Kaip žiūrėti „Sostų žaidimų“ 8 sezoną Kanadoje

Kaip žiūrėti „Sostų žaidimų“ 8 sezoną Kanadoje

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-03-04 11:39:20 pramogose


Tai tau turi būti sunku. Viena vertus, tai, kad jūs ieškote, kaip žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną Kanadoje, reiškia, kad jūs esate arti 8 sezono pradžios arba kad jis jau prasidėjo. Bet, kita vertus, tai reiškia, kad tai yra paskutinis kartas, kai kada nors ieškosite, kaip žiūrėti „Sostų žaidimą“, nes tai yra paskutinis sezonas ir būtent po jo. Aštuoneri metai stebėjau, kaip artėja paskutiniai 6 epizodai, ir po to gerai. Ne daugiau.

Dabar nesuklysime, padėkime jums žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną Kanadoje ir po to, galbūt, su kai kuriomis kitomis laidomis ar paslaugomis, kad turėtumėte ką užpildyti tą TV laidų laiką.

Kokios yra jūsų galimybės, jei norite žiūrėti „Sostų žaidimų“ 8 sezoną Kanadoje?

 1. Su TV prenumerata, kurią sudaro HBO. Tai gali būti paprastesnis metodas, nes jam nereikia nustatyti įrankių, tačiau tai taip pat yra brangiausias pasirinkimas, susidedantis iš sutarčių, iš kurių negalite išeiti bet kada, kada norite.
 2. Internete galite rasti srautinių transliacijų svetaines. Tai būdas, kuriam prireiks nemažai laiko, nes „Game of Thrones“ srautai bus daug mažesni, kai jo premjera įvyks, ir viskas, kas bus, bus tokios kokybės, kurios neverta žiūrėti į „Game of Thrones“ kalibro šou..
 3. Jūs naudojate HBO DABAR kuris yra geriausias būdas žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną Kanadoje, kur esate geriausios kokybės, kartu su daugybe kitų laidų ir filmų.

3 žingsnis yra pats pigiausias ir geriausias būdas, jei norite Kanadoje žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną. Problema? Šis metodas neveikia Kanadoje ir daugelyje kitų šalių.

Bet mes esame tam, kad padėtume jums žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną Kanadoje, ir yra būdas tai padaryti, tereikia tam tikrų žinių, kuriomis pasidalinsime toliau..

Kaip žiūrėti „Sostų žaidimų“ 8 sezoną Kanadoje naudojant „HBO DABAR“

Jei norite žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną Kanadoje su HBO DABAR, turite apgauti HBO, kad galvotumėte, jog esate JAV, ir tai yra daug kas, atėmus faktą, jūs, žinoma, pirmiausia turite įsigyti „HBO Now“ prenumeratą..

Jei norite naudoti „HBO DABAR“ Kanadoje, turite naudoti VPN. VPN suteikia galimybę praktiškai pakeisti savo buvimo vietą, leidžiant būti JAV be buvimo joje, ir tokiu būdu pasiekti HBO DABAR ar panašius į Amerikos „Netflix“.

Vis dėlto ne visos VPN paslaugos veikia su HBO. Taip yra todėl, kad mėgstantys HBO ir kitos įmonės žino, kad VPN paslaugos egzistuoja, ir jos turi stengtis neleisti joms veikti, nes dauguma VPN paslaugų teikia serverius be jokios naudos.

„PrivateVPN“ neteikiame daugiausiai serverių rinkoje, tačiau įsitikiname, kad mūsų serveriai veikia su pramogų platformomis, kurias iš tikrųjų norite pasiekti ar tai yra „American Netflix“, „Hulu“ ar „HBO DABAR“, kad Kanadoje žiūrėtumėte „Game of Thrones“ 8 sezoną.

Prisijungę prie tinkamo Amerikos serverio su „PrivateVPN“, galėsite pasiekti HBO DABAR. Mūsų programa turėtų pasakyti, koks serveris veikia su kokia paslauga, atsižvelgiant į tai, kai jūs jį skaitote, bet jei ji ne tik išbando juos po vieną, ir jūs tai sužinosite gana greitai.

Tai leis jums žiūrėti „Game of Thrones“ 8-ąjį sezoną Kanadoje, kiek tai susiję su interneto naršykle, tačiau jei norėtumėte tai žiūrėti savo telefone ar „Amazon Fire TV Stick“, vis tiek turite atlikti dar keletą žingsnių.

Kaip žiūrėti sosto žaidimų sezoną Kanadoje „Apple“ įrenginiuose

Jei šiuo metu tiesiog ieškote HBO „Apple App Store“, jis nebus rodomas.

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, tai atsijungti nuo „iCloud“ paskyros ir sukurti naują su savo buvimo vieta JAV..

Pakeitę dabartinę sąskaitą, atsikratysite visko, ką turite, kol tuo pačiu metodu galėsite žiūrėti „Game of Thrones“ sezoną Kanadoje, nedarykite to.

Sukūrę naują sąskaitą galėsite išsaugoti dabartinius dalykus, o atsisiuntę „HBO“ DABAR, galėsite pereiti prie kitos paskyros.

Kaip žiūrėti „Sostų žaidimų“ 8 sezoną Kanadoje „Android“ įrenginiuose

„Android“ įrenginiuose darote priešingai, nei tai darote „Apple“ įrenginiuose.

Jums iš tikrųjų reikia pakeisti buvimo vietą dabartinėje parduotuvėje.

 • Norėdami tai padaryti, eikite į mokėjimai.google.com ir spustelėkite Nustatymai.
 • Ten paspauskite Šalis skirtukas, po kurio - Tęsti.
 • Nurodykite Amerikos adresą kaip savo šalį.
 • Kai tai padarysite, savo įrenginyje eikite į Nustatymai ir paspauskite Programos po to raskite „Google Play“ parduotuvę. Paspauskite Priverstinis sustojimas.
 • Tada, kai baigsite tai padaryti, eikite į Sandėliavimas, ir paspauskite „Google Play“ parduotuvė, ir galiausiai spustelėkite IŠVALYTI DUOMENIS mygtukas dangteliais.

Tai turėtų leisti jums atsisiųsti „HBO“ DABAR, kad galėtumėte žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną Kanadoje, bet jei jis to nepakartoja, pakartokite jėgos sustabdymą ir duomenų išvalymą..

Kaip žiūrėti „Sostų žaidimų“ sezoną Kanadoje „Amazon Fire TV Stick“ įrenginiuose

 • Eikite į „Amazon“ svetainę. spauskite ant Jūsų sąskaita.
 • Ten eik į Turinys ir įrenginiai kur reikia pakeisti savo buvimo vietą JAV.
 • Tai padarę, savo „Fire TV“ lazdelėje eikite į Nustatymai, Mano sąskaita, sekė Išregistruoti dėl to reikės dar kartą prisijungti.

Ir tai leis jums žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną Kanadoje „Amazon Fire“ įrenginiuose.

Nors kai kuriems žmonėms kyla problemų ją atsisiunčiant dėl ​​jų kortelių išdavimo Kanadoje. Jei kyla problemų dėl tikrojo atsisiuntimo, pirmiausia pašalinkite dabartinius mokėjimo metodus, o jei jie neveikia,

gauti išankstinio mokėjimo amerikietišką kortelę ar net tik virtualią kortelę. „Amazon“, priešingai nei daugelis kitų kompanijų, nėra labai įkyri dėl kortelių.

Štai kaip žiūrėti „Sostų žaidimų“ 8 sezoną Kanadoje

Norėjai žinoti, kaip tai žiūrėti, ir dabar žinai. Bet kai baigsite, viskas, todėl mes taip pat paskelbėme apie tai, kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Kanadoje arba apie tai, kaip nustatyti „Hulu“. Mes rekomenduojame jums apsilankyti, kad galėtumėte pasiekti daugiau turinio nei bet kada, jei „HBO DABAR“ tau tau to nepakanka.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me