Kaip žiūrėti sosto žaidimų sezoną JK

Kaip žiūrėti sosto žaidimų sezoną JK

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-02-25 09:19:18, pramogose


„Game of Thrones“ yra turbūt pats populiariausias šou internete. Nesvarbu, ar jums tai patinka, ar nekenčiate, pamatysite apie tai, kai jis pasirodys. Būtent taip nutinka, kai pasirodys nauji epizodai „Sostų žaidimas“. Problema ta, kad kai ateis balandis ir norite žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną JK, esate labai ribotas. Ypač žiūrint internete. Tačiau vėlgi JK turi nerodyti dalykų, kurie atkeliauja iš JK, kaip ir su DAZN, kuris yra gyvų sporto šakų „Netflix“, įsikūrusi Londone, bet niekur nedirbanti. Sostų žaidimas? George'as R. R. Martin'as yra amerikietis, tačiau didžiąją dalį pasirodymo filmuoja JK, dauguma aktorių taip pat yra iš JK.

Kokios yra jūsų galimybės, jei norite žiūrėti „Thrones“ 8 sezono žaidimą Didžiojoje Britanijoje?

Akivaizdu, kad žiūrėkite per televizorių, jei prie savo TV prenumeratos pridedate HBO priedą, kuris yra brangus. Jei net turite TV prenumeratą. Jei galite tai padaryti, tai jums. Štai kaip galite žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną JK. Tačiau ne visi turi būti namuose kiekvieną vakarą. Ne visi turi ir TV prenumeratą.

Štai tada JK internete žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną.

Labiausiai prieinamas būdas žiūrėti „Sostų žaidimus“ yra tai padaryti internete.

Yra dvi galimybės:

  1. Einate labai pigiu keliu ir bandote surasti „Sostų žaidimų“ srautą, kurio kokybė bus labai nenuosekli tai neatspindi „Game of Thrones“, o kartu greičiausiai tuo pat metu užkrečia kompiuterį.
  2. Jūs investuojate į „HBO DABAR“ prenumeratą, kuri yra panaši į „Netflix“, bet skirta HBO turiniui. Tai leis jums žiūrėti bet kokį norimą HBO turinį iš bet kur, kur norite. Ir svarbiausia, tai leis jums žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną JK. Jei žinote, kaip priversti jį veikti, nors „HBO DABAR“ yra puikus, jo nėra JK. Laimei, mes žinome, kaip priversti jį veikti JK.

Kaip priversti „HBO“ dabar dirbti JK, kad galėtumėte žiūrėti „Thrones Game 8“ sezoną JK?

Jūs apgaudinėjate HBO DABAR galvodami, kad esate JAV.

Norėjote žinoti, kaip žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną JK, ir gerai, kad tai reikia padaryti, kad galėtumėte.

Tai reiškia, kad reikia turėti VPN, kuris yra virtualus privatus tinklas. VPT leis praktiškai pakeisti vietą nejudinant. Tokiu atveju turite priversti HBO galvoti, kad esate JAV.

Štai kur atsiranda VPN.

Jei prisijungsite prie amerikiečių serverio naudodami „PrivateVPN“, galėsite žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną JK, jei taip pat sudarysite HBO DABAR sąskaitą.

Tai taip paprasta.

Ar jums reikia naudoti „PrivateVPN“? Ne, tu ne. Bet ką mes jums dabar galime pasakyti, kad mes dirbame su HBO ir palaikome visas kitas paslaugas, kurias galbūt norėsite žiūrėti, pavyzdžiui, „Netflix“ ar „Hulu“.

Ko reikia ieškoti ieškant VPN, kuris leis jums žiūrėti „Thrones“ 8 sezono žaidimą JK?

Svarbiausia, kad nereikėtų nustoti ieškoti, kiek serverių turi paslauga.

Mes visi linkę patekti į spąstus „daugiau yra geriau“. Taip nėra. Yra daugybė VPN paslaugų, reklamuojančių tikrai daug serverių, ir tai puiku, kiek tai paprasta. Tačiau tai, ką iš tikrųjų reikia žiūrėti, yra tai, su kuo šie serveriai veikia.

Tokios įmonės kaip „HBO“, „Amazon“, „Netflix“, „Hulu“ ir „DAZN“ deda milžiniškas pastangas, kad VPN paslaugos neveiktų taip, kaip jos turi dėl patiriamo spaudimo, jei to nedaro. O tai reiškia, kad dauguma VPN serverių neveikia.

Kurios paslaugos leis jums žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną JK? Mes nežinome, bet mes žinome, kad reikia ieškoti ne kokybės, o kokybės. Mes taip pat žinome, kad „PrivateVPN“ veikia kartu su „HBO DABAR“. Tai taip pat yra geriausias „Netflix“ VPN, palaikantis daugumą „Netflix“ regionų..

Štai taip galima žiūrėti sosto žaidimų sezoną JK

Susikurkite HBO DABAR sąskaitą. Susikurkite „PrivateVPN“ sąskaitą. Prisijunkite prie Amerikos serverio naudodami „PrivateVPN“, ir viskas. Galite žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną JK. Jei tai nėra žinoma. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad ne visi serveriai veikia su HBO, todėl tiesiog susisiekite su bandymų ir klaidų galimybėmis.

Mes taip pat turime įrašą, kuriame aprašoma, kaip jį įdiegti savo telefone ar „Fire TV Stick“, jei norite žiūrėti mažame ar dideliame ekrane. Tai nėra taip paprasta, kaip atrodo.

Parašė Michaelas Smolskis.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me