Kaip žiūrėti „Hotstar“ JK

Kaip žiūrėti „Hotstar“ JK

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-07-04 19:20:41 Pramogose


Ne taip seniai net nereikėjo ieškoti, kaip žiūrėti „Hotstar“ JK, nes kol ji buvo oficialiai prieinama Indijoje, ji veikė visur. Tačiau tai neseniai pasikeitė ir ne tik brangiau žiūrėti „Hotstar“ ne Indijoje, bet taip pat turite ieškoti, kaip žiūrėti „Hostar“ JK, nes ji prieinama tik Indijoje, Kanadoje ir JAV. Štai kodėl mes sukūrėme šį žingsnis po žingsnio vadovą, kaip žiūrėti „Hotstar“ JK, nes kol oficialiai negalite, mūsų tinklaraštyje mes aprašome, kaip atblokuoti paslaugas, kurios oficialiai neveikia jūsų šalyje.

Kodėl šiuo metu reikia ieškoti, kaip žiūrėti „Hotstar“ JK

Kaip jau minėjome, iš pradžių buvo lengva žiūrėti „Hotstar“ JK, nes, nors „Hotstar“ šiuo klausimu nebuvo prieinamas JK ar beveik visame pasaulyje, nebuvo įdiegtos prevencijos priemonės..

Tai, ko anksčiau nematysite jokioje kitoje platformoje, nes tokios platformos kaip „Hulu“ ar „DAZN“ veikia tik tuose regionuose, kur jos yra. Priežastis kodėl? Kaip jie turi.

Įsivaizduokite, kad kažkas JK nori DAZN žiūrėti „Premier League“ ir „Čempionų lygą“ maždaug už 10 eurų per mėnesį, užuot įsigijęs visą TV + sporto abonementą, kuris gali kainuoti apie 70 eurų per mėnesį. Įsivaizduokite, kas nors tai daro pasaulyje, kuriame „BT Sports“ sumokėjo daugiau nei milijardą sumų už teises į Čempionų lygą JK.

Priežastys, kodėl nėra lengva prisiregistruoti naudotis kitomis paslaugomis yra ta, kad paslaugos gali patekti į bėdą, jei jos palengvina žmonėms prieigą prie turinio regionuose, kuriuose ta paslauga neturi teisių parodyti tą turinį.

Ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jums reikia ieškoti, kaip žiūrėti „Hotstar“ JK. „Hotstar“ stengėsi neleisti žmonėms žiūrėti šalyse, kuriose ji nepalaikoma, kad ji negalėtų patekti į bėdą. Kita priežastis buvo ta, kad „Hotstar“ yra neįtikėtinai pigi žmonėms už Indijos ribų ir kainuoja vos apie 15 USD per metus. Sukūrę amerikietišką / kanadietišką paslaugos versiją, kurios kainos siekia 99 USD per metus, „Hotstar“ gali uždirbti daug daugiau pinigų, nei jei įmanoma, tik už Indijos kainas..

Kaip žiūrėti „Hotstar“ JK

Jei atvirai, jei norite žiūrėti „Hotstar“ Jungtinėje Karalystėje, visi žingsniai yra gana pirmyn.

Jums tiesiog reikia priversti „Hotstar“ galvoti, kad esate JAV, Kanadoje ar Indijoje.

Jei tai padarysite, galėsite žiūrėti „Hotstar“ JK.

Ir tam jums reikia VPN.

Be to, kad apsaugote jus internete, VPN paslaugos puikiai tinka apeiti paslaugų blokus, pavyzdžiui, „Hotstar“, „Hulu“ ar „DAZN“, nes jie gali apgauti šias paslaugas galvodami, kad esate tinkamoje šalyje..

Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip tiesiog gauti VPN ir prisijungti prie Amerikos, Kanados ar Indijos serverio, nes taip pat yra priemonių, neleidžiančių žmonėms žiūrėti „Hotstar“ naudojant VPN.. Štai kur „PrivateVPN“ yra paslauga, siūlanti ne patį didžiausią įmanomą serverių kiekį, bet teikianti paslaugas, kurios tikslas - teikti serverius, kurie dirba su paslaugomis, kurias norite pasiekti.

Nesvarbu, ar norite žiūrėti „Hotstar“ JK, ar išgalvotą amerikietišką „Netflix“ JK. Turėdami mažiau serverių, galime investuoti į kokybę, ir būtent todėl palaikome tokias paslaugas kaip DAZN, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir labiausiai „Netflix“ regionuose rinkoje, turėdami mažiau serverių nei konkuruojame.

Žinoma, tai yra mūsų tinklaraštis, todėl galite pamanyti, kad esame šališki. Mes nekaltiname jūsų. Štai kodėl mes siūlome 7 dienų nemokamą bandymą be jokių paslėptų laimikių. Tiesiog užsiregistruokite ir naudokitės be apribojimų, kad pamatytumėte patys.

Mūsų programoje (netrukus pasirodys „iPhone“ naujinimas) bus rodomi serveriai, palaikantys „Hotstar“. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai užsiregistruoti „Hotstar“ ar kitaip žiūrėti nemokamą turinį.

Tačiau, atsižvelgiant į tai, kokį įrenginį norite žiūrėti, galbūt norėsite įsigyti „Hotstar“ programą, kuri nėra per kieta, bet ir ne per lengva išsiaiškinti patiems..

Kaip žiūrėti „Hotstar“ JK „Apple“ įrenginiuose

Jei norite žiūrėti „Hotstar“ JK „Apple“ įrenginiuose, tokiuose kaip „iPad“ ar „iPhone“, pirmiausia atsijunkite nuo „iCloud“ paskyros.

Tai padarę, sukurkite naują, esantį viename iš regionų, kuriuose palaikoma „Hotstar“, pavyzdžiui, JAV.

Dėl to „Hotstar“ bus parodyta jūsų „App Store“.

Tai darydami įsitikinkite, kad nepakeisite savo dabartinės sąskaitos regiono. Dėl to jūs viską prarasite.

Kaip žiūrėti „Hotstar“ JK „Android“ įrenginiuose

Jei atvirai, žiūrėjimas iš „Android“ žiniatinklio naršyklės veikia puikiai, tačiau kitaip „Google“ turi vadovą, kaip pakeisti jūsų parduotuvės regioną.

Jei pakeisite jį į JAV, pasirodys „Hotstar“.

Kaip žiūrėti „Hotstar“ JK „Fire TV Stick“

  • Eikite į dabartinę „Amazon“ paskyrą žiniatinklio naršyklėje.
  • spauskite ant Sąskaitos & Sąrašai sekė Tvarkykite savo sąskaitą ir turinį.
  • Pakeiskite savo regioną į JAV.
  • Eikite į savo „Amazon Fire TV“ įrenginį. Pasirinkite Nustatymai ir Mano sąskaita.
  • Išregistruokite ir prisijunkite prie savo paskyros.

Tai leis jums atsisiųsti „Hotstar“ savo „Fire TV Stick“.

Deja, negalėsite žiūrėti „Hotstar“ JK „Apple TV“, „Roku“ ar „Chromecast“, nes jie nepalaiko VPN paslaugų, paliekant jums „Fire TV Stick“ ir „Android TV“ įrenginius.

Štai kaip žiūrėti „Hotstar“ JK

Ar esate pasirengęs pradėti žiūrėti „Hotstar“ JK? Pradėję naudotis „PrivateVPN“ užtruksite mažiau nei minutę, o 7 dienų nemokamas bandymas yra puiki galimybė, jei nesate tikri dėl VPN paslaugų.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me