Kaip žiūrėti ESPN + Kanadoje

Kaip žiūrėti ESPN + Kanadoje

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-09-26 10:02:12, Pramogos


Ar norite žiūrėti ESPN + Kanadoje, kad jums nebereikėtų lankytis nepatikimose svetainėse, kad galėtumėte žiūrėti savo mėgstamą sportą, arba kad galėtumėte pamatyti, kaip jūsų draugai žaidžia jų kolegų varžybas? Tu ne vienintelis. ESPN + šiuo metu galima tik JAV, tai reiškia, kad žmonės visame pasaulyje ieško sprendimo.

Šiame vadove mes išgyvename visą ESPN + gavimo Kanadoje procesą, įskaitant registraciją, kuri nėra tokia paprasta kaip įprasta registracija, nes reikia amerikietiškos kortelės.

Sukurkite ESPN + sąskaitą, kad galėtumėte stebėti ESPN + Kanadoje

Prieš net nesukurdami ESPN + paskyros, turėsite sukčiauti ESPN + galvodami, kad esate JAV, apie kurią mes kalbėsime kitame žingsnyje, jei norite patekti į tai, tačiau pirmiausia norėjome paminėti šį aspektą, nes tai yra Svarbiausias žingsnis ir kliūtis tarp galimybės žiūrėti ESPN + Kanadoje ar ne.

Jei norite sukurti ESPN + sąskaitą, kaip ir „Hulu“ Kanadoje, kurią aprašėme anksčiau, kaip susikurti, jums reikia amerikiečių išduotos kortelės.

ESPN + ir „Hulu“ naudoja tuos pačius patvirtinimo metodus, kad įsitikintų, jog žiūrite palaikomose šalyse.

Kaip gauti amerikietišką kortelę žiūrėti ESPN + Kanadoje? Čia yra keletas pasiūlymų:

  1. Keliaukite į JAV ir ten gaukite amerikiečio išduotą kortelę.
  2. Paklauskite pažįstamo JAV gyvenančio žmogaus, jei galite naudoti jo kortelę arba jei jie gali pasidalinti savo sąskaita su jumis.
  3. Užsisakykite iš anksto apmokėtą kortelę, išduotą JAV.
  4. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.

Neseniai paskelbtame pranešime apie ESPN + JK paminėjome, kad „Revolut“, nors ir nėra amerikietis, veikia kartu su ESPN + ir „Hulu“. Problema ta, kad „Revolut“ dar nėra Kanadoje. Atsižvelgiant į tai, atsižvelgiant į jūsų buvimo vietą JAV, jums turėtų būti gana lengva surasti išankstinio mokėjimo arba virtualią kortelę, kuri leis jums žiūrėti ESPN + Kandoje, atlikdama keletą greitų „Google“ paieškų..

Išskyrus tai, kad jūs taip pat turite apgauti ESPN + galvodami, kad esate JAV, ESPN + registracija yra kaip ir registracija bet kuriai kitai platformai..

Kvailinkite ESPN + galvodami, kad esate JAV, kad galėtumėte žiūrėti ESPN + Kanadoje

Kaip tu kvaili ESPN+?

Naudodamiesi VPN.

Kas yra VPN paslauga? Tai būdas pakeisti savo interneto vietą, kad ji būtų kur nors kitur pasaulyje, nejudėdami. Tai reiškia, kad galite atblokuoti jums neprieinamas pramogas ir kad perduodami ar gaunami duomenys lieka užšifruoti.

Su „bet ..“

Tai yra du gyvybiškai svarbūs dalykai, kuriuos turi padaryti VPT tarnyba, kad galėtumėte žiūrėti ESPN + Kanadoje.

  1. Jis turi turėti galimybę dirbti visą laiką, kol jūs žiūrite ESPN+ tarsi nustoja veikti tik kelioms akimirkoms, ESPN + išsiaiškins, kad nesi JAV.
  2. ESPN + turi būti palaikomas. Prisijungimas prie amerikietiško serverio, deja, dar nereiškia, kad galėsite naudotis ESPN +. Tas pats pasakytina apie „Hulu“ ir „American Netflix“. Mes paaiškinsime, kodėl žemiau.

Žr., Standartinį VPN serverį gali aptikti tokios paslaugos kaip ESPN+. Ir kadangi juos galima aptikti, ar ESPN nori, ar ne, jis turi imtis tam tikrų priemonių, kad VPT naudojantys vartotojai negalėtų prisijungti prie ESPN +. Priešingu atveju ESPN galėtų sulaužyti sutartis, kurios yra pasirašomos dėl teisių rodyti ESPN + turinį tik JAV.

Puikus pavyzdys, kodėl tai yra prasminga, yra „BT Sports“ JK. Jie sumokėjo 1,2 milijardo svarų sterlingų už išskirtines teises į Čempionų lygą JK. Kodėl kažkas turėtų mokėti daug pinigų už „BT Sports“ prenumeratą, jei gali tiesiog patekti į „Premier League“ per ESPN + už 4,99 USD per mėnesį? Štai kodėl VPN paslaugos dažnai neveikia su pramogų platformomis.

Tai yra kažkas, su kuo susidūrė „PrivateVPN“. Palyginę mus su dauguma kitų VPN teikėjų, pastebėsite, kad jie turi tūkstančius serverių. Mums tai nekyla problema, o kai kuriems žmonėms, tačiau, kai kalbame apie pramogas, svarbu serverių kokybė, todėl palaikome visas aukščiau paminėtas platformas ir daug daugiau, apie kuriuos galite sužinoti mūsų tinklaraštyje.

PrivatusVPN? Tai nėra nemokama priemonė, tačiau nėra ir jokios kitos paslaugos, leidžiančios žiūrėti ESPN +. Vis dėlto tai yra 7 dienų nerizikingas bandymas. Teismo procesas, kuris yra paprasčiausias bandymas, į kurį kada nors prisijungsite. Tiesiog pateikite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį.

Kai jūsų bandymas bus baigtas, tai yra labiausiai vertinama paslauga, kurią galite gauti pramogoms, o mūsų klientai sutinka, tačiau dar kartą, jei jūs nesutiktumėte, turite tą 7 dienų nerizikingą bandomąją versiją..

Ką reikia žinoti apie ESPN + Kanadoje

„PrivateVPN“, kaip ir visos kitos VPN paslaugos, neveikia tokiose platformose, kurios nepalaiko tokių VPN paslaugų, kaip „Apple TV“, „Chromecast“, „Roku“ ar išmanieji televizoriai. Ką tu gali padaryti tokioje situacijoje? Galite gauti „Fire TV Stick“, palaikančią tokias paslaugas kaip „PrivateVPN“, arba galite kitaip įdiegti VPN į savo maršrutizatorių, kuris nėra idealus dėl daugelio priežasčių, tačiau yra galimybė, jei jums tikrai reikia žiūrėti ESPN + Kanadoje, kaip jums patinka. „Apple TV“. Mes turime vadovus, kaip įdiegti VPN jūsų maršrutizatoriuje mūsų svetainėje.

Kitas dalykas, ko mes neminėjome apie ESPN + Kanadoje? Kad tiesiogiai negausite prieigos prie ESPN kanalų. ESPN + vis dar siūlo neįtikėtinai daug savo prenumeratos paslaugos ir siūlo visą turinį, tačiau jūs turite žinoti, kad ji nesiūlys jums tikslių ESPN kanalų, jei būtent tai ir sekate. Taip yra todėl, kad tam jūs turite turėti TV prenumeratą JAV.

Pasiruošę žiūrėti ESPN + Kanadoje su mūsų 7 dienų bandymu be rizikos?

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me