Kaip naudoti „Google“ menų ir kultūros veido atitikimo funkciją ne JAV

Kaip naudotis „Google“ menais & „Culture Face Match“ filmas už JAV ribų

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-01-30 16:07:22 Pramogose
Apie tai savo socialinėje žiniasklaidoje kalbėjo daugybė įžymybių. „Google“ pareiškė, kad jau buvo paimta 30 milijonų „selfies“. Tačiau yra tik viena problema. Jei norite naudoti „Google“ menus & Kultūros veido atitikimo funkcija ne JAV, jūs negalite.


Anglų kalba nebuvo pirmoji. Šiuo metu vis dar egzistuoja beveik 7000 kalbų. Yra daug daugiau. Daugelis išnykę. Jie mirė. Tačiau menas nėra išnykęs. Mes nekalbame kalbomis prieš 500 metų, bet tikrai žiūrime į meną prieš 500 metų. Ir „Google“ įnešė tą meną į mūsų telefonų ekranus kartu su jo menu & Kultūros programa. Ir ne tik senasis menas, bet ir modernusis menas. Nesvarbu, ar menas yra arti, ar ne, „Google“ pristato meną jums. Jų programa yra tarsi interneto muziejus.

Kaip naudoti „Google“ menų ir kultūros veido atitikimo funkciją ne JAV
Pati programa yra puikus būdas pasinerti į praeitį ar įkvėpti, tačiau neseniai „Google“ pridėjo šią funkciją padarė šią paslaugą, kuri buvo negirdėta daugeliui žmonių. Jie pridėjo veido atitikimo funkciją, leidžiančią žmonėms pasidaryti asmenukę, kuri vėliau analizuojama. Negalite naudoti „Google“ menų & Kultūros veido atitikimo funkcija ne JAV. Bet jei esate JAV, remdamiesi savo nuotrauka ir „Google“ atlikta analize, galite rasti žmonių, panašių į jus iš praeities. Akivaizdu, kad jūs ne visada sulauksite tobulų atitikmenų, galų gale, tai tik meno duomenų bazė, o ne visi egzistavę.

Ši funkcija automatiškai sudomino žmones. Tai nėra gyvenimo keitiklis, tai yra kažkas įdomaus. Kažkas, kas galbūt įkvėps jus pažvelgti į savo šeimos istoriją.
Visi žinome, kad kažkas per televizorių atrodo panašus į pažįstamą. Turėdami šią naują funkciją, mes neturime ieškoti. „Google“ suteikia mums panašumų. Televizijos laidose tai nėra žmonės, bet tai yra žmonės iš praeities. Mūsų dubleriai.

Kaip naudoti „Google“ menų ir kultūros veido atitikimo funkciją ne JAV

Galbūt jus domina, tačiau dėl apribojimų taip pat negalėsite naudotis „Google Arts“ & Kultūros veido atitikimo ypatybė ne JAV.

Bet yra triukas...

Naudokite „Google Arts“ & Kultūros veido atitikimo funkcija ne JAV, apgaudinėjant „Google“

Bet kaip apgauti tokius milžinus kaip „Google“? Kaip ir bet kurioje kitoje kompanijoje. Jūs keičiate vietas. Ne, neskraidykite į JAV vien tik pasidarykite maniežą. Vietoj to praktiškai keiskite vietas. Tai gali padaryti virtualus privatus tinklas, dar žinomas kaip VPT. Na, nebent jūs gyvenate Kinijoje, bet čia yra kitas įrašas.

VPT saugo jus šifruotai. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad nesvarbu, ar tai vyriausybė, ar jūsų interneto tiekėjas, tai, ką darote, bus saugu. Niekas nesužinos. Tokiu atveju jums nereikia daug slėpti, nebent jūsų dubliažnis atrodo per daug geras.

Kaip naudoti „Google“ menų ir kultūros veido atitikimo funkciją ne JAV
Kai naudojate VPN, galite būti beveik bet kurioje vietoje, jei jūsų naudojama įmonė turi serverius toje šalyje, prie kurios norite prisijungti. Pavyzdžiui, „PrivateVPN“ siūlo 56 skirtingas serverio vietas. Ne todėl, kad jums šiuo atveju reikės 56, nes jums reikia prisijungti tik prie serverio JAV.

Tai paprasta. Prieš prisijungdami prie VPN, „Google Arts“, nebent esate JAV & Kultūra „Google“ nerodys naujos veido atitikties funkcijos. Bet kai prisijungsite prie Amerikos serverio naudodami VPN ir iš naujo paleisite „Google Arts“ & Kultūra, ji automatiškai pasirodys, kai šiek tiek slinksite.

Kaip tai padaryti

Pirmasis „Google“ menų naudojimo žingsnis & Kultūros veido atitikimo funkcija ne JAV yra „PrivateVPN“ paskyros nustatymas.

  • Norėdami tai padaryti, eikite į „PrivateVPN“ svetainę ir ekrano viršuje, dešinėje, paspauskite mygtuką „pirkti“. Nesijaudink. Jūs turite 100% pinigų grąžinimo garantiją, jei jums tai nepatinka.
  • Tada užpildykite reikiamą informaciją ir eikite į skiltį Atsisiųsti ekrano apačioje, jei planuojate naudoti mūsų paslaugą kituose įrenginiuose nei jūsų telefonai. Jei norite, kad jis būtų naudojamas „Google“ menuose & Tuomet „Kultūros veido“ atitikimo ypatybė ne JAV tiesiog ieškokite jos savo programų parduotuvėje ir įdiekite.
  • Įdiegę pateikite savo duomenis ir prisijunkite prie Amerikos serverio.
  • Atidarykite „Google“ menus & Kultūra ir slinkite, kol pamatysite klausimą, klausiantį, ar jūsų portretas yra muziejuje.

Puiki savybė, kuri daro istoriją geresnę

Pripažinkime, tai nepakeis planetos, tačiau tai yra įdomus įrankis, kurį reikia išbandyti. Ir puikus būdas domėtis istorija, tyrinėjant rastus žmones.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me