Kaip žiūrėti itališką televiziją internetu (RAI TV, DAZN, Sky)

Kaip žiūrėti itališką televiziją internetu (RAI TV, DAZN, Sky)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-09-01 20:41:25 giduose


Ar norite žiūrėti italų televiziją internetu? Nesvarbu, ar tai labiau emocingi futbolo komentatoriai, ar tiesiog turinys yra italų kalba, galite žiūrėti italų televiziją internete, nepaisant to, kur esate.. Padedant tokias platformas kaip „Rai Play“ / TV, „Sky“ ir „DAZN“, daroma keletas pakeitimų, nes šios platformos šiuo metu veikia tik Italijoje..

Šiame vadove mes jums parodysime, kaip apgauti šias platformas galvojant, kad esate Italijoje.

Kaip žiūrėti Italijos televiziją internetu naudojant „RaiPlay“

„RaiPlay“ yra populiariausia italų srautinių transliacijų paslauga, siūlanti tiek sportą, tiek televizijos laidas, tiek filmus.

Ir tai vienintelė italų platforma, leidžianti žiūrėti itališką televiziją internetu nemokamai, visiškai legaliai, nereikia eiti į svetaines, užpildytas kenkėjiškais skelbimais ir nenutrūkstamais srautais.

Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, norėdami žiūrėti Italijos televiziją internetu naudodamiesi „RaiPlay“, turite sukurti nemokamą „RaiPlay“ sąskaitą ir suklaidinti „RaiPlay“ galvodami, kad esate Italijoje..

Kaip apgauti „RaiPlay“ galvojate, kad esate Italijoje?

Naudodamiesi VPN, kuris leis praktiškai būti kitoje šalyje.

Iš karto verta paminėti, kad nemokamos VPN paslaugos nėra pasirinkimas, jei norite žiūrėti Italijos televiziją internetu. Nemokamos VPN paslaugos teikiamos tik tokiose vietose kaip JAV ar kartais JK, todėl reikia prisijungti prie italų serverio.

Tačiau jei mėgstate pramogas, vis tiek gali būti verta gauti VPN, net jei dėl vienos paprastos priežasties tai nėra nemokama tinkamas VPN gali atblokuoti visą turinį ir paslaugas, kuriomis norite naudotis, kad ir kur būtumėte.

Ar kada norėjote patekti į tam tikrą laidą, rodomą „Netflix“, bet „American Netflix“? Ar kada norėjai žiūrėti Hulu ne JAV? O DAZN, ar italų, ar kanadų DAZN? Tai yra tokios paslaugos ir turinys, kurį „PrivateVPN“ gali atblokuoti.

Jūs pasirenkate serverį, prie kurio norite prisijungti, ir viskas. Jūs iš tikrųjų esate kitoje vietoje ir dabar turite prieigą prie turinio, kuris priešingu atveju būtų užblokuotas jūsų šalyje.

PrivatusVPN? Ji nėra nemokama, tačiau yra viena iš geriausiai vertinamų VPN paslaugų, teikiama visiškai nemokamai 7 dienų be rizikos bandomoji versija ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija..

Tiesiog prisiregistruokite prie mūsų bandomosios programos ir prisijunkite prie „RaiPlay“.

Raktas, kaip atjungti „RaiPlay“ naudojant VPN? Norėdami prisijungti prie tinkamo serverio. Deja, nėra taip paprasta, kaip prisijungti prie bet kurio italų serverio ir žiūrėti itališką televiziją internetu. Tokios paslaugos kaip „RaiPlay“ ar „Netflix“ turi neleisti vartotojams žiūrėti turinio, kurio jie neturi teisių jiems rodyti.

Kodėl kažkas turėtų nusipirkti „Starz“ prenumeratą tik tam, kad galėtų žiūrėti „Power“ JAV, jei jie gali žiūrėti prisijungdami prie JK „Netflix“ su savo dabartine prenumerata? Problema ta, kad „Netflix“ nemokėjo už teises rodyti „Netflix“ mėgstamiausias „Power“ galias JAV, ir jei jie nesiims veiksmų, kad naudotojai negalėtų jo žiūrėti JAV, jie pateks į bėdą. Štai kodėl dauguma VPN serverių ir paslaugų neveikia daugumos pramogų platformų.

„PrivateVPN“ nesiūlo tūkstančių serverių, tokių kaip mūsų konkurencija. Vis dėlto mes stengiamės, kad serveriai veiktų, juk 51% VPN vartotojų tai naudoja pramogoms.

Prisijungę prie mūsų palaikomo „RaiPlay“ serverio, galėsite žiūrėti italų „TV Online“ įrenginiuose, palaikančiuose VPN paslaugas.

Naudojate platformą, kuri nepalaiko VPN paslaugų? Deja, tokios platformos kaip „Apple TV“, „Roku“ ir „Chromecast“. Mūsų rekomendacija? Arba įsigykite „Amazon Fire TV Stick“, arba perskaitykite mūsų vadovus, kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje, kuris, nors ir nėra pats patogiausias pasirinkimas, leis naudoti VPN paslaugas visuose įrenginiuose.

Kaip žiūrėti Italijos televiziją internetu naudojant DAZN

Kai reikia žiūrėti sportą, „RaiPlay“ siūlo puikių galimybių, tačiau DAZN yra absoliutus lyderis, kai reikia žiūrėti sportą internete..

Žiūrėti itališką televiziją internetu naudojant DAZN nėra taip lengva, kaip tai daroma naudojant „RaiPlay“, tačiau, pasak minėto atvejo, kai tik išsiaiškinsite, naudodamiesi „PrivateVPN“, galėsite pasiekti ir Amerikos bei Kanados DAZN, leisdami pasiekti prieigą. beveik visą sporto turinį, kurio kada nors galėjote paprašyti.

Yra keli trys būdai, kaip žiūrėti itališką televiziją internetu naudojant DAZN:

  1. Turėkite kortelę, išduotą Kanadoje, Italijoje arba JAV.
  2. Kvailinkite DAZN manydami, kad esate palaikomame regione naudodamiesi „PrivateVPN“.
  3. Atsisiųskite DAZN programą.

Jei norite žiūrėti itališką televiziją internetu naudodami DAZN, jums reikia kortelės, išduotos palaikomame DAZN regione. Jei esate iš Italijos ar ten gyvenote praeityje, galbūt jau turite italų išduotą kortelę. Net jei to neturite, pirmiausia turėtumėte pabandyti naudoti savo kortelę. Tai gali arba gali veikti dabar, atsižvelgiant į jūsų kortelę ir banką.

Tiems, kurie šiuo metu neturi tinkamos kortelės, siūlome perskaityti mūsų vadovą, kaip atblokuoti itališką DAZN. Čia aptariama, kaip išsamiau nustatyti DAZN, ir pateikiami pasiūlymai, kaip gauti reikiamą kortelę. Šis vadovas taip pat paaiškins, kaip įdiegti DAZN įrenginiuose, kurie nėra tokie lengvi, kaip atrodo, nes DAZN programa nerodoma šalių, kurios to nepalaiko, programų parduotuvėse..

Kaip žiūrėti Italijos televiziją internetu naudojant „Sky“

Daugeliui tai bus mažiausiai tikėtinas būdas žiūrėti italų televiziją internetu. Žinoma, tai gali pasiūlyti puikų kanalų pasirinkimą, tačiau jums reikia būti „Sky“ abonentu, kainuojančiu 29,99 EUR, pradedant nuo kainos padidėjimo ateityje.

Jei jau esate „Sky“ abonentas, norėdami prisijungti prie „Sky Go“, tiesiog prisijunkite prie vieno iš „PrivateVPN“ skirtų „Sky“ VPN serverių. Tai leis jums žiūrėti italų televiziją internetu naudojant „Sky“..

Kaip žiūrėti italų televiziją internetu

Norite internetu žiūrėti ne tik itališką televiziją? „PrivateVPN“ suteiks prieigą prie labiausiai įmanomų „Netflix“ regionų, tuo pačiu leis naudotis visomis pagrindinėmis Amerikos ir ne Amerikos platformomis, tokiomis kaip „Hulu“, „DAZN“, „HBO GO“, „HBO DABAR“, „ESPN“ ir daugeliui kitų, apie kurias galite perskaityti mūsų tinklaraštyje.

Ir jūs galite tai sužinoti patys naudodamiesi mūsų 7 dienų visiškos rizikos bandymu.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me