Kaip naudotis „Hulu“ už JAV ribų – ULTIMATE VADOVAS

Kaip naudotis „Hulu“ už JAV ribų - ULTIMATE VADOVAS

Autorius „PrivateVPN“, 2018-05-08 09:29:37 vadove


Jūs ieškote, kaip naudoti „Hulu“ už JAV ribų? Nesvarbu, ar tai bus jūsų mobiliajame įrenginyje, ar „Fire TV Stick“, ar kompiuteryje, tai yra geriausias vadovas, padėsiantis naudotis „Hulu“ už JAV ribų. Tarkime, tai nėra taip paprasta, kaip tiesiog naudojant VPN, kad priverstumėte „Hulu“ galvoti, kad esate JAV.

Pradėkime nuo dažniausiai užduodamų klausimų apie „Hulu“.

Ar jums reikia programos kompiuteryje?

Ne. Kompiuteryje „Hulu“ galite naudoti tiesiogiai iš interneto naršyklės.

Ar „Hulu“ veikia „Chromecast“, jei esate už JAV ribų?

Jei norite naudoti „Hulu“ už JAV ribų „Chromecast“ įrenginyje, net jei paprastai gyvenate JAV, tai nebus įmanoma. Kaip ir „Netflix“, nesvarbu, ką darote bandydami „Hulu“ dirbti „Chromecast“. Tai neveiks. Štai kodėl, užuot naudodami „Chromecast“, turėtumėte išbandyti „Amazon Fire TV Stick“, jei norite naudoti „Hulu“ ne JAV.

Jei jums tikrai reikia naudoti „Chromecast“, nes neturite kito būdo, galite pabandyti perkelti ekraną iš savo telefono ar nešiojamojo kompiuterio į „Chromecast“. Bet tai nebus geriausias sprendimas daugeliu atvejų, nes tada jūs kažką transliuojate ir siunčiate kažką iš vieno įrenginio tuo pačiu metu, ir tai gali jums nesuteikti sklandžiausių potyrių, jei norite naudoti „Hulu“ ne JAV.

Kas reikalinga norint naudoti „Hulu“ už JAV ribų?

Jums reikia programos. Jums reikia sąskaitos. Jums reikia „Hulu“, kad galvotumėte, jog esate JAV.

Jei jau turite programą ir abonementą arba vieną iš jų ir norite naudoti „Hulu“ ne JAV, tai bus paprasta užduotis. Jei to nepadarysite, jis bus šiek tiek kietesnis ir greičiausiai turėsite palaukti keletą dienų, tačiau tai bus verta pagaliau.

„Hulu“ atsisiuntimas:

„Hulu“ programos atsisiuntimas naudojant „Android“

Jei norite „Android“, kad „Hulu“ būtų rodomas „Google Play“ parduotuvėje, turite pakeisti atsiskaitymo adresą. Tai gana paprastas procesas.

 • Eiti į mokėjimai.google.com ir spustelėkite Nustatymai.
 • Pamatysite Šalis skirtukas ten. Bakstelėkite jį.
 • Jums bus pasakyta, kad „Persikėlę į naują šalį, turite sukurti naują mokėjimų profilį.Spustelėkite žemiau esančią nuorodą. Paspauskite Tęsti.
 • Pasirinkite JAV kaip šalis ir spauda Tęsti. Tuomet turite nurodyti savo amerikietišką adresą, kurio dar neturite, vietoj to turite ieškoti adresų generatoriaus „Google“, kuris jums pateiks atsiskaitymo adresą ir pašto kodą. Dabar turėtų būti: Pateikti mygtukas yra. Paspauskite ant to.
 • Dabar jūs turėtumėte pereiti į Nustatymai po to eikite į Programos skirtukas.
 • Suraskite „Google Play“ parduotuvę ir paspauskite Priverstinis sustojimas po to spausti Sandėliavimas ir spustelėję mygtuką didžiosiomis raidėmis, kuriame nurodoma IŠVALYTI DUOMENIS.

Tai turėtų leisti jums rasti „Hulu“ „Google Play“ parduotuvėje. Jei ne, kelis kartus pakartokite du paskutinius kulkos taškus. Prisijunkite prie mūsų VPN. Plačiau apie tai žemiau.

„Hulu“ programos atsisiuntimas naudojant „iOS“

„Apple“ įrenginiuose jis veikia šiek tiek kitaip nei „Android“ įrenginiuose.

Negalite tiesiog pakeisti savo adreso „Apple“ įrenginyje. Automatiškai prarandate viską, ką kada nors atsisiuntėte.

Vietoj to, jūs turite sukurti naują sąskaitą, esančią JAV, po to atsisiųsti „Hulu“ ir vėl perjungti į savo senąją sąskaitą. Tokiu būdu nieko neprarandate. Kaip tu tai darai?

Pirmiausia atsijunkite nuo dabartinės „iCloud“ paskyros savo įrenginyje, tada eikite į Nustatymai ir paspauskite „iCloud“ kur turėtumėte pamatyti mygtuką, susijusį su naujo „Apple ID“ kūrimu.

Žinoma, tada jūs turite pereiti registracijos procesą. Jūs jau tai darėte anksčiau, todėl žinote, kaip tai vyksta.

Išskyrus šį kartą, jums reikia pateikti amerikietišką adresą su amerikietišku pašto kodu. „Google“ yra daugybė adresų generatorių, jei jų ieškote, nesijaudinkite. Galiausiai, norėdami sumokėti, pasirinkite Nė vienas.

Kai sudarysite sąskaitą, turėtumėte pamatyti „Hulu“ „App Store“. Jei ne, paleiskite įrenginį iš naujo ir taip pat prisijunkite prie VPN, apie kurį mes kalbėsime šiek tiek žemiau.

Atsisiųskite „Hulu“ programą iš „Fire TV Stick“

Dėl šios priežasties „Fire TV Stick“ yra daug geresnis nei „Chromecast“. Su „Chromecast“ negalima naudoti „Hulu“ už JAV ribų. Galite su „Fire TV Stick“.

Tačiau „Hulu“ nebus joje tik be jokios priežasties. Jis galimas tik JAV, todėl jo bus tik Amerikos „AppStore Store“. Nors kituose diegimo vadovuose labiau atsižvelgiama į jūsų įrenginius, šį, jūs turėtumėte tai padaryti savo kompiuterio žiniatinklio naršyklėje.

 • Spustelėkite šią nuorodą, kurią pateikėme, kad ją pakeistumėte. Priešingu atveju, eidami į savo paskyros nustatymus, turėtumėte pamatyti skirtuką Tvarkyti savo turinį ir įrenginius.
 • Ten reikia spustelėti Nustatymai sekė Šalies nustatymai ir tada Keisti.
 • Kai paspausite Keisti, turite pakeisti savo adresą į amerikietišką, pateikdami adresų generatoriaus sugeneruotą amerikietišką adresą, kurį galite rasti atlikę paprastą paiešką „Google“.
 • Kai tai padarysite, spustelėkite Atnaujinti, ir būsite paprašyti perregistruoti savo sąskaitą „Fire TV Stick“, kai ją įjungsite.

Prieš atsisiųsdami „Hulu“, atsisiųskite „PrivateVPN“ programą tiesiai į savo įrenginį, nes to gali prireikti, kad pasirodytų „Hulu“. Tai reikalingas žingsnis vėliau, kad „Hulu“ manytų, kad esate JAV.

Tai paprasta. Ieškojote to, kaip ir bet kurios kitos programos „Fire TV Stick“.

„Hulu“ sąskaitos sudarymas

Ar norite naudoti „Hulu“ už JAV ribų? Tai sunkiausia užduotis. Hulu tai padarė sudėtinga. Nepakanka prisiregistruoti sugeneruotu adresu. „Hulu“ tikrina, iš kur kilusi jūsų kortelė. Jei jis nebus išduotas JAV, negalėsite naudotis „Hulu“. Ir nėra ko su tuo kovoti.

Geriausias pasirinkimas yra pažinti žmogų JAV ir paklausti jo, ar jis gali nustatyti jums „Hulu“ sąskaitą, ar, jei ne, galite naudoti savo ir sumokėti jiems pusę sąskaitos, nes, ko gero, jie tikriausiai naudojasi „Hulu“.

Jei nežinote nė vieno, kuris naudojasi „Hulu“ ar nori tai padaryti už jus, jūsų kelionė su „Hulu“ tikriausiai neprasidės šiandien..

Jums reikia amerikietiškos kortelės. Jokių išimčių.

Vienas iš Kanados ar Meksikos neveiks. Tai turi būti iš Amerikos.

Greičiausias metodas? Virtuali kortelė. Šis metodas yra greičiausias, bet greičiausiai ir neveiks.

Geresnis metodas? Išankstinio mokėjimo kortelė iš JAV. Internete yra daug. Tai kartais nėra pati geriausia vertė, nes šios paslaugos dažniausiai naudoja tai, kad jums reikia amerikietiškos kortelės, tačiau jos yra geras pasirinkimas nustatant „Hulu“. Turėsite palaukti kelias dienas, kol vieną įves.

Ir jei jums įdomu, kaip mokėsite už „Hulu“, jei nenorėsite naudoti tos išankstinio mokėjimo kortelės po to, kai prisiregistruosite į „Hulu“, galite įsigyti „Hulu“ dovanų kortelių be problemų internete. Jie gali būti naudojami apmokėjimui.

Priversti „Hulu“ galvoti, kad esate JAV, naudoti „Hulu“ už JAV ribų

Tai nėra pati sunkiausia dalis, bet ji yra pati svarbiausia. Jei to neturėsite, neturėsite paskyros ir programos nesvarbu. Šį žingsnį turėtumėte pateikti prieš keisdami savo parduotuvių šalis, norėdami atsisiųsti „Hulu“.

Žr., „Hulu“ gali pasakyti, kad nesi JAV, jei nesi JAV. Laimei, apgauti internetą ir programinę įrangą yra lengviau nei žmonėms. Naudodami tinkamus įrankius, galite priversti „Hulu“ galvoti apie tai, kad esate JAV, niekuomet nežengdamas kojos į JAV. Mes, „PrivateVPN“, suteikiame žmonėms galimybę naudotis virtualiu privačiu tinklu, kuris taip pat dažnai vadinamas VPN. Kai esate prisijungę prie VPN, viskas, ką darote, tampa saugi, tačiau jūs taip pat turite galimybę būti visur, kur tik norite, nebūdami ten..

Teoriškai tai puiku, bet neužtenka prisijungti prie serverio tam tikroje šalyje.

„Hulu“ kovoja su VPN paslaugomis ir daug bando blokuoti serverius.

Tai reiškia, kad daug paslaugų turi amerikietiškus serverius, tačiau jie neveikia, kai kalbama apie „Hulu“. Mes siūlome du serverius, kurie veikia su „Hulu“. Buffalo & Niujorkas 1.

Jei prisijungsite prie jų, „Hulu“ pamanys, kad esate JAV, ir leis jums naudotis jų paslauga.

Kaip jūs nustatote „PrivateVPN“, kad galėtumėte naudoti „Hulu“ už JAV ribų?

 • Pirmasis žingsnis yra ekrano viršuje, dešinėje, paspauskite mygtuką Pirkti.
 • Tuomet pasirenkate savo planą, pateikdami tik slaptažodį ir el. Pašto adresą, o galiausiai pasirenkate mokėjimo formą.
 • Po to jūs esate pasiruošęs eiti, o jums tereikia atsisiųsti mūsų klientą. Mūsų atsisiuntimo puslapyje yra viskas, ko jums reikia šiam tikslui, bet jūs galite tiesiog ieškoti mūsų kliento savo programų parduotuvėje, nesvarbu, kokį įrenginį naudojate.
 • Paskutinis žingsnis yra prisijungti prie vieno iš mūsų „Hulu“ serverių ir mėgautis žiūrėjimu, ką tik norite.

Mes vadinome tai geriausiu vadovu, nes tai turėtų padėti jums žinoti, kaip naudoti „Hulu“ už JAV ribų, nepriklausomai nuo to, kur esate, kuriame įrenginyje esate, tačiau jei kyla problemų, būtinai susisiekite su mūsų klientų palaikymo komanda.!

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me