Kaip žiūrėti sosto žaidimą, 8 sezonas už JAV ribų

Kaip žiūrėti sosto žaidimą, 8 sezonas už JAV ribų

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-02-13 18:21:24, pramogose


Kai praleidžiate 2 metus, kurdami 6 sezono epizodus su žmonėmis, kurie jį jau žiūrėjo, vadindami jį „6 filmais“, žinote, kad ruošiatės gydyti net kokybę. Ir atsižvelgiant į tai, kiek dar reikia žinoti, jei iškart nežiūrėsite „Game of Thrones“ 8 sezono, turėsite susidurti su spoileriais. Kaip to išvengti? Žiūrint iš karto. Štai kodėl jūs ieškote, kaip žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną ne JAV. Kadangi esate prisijungę prie JAV, nesvarbu, kur gyvenate, gali būti, kad negalėsite per greitai žiūrėti „Game of Thrones“ sezono už JAV ribų, kad spoileriai nesunaikintų jūsų patirties..

Štai kodėl mes pasirinkome, kaip žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną ne JAV pašte.

Kokias galimybes turite, jei norite žiūrėti „Thrones“ 8 sezono žaidimą ne JAV?

Yra tik 3 galimybės, jei norite žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną.

  1. Jūs žiūrite tai HBO televizoriaus prenumeratos dėka. Greičiausiai išlaidos viršija 50 eurų per mėnesį. Bent 40 eurų viršyta. Taip pat nėra puikus pasirinkimas, jei daug keliaujate. HBO siūlo „HBO GO“, kuri yra nemokama paslauga žmonėms, kurie jau turi prieigą prie HBO JAV, tačiau esate čia, nes norite žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną ne JAV.
  2. Jūs žiūrite tai nelegaliai internete. Dabar techniškai turinio srautinis perdavimas nėra visur nelegalus, tačiau ar nuoširdžiai norite praleisti laiką bandydami rasti srautą, veikiantį svetainėse, kuriose užpildyta visų rūšių kenkėjiška programa? Jei norite užkrėsti savo kompiuterį, tada puiku, tačiau nesuklyskite, „Sostų žaidimai“ nebus tokie plačiai transliuojami kaip kiti šou, o svarbiausia - ar norite žiūrėti TV laidą, kuri yra greičiausiai ketinate pristatyti tai, kas niekada nebuvo pristatyta šou, kad jis yra beprotiškos kokybės? Aš ne.
  3. Jūs užsisakote HBO DABAR, tai yra HBO užsakomųjų paslaugų teikėjas, siūlantis neribotą turinį iš mėgstamų HBO, tačiau už daug mažesnę kainą nei užsisakant televiziją.. Tiesą sakant, jūs galite gauti „HBO DABAR“, „Hulu“, „Netflix“ ir „DAZN“, pateikdami kur kas daugiau turinio nei per televiziją už geresnę kainą su turiniu, kurį iš tikrųjų norite žiūrėti, pvz., „Sostų žaidimas“ HBO, kuris yra ką jūs čia, ar gyvai sportuokite DAZN.

Jei norite žiūrėti „Game Of Thrones“ 8 sezoną, „HBO DABAR“ leis jums žiūrėti jį visada, kai tik norite, geriausios kokybės, kad galėtumėte žiūrėti ir nereikėtų kovoti su spoileriu.. Problema? „HBO DABAR“ tikrai neveikia už JAV ribų. Galų gale, jei taip būtų, jums greičiausiai nereikėtų ieškoti būdų, kaip žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną ne JAV.

Kaip jums „HBO“ dabar žiūrėti „Sostų žaidimą“, 8 sezoną už JAV ribų?

Tai reiškia, kad reikia apgauti HBO galvoti, kad esate JAV.

Tai viskas, ką turite padaryti, kad galėtumėte žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną ne JAV.

Kaip jūs iš tikrųjų tai darote?

Naudodamiesi virtualiu privačiu tinklu, kad būtumėte praktiškai JAV. Tai paprasta, kai pasirenkate amerikietišką serverį ir einate tiesiog į HBO svetainę.

Jei naudojate tinkamą virtualų privatų tinklą. Štai kur atsiranda mūsų paslauga „PrivateVPN“. Mes nesiūlome kuo daugiau serverių rinkoje, tačiau turimus serverius įsitikiname, kad jie nėra vertingi serveriai žmonėms, norintiems naudotis pramogomis. Pagalvokite apie tai, ar norite turėti galimybę prisijungti prie 30 skirtingų Amerikos serverių, jei dauguma jų neveikia su jokiomis norimomis paslaugomis, tokiomis kaip „American Netflix“, „Amazon Prime“ ar „Hulu“? Hmm.

Reikalas tas, kad tai nėra taip paprasta, kaip tik turėti VPN, nes HBO mėgėjai žino, kad žmonės gali tiesiog naudoti VPN, kad apeitų geografinius blokus, todėl imasi papildomų pastangų, kad tarnybos negalėtų veikti.

Su „PrivateVPN“ galėsite žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną ne JAV, kaip ir su kitomis paslaugomis, kurias minėjome anksčiau. Ir tai nebus nemokama, tačiau jei norite būti legalūs ir žiūrėti kur kas aukštesnės kokybės, nereikia naršyti po keistas svetaines, tada HBO DABAR yra geriausias būdas tai padaryti, nesvarbu, ar JAV, ar ne. Ir pigiausias metodas ten pat.

Štai kaip jūs galite žiūrėti „Sostų žaidimą“ 8 sezoną už JAV ribų

Būkime sąžiningi, „Game of Thrones“ yra įdomiausia metų laida. Tokio, kurio visi nekantriai laukia. Galbūt jūs čia esate prieš mėnesį iki balandžio mėnesio išleidimo. Galbūt jūs esate čia po jos, abipusiai, jei norite žiūrėti „Thrones“ žaidimų 8 sezoną ne JAV, tai galite tai padaryti.

Vienintelė problema? Kad niekada negalėsime parašyti apie tai, kaip žiūrėti „Game of Thrones“ 9 sezoną, kaip ir po 8 sezono, viskas. Visi šie žiūrėjimo metai privedė prie to momento, kai nebėra Sostų žaidimo. Galbūt todėl turėtumėte patikrinti mūsų sąrašą, kuriame pateikiamos kelios per daug vertos laidos, kurias galima žiūrėti „Netflix“ 2019 m., Kad užpildytumėte tą skylę po to, kai „Sostų žaidimas“ bus atliktas ir nušluotas.

Ir jei jūs ieškote, kaip atsisiųsti „HBO“ DABAR savo telefone, turime ir įrašą apie tai. Nors greičiausiai mes rekomenduojame žiūrėti „Game of Thrones“ didesniame ekrane, ir štai tas įrašas jums taip pat padės..

Parašė Michaelas Smolskis.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me