Kaip naudotis „Amazon Prime“ už JAV ir JK ribų

Kaip naudotis „Amazon Prime“ už JAV ir JK ribų

Autorius Michaelas Smolskis, 2017-10-10 12:51:45, pramogose
„Amazon Prime“ nepatinka Hulu. Tai nepateikia visų naujausių TV laidų. Vis dėlto tai labai panašu į „Netflix“, bet ne tik apie TV laidas ar filmus. „Amazon Prime“ yra daugiau nei tai. Tai taip pat du milijonai dainų su „Prime Music“. Taip pat galite pasiekti daugybę nemokamų knygų ir žurnalų. Ir jei jums patinka nuotraukos, jūs taip pat galite jas saugoti.


„Amazon Prime“ problema yra ta, kad nors vaizdo transliacija yra panaši į „Netflix“, ji taip pat panaši į „Hulu“, kai žiūrite, kaip tai veikia. Jei esate ne JAV ar JK, negalėsite transliuoti turinio, kaip ir „Hulu“. Skirtingai nei „Netflix“, „Amazon Prime“ nėra prieinamas visame pasaulyje. Ir tai yra problema, nes žmonės nori naudoti „Amazon Prime“ ne JAV ir JK.

Tačiau „Amazon“ palengvina jūsų gyvenimą nei „Hulu“, nes „Amazon“ leidžia naudoti „Amazon Prime“ už JAV ir JK ribų tol, kol naudojate originalų „Amazon“ turinį.. O kas, jei norite žiūrėti visą jų turinį?

Pasirinkite „Amazon Prime“ paskyros vietą


Pirmasis klausimas, kurį turite užduoti sau, yra tai, ar norite JK ar JAV sąskaitos. Amerikos sąskaita gali būti pigesnė, jei mokate doleriais, o ne Didžiosios Britanijos svarais svarais. Jei esate Europoje, galbūt sukurkite britišką sąskaitą, tai padės išvengti bet kokių problemų, susijusių su kitomis sąskaitomis, bet labiau apie tai antroje.

Prisijunkite prie VPN

Registracija britų sąskaitoje gali būti geresnė, jei gyvenate Europoje, nes turite prisijungti prie VPN, jei norite naudoti „Amazon Prime“ ne JAV ir JK. Pirmiausia, VPN reiškia virtualų privatų tinklą. Tai iš esmės suteikia jums bet kurią pasaulio vietą, jei jūsų VPN tarnyba turi serverius toje srityje, kurioje norite būti.

Taigi, kai esate prisijungę prie ne Europos VPN ir prisijungiate prie tam tikrų paskyrų, ypač kai jie susiję su mokėjimais, jums gali tekti atsakyti į saugumo klausimus, kad įsitikintumėte, jog nesate koks nors įsilaužėlis. Štai kodėl jums gali būti geriau turėti britišką sąskaitą. Tai palengvins gyvenimą, ypač jei mėgstate bendrauti, žiūrėdami turinį.

Kai būsite prisijungę prie VPN, „Amazon“ manys, kad esate kitoje vietoje, nei esate iš tikrųjų. „PrivateVPN“ siūlo daugybę serverių vietų visame pasaulyje su 55 serveriais, tačiau kalbant apie „Amazon“, svarbu JAV ir JK.

Prieš registruodamiesi turite prisijungti prie VPN.

VPN sąskaitos nustatymas

 • Eikite į „PrivateVPN.com“
 • Ekrano viršuje paspauskite mygtuką „Pirkti dabar“. Jis yra dešinėje pusėje.
 • Pasirinkite jums tinkamiausią planą.
 • Įveskite savo norimą el. Pašto adresą ir slaptažodį.
 • Pasirinkite mokėjimo metodą.

Viskas.

Programos atsisiuntimas

 • Eikite į „PrivateVPN.com“ puslapio apačią ir paspauskite mygtuką Atsisiųsti.
 • Pasirinkite jums tinkamiausią programą. Yra „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ versija.
 • Atsisiųskite ir įdiekite.

Prisijungimas prie „PrivateVPN“ paskyros

 • Eikite į savo programą.
 • Nurodykite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį.
 • Pasirinkite tinkamą serverį. Jei planuojate naudoti Britanijos „Amazon“, „PrivateVPN“ turi 3 vietas JK. Du Londone ir vienas Mančesteryje. Jei ketinate naudoti „American Amazon Prime“, JAV yra septynios serverių vietos. Jie yra įsikūrę Los Andžele, Bafale ir Niujorke.
 • Prisijungti.

„Amazon Prime“ įsteigimas už JAV ir JK ribų

 • Eikite į „Amazon“ versiją, atitinkančią jūsų VPN vietą.

„Amazon Prime“ dalykas yra tas, kad ji visapusiškai palaikoma tik JAV ir JK. Tačiau „Amazon“ neapsunkina paskyros nustatymo ir naudojimo už šių šalių ribų. „Hulu“ jums reikia amerikietiškos kortelės, o dauguma debeto kortelių nepriimamos. „Amazon“? Beveik bet kuri kortelė veiks. „„ Amazon “priima visas pagrindines kredito ir debeto korteles“ yra teiginys, kuris tai patvirtina.

 • Kairėje ekrano viršuje turėtumėte pamatyti „Amazon“ logotipą. Tai turėtų pasakyti Pabandykite „Prime“ po juo.
 • Paspauskite ant to ir nustatykite sąskaitą.
 • Įdėkite savo duomenis.
 • Galiausiai įdėkite savo kortelės duomenis.

Viskas.

Išvada

Kol esate prisijungę prie VPN, jums gera eiti. Naudoti „Amazon Prime“ ne JAV ir JK nėra lengva..

Tai gali būti geresnis sprendimas, jei jums taip pat patinka saugojimas ir muzika, o jūs dar neturite „Spotify“ ar „Google Music“ paskyros.

Jūs gausite 7 dienų nemokamą bandomąją versiją norėdami sužinoti, ar jums patinka „Amazon Prime“. Jei to nepadarėte, tada skaitykite „Hulu“ naudojimo ne JAV vadove kartu su įrašu apie tai, kaip žiūrėti visą „Netflix“ siūlomą turinį..

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me