Kaip žiūrėti NFL per DAZN

Kaip žiūrėti NFL per DAZN

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-08-26 13:51:12, pramogose


Ar norite žiūrėti NFL ON DAZN? Jei atvirai, NFL dirbs bet kurioje DAZN sąskaitoje su tam tikrais pakeitimais. Ir jei DAZN šiuo metu jūsų šalyje nėra, nesijaudinkite. Turime ką nors ir jums. Štai ką jūs norite žiūrėti „NFL RedZone“, „NFL Sunday Ticket“ ar „NFL Network“ 24/7.

Kaip žiūrėti NFL per DAZN, jei esate JAV

Jei gyvenate JAV, tada esate įpratę, kad visos pramogų platformos yra iškart be jokių problemų, nesvarbu, ar tai „Netflix“, „Hulu“ ar „Amazon Prime“. DAZN? Jis taip pat yra, tačiau labai ribotas ir tuo labiau „UFC Pass“ konkurentas, o ne platforma stebėti visas sporto šakas, kai kalbama apie JAV.

Jei norite žiūrėti NFL per DAZN JAV, turite priversti DAZN galvoti, kad esate Kanadoje, nes būtent ten NFL yra DAZN.

Kanados DAZN? Tai ateina su MLB, „Premier League“, MLS, UEFA Čempionų lyga, „La Liga“, „Ligue 1“, „Serie A“ ir, žinoma, NFL. Tai tik keletas iš populiariausių lygų. DAZN siūlo daug daugiau.

Kaip jūs gaunate Kanados DAZN JAV?

Naudodamiesi VPN, galite praktiškai pakeisti savo buvimo vietą.

VPN paslaugos teikia daug privalumų, tokių kaip šifravimas, tačiau 51% žmonių naudojasi VPN paslaugomis pramogų sumetimais, pavyzdžiui, žiūrėdami NFL per DAZN.

Vis dėlto svarbiausia žiūrėti NFL DAZN su VPN? VPN, palaikantis DAZN. Daugelis žmonių suklysta manydami, kad vien todėl, kad paslauga turi daug serverių, kad ji palaiko daugiausiai paslaugų.

Ir tai nėra tikrovė.

Žinoma, jūs skaitote tai mūsų svetainėje ir esame VPN įmonė, tačiau mes nesakysime jums, kad „PrivateVPN“ yra vienintelė paslauga, kurią galite žiūrėti NFL DAZN. Mes ne. Bet mes esame viena iš nedaugelio paslaugų, palaikančių DAZN, ir jūs galite mus išbandyti nerizikuodami, ar mūsų paslauga atitinka jūsų standartus.

Mūsų atsiliepimai yra puikūs, tačiau žmonės, kurie palieka apžvalgas, negyvena jūsų namuose, todėl geriau išbandyti patys. Ir tai padaryti be jokios rizikos.

Kai įjungsite „PrivateVPN“ programą, pamatysite DAZN. Prisijunkite prie Kanados serverio ir esate prisijungę. Tiesiog įjunkite DAZN ir turėsite prieigą prie Kanados DAZN, kuris leis jums žiūrėti NFL DAZN. Kitu atveju taip pat galite prisijungti prie kitų palaikomų DAZN regionų, kuriuose taip pat yra išskirtinio turinio, kurio nėra Kanadoje ar JAV..

Kaip žiūrėti NFL per „DAZN“ už JAV ribų

Jei esate ne JAV ir norite žiūrėti NFL per DAZN, o esate šalyje, kuri jau palaiko DAZN, taikomi tie patys tikslūs veiksmai, kaip jei norite žiūrėti NFL per DAZN JAV..

Galite užsiregistruoti nerizikingam bandymui naudodami „PrivateVPN“, po to prisijungdami prie vieno iš serverių, palaikančių DAZN. Kaip paprasta.

Kas nėra taip paprasta, žiūrėti NFL per DAZN, jei esate šalyje, kuri šiuo metu nepalaiko DAZN.

Kaip žiūrėti NFL per DAZN, jei jūsų šalis visai nepalaiko DAZN

Šis metodas ne tik parodys, kaip žiūrėti NFL DAZN. Tai leis jums žiūrėti bet kokį DAZN, kurį palaiko „PrivateVPN“, nesvarbu, ar tai amerikietis, kanadietis, ar italų kalba.

Žinoma, pirmas žingsnis yra turėti VPN, galintį apeiti DAZN bloką, tačiau jei norite žiūrėti NFL per DAZN, taip pat turite turėti sąskaitą, o tam reikia turėti kortelę iš regiono jūs registruojatės.

Nesvarbu, ar tai JAV, Kanados, ar Italijos kortelė, nesvarbu, kol turite iš ten. (Pridėjus daugiau DAZN palaikymo, galėsite naudoti daugiau kortelių.)

Čia yra keletas mūsų pasiūlymų, kaip gauti kortelę, kuri veiktų su DAZN:

  1. Paklauskite ko nors iš aplinkinių. Jei kas nors jau turi DAZN sąskaitą, galbūt jis gali pasidalinti. Kitu atveju paklauskite, ar jie neturi kortelės, išduotos viename iš regionų. Galbūt pasiūlykite pasidalinti savo sąskaita už jų pagalbą.
  2. Gaukite išankstinio mokėjimo / debeto kortelę, išduotą bet kurioje iš jau paminėtų šalių.
  3. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo / debeto kortelę, išduotą bet kurioje iš šių šalių.

Norėdami gauti kortelę, kad nustatytumėte DAZN, kad galėtumėte žiūrėti NFL per DAZN, reikia kantrybės, tačiau atvirai kalbant, laukti DAZN verta. „Candian DAZN“ pirmaisiais metais kainuoja vos 150 USD. Tai tik 100 eurų. Mažiau nei 10 eurų per mėnesį už prieigą prie paketo, kurio nepateikia 30 eurų per mėnesį iš standartinės kabelinės televizijos.

BONUSO PATARIMAS: Turėkite pinigų iš anksto apmokėtoje ar virtualioje kortelėje. Įmonės turi patvirtinti korteles ir, jei jose nėra pinigų, jos negali to padaryti. Taigi negalėsite prisiregistruoti, net jei registruositės į nemokamą sąskaitą.

Naudodami VPN, palaikantį DAZN +, turėdami tinkamą kortelę, galėsite žiūrėti NFL DAZN.

Tačiau kai kuriuose įrenginiuose gali reikėti (arba norėti) DAZN programos neturėsite problemų dėl atsisiuntimo, jei jau esate palaikomame regione, tačiau jie nebus rodomi, jei regionai, kuriuose DAZN neveikia. Mes tai aptarsime toliau.

Toliau aptarsime, kaip žiūrėti NFL DAZN tokiose platformose kaip „Apple TV“, „Roku“, PS4, „Xbox“ ir „Chromecast“, kurios neveiks net jei DAZN paprastai veikia jūsų šalyje, jei tai nėra Kanados DAZN.

Kaip žiūrėti NFL DAZN „Apple“ įrenginiuose

Atsijunkite nuo dabartinės „iCloud“ paskyros ir sukurkite naują, esančią JAV ar kitame palaikomame regione.

Viskas. Dabar jūsų parduotuvė parodys DAZN.

Tiesiog įsitikinkite, kad sukūrėte naują sąskaitą, o ne pakeisite dabartinės paskyros nustatymus, nes taip prarasite visus savo duomenis.

Žinoma, „PrivateVPN“ veikia „Apple“ įrenginiuose, kaip ir kitose platformose, kurias mes paminėsime.

Kaip žiūrėti NFL DAZN „Android“ įrenginiuose

Kalbant apie „Android“ įrenginius, verta perskaityti „Google“ vadovą, kaip pakeisti jūsų parduotuvės vietą.

Kaip ir „Apple“ įrenginiuose, įsitikinkite, kad perjungėte į DAZN palaikomą regioną.

Šio metodo apribojimas yra tas, kad galite perjungti savo parduotuvės regioną tik kartą per metus, bet taip pat galite sukurti visiškai naują sąskaitą arba perjungti iš vienos į kitą. Kitu atveju „Android“ yra gana lengva atsisiųsti programą iš „Google“. Tiesiog įsitikinkite, kad tai darote iš patikimo šaltinio.

Kaip žiūrėti NFL DAZN „Amazon Fire TV“ įrenginiuose

  • Eikite į savo „Amazon“ paskyrą interneto naršyklėje.
  • Spustelėkite Sąskaitos & Sąrašai, sekė Tvarkykite savo sąskaitą ir turinį.
  • Pakeiskite savo regioną į JAV arba kitą palaikomą regioną.
  • Eikite į savo „Amazon Fire TV“ įrenginį. Pasirinkite Nustatymai ir Mano sąskaita.
  • Išregistruoti ir vėl prisijunkite prie savo paskyros.

Bandant atsisiųsti DAZN, jūsų gali būti paprašyta pateikti naują mokėjimo informaciją. Jei tai padarysite, pateikite naudotą kortelę.

Jei tai neveikia, jums gali būti geriausia atsisiųsti programą iš kitų šaltinių.

Mes aprašome, kaip tai padaryti iš dalies, mūsų vadove apie „Fire TV Stick“ žlugimą. Tiesiog įsitikinkite, kad suradote patikimą DAZN versiją.

Kaip žiūrėti NFL „Dazn“ visuose kituose įrenginiuose

Nesvarbu, ar DAZN palaikomame regione, bet ne Kanadoje, arba regione, kurio DAZN visiškai nepalaiko, turėsite problemų žiūrėdami NFL DAZN įrenginiuose, tokiuose įrenginiuose kaip „Roku“, „Apple TV“, „Chromecast“, PS4, „Xbox“ ir daug. intelektualiųjų televizorių.

Sprendimas? Idealiu atveju, tiesiog įsigykite „Fire TV Stick“.

Žinoma, ne visi nori investuoti pinigus į „Fire TV Stick“. Sprendimas tam?

Naudokite VPN su savo kelvedžiu. Tai padarius, viskas jūsų tinkle pakeis vietą, kuri yra ir gera, ir bloga, tačiau kol kas tai yra vienintelis sprendimas. Mes turime kelis pagrindinius vadovus, kurie turėtų jums padėti šiame procese. Mes taip pat stengiamės išleisti daugiau tų, kuriuos rasite mūsų tinklaraštyje, kai tik jie pasirodys.

Štai kaip žiūrėti NFL DAZN

Priklausomai nuo to, kur gyvenate ir kokią platformą naudojate, procesas skirsis, bet šiaip ar taip, šio vadovo pabaigoje turėtumėte galėti žiūrėti NFL DAZN tinkle..

O jei prisiregistruojate gauti „PrivateVPN“, taip pat galite rasti mūsų vadovus, kaip pasiekti visą „Netflix“ turinį arba kaip nustatyti DAZN. Savo tinklaraštyje turime daug turinio apie tai, kaip atblokuoti daugelį blokuojamų paslaugų, nesvarbu, ar minėtosios, ar HBO DABAR, „Amazon Prime“, „Hotstar“, „Hulu“, bet ir daugybė kitų.

Pasižiūrėk.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me