Kaip žiūrėti DAZN JK (visuose įrenginiuose)

Kaip žiūrėti DAZN JK (visuose įrenginiuose)

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-08-24 23:05:29, Pramogose


Ar norite sužinoti, kaip žiūrėti DAZN JK? Žinoma, jūs darote, DAZN yra tarsi tiesioginių sporto šakų „Netflix“, kur galite žiūrėti bet ką, pradedant MLS ir baigiant Čempionų lyga.

Tiesą sakant, DAZN ir „Netflix“ / „Hulu“ pašalina poreikį užsisakyti televiziją, jei sportuojate ir turite TV laidas. & filmus, galite žiūrėti bet ką, kur tik norite, kada norite. Puikus gyvenimas, ne?

Yra tik viena problema. DAZN veikia tik Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Kanadoje ir Japonijoje. Nors ji buvo įkurta JK ... ji neveikia JK, todėl jūs čia ieškote, kaip žiūrėti DAZN JK visuose įrenginiuose.

Laimei, yra būdas ir mes juo pasidalysime šiandien.

Kas yra nuostabu apie DAZN, kas priverstų jus žinoti, kaip žiūrėti DAZN JK?

Televizijos teikėjas gali pateikti jums keletą sporto kanalų, tačiau nė vienas iš šių kanalų nepateiks kiekvieno norimo žiūrėti sporto renginio..

Norite pamatyti „Torres“, „Iniesta“ ir „Podolski“ žaidimus Japonijoje? Ne daugelyje kanalų. DAZN? Tai leidžia stebėti ne tik aukščiausią lygą, bet ir antrąją bei trečiąją lygas.

DAZN yra platforma, leidžianti dabar žiūrėti bet kurią norimą sporto šaką, o ne būti selektyvi dėl riboto TV teikėjo pasirinkimo, kuris jums papildomai apmokestina paketą, kuriame yra daugiau sporto kanalų..

Ronaldo, kuris vos prieš kelias dienas pasirašė su DAZN kaip savo ambasadoriumi, pareiškė: „Pasaulis keičiasi ir dėl naujoviško požiūrio DAZN panaikina kliūtis sporto gerbėjams“.

Ir tiesa, kad DAZN pašalina problemas.

Kaip žiūrėti DAZN JK 2018 m?

Dėl teisių viskas patenka į jūsų vietą dienos pabaigoje. DAZN neturi teisių žaisti sportų, kuriuos turi visur, ir kol jie to nepadarys, jie negalės išsiplėsti į panašius JK gyvenimus, kuriuose jie jau gyvena ... ir stengtis padėti kitoms šalims žiūrėti DAZN..

Norėdami žiūrėti DAZN JK, turite būti už JK ribų ir vienoje iš šalių, kurias palaiko DAZN. Jums reikia ieškoti Kanadoje, Italijoje, Austrijoje arba Vokietijoje.

Ar ketini ten skristi? Ne. Nesijaudink dėl to.

Bet jums reikia DAZN, kad galvotumėte, jog nesate JK, jei norite tai žiūrėti.

Kaip įtikinate DAZN, kad esate ne JK, bet vienoje iš darbo šalių? Naudodamiesi VPN.

VPN yra virtualus privatus tinklas.

Tai leidžia praktiškai būti kitoje šalyje.

Bet...

Jei norite žiūrėti DAZN JK, jums reikia tinkamo VPN, kitaip jis neveiks. Nepakanka prisijungti prie serverio Kanadoje. Jūs tiesiog gausite šią žinutę...

Turite prisijungti prie serverio šalyje, kurioje palaikoma DAZN, bet taip pat turite prisijungti prie serverio, kuris veikia su DAZN. Ir jų nėra daug. DAZN labai stengiasi užkirsti kelią VPN naudojimui ir, kaip ir „Hulu“, jie beveik turi, nes jų teisės transliuoti turinį yra apribotos keliose šalyse.

„PrivateVPN“ palaiko DAZN. Prisiregistruojate atlikti mūsų 30 sekundžių procesą, kurį gana lengva atlikti. Ir tada, gerai, atsisiuntę mūsų klientą, kurį galite atsisiųsti iš panašių „Amazon Fire TV Stick“, „Android“, „iOS“, „Windows“ ir „Mac“, prisijunkite prie mūsų serverio ir žiūrėkite DAZN JK..

Bet, žinoma, ne mūsų serveriai veikia su DAZN. Dauguma paslaugų net nepalaiko DAZN. Mes darome. Tik ne kiekviename serveryje.

Turite prisijungti prie mūsų serverio „Kanada - Toronto 2“.

Tai padarę, gerai, atsiprašome visų kitų, gyvenančių su jumis, nes jūs visą laiką būsite neprieinami.

Programos gavimas jūsų įrenginyje yra papildomas žingsnis, nors tai dar nėra problema kompiuterio svetainėje, ji gali būti jūsų mobiliajame įrenginyje.

Vis dėlto jūs negalėsite 2018 m. Žiūrėti „DAZN“ iš JK „Chromecast“

DAZN 2018 m. Nedirbs už JK „Chromcast as“ net jei „Chromecast“ sukūrė „Google“, jis nepalaiko „Android“ programų diegimo, tai reiškia, kad negalite įdiegti VPN ir kad „Chromecast“ nematys jūsų kaip asmens Kanadoje ir neleis jums naudotis paslauga.

Štai kodėl turėtumėte pereiti į „Amazon Fire TV Stick“.

Kaip žiūrėti DAZN JK „Amazon Fire TV Stick“

Šiuo metu vienintelis dalykas, neleidžiantis jums žiūrėti DAZN JK „Amazon Fire TV“ laikmenoje, yra tai, kad „Fire TV Stick“ nėra DAZN programos..

Ir atvirai kalbant, čia geriausias pasirinkimas būtų prisijungti prie Vokietijos „Amazon“, nes tam, kad programa būtų jums prieinama, kad galėtumėte žiūrėti DAZN JK „Amazon Fire TV Stick“, jūsų „Amazon Appstore“ turi būti vienoje iš šalių, kur „Amazon“ turi specialiai skirtą „Appstore“.

 • Norėdami jį nustatyti, turite eiti į savo „Amazon“ nustatymus savo interneto naršyklėje paspausdami Jūsų sąskaita ir eikite į Tvarkyti savo turinį ir įrenginius.
 • Tada turite paspausti Nuostatos kur pamatysite dabartinį savo regioną kartu su a Keisti mygtuką šalia jo.
 • Paspauskite ir keiskite į Vokietiją.
 • Ten reikia nurodyti vokišką adresą. Užuot tai padarę, ieškokite „vokiečių adresų generatoriaus“ „Google“. Tai padės sutaupyti daug laiko, nes reikės pateikti teisingą adresą.
 • Atlikę šį veiksmą, įjungę jį turėsite iš naujo užregistruoti savo įrenginį, tačiau pamatysite DAZN programą.
 • Po to atsisiųskite „PrivateVPN“ programą „Amazon Appstore“ ir prisijunkite prie mūsų „Toronto 2“ serverio.

Štai kaip jūs žiūrite DAZN JK „Amazon Fire TV Stick“.

Kaip žiūrėti DAZN JK „Android“

„Android“ galite ieškoti „DAZN.apk“ „Google“, jei esate per daug tingus, kad galėtumėte pereiti šį procesą ir įdiegti programą su turimomis kūrėjo parinktimis. Bet tai nėra saugus metodas, nes programa gali būti pažeista.

 • Jei norite pakeisti „Google Play“ parduotuvės šalį, turite apsilankyti mokėjimai.google.com ir spustelėkite Nustatymai.
 • Ten paspauskite Šalis skirtuką ir paspauskite tęsti.
 • Pasirinkite Vokietija kaip šalį ir „Google“ paieškokite „vokiečių adresų generatoriaus“ ir nurodykite tą adresą.
 • Tai sutaupys jūsų laiką, nes bus galiojanti. Pateikite tai ir galiausiai įsigykite Nustatymai jūsų įrenginyje ir po jo Programos kur reikia rasti „Google Play“ parduotuvė ir paspauskite Priverstinis sustojimas po to spausti Sandėliavimas ir spustelėję mygtuką didžiosiomis raidėmis, kuriame nurodoma IŠVALYTI DUOMENIS.

Pakartokite paskutinį veiksmą keletą kartų, jei DAZN nerodomas, ir po to atsisiųskite „PrivateVPN“ ir prisijunkite prie „Toronto 2“ serverio. Štai taip žiūrite DAZN JK „Android“..

Kaip žiūrėti DAZN JK „iOS“ įrenginiuose

„Apple“ įrenginiuose tai padaryti yra daug lengviau nei „Android“ įrenginiuose, išskyrus tai, kad turite būti atsargūs, nes bandydami kopijuoti tik besikeičiančias vietas, pvz., „Android“, atsikratysite visų programų, kurias kada nors turėjote.

 • Pirmasis „DAZN“ JK stebėjimo „iOS“ įrenginiuose žingsnis yra atsijungimas nuo dabartinės „iCloud“ paskyros.
 • Antra, eik į Nustatymai sekė „iCloud“ kur bus mygtukas, susijęs su naujo „Apple ID“ sudarymu.
 • Padaryk, bet su vokišku adresu.
 • Dar kartą turite ieškoti „vokiečių adresų generatoriaus“ „Google“ ir pateikti Vokietijos adresą.
 • Po to DAZN galėsite rasti „Apple App Store“, net jei esate JK.

Po to liko tik įdiegti „PrivateVPN“ ir prisijungti prie mūsų „Toronto 2“ serverių.

Žinoma, jei norite grįžti į JK, kad vėliau atsiųstumėte išskirtines JK programas, tiesiog prisijunkite prie savo kitos paskyros.

Nustokite būti nelegalūs žiūrėdami prastą kokybę - žiūrėkite DAZN JK

Nėra taip, kad visi yra godūs ir nenori mokėti. Tai, kad dauguma dalykų, kuriuos žmonės nori žiūrėti, nėra prieinami ir vienintelė vieta, kur jie gali rasti, kad turinys yra internete ir yra prastos kokybės.

Jei JK naudodamiesi „PrivateVPN“ galite pasiekti DAZN, galite kokybiškai ir legaliai žiūrėti visus jums patinkančius sporto renginius..

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me