Kaip žiūrėti mandaliečių Airijoje („Žvaigždžių karų“ televizijos laida)

Kaip žiūrėti mandaliečių Airijoje („Žvaigždžių karų“ televizijos laida)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-12-22 09:34:14, pramogose


Jei matėte tą kūdikį Yodą, žinote, kad jums reikia žiūrėti „Žvaigždžių karų“ televizijos laidą „Mandalorietis“. Išskyrus „Disney +“ dar nėra Airijoje. Vis dėlto yra būdas mandaliečių žiūrėti Airijoje, ir mes apie tai peržvelgiame šiame vadove, nes atvirai sakant, šį „Žvaigždžių karų“ pasirodymą verta žiūrėti..

Kas turi atsitikti, kad Airijoje galėtumėte žiūrėti „Mandalorian“

Vienintelis būdas žiūrėti „Mandalorian“ Airijoje ar bet kokias būsimas „Žvaigždžių karų“ televizijos laidas yra „Disney +“ kūrimas Airijoje. Ar galite lengvai gauti? Su šiek tiek kantrybės ir šio vadovo, yup.

Galų gale reikia atlikti 3 veiksmus, jei norite žiūrėti „The Mandalorian“ Airijoje.

 1. „Disney +“ turi galvoti, kad esate palaikomame regione.
 2. Jums reikia tinkamos kortelės, kuri veiktų su „Disney“+.
 3. Galiausiai, jums reikia programos, nors tam yra ir būdų.

Žiūrėdami „Star Wars“ televizijos laidą, pradėkite „Disney +“ galvoti, kad esate JAV

JAV nėra vienintelė platforma, palaikanti „Disney +“, bet ir vienintelė, veikianti su tuo, ką ketiname paminėti, taip pat pati paprasčiausia 2 žingsnyje..

Šiuo metu Airijoje negalite žiūrėti „The Mandalorian“ „Disney +“ vien dėl to, kad „Disney +“ gali pasakyti, kad esate Airijoje.

O kas būtų, jei ji to negalėtų padaryti?

Jei praktiškai galite pakeisti savo buvimo vietą JAV, tai vietos problema išspręsta.

Štai kur atsiranda VPN paslaugos.

VPN paslaugos, žinomos kaip virtualūs privatūs tinklai, leidžia žmonėms pakeisti savo buvimo vietą bet kurioje pasaulio vietoje, tik tuo, kur yra jūsų naudojamos paslaugos serveriai. Išskyrus, žiūrint „Mandalorian“ svarbu ne tai, kiek serverių turi VPN paslauga, bet svarbu serverių kokybė.

Kodėl? Kadangi visos srautinio perdavimo paslaugos stengiasi neleisti VPT veikti, daugiausia dėl teisių. „Disney“ dalykas yra tas, kad jai priklauso „Disney“, „Fox“, „Marvel“, „National Geographic“ ir dar daugybė kitų, tai reiškia, kad ji turi milžiniškas teises į epinį turinį, pvz., „Avataras“.. Išskyrus visas šias platformas, mokama už teisių suteikimą kitoms įmonėms transliuoti ar skelbti jų turinį. Ir kol šios sutartys nesibaigs, tokios šalys kaip Airija negalės žiūrėti „The Mandalorian“.

Štai čia atsiranda „PrivateVPN“.

„PrivateVPN“, kaip ir tai, kaip ji gali atblokuoti „Disney“ priklausantį „Hulu“, ir „ESPN +“, kaip ir „atblokuoti“ „BBC iPlayer“, taip pat gali atblokuoti „Disney Plus“, kad galėtumėte žiūrėti „Star Wars“ televizijos laidą Airijoje, daugiausia dėmesio skirdami mažiau serverių, bet vietoje to, kokybė.

Yra 7 dienų nerizikingas bandymas, kurio metu net neprašoma kortelės, kad galėtumėte prisiregistruoti prie „PrivateVPN“, kad galėtumėte išbandyti.. „Disney +“ taip pat yra 7 dienų bandomasis laikotarpis, taigi, jei jums tai nepatiks, nors ir lažinamės, kad jums patiks, galite atšaukti.

...Išskyrus, kitaip nei teigia dauguma gidų, to nepakanka žiūrėti „Mandalorianą“ Airijoje.

VPN yra tik pusė kovos.

Registracija į „Disney +“ Airijoje yra tikroji problema, kaip ir visur kitur, kur „Disney +“ nėra.

Kaip susikurti „Disney +“ sąskaitą, kad galėtumėte stebėti mandaliečių Airijoje

„Hulu“ ir „ESPN +“ tai palengvina, nes sužinojome, kad „Revolut“ bankas, kurį greičiausiai jau naudojate, veikia su tomis platformomis ar bent jau tuo metu, kai mes išbandėme tas platformas.

Vis dėlto ne „Disney +“ atveju.

Jei norite žiūrėti „The Mandalorian“ Airijoje, turite gauti amerikiečio išduotą kortelę.

Nėra jokio kito būdo.

Ką tu gali padaryti?

Paprašykite, kad jūsų draugas iš JAV padėtų jums. Arba draugo draugas.

Tikriausiai pažįstate ką nors iš JAV.

Jei ne, gerai, reikia padaryti dar šiek tiek.

Teoriškai galite paprašyti asmens, kuris gyvena vienoje iš kitų palaikomų „Disney +“ šalių, tokių kaip Kanada ar Nyderlandai, sukurti jums sąskaitą ir tiesiog pasidalinti su jumis. Tai veiktų JAV, kai ten būtų prisijungę praktiškai su VPN.

Negaliu to padaryti?

Na, tada reikia gauti JAV išduotą JAV kortelę.

Atlikę keletą tyrimų, galite rasti iš anksto apmokėtą, kurį galima išsiųsti, arba galite pabandyti surasti virtualų, kuris galėtų būti greitesnis. Jei vykstate į išankstinį mokėjimą ir jis bus siunčiamas tik į JAV, galėtumėte naudotis tokia paslauga, kaip AdressPal iš Airijos pašto.

Raktas registruojantis į „Disney“+? Jei norite naudoti amerikietišką adresą su Amerikos pašto kodu, o dar svarbiau, kad kortelėje būtų lėšų, net jei jūs esate prisiregistravę bandymui, „Disney +“ turi patvirtinti jūsų kortelę, kad neprisiregistruotumėte į daugelį bandymų, jei žinok, ką turime omenyje. Tada ji grąžina tą nedidelę sumą, kai patikrina jūsų kortelę.

Ši dalis tikrai yra pati sunkiausia, todėl „PrivateVPN“ siūlo jau minėtą 7 dienų bandomąją versiją, kuriai nereikia kortelės. „PrivateVPN“ yra daugybė naudojimo būdų, tokių kaip patys „Netflix“ regionai planetoje, ir daugybė kitų platformų, pavyzdžiui, kaip pavaizduota nuotraukoje, kurią jums patiks naudoti, tačiau esate čia, nes norite žiūrėti „The Mandalorian“ Airijoje.

Kai prisiregistruojate, taip pat turite pateikti JAV pašto kodą.

Paskutinis žingsnis žiūrėti „Mandalorian“ Airijoje? Norėdami gauti „Disney +“ programą savo įrenginyje, kuri nėra reikalinga kompiuteriuose, bet yra kitose platformose.

Kokios platformos negalėsite žiūrėti „Žvaigždžių karų“ laidoje Airijoje

Netikrumas, „Apple TV“, „Roku“, „Chromecast“ ir dauguma išmaniųjų televizorių turi vieną bendrą bruožą. Kad jie nepalaiko jokių VPN paslaugų.

Tai reiškia, kad negalėsite gauti „Disney +“ ant jų Airijoje.

Ką tu gali padaryti vietoj to?

Maršrutizatoriuje galite įdiegti VPN, ko mes atvirai nerekomenduojame, nes maršrutizatoriai nėra pakankamai galingi, kad galėtų valdyti VPN paslaugas, arba galite įsigyti „Amazon Fire TV Stick / Cube“, palaikantį VPN paslaugas..

Mandalorianas dideliame ekrane Airijoje

 1. Pirkite „Amazon Fire TV Stick“. Jie parduoda kai kuriuos Argos mieste.
 2. Eikite į dabartinę „Amazon“ paskyrą žiniatinklio naršyklėje.
 3. Spustelėkite Sąskaitos & Sąrašai, ir tada Tvarkykite savo sąskaitą ir turinį.

Pasirinkite, kad jūsų regionas būtų JAV.

 1. Eikite į savo „Amazon Fire TV“ įrenginį. spauskite ant Nustatymai ir Mano sąskaita.
 2. Išregistruokite ir prisijunkite prie „Amazon“ paskyros.
 3. Atsisiųskite „Disney +“, prisijunkite ir pradėkite žiūrėti „Mandalorian“.

Kaip gauti „Disney +“ programą „iPhone“ & „iPad“ Airijoje

 • Savo įrenginyje eikite į savo Nustatymai ir atsijungti.
 • Tada sukurkite naują sąskaitą savo buvimo vieta JAV.
 • Atsisiųskite „Disney“+.

Labai svarbu sukurti naują sąskaitą, nes viską prarasite, jei norėtumėte pakeisti savo regioną.

Arba atsisiųskite „Google Chrome“ iš savo programų parduotuvės ir „Chrome“ nustatymuose pasirinkite darbalaukio svetainę. Tai leis jums žiūrėti Mandalorian Airijoje iš savo interneto naršyklės.

Kaip gauti „Disney +“ programą „Android“ įrenginiuose

 • Prisijunkite prie JAV vietos naudodami „PrivateVPN“.
 • Paspauskite 3 juostas ekrano viršuje, kairiajame kampe, „Google Play“ parduotuvėje.
 • „Google Play“ parduotuvėje dabar galėsite pasirinkti „Google Play“ parduotuvės vietą JAV.
 • Norėdami tai padaryti, turėsite atnaujinti savo mokėjimo metodą. Tam pridėkite naują kortelę.
 • Atsisiųskite „Disney +“ ir žiūrėkite „Star Wars“ televizijos laidą Airijoje.

„Google“ teigia, kad toks atnaujinimas gali užtrukti 48 valandas, nors jis paprastai įvyksta iškart, iš naujo paleidus „Google Play“ parduotuvę ar telefoną.

...Arba galite tiesiog ieškoti „Disney +“ programos internete ir atsisiųsti ją iš ten. Tiesiog įsitikinkite, kad jis yra iš patikimo šaltinio.

Štai kaip reikia žiūrėti į „Mandalorianą“ Airijoje

Mūsų pasiūlymas? Tai, kad jūs ne tik gaunate „Disney +“, bet ir tai, kad įsigyjate „Disney Plus“ paketą, kuriame taip pat yra „Hulu“ ir ESPN +, vos už 12,99 USD. Visi jie dirba su „PrivateVPN“.

Parašė Michaelas Smolskis.

Atsisakymas: Nors „PrivateVPN“ šiuo metu veikia su „Disney +“, kaip ir su daugeliu kitų platformų, mes negarantuojame, kad kiekvienas serveris veiks nurodytu laiku. Dėl pramogų paslaugų pobūdžio visada imamasi atsargumo priemonių prieš VPN paslaugas, yra tikimybė, kad tarnyba tam tikru metu gali nustoti veikti ... kol mes vėl pradėsime ją veikti. Jei turite kokių nors problemų, susisiekite su mūsų klientų palaikymo tarnyba el. Paštu [email protected] arba naudodamiesi mūsų pokalbių dėžute. Mes stengsimės kuo greičiau su jumis susisiekti..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me