Kaip žiūrėti tiesioginį sportą JK be TV prenumeratos 2019 m

Kaip žiūrėti tiesioginį sportą JK be TV prenumeratos 2019 m

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-01-25 15:59:56, pramogose


Čempionų lyga. „Premier“ lyga. Serija A. Bundeslyga. „Ligue“ 1. Europos lyga. NBA. NHL. NFL. Ar norite žiūrėti tiesioginį sportą JK be TV prenumeratos 2019 m? Galite žiūrėti visus šiuos dalykus. Teisiškai. HD formatu. Nereikia jaudintis, ar jūsų pasiekiamas srautas nustos veikti. Nepriklausomai nuo to, kur esate pasaulyje, JK, atostogaudami Pietų Korėjoje ar Kinijoje su didele cenzūra. Kur kas pigiau nei televizoriaus prenumerata, bet kurioje vietoje, kad visada galėtumėte pasiekti tai, ko norite.

Tai atrodo svajonė. Teisingai? Apie kokią aferą mes kalbame? Na...

Niekada negirdėjote šios paslaugos, nes jos nėra JK

Galite paklausti, kaip jūs ketinate naudotis paslauga, kuri neveikia JK, tačiau būtent tai mes darome šiame tinklaraštyje. Mes padedame žmonėms naudotis paslaugomis tose vietose, kur jie nepalaikomi. Pavyzdžiui, mes padedame žmonėms pasiekti „American Netflix“ JK, nes jame yra daug daugiau turinio. Jei girdėjote apie Hulu, mes taip pat padedame.

Bet jei norite pasiekti tiesioginį sportą JK be prenumeratos 2019 m., Jums reikalinga paslauga vadinama DAZN. Niekada negirdėjote apie tai, nes jo nėra JK. Nors DAZN yra JK įkurta įmonė.

DAZN yra tarsi „Netflix“ ar „Hulu“ gyvų sporto šakų sportui. Visos lygos, kurias minėjome pradžioje, jas galima rasti DAZN. Ir daug daugiau. Už daug mažiau nei televizijos prenumerata. Tiesą sakant, jūs galite nemažai finansuoti DAZN metus ir įrankį, reikalingą, kad jis veiktų per 2 mėnesius nuo apmokėjimo už TV prenumeratą. Tai kiek jūs sutaupysite!

Kaip žiūrėti tiesioginį sportą JK be TV prenumeratos 2019 m

  1. Turite priversti DAZN galvoti, kad esate už JK ribų ir palaikomame regione.
  2. Turite sudaryti sąskaitą su galiojančia to regiono kortele.
  3. Programą turite atsisiųsti iš tam tikrų įrenginių.

Štai kas turi įvykti.

Kaip priversti DAZN galvoti, kad esate už JK, kad galėtumėte tiesiogiai žiūrėti sportą JK be TV prenumeratos 2019 m.

Jei dabar bandysite patekti į DAZN svetainę, ji jums pasakys, kad esate ne toje šalyje. DAZN yra viena sunkiausių atblokavimo paslaugų, tačiau yra būdas. Žinoma, VPN. VPN paslaugos atblokuoja „Netflix“ patinka, leisdamos praktiškai būti kitoje šalyje. Problema ta, kad šios tarnybos gerai supranta VPT naudojimą ir stengiasi, kad jos neveiktų. Ir DAZN tuo daro gerą darbą.

Štai kodėl sunku gauti VPN, kuris veiktų su DAZN. PrivatusVPN? Ji. Tai taip pat yra geriausias „Netflix“ VPN, pagrįstas „Comparitech“ bandymais, jei norite atnaujinti savo „Netflix“.

Jei prisijungsite prie tinkamo Kanados serverio ir priklausomai nuo to, kada jį skaitote, italų serverio, DAZN leis jums pasiekti.

Sukurkite DAZN sąskaitą, kad galėtumėte tiesiogiai žiūrėti sportą JK be TV prenumeratos 2019 m

Kai turėsite „PrivateVPN“, galėsite patekti į „DAZN“ svetainę. Bet norint susikurti sąskaitą taip pat reikia tinkamos tos šalies, kurioje iš tikrųjų esate, mokėjimo kortelės.

Štai ką galite padaryti:

  • Paprašykite, kad kažkas pasidalytų DAZN paskyra mainais už prieigą prie kokios nors kitos paslaugos.
  • Paprašykite draugo palaikomame regione pateikti jums jo kortelę arba sudaryti sąskaitą už jus.
  • Gaukite virtualią kortelę.
  • Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę.

Virtualios kortelės gali būti greičiausias būdas, tačiau jos ne visada veikia. Bet kuriuo atveju turėsite turėti pinigų kortelėje, kurią pasirašote. Kai prisiregistruojate, mokėjimai turėtų būti daug lengvesni.

DAZN įdiegimas savo įrenginiuose, kad būtų galima žiūrėti tiesioginį sportą JK be TV prenumeratos 2019 m

Tai skiriasi skirtinguose įrenginiuose ir yra būtina tik mobiliuosiuose įrenginiuose ir „Fire TV Stick“ / „Cube“, kad vartotojams už palaikomų regionų ribų būtų sunkiau pasiekti DAZN. Jei žiūrite iš interneto naršyklės, jums viskas bus gerai. Jei negalite tada sužinoti mūsų įrašo apie tai, kaip pasiekti DAZN JK ir kodėl to negalite padaryti iš pradžių.

Štai kaip galima tiesiogiai žiūrėti sportą JK be TV prenumeratos 2019 m

2019 m. Be TV prenumeratos tiesiogiai žiūrėti sportą JK nėra taip sunku. Jums tiesiog reikėjo žinoti tinkamus įrankius. DAZN yra tinkamas įrankis. Tiesiog ne tiek daug žmonių apie tai kalba. Jie tiesiog nežino apie DAZN, nes jo nėra JK.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me