Kaip žiūrėti ESPN + JK (žingsnis po žingsnio)

Kaip žiūrėti ESPN + JK (žingsnis po žingsnio)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-09-01 20:33:42 Pramogose


Daugumoje ESPN + žiūrėjimo vadovų praleidžiama pagrindinė ESPN + gavimo JK galimybė, kuri naudojasi tinkama kortele norint prisiregistruoti ESPN.+. Taip yra net didesnėse „patikimose“ svetainėse. Neužtenka priversti ESPN + galvoti, kad esate JAV.

Šiame vadove mes išgyvename visą ESPN + gavimo JK procesą, pradedant registracija ir baigiant apgauti ESPN, galvojant, kad esate JAV.

Ką reikia žinoti prieš skaitant šį vadovą apie tai, kaip žiūrėti ESPN + JK

ESPN + nepateiks jums viso ESPN turinio.

Turėdami narystę ESPN +, gausite prieigą prie ESPN originalaus turinio, taip pat keleto populiariausių dokumentinių filmų apie sportą ir daugybės tiesioginių sporto šakų, nesvarbu, ar tai koledžo, ar profesionalių sporto šakų sportas, tačiau negalėsite pasiekti prieigos prie ESPN kanalų.. Tam jums reikia JAV televizijos prenumeratos.

ESPN + vis tiek pasiūlys jums didžiąją dalį to turinio, bet ne visą. Apie ką reikia žinoti. O jei norite pasiekti daugiau europietiško turinio, labai rekomenduojame perskaityti mūsų DAZN vadovą. Čia pateikiamos mėgstamos „Premier“ ir „Čempionų lygos“ kainos už jūsų TV prenumeratos kainos dalį. Mes turime vadovą, kaip ją atblokuoti..

Bet kokiu atveju savo tinklaraščiuose apžvelgiame, kaip atblokuoti norimą pasiekti pramogų turinį, įskaitant tai, kaip pasiekti „Hulu“ JK.

Kaip žiūrėti ESPN + JK

Yra tik 2 veiksmai, kuriuos turite atlikti, jei norite žiūrėti ESPN JK.

  1. Sukurkite ESPN + sąskaitą, kuriai reikalinga amerikietiška kortelė.
  2. Kvailinkite ESPN galvodami, kad esate JAV.

Mes paaiškinsime, kaip tai padaryti, net jei šiuo metu neturite amerikietiškos kortelės.

Sukurkite ESPN + sąskaitą, kad galėtumėte stebėti ESPN + JK

Jei keliaujate į JK ir turite amerikietišką kortelę, jums net nereikia perskaityti šio veiksmo.

Likusiems asmenims, kurie gyveno JK ir neturėjo amerikietiškos kortelės?

Naudokite „Revolut“, kurį galbūt jau turite.

Dėl tam tikrų priežasčių „Revolut“ dirba ir su „Hulu“, ir su ESPN+. Išbandėme jų siūlomas „premium“, metalines ir virtualias korteles, jos tiesiog veikia.

Dabar mes nežinome, ar taip bus visada, tačiau kol kas su „Revolut“ galėsite žiūrėti ESPN + JK.

„PrivateVPN“ niekaip nėra susijęs su „Revolut“. Mums tiesiog svarbu išspręsti visas jūsų saugos ir pramogų problemas, kurias darome savo tinklaraštyje.

Puikus „Revolut“ dalykas yra tai, kad jis yra neįtikėtinai lengvai nustatomas, nes tai internetinis bankas, kuris viską daro skirtingai, o kadangi jie siūlo „premium“ ir metalo vartotojams virtualias korteles, galite pradėti naudotis „ESPN +“ iš karto.. Taip, tai taip pat lengva atšaukti, jei ateityje šis metodas nebeveiks.

Ir jei tai atsitiks, būtinai praneškite mums, kad galėtume padėti kitiems, bandantiems išsiaiškinti, kaip žiūrėti ESPN + JK..

Alternatyvos?

  1. Paklauskite žmogaus, turinčio JAV kortelę, ar jis gali jums padėti kuriant paskyrą arba jei jie gali pasidalinti paskyra su jumis.
  2. Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.
  3. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.

3 ir 4 veiksmams atlikti prireiks tam tikrų „Google“ tyrimų ir tai gali užtrukti, tačiau turėtumėte gauti kantrybės su darbine kortele.

Šiame žingsnyje mes apžvelgėme, kaip sukurti ESPN + sąskaitą, kad galėtumėte žiūrėti ESPN + JK, tačiau vis tiek pirmiausia turite apgauti ESPN + galvodami, kad esate JAV, kurią apžvelgiame žemiau..

Kaip apgauti ESPN + ir žiūrėti ESPN + JK

Jei norite žiūrėti ESPN + JK, ESPN + turi galvoti, kad visą laiką esate JAV. Ir tam jums reikia naudoti VPN.

VPN paslaugos leidžia praktiškai pakeisti savo buvimo vietą bet kurioje pasaulio vietoje, jei jūsų naudojamoje VPN tarnyboje yra serveriai. PrivatusVPN? Tai neleis susisiekti su kiekvienu pasaulio miestu. Tai leis jums atblokuoti norimas atblokuoti paslaugas, tokias kaip ESPN +, DAZN, Hulu, American Netflix ir American Amazon Prime. Tai daroma sutelkiant dėmesį į kokybę, o ne į kokybę.

Verslo tikslais gali būti prasminga prisijungti prie tam tikros vietos, tačiau pramogų tikslais - ne tai.

Žr., Tokios platformos kaip ESPN + turi stengtis neleisti VPN tarnyboms veikti, kad nepatektų į bėdą. Galų gale, jie neturi „Serie A“ vaizdo įrašų. Jei žiūrėtumėte jį jų platformoje JK, ir jie turi tik teises rodyti jį JAV, jie gali patekti į bėdą dėl savo teisinių susitarimų pažeidimo.. Štai kodėl dauguma standartinių VPN serverių neveikia su tokiomis paslaugomis.

Norėdami rasti išsamų palaikomų paslaugų sąrašą, apsilankykite mūsų programoje arba tinklaraštyje. Ir jei pamatysite, kad paslauga, kurią norite pasiekti, nėra minima, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba ar dar geriau, Išbandykite patys, nes siūlome 7 dienų bandymą be rizikos. Tiesiog pateikite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį, ir jūs jau pasiruošę eiti, su galimybe bet kuriuo metu būti prijungtam iki 6 įrenginių be jokių greičio apribojimų.

Štai kaip žiūrėti ESPN + JK

Savo tinklaraštyje dalykus darome kitaip, nes išbandome dalykus prieš rašydami apie juos. Ir jei radote tai naudinga ir ketinate naudoti „PrivateVPN“ stebėdami ESPN + JK, tuomet tikrai rasite mūsų tinklaraštį naudingą, kad sužinotumėte, kokias kitas paslaugas galite atblokuoti, taip pat apie tai, kaip galite būti geriau apsaugoti internete..

Vieno dalyko, ko mes nepaminėjome? Tai, kad JK negalėsite žiūrėti ESPN + daugelyje išmaniųjų televizorių ir platformų, tokių kaip „Apple TV“, „Chromecast“ ir „Roku“, nes šios platformos tiesiog nepalaiko VPN paslaugų. Ką tu gali padaryti? Įdiekite VPN savo maršrutizatoriuje - ne fantastiška galimybė, bet galimybė, kurią apimsime savo svetainėje.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me