Kaip žiūrėti „Hulu“ Belgijoje visuose įrenginiuose

Kaip žiūrėti „Hulu“ Belgijoje visuose įrenginiuose

Pagal „PrivateVPN“, 2018-11-27 18:24:16, Pramogose


Ar norite žinoti, kaip žiūrėti „Hulu“ Belgijoje visuose įrenginiuose? Žinoma, jūs darote. Panašu, kad Europa yra diskriminuojama turinio srityje. Nepakanka „Netflix“ ir „Amazon Prime“ turinio ir visai nėra galimybės pasiekti „Hulu“. Taigi, kaip jūs vis tiek tai darote?

Šis metodas apima 3 veiksmus. Visi yra tokie pat svarbūs, todėl svarbu perskaityti viską šiame įraše. Jūs turite mokėti sudaryti Hulu sąskaitą. Bet jei norite tai padaryti, pirmiausia turite sugebėti apgauti „Hulu“ galvodami, kad esate JAV, o ne Belgijoje, o galiausiai, arba, pirmiausia, turite įdiegti „Hulu“ programą..

Pradėkime nuo „Hulu“ programos įdiegimo, kad galėtumėte žiūrėti „Hulu“ Belgijoje visuose įrenginiuose.

Įdiekite „Hulu“ ir žiūrėkite „Hulu“ Belgijoje visuose įrenginiuose

Pirmoji jūsų kliūtis bus montavimo dalis. Norėdami žiūrėti „Hulu“ Belgijoje, turite apeiti visą situaciją „nėra prieinamos“, nesvarbu, ar esate „Amazon Fire TV Stick“, „Android“ ar „Apple“ įrenginyje..

O jei turite „Chromecast“, pamirškite tai. Šis įrašas jums nepadės. Vietoj to investuokite į „Fire TV Stick“.

„Hulu“ diegimo veiksmai skirsis atsižvelgiant į turimą įrenginį, tačiau apžvelgsime juos visus žemiau.

Stebėkite „Hulu“ Belgijoje visuose įrenginiuose, kiek tai susiję su „Apple“

Jei turite „Mac“, galite tai praleisti, nes galite žiūrėti tiesiogiai iš savo interneto naršyklės, kaip ir „Windows“. Bet jei jūs turite mobilųjį įrenginį, pvz., „IPad“ ar „iPhone“, turite atlikti šiuos veiksmus.

Jei norite, kad „Hulu“ pasirodytų jūsų „App Store“, turite atsijungti nuo „iCloud“ ir sukurti naują sąskaitą su išsamia informacija JAV. Jei tik pakeistumėte savo buvimo vietą, galėtumėte viską prarasti.

Jei norite žiūrėti „Hulu“ Belgijoje visuose savo įrenginiuose, kiek tai susiję su „Apple“, turite sukurti naują sąskaitą. Norėdami iš pradžių atsijungti, eikite į „Nustatymai“ ir spustelėkite savo vardą. Pateikę slaptažodį turėsite galimybę atsijungti. Po to sukurkite naują sąskaitą. Jūs žinote, kaip tai padaryti, todėl mums nereikia to peržengti. Tiesiog būtinai nurodykite amerikietišką adresą. Jį galite rasti ieškodami adresų generatoriaus „Google“.

Po to „Hulu“ turėtų pasirodyti jūsų parduotuvėje. Ir jei norite kada nors grįžti į savo Belgijos parduotuvę, tiesiog vėl prisijunkite.

Stebėkite „Hulu“ Belgijoje visuose „Android“ įrenginiuose

Norėdami įdiegti „Hulu“ programą „Android“, nereikia sukurti naujos paskyros, kaip „Apple“ įrenginiuose. Vietoj to, jums tiesiog reikia pakeisti savo vietą.

  • Pirmiausia eikite į mokėjimai.google.com ir spustelėkite Nustatymai po to paspauskite Šalis skirtukas.
  • Ten turite pasirinkti JAV kaip savo vietą. Tiesiog tam naudokite adresų generatorių.
  • Tai padarę, grįžkite į Nustatymai kur rasite „Google Play“ parduotuvė. Kai būsite ten, spustelėkite Priverstinis sustojimas.
  • Norėdami baigti visą šį procesą, pradėkite Sandėliavimas ir paspauskite IŠVALYTI DUOMENIS.

Tai turėtų padaryti apgaulę ir priversti „Hulu“ parodyti jūsų „Google Play“ parduotuvėje. Ir jei to nepadarysite, atlikite du paskutinius veiksmus.

Stebėkite „Hulu“ Belgijoje visuose „Amazon“ įrenginiuose

Jei norite žiūrėti „Hulu“ Belgijoje naudodami „Fire TV Stick“ ar „Cube“, tai iš tikrųjų bus šiek tiek sunkiau nei mobiliuosiuose įrenginiuose, tačiau šis veiksmas bus taikomas visiems jūsų įrenginiams, bet kokiu atveju, kai registruositės „Hulu“.

Pirmiausia eikite į „Amazon“ svetainę. spauskite ant Jūsų sąskaita virš tavo vardo. Priklausomai nuo dabartinės jūsų parduotuvės vietos, jos būsenos gali skirtis, tačiau jūsų vardas bus nurodytas. Paspauskite ant to.

Iš ten eik į Jūsų turinys ir įrenginiai, ir pakeiskite savo buvimo vietą į JAV. Savo adresui naudokite atsitiktinių adresų generatorių.

Turėsite pašalinti ir „Europen“ mokėjimo parinktis, pridėję amerikietišką mokėjimo metodą, kitaip „Hulu“ atsisiųsti negalėsite, net jei jis pasirodys. O kalbant apie amerikietišką kortelę, jos prireiks norint sukurti „Hulu“ sąskaitą.

Tai atlikę, turite išregistruoti savo sąskaitą. Eiti į Nustatymai sekė Mano sąskaita, ir spustelėkite „Amazon“ sąskaita. Galiausiai paspauskite Išregistruoti.

Priverskite „Hulu“ galvoti, kad esate JAV, kad žiūrėtumėte „Hulu“ Belgijoje visuose įrenginiuose

Priežastis, kodėl mes tai paminime dabar, priešingai, kai jums paaiškina, kaip susikurti sąskaitą, yra ta, kad jei nepagalvosite Hulu manyti, kad esate JAV, negalėsite sukurti Hulu sąskaitos.

Norėdami priversti „Hulu“ galvoti, kad esate JAV, turite naudoti VPN. VPN yra virtualus privatus tinklas, leidžiantis pakeisti savo buvimo vietą, kiek tai susiję su internetu.

Problema yra tinkamos VPN paslaugos, veikiančios kartu su „Hulu“, paieška. Tai taip pat nesumažina jūsų.

„PrivateVPN“ veikia ne tik su „Hulu“, bet ir su tokiomis paslaugomis, kaip „DAZN“, jūsų lėtindamas. Nesuklyskite suklydę. Mes nepadarysime jūsų srautinio perdavimo puikaus, jei jūsų internetas čiulpia dabar, tiesiog nepadarysime jo blogesnio, nei yra.

Jei turite „PrivateVPN“ ir prisijungiate prie mūsų palaikomo „American Hulu“ serverio, „Hulu“ manys, kad esate JAV.

Bet vis tiek reikia sąskaitos. Ir tai yra didelė problema, jei norite žiūrėti „Hulu“ Belgijoje visuose įrenginiuose.

Kaip sukurti „Hulu“ sąskaitą, kad „Hulu“ Belgijoje būtų galima žiūrėti visuose įrenginiuose

Mes nesiruošime įsigilinti į šį žingsnį. „Hulu“ sąskaitos sudarymas yra toks pat, kaip sąskaitos užmezgimas bet kurioje kitoje platformoje, išskyrus tai, kad turite pateikti amerikietišką informaciją ir amerikietišką kortelę. Taip, ji turi būti amerikietiška. Įsigykite išankstinio mokėjimo kortelę internete. Arba galbūt virtualioji kortelė, nors, kiek tai įmanoma, jos nėra tokios patikimos.

Geriausias sprendimas? Paprašykite savo draugo iš Amerikos.

Žiūrėkite „Hulu“ Belgijoje visuose įrenginiuose

Jei norite žiūrėti „Hulu“ Belgijoje visuose įrenginiuose, galite tai padaryti. Tavęs niekas netrukdo. Šis įrašas apėmė viską, ką reikia žinoti apie Hulu stebėjimą Belgijoje visuose įrenginiuose.

Bet atminkite, kad tai neveikia mėgstamų „Chromecast“ ar „Apple TV“.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me