Kaip nemokamai žiūrėti 18/19 metų Čempionų lygą Didžiojoje Britanijoje internetu HD formatu

Kaip nemokamai žiūrėti 18/19 metų Čempionų lygą Didžiojoje Britanijoje internetu HD formatu

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-09-26 09:57:20 Pramogose


Daugiau nebegalite žiūrėti JK 18/19 čempionų lygos per televizorių, bet galite ir internete. Daugelis žmonių gali rasti nelegalių srautų, esančių 2007 m., Bet kas, jei norite žiūrėti HD formatu, legaliai ir nelaukdami, kol jūsų turinys sustings kas kelias minutes, nes per daug žmonių stebi, ką serveriai gali valdyti? Na, šis įrašas yra apie tai, kaip nemokamai žiūrėti Čempionų lygą JK internete HD formatu.

Kodėl nebegalite žiūrėti JK 18/19 čempionų lygos nemokamai

BT už 1,2 milijardo svarų sterlingų įgijo išimtines teises į Čempionų lygą JK kitam 3 sezonui. Tai reiškia, kad „BT“ yra vienintelė įmonė JK, galinti parodyti Čempionų lygą artimiausius 3 sezonus.

ITV ir BBC to padaryti negalės, ir būtent dėl ​​šių platformų JK Čempionų lyga tapo nemokama. Dabar, žinoma, „BT“ gali nuspręsti suteikti teises BBC ir ITV kai kuriems Čempionų lygos žaidimams JK, tačiau norint gauti šias teises „BT“ kainavo labai daug pinigų. Tiesą sakant, jie permokėjo, tai reiškia „BT“ nesuteiks jokių teisių rungtynėms pigiau. Ir tai reiškia, kad daugiau nei greičiausiai praleisite varžybas, kurias norite žiūrėti.

Dėl šios priežasties dauguma žmonių ieškos mačo, kurį ketina žiūrėti, pavadinimo, pabaigoje pažymėdami „nemokamai“. Arba rasite svetainę, kuri atrodo daug žadanti, bet nukreipia jus į skelbimus, kuriuose dažnai yra kenkėjiškų programų, arba rasite teisėtą srautą, kuris dažnai nustoja žaisti ir nėra geriausios kokybės. Bet srautas, kurį jūs galų gale stebėsite, nes jei matote, kad kažkas bėga su kamuoliu, net jei nesate tikri, kas tai yra, tikrai yra geriau nei nieko.?

Turime daug geresnį sprendimą!

Internete HD formatu žiūrėkite 18/19 Čempionų lygą JK nemokamai

Mes gyvename 2018 m., Pasaulyje, kuriame beveik visi TV kanalai turi srautinę transliacijos platformą internete. O nemokami kanalai, kurie, žinoma, nemoka už prieigą prie interneto. Taigi ką daryti, jei radote platformas, rodančias Čempionų lygą, ir turite internetinį žaidėją? Štai ką jūs turite padaryti.

Vienintelė problema? Na, dauguma šių platformų turi teisę demonstruoti Čempionų lygą tik toje šalyje, kuria jos yra pagrįstos, ir dėl to jos užkerta kelią žmonėms patekti už šių šalių ribų.

RTE ir TV3 arba dabar vadinami „Virgin Media Two“ yra du internetinių platformų, leidžiančių nemokamai žiūrėti 18/19 Čempionų lygą Didžiojoje Britanijoje internete, HD vaizdais, pavyzdžiai.. Jei naudojate VPN, dažniausiai būkite Airijoje.

Dabar, jei jūs nežinote, kas yra VPN paslauga, tai yra virtualus privatus tinklas, kuris iš esmės leidžia jums būti kitoje vietoje, jei nėra jos, kalbant apie internetą..

Tačiau šios platformos neparodys visų esamų žaidimų. Štai kodėl turėtumėte eiti į Vikipedijos puslapį su tinkamais Čempionų lygos turėtojais. Tokiu būdu galite rasti kitus žaidėjus. Šioms paslaugoms greičiausiai turėsite naudoti ir VPN. Nepamirškite prisijungti prie šalies, kurioje yra kanalai.

Jei naudosite „PrivateVPN“, galėsite nemokamai prisijungti prie VPN vietos daugelyje šalių, kuriose rodoma Čempionų lyga..

Štai taip galite nemokamai žiūrėti 18/19 metų Čempionų lygą JK internete HD formatu!

Yra būdas, kuris kainuoja ir leidžia žiūrėti bet kurias jūsų pasirinktas rungtynes, nors ir anglų kalba.

Naudokite DAZN, kad galėtumėte žiūrėti 18/19 Čempionų lygą JK, nepriklausomai nuo varžybų

Mes žinome, kaip jaučiatės nepalaikę aukščiausios komandos. Galbūt jūs ne iš JK, bet gyvenate ten. Ką daryti, jei norite stebėti, kaip jūsų šalies komanda žaidžia Čempionų lygoje, bet negalite, nes bus rodomos tik populiariausios rungtynės?

Čia ateina DAZN. DAZN yra abonentinė sporto transliacijų paslauga. Tai kainuoja šiek tiek mažiau nei 12 svarų sterlingų per mėnesį ir ar norite nemokamai žiūrėti 18/19 Čempionų lygą JK, ar norite „Serie A“ mėgėjų, su DAZN galite žiūrėti daugumą sporto renginių.

Tik jei turite VPN, tačiau DAZN JK nėra prieinamas.

Išskyrus, su DAZN, tai yra daug sudėtingiau, nes DAZN visą laiką blokuoja VPN paslaugas ir beveik visi VPN serveriai neveikia su DAZN.

„PrivateVPN“ yra viena iš nedaugelio paslaugų, palaikančių DAZN. Jei prisijungsite prie mūsų antrojo Toronto serverio, jis veiks.

Vis dėlto tai nėra taip paprasta, kaip naudojant VPN, kai kalbama apie DAZN. DAZN nustatyti yra daug sudėtingiau, ypač kai reikia įdiegti programas. Dėl to mes rekomenduojame perskaityti mūsų įrašą apie DAZN nustatymą. Šis metodas veikia visose šalyse!

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me