Kaip žiūrėti ESPN internete JK (ir kodėl jūs to negalite)

Kaip žiūrėti ESPN internete JK (ir kodėl jūs to negalite)

Iki „PrivateVPN“, 2019-10-10 08:30:03 Pramogose


Mes suprantame, kad jūs nesirgote permokėdami už sporto paketus už savo TV prenumeratą ir norėtumėte tiesiog žiūrėti mėgstamus ESPN internete JK, nes tai kainuoja tik 4,99 USD per mėnesį.. Galų gale, kas nori mokėti 30 svarų sterlingų per mėnesį, kad galėtų žiūrėti savo futbolą?

Atblokavome ESPN + ir parodysime, kaip jūs taip pat galite tai padaryti, kad pigiau galėtumėte mėgautis puikiu turiniu.

O geriausias dalykas? Tas pats metodas taip pat veiks su „Hulu“ ir leis žiūrėti amerikietišką „Netflix“, leisdamas atblokuoti tūkstančius papildomų laidų ir filmų.

Parengta?

Ką reikia padaryti norint žiūrėti ESPN internete JK

Jei norite žiūrėti ESPN internetu JK, ESPN turi galvoti, kad esate JAV.

Nėra jokio kito būdo.

Šiuo metu, nors ESPN yra visame pasaulyje, ESPN + galima tik JAV.

Tai greičiausiai todėl, kad ESPN + nemokėjo už teises rodyti savo turinį visame pasaulyje. Tai greičiausiai taip pat yra priežastis, kodėl prenumeratos kaina taip pat maža.

Todėl ESPN + neveikia už JAV ribų.

Norėdami tai pakeisti, turėsite atlikti du veiksmus:

  1. Turėsite apgauti ESPN + galvodami, kad esate JAV
  2. Taip pat turėsite sukurti ESPN + paskyrą.

Turėdami daugumą paslaugų, taip pat turėtumėte pakeisti savo buvimo vietą JAV, kad programa būtų rodoma, tačiau ESPN + programą galima įsigyti visame pasaulyje, todėl ją lengva atsisiųsti, nes ją galima rasti programų parduotuvėse visame pasaulyje..

Galbūt pažvelgsite į tai ir galvojate, kad tai gana paprasta į priekį ir apskritai taip yra, tačiau sukurti ESPN + paskyrą nėra taip paprasta, kaip atrodo, į kurią pateksime skaitydami toliau..

Kvailinti ESPN + žiūrėti ESPN Online JK

Apsimesti ESPN + manyti, kad esate JAV, yra gana paprasta.

Jūs turite prisijungti prie JAV praktiškai.

Kaip tu tai padarai? Naudodamiesi VPN.

Tai veiks tik tada, jei prisijungsite prie tinkamo serverio.

Taip yra todėl, kad tokios platformos kaip ESPN turi imtis veiksmų prieš VPN paslaugas. Jei jie to nepadarys, jiems gali kilti problemų dėl turinio rodymo šalyse, kuriose jie neturi teisių.

Štai kur „PrivateVPN“ yra paslauga, turinti serverius, skirtus ESPN, DAZN, „Hulu“, „HBO“, „Netflix“ ir dar daugiau, kuriuos galite perskaityti mūsų tinklaraštyje. O, tai išbandyti yra visiškai nemokama. Tiesiog pateikite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį, ir jums gera eiti.

Tačiau norint žiūrėti ESPN internetu JK, jums reikia ESPN + paskyros. Štai kur ji tampa šiek tiek sudėtinga.

ESPN + paskyros sukūrimas, norint stebėti ESPN internete JK

Tai dalis, kurios dauguma ESPN JK vadovų nemini.

Jei norite žiūrėti ESPN internetu JK, abonementui sukurti reikia amerikietiškos kortelės.

Tai labai apsunkina gyvenimą.

Tačiau „PrivateVPN“ sužinojome, kad dėl tam tikrų priežasčių JK bendrovė „Revolut“ dirba su ESPN, kaip ir su „Hulu“..

Nežinome, ar taip bus ilgalaikėje perspektyvoje, ir niekaip nesusiję su „Revolut“, tačiau žinome, kad šiuo metu „ESPN +“ veikia ir „premium“, ir virtualiosios „Revolut“ kortelės..

Dėl to jums labai lengva žiūrėti ESPN internetu JK, nes norint užregistruoti „PrivateVPN“ sąskaitą užtrunka tik kelias sekundes, o „Revolut“ paskyros sukūrimas taip pat labai greitas..

Nenorite naudoti „Revolut“ žiūrėti ESPN JK?

Jokių problemų, čia yra alternatyvos:

1. Paklauskite to, kas turi amerikiečio išduotą kortelę, ar jis gali sukurti jums sąskaitą arba gali ja pasidalyti su jumis.

2. Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.

3. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.

2 ir 3 veiksmams atlikti prireiks tam tikrų tyrimų internete. Tai gali būti ne taip saugu lažintis ir ne taip greita, kaip naudojant „Revolut“, tačiau bet kokiu atveju, jei norite žiūrėti ESPN internetu JK, turite daugybę galimybių..

Dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš žiūrint ESPN internete JK

ESPN + siūlo daugybę tiesioginio turinio, nesvarbu, ar tai „Premier“ lyga, ar universitetų sportas, ir, tiesą sakant, kur kas daugiau, nei galite sutalpinti kanalų rinkinyje, tačiau trūksta tikrųjų ESPN kanalų..

Ar tai svarbu? Daugeliui ne todėl, kad ESPN + siūlo daug daugiau turinio, nei patys ESPN kanalai, tačiau, atsižvelgiant į tai, jis neteikia visko.

...Bet tai tik 4,99 USD per mėnesį, o išbandę „PrivateVPN“ galite greitai pamatyti, ar ESPN jums tinka, o jei jo nėra, galbūt DAZN bus, jei esate faktiškai prisijungę prie Kanados..

DAZN yra tarsi sporto „Netflix“ ironiška, nors JK įmonė, jos nėra JK. Apie tai galite daug perskaityti mūsų tinklaraštyje.

Yra dar vienas dalykas...

Šis metodas leis jums žiūrėti ESPN internetu JK, bet ne kiekviename įrenginyje.

Kodėl? Kadangi ne visi įrenginiai palaiko VPN paslaugas.

Patinka „Apple TV“, „Chromecast“, „Roku“, PS4, „XBOX ONE“ ir dauguma išmaniųjų televizorių nepalaiko VPN paslaugų..

Ką tu gali padaryti? Galite gauti „Amazon Fire TV Stick“, palaikančią VPN paslaugas, ir prijunkite jį prie savo televizoriaus, kad žiūrėtumėte ESPN internetu JK dideliame ekrane, arba galite įdiegti VPN maršrutizatoriuje, o tai nėra kažkas, ką mes rekomenduojame. Tiesiog dauguma maršrutizatorių nėra pakankamai galingi valdyti VPN ryšius, tačiau tai yra pasirinkimas, jei tikrai norite žiūrėti konkrečiame įrenginyje ir mes apžvelgiame, kaip tai padaryti mūsų svetainėje..

Jei jums viskas gerai, dabar esate pasirengę žiūrėti ESPN internetu JK ir, jei turite kokių nors problemų, būtinai susisiekite su mumis svetainėje, mūsų „Instagram“ tinkle, adresu @Privatevpn_, arba el. Paštu, nurodydami palaikymą @ privatevpn. .com. Patikrinkite ir kitus mūsų vadovus, kad galėtumėte naudotis visomis pramogų ir „PrivateVPN“ galimybėmis.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me