Kaip žiūrėti ESPN internetu ne JAV (žingsnis po žingsnio)

Kaip žiūrėti ESPN internetu ne JAV (žingsnis po žingsnio)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-09-01 20:14:38 giduose


Ar norite žiūrėti ESPN internetu ne JAV? Mes galime jums padėti. Tačiau skirtingai nuo kitų vadovų, mes taip pat įspėsime jus, kad nėra taip paprasta, kaip tik apgauti ESPN galvoti, kad esate JAV.

Mes paaiškinsime, kodėl tai yra žemiau, pateikdami puikių alternatyvų. Tada žingsnis po žingsnio paaiškinsite, kaip žiūrėti ESPN internetu ne JAV.

Kodėl daugumai nėra praktiška žiūrėti ESPN internetu ne JAV

Jei negyvenate JAV, neturite televizijos tiekėjo JAV, tai reiškia, kad negalėsite pasiekti ESPN kanalų.

ESPN +? Tai vis tiek leis jums pasiekti neįtikėtinų rungtynių, dokumentinių filmų apie sportą ir daugybės sporto šakų sporto žaidimų, tačiau jei kažkas nėra grojamas per ESPN +, turite turėti televizoriaus prenumeratą, kad ją pasiektumėte, todėl daugelis žmonių pamatys ESPN žiūrėjimą internete už jos ribų. JAV riboti.

Būtent todėl DAZN, o ypač Kanados DAZN, bus geriausias pasirinkimas daugeliui. ESPN + nėra daug to, ką turi ESPN +, bet taip pat yra tai, kad ESPN + nesiekia profesinių lygų, o ne kolegijų lygų. Ir jūs galite nemokamai išbandyti, ar jums tai patinka.

DAZN ar ESPN +? Tai tikrai priklauso nuo jūsų sporto poreikių. Jei jums patinka Amerikos lygos, ESPN + yra tam tinkama vieta, tačiau kanadietis DAZN vis tiek pasiūlys jums patinkančius NFL, kartu siūlydamas aukščiausias Europos lygas futbole, įskaitant Čempionų lygą..

Bet kokiu atveju, mūsų tinklaraštyje turime vadovus, kaip atblokuoti abi ir daugelį kitų pramogų platformų.

Kaip žiūrėti ESPN internetu ne JAV

Yra 2 žingsniai, kaip tai padaryti.

  1. Sukurkite sąskaitą naudodamiesi amerikietiška kortele, jei jos dar neturite.
  2. Kvailinkite ESPN galvodami, kad esate JAV.

Mes paaiškinsime, kaip tai padaryti, net jei šiuo metu neturite amerikietiškos kortelės.

Sukurkite ESPN + sąskaitą, kad galėtumėte žiūrėti ESPN internetu ne JAV

Jei jau turite amerikietišką kortelę, natūraliai galite praleisti šią dalį. Tas pats, žinoma, taikoma, jei jau turite ESPN + sąskaitą.

Jei neturite?

Tai jums bus lengviausia Europoje.

Kodėl?

Dėl tam tikrų priežasčių JK įsikūrusi „Revolut“ dirba ir su „Hulu“, ir su ESPN. Išbandėme jų siūlomas „premium“, metalines ir virtualias korteles ir dėl tam tikrų priežasčių jie veikia.

Ar taip bus visada? Mes nežinome. Tačiau kol kas „Revolut“ dirba.

ESPN vadovuose niekada neminimas amerikietiškos kortelės poreikis. Taip yra todėl, kad dauguma žmonių, rašančių šiuos vadovus, iš tikrųjų nesiima veiksmų, reikalingų prisiregistruoti naudotis paslauga. „PrivateVPN“ mes tai darome todėl, kad norime išspręsti jūsų problemas, nesvarbu, ar tai saugu, ar naudinga pramogai.

Aukščiausios klasės „Revolut“ sąskaita suteiks jums prieigą prie virtualių kortelių iškart. O geriausias dalykas? Kadangi tai internetinis bankas, jį nustatyti yra daug lengviau nei standartinį banką. Tai trunka tik keletą minučių.

Jokiu būdu nesame susiję su „Revolut“ ir, jei susidursime su kitu banku, kuris palengvina registraciją ESPN, paminėsime ir juos.. Mums tai reiškia tik išspręsti jūsų problemą, o „Revolut“ tai daro Europos ir kai kurių kitų regionų klientams.

Jei „Revolut“ dėl tam tikrų priežasčių dėl šios priežasties nustos veikti, susisiekite su mumis, kad žinotume ir galėtume padėti kitiems, bandantiems žiūrėti ESPN ne JAV.

Negyvenate Europoje ar nenorite alternatyvos? Aišku.

  1. Paklauskite ko nors su amerikiečio išduota kortele, ar jie galėtų sukurti jums sąskaitą. Pasiūlykite pasidalinti ja, jei reikia.
  2. Pakvieskite ką nors iš JAV pasidalyti su jumis paskyra. Pasiūlykite už tai susimokėti prireikus.
  3. Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.
  4. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.

3 ir 4 žingsniai?

Norint surasti jūsų regionui tinkamą įmonę, prireiks tam tikrų „Google“ tyrimų. Tai nėra neįmanoma, bet ir sudėtingesnė nei tiesiog naudoti „Revolut“.

Žinoma, prieš net registruodamiesi, norėdami žiūrėti ESPN internetu ne JAV, turite apgauti ESPN galvodami, kad esate JAV. Mes vaikščiosime per tai žemiau.

Kaip apgauti ESPN, kad galėtumėte žiūrėti ESPN internetu ne JAV

ESPN + turi galvoti, kad esate JAV.

Ir tam jums reikia VPN.

VPN paslaugos suteikia galimybę virtualiai pakeisti savo buvimo vietą. Tokiu atveju ESPN galite žiūrėti internetu ne JAV, ESPN galvodamas, kad esate JAV, jei prisijungsite prie tinkamo amerikiečių serverio.

Žr., ESPN neveiks su visais Amerikos serveriais. Tas pats pasakytina apie „Hulu“ ir „American Netflix“. Pramogų platformos turi stengtis neleisti VPN tarnyboms veikti kitaip, nes jos nutraukia susitarimus su įmonėmis, nes leidžia jums žiūrėti ką nors ne JAV.

Štai kodėl pramogoms naudoti tinkamą VPN yra labai svarbu. PrivatusVPN? Jis neturi tūkstančių serverių visame pasaulyje. Jis iš tikrųjų turi serverius visame pasaulyje, tačiau mes sutelkiame dėmesį į kokybę ir įsitikiname, kad visi mūsų turimi serveriai yra jums vertingi.. Štai kodėl mes remiame labiausiai „Netflix“ regionus rinkoje; Tuo tarpu kai kurios VPN įmonės turi tūkstančius serverių daugiau.

Ar „PrivateVPN“ yra vienintelė paslauga, leidžianti žiūrėti ESPN internetu ne JAV? Taip nėra. Yra ir keletas kitų. Tačiau mes siūlome 7 dienų nerizikingą bandymą, kad galėtumėte išbandyti patys ir po to? Na, o klientai mus myli už mūsų teikiamą vertę. O, mes taip pat dirbame su tokiais patiekalais kaip „Hulu“, „Amazon Prime“, „Hotstar“, HBO ir daugeliu kitų, apie kuriuos galite perskaityti mūsų tinklaraštyje.

Štai taip galite žiūrėti ESPN internetu ne JAV

Jei norite žiūrėti ESPN internetu ne JAV, tam būtina paminėti tai, ką paminėjome šiame vadove, tačiau atsižvelgiant į tai, kokį įrenginį norite žiūrėti ESPN internete, gali kilti problemų, nes ESPN programą galima įsigyti programų parduotuvėse. visame pasaulyje VPN paslaugos nepalaikomos visose platformose.

Tokie įrenginiai kaip „Apple TV“, „Chromecast“ ir „Roku“ visai nepalaiko VPT paslaugų. Ką galite padaryti, jei jūsų įrenginys nepalaiko VPN paslaugų? Maršrutizatoriuje galite įdiegti VPN. Tai tikrai nebus patogu, o jums tiesiog geriau patinka „Amazon Fire TV Stick“, bet tai yra galimybė, kurią mes pateikiame savo svetainėje.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me