar panašūs į „Fire TV Stick“.

Deja, mėgstami „Chromecast“ ir „Apple TV“ nepalaiko šio metodo, nes nepalaiko VPN paslaugų.

Štai kaip nulaužti „Netflix“, norint atblokuoti visą „Netflix“ turinį

Norite nulaužti kitas platformas nei „Netflix“? Ar norite išmokti žiūrėti „BBC iPlayer“ užsienyje? Galbūt norite žiūrėti Hulu ar DAZN? Savo tinklaraštyje turime daug naudingo turinio, ir nors minėtas platformas yra sunkiau atblokuoti, „PrivateVPN“ veikia su visais jais.

Parengta išbandyti mus, kad galėtumėte mėgautis kiek įmanoma daugiau turinio ir kad galėtumėte palikti savo TV prenumeratą?

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me