Kaip žiūrėti ESPN + Australijoje (žingsnis po žingsnio)

Kaip žiūrėti ESPN + Australijoje (žingsnis po žingsnio)

Autorius „PrivateVPN“, 2019-09-26 09:43:17, Pramogose


ESPN + yra vienas iš geriausių ir pigiausių variantų žiūrėti tiesioginį sportą internete. 4,99 USD per mėnesį už geriausią futbolą, universitetų sportą, UFC, MLB ir daugelį kitų sporto šakų bei lygų. Klausimas? Kad Australijoje negalite žiūrėti ESPN +. Bent jau ne atlikdami keletą žingsnių, kuriuos aprašome šiame vadove.

Kokie žingsniai? Kalbant apie ESPN +, yra tik 2.

  1. Sukurkite ESPN + sąskaitą su amerikiečių išduota kortele.
  2. Kvailinkite ESPN + galvodami, kad esate JAV.

Panašiai kaip „Hulu“, kuriam priklauso „Disney“, kuriam taip pat priklauso ESPN +, taip pat reikia pakeisti savo programų parduotuvės vietą, kad atsisiųstumėte programą, tačiau ESPN programą galima rasti programų parduotuvėse visame pasaulyje..

Galbūt galvojate, kad dėl pirmo žingsnio Australijoje nebus lengva žiūrėti ESPN + ir tai tikrai nebus taip paprasta, kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje, tačiau už 4,99 USD per mėnesį tai gali būti bet kokiu atveju verta būti, ir mes žingsnis po žingsnio pateiksime jums informaciją apie tai.

Sukurkite ESPN + sąskaitą, kad galėtumėte stebėti ESPN + Australijoje

ESPN + sukčiavimas galvojant, kad esate JAV, yra pirmas žingsnis, kai reikia sukurti ESPN + sąskaitą. Mes apžvelgsime tai kitame žingsnyje.

Padariau tai? Puiku.

Norėdami sukurti ESPN + sąskaitą, kaip jau minėjome, jums reikia amerikiečių išduotos kortelės.

Tačiau tai gali būti ne taip sudėtinga, kaip atrodo.

Pirmiausia išbandykite savo kortelę. Kai kurios kortelės iš kai kurių bankų ar tarnybų išduodamos JAV, net jei negyvenate ten.

Jei tai neveikia, galbūt geriausia yra „Revolut“.

„Revolut“ dėl tam tikrų priežasčių veikia tiek su ESPN +, tiek su „Hulu“ (šiuo metu) ir yra Australijoje kaip beta versija..

Išbandėme ir „premium“ „Revolut“ korteles, ir virtualias korteles, ir jos visos veikė.

Nežinome, ar jis visada veiks, ar jokiu būdu nėra susijęs su „PrivateVPN“ su „Revolut“, tačiau šiuo metu tai yra patikimas metodas, kuris veikia ir greičiausias..

Nenorite naudoti „Revolut“? Čia yra keletas kitų pasiūlymų:

  1. Paklauskite draugo JAV, ar jis gali sukurti jums paskyrą arba jei jie gali pasidalinti savo dabartiniu. Pasiūlykite sumokėti, jei to reikia.
  2. Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.
  3. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.

Alternatyvos gali būti ne tokios greitos ir saugios kaip „Revolut“, tačiau atlikę kai kuriuos „Google“ tyrimus, rasite keletą alternatyvų, kurios veiks kartu su ESPN+.

Stebėkite ESPN + Australijoje, priversdami ESPN galvoti, kad esate JAV

Vienintelis būdas apgauti ESPN + yra iš tikrųjų buvimas JAV.

Tai darote naudodami VPN.

VPT suteikia jums galimybę praktiškai pakeisti savo buvimo vietą, tuo pačiu apsaugant jus internete, keičiant IP ir naudojant šifravimą. Šiuo atveju svarbu tai, kad jie leidžia praktiškai pakeisti savo buvimo vietą.

Išskyrus vien VPN nepakanka.

Turite įsitikinti, kad jūsų naudojama VPN paslauga palaiko ESPN+. Yra šimtai VPT teikėjų ir jie mėgsta reklamuotis, kiek serverių turi. Ir tai protinga. Galų gale, mes mėgstame kiekį. Tačiau, kai kalbame apie pramogas, svarbu ne kiekis. Tai kokybė.

Taip yra todėl, kad tokios platformos kaip ESPN + imasi veiksmų, kad VPN paslaugos neveiktų. Jie turi. Linijoje yra daug pinigų, ir jei jie leidžia kam nors iš JAV žiūrėti ESPN +, kai nemokėjo už teises į šio turinio demonstravimą kur nors kitur, jie sulaužė sutarčių sutartis. Todėl tokios platformos kaip ESPN + imasi veiksmų prieš VPN paslaugas.

„PrivateVPN“ palaiko ir ESPN +, ir „Hulu“ tarp daugelio kitų blokuotų paslaugų Australijoje.

O geriausias dalykas? Galite tai išbandyti patys, nerizikuodami. Tiesiog įveskite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį, ir jums gera eiti 7 dienas, naudojant mūsų nemokamą bandomąją versiją. O, kadangi tai 7 dienų bandymas, galite visiškai pasitikėti, kad ESPN + pradės veikti, o blogiausiu atveju nieko neprarandate..

Ar galite naudoti nemokamą VPN, norėdami žiūrėti ESPN + Australijoje?

Galbūt galvojate ieškoti visiškai nemokamo VPN.

Tokio nėra.

Neatblokuojamos nemokamos VPN paslaugos pramoga. Jie teikia tik pagrindines VPN funkcijas.

Ir net jei jie palaikytų tokias pramogų paslaugas kaip ESPN +, tas ryšys nebūtų pakankamai stiprus srautui, niekada negalvokite apie tiesioginį srautinį perdavimą.

„PrivateVPN“ suprantame, kad ne visi gali išleisti dvigubą skaičių per mėnesį už VPN paslaugą. Mes taip pat suprantame, kad kokybė yra svarbi. Mes sujungėme tiek neįtikėtiną vertę, kuri žmonėms rūpi, tiek palaikymą tikrai svarbiomis paslaugomis.

Ką reikia žinoti apie ESPN + žiūrėjimą Australijoje

ESPN kanalai nepalaikomi ESPN+.

„ESPN +“ suteiks jums platų srautų spektrą, tačiau visų jų nepateiksite, nes nedidelė jų dalis yra išskirtinė ESPN kanalams, kurie nėra ESPN dalis+. Jei norite prieiti prie jų internetu, jums reikia TV prenumeratos, pateiktos kartu su ESPN, ir tai dažniausiai nėra verta to, nes ji kainuos per daug ir yra per sudėtinga..

Turint tai pasakyti, ESPN + turėtų pakakti daugumai, nes iš viso jame siūloma daug daugiau turinio, nei yra ESPN kanaluose, trūksta tam tikro turinio. Ir jei jums neužtenka ESPN +, DAZN yra sporto „Netflix“, o mes anksčiau aptarėme, kaip priversti jį veikti Australijoje..

Prieš išvykstant, jei norite žiūrėti ESPN + Australijoje, turite žinoti dar vieną dalyką...

ESPN + neveiks jūsų „Apple TV“, „Chromecast“, „Roku“, žaidimų konsolių ar išmaniųjų televizorių. Šios platformos tiesiog nepalaiko VPT paslaugų, todėl šis metodas neveiks. Turint tai mintyje, jei jums tikrai reikia žiūrėti ESPN + Australijoje viename iš šių įrenginių, yra būdas tai padaryti ... jei į savo maršrutizatorių įdėsite VPN.

Tai visai nėra idealus metodas ir ne tai, ką mes labai rekomenduojame, tačiau tai yra galimybė, kurią mes aprašome savo svetainėje. Kitu atveju, tiesiog gaukite „Fire TV Stick“ ir prijunkite jį prie savo televizoriaus. Tai prieinama kaina ir palaiko tokias VPN paslaugas, kaip „PrivateVPN“.

Štai kaip žiūrėti ESPN + Australijoje

Žiūrėti ESPN + Australijoje yra šiek tiek paprasčiau nei patinka Hulu ar DAZN, bet ne taip paprasta, kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje..

PrivatusVPN? Tai leis jums žiūrėti juos visus ir dar daugybę kitų, kuriuos apžvelgsime savo tinklaraštyje. Išbandykite patys naudodamiesi mūsų 7 dienų bandymu be rizikos.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me