Kaip žiūrėti „Hotstar“ JAE

Kaip žiūrėti „Hotstar“ JAE

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-08-14 13:49:37, pramogose


Ar norite žiūrėti „Hotstar“ JAE? Tai daug sudėtingesnė nei jei tiesiog norite žiūrėti „Hotstar“ JK ar apskritai už Indijos ribų dėl JAE galiojančių apribojimų. Tai nereiškia, kad negalite žiūrėti „Hotstar“ JAE. Jūs galite ir mes jums paaiškinsime, kaip tai padaryti, žingsnis po žingsnio, kaip ir nurodome kitus žmones su kitais vadovais apie blokuojamų paslaugų ir turinio atblokavimą..

Parengta?

Kaip žiūrėti „Hotstar“ JAE

Standartiniame vadove, kaip žiūrėti „Hotstar“, mes jums pasakysime, kad jūs turite „kviesti“ „star “galvoti, kad esate palaikomame regione, tokiame kaip Indija ar JAV.. Šiuo atveju? Neužtenka vien tik kvailioti „Hotstar“, nes reikia apgauti ir JAE.

Norėdami žiūrėti „Hostar“ JAE, pirmiausia turite praktiškai pakeisti savo buvimo vietą palaikomame regione.

Ir jūs tai darote naudodami VPN.

Dabar „Hotstar“ nėra tokia sudėtinga, kaip naudojant „Netflix“, kur dauguma VPN serverių neveikia, tačiau vis tiek reikia tam skirto „Hotstar“ serverio, kuris ne visada teikiamas.

PrivatusVPN? Mes nesame vienintelė VPN paslauga, kuri veikia kartu su „Hotstar“ ne Indijoje. Esame vieni iš nedaugelio, bet ne vieninteliai. Jei jau naudojatės VPN paslauga, galbūt jūsų paslauga jau ją palaiko. Tačiau čia yra sudėtinga žiūrėti „Hotstar“ JAE. Žr., VPN paslaugos JAE yra uždraustos. Tai, kas nėra sunkiausia, nes VPN paslaugas nėra sunku aptikti, nes jos nesimaišo su įprastu srautu. Tai yra problema, jei norite žiūrėti „Hotstar“ JAE.

Sprendimas? Slaptas VPN.

Slaptas VPT yra funkcija, pasiekiama kartu su „PrivateVPN“ ir keliomis kitomis VPN paslaugomis, kuri šiek tiek sulėtina jūsų ryšį, tačiau suteikia galimybę žiūrėti „Hostar“ JAE, kaip ir kitose šalyse, maišant kitus srautus..

Jei turite VPN, palaikantį slaptą VPN, ir Indijos serverius, kurie veikia su „Hostar“, galėsite žiūrėti „Hostar“ JAE. Ir „PrivateVPN“? Galite išbandyti visas jo funkcijas visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų, nesvarbu, ar norite išbandyti „Hulu“, „Amazon Prime“, „Netflix“, DAZN ar daugelyje kitų mūsų palaikomų paslaugų..

Norite žiūrėti „Hotstar“ JAE per savo televizorių? Nors savo telefone ir kompiuteryje galima žiūrėti tiesiai iš interneto naršyklės, padėtis tampa dar sudėtingesnė, jei norite žiūrėti „Hotstar“ JAE per savo televizorių..

Kaip žiūrėti „Hotstar“ JAE per televizorių

Jei neturite „Android“ ar „Amazon“ televizoriaus, negalėsite žiūrėti „Hostar“ JAE savo televizoriuje.

Kodėl? Kadangi tokios platformos kaip „Chromecast“, „Roku“ ir „Apple TV“ nepalaiko VPN paslaugų ir todėl neleidžia žiūrėti „Hotstar“ per televizorių ar bet kokių platformų, kurioms reikalingas VPN..

Sprendimas?

Arba įsigykite „Android TV“ arba vieną iš „Amazon Fire TV“ įrenginių.

Kaip nustatyti „Hotstar“ JAE „Fire TV Stick“?

  • Eikite į dabartinę „Amazon“ paskyrą žiniatinklio naršyklėje.
  • Spustelėkite Sąskaitos & Sąrašai, sekė Tvarkykite savo sąskaitą ir turinį.
  • Pakeiskite savo regioną į palaikomą „Hotstar“ regioną.
  • Eikite į savo „Amazon Fire TV“ įrenginį. Pasirinkite Nustatymai ir Mano sąskaita.
  • Išregistruoti ir vėl prisijunkite prie savo paskyros.

Tai leis „Hotstar“ pasirodyti. Atsisiųskite jį kartu su „PrivateVPN“, po to prisijungę prie tinkamo serverio ir pradėkite žiūrėti.

Nenorite žiūrėti „Hotstar“ JAE savo žiniatinklio naršyklėje ir verčiau žiūrėti iš programos? Jokiu problemu.

Žiūrėkite „Hotstar“ JAE savo „Apple“ įrenginiuose

„Apple“ įrenginiuose pagrindinis „Hotstar“ žiūrėjimo JAE raktas yra pirmiausia atsijungus nuo „iCloud“ paskyros.

Tai padarę, būtinai sukurkite naują paskyrą su savo vieta palaikomame „Hotstar“ regione.

Svarbiausia yra nekeisti dabartinės sąskaitos regiono. Taip prarandate visus savo duomenis.

Žiūrėkite „Hotstar“ JAE savo „Android“ įrenginiuose

„Google“ nagrinėja jūsų parduotuvės vietos pakeitimo jų svetainėje temą.

Tiesiog būtinai pakeiskite parduotuvę į palaikomą vietą, o jei kiltų problemų, būtinai susisiekite su mūsų klientų palaikymo komanda! Žmonės tai myli, ir jei jums reikia mus pasiekti, esame tikri, kad ir jūs!

Ar naudojate VPN, kad galėtumėte žiūrėti „Hotstar“ JAE, teisėta ir saugu?

Minėjome, kad VPN yra uždrausti JAE.

Jei jie yra uždrausti, ar jie yra saugūs naudoti??

Taip ir ne. Kalbama apie funkcijas, kurias teikia VPN klientas, ir apie tai, kurioje šalyje yra VPN paslauga.

Pirma, nors VPN paslaugos leidžia jums pakeisti savo buvimo vietą, pavyzdžiui, žiūrėti „Hotstar“ JAE, jos taip pat užšifruoja tai, ką jūs darote, leisdami jums išlikti saugiems internete..

Tačiau vien todėl, kad tai, ką darote, užšifruota, dar nereiškia, kad esate automatiškai saugūs. Yra keletas dalykų, kurių reikia ieškoti.

Apsauga nuo IPv6 ir DNS nuotėkio yra būtina, nes, jei jūs galite būti apsaugoti naudojant VPN, jei jūsų IP nutekės, šifravimas bus veltui. Šios saugos priemonės pašalina tą riziką ir tokiu būdu pašalina poveikio riziką. Be to, puiku turėti „App Guard“, kuri gali sunaikinti visas įjungtas programas, jei VPN nustoja veikti, kartu su „Kill Switch“, kuris žudo internetą, tokiu atveju VPN nustoja veikti. Funkcijos, kurias, be abejo, teikia „PrivateVPN“.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, ar VPN tarnyba renka žurnalus. Tai yra gana sudėtingas dalykas VPN pasaulyje. Kodėl? Kaip įmonės, kurios teigė, kad nerenka žurnalų, anksčiau darydavo, rinko žurnalus ir naudodavo juos žmonėms atskleisti. Rąstai? Tai nėra mediena. Tai nedaug duomenų apie jūsų naudojimą, kurie gali jus atskleisti, jei jie bus surinkti. Geriausias būdas įsitikinti, kad žurnalai nėra renkami? Naudodamiesi VPN paslauga iš šalies, kurioje taikomi griežti privatumo įstatymai, pavyzdžiui, iš Švedijos, iš kurios esame atvykę.

Štai kaip žiūrėti „Hotstar“ JAE

Sunku? Ne. Tiesiog šiek tiek sudėtingiau nei tuo atveju, jei žiūrėtumėte „Hotstar“ JK.

Galiausiai, prieš jums išvykstant, galbūt verta pamatyti mūsų tinklaraštį. Mes apžvelgiame, kaip atblokuoti daugybę paslaugų, kurias galbūt norėsite naudoti, ar atblokuoti visas galimybes, kad jos veiktų su „PrivateVPN“..

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me