Kaip žiūrėti DAZN JAV visuose įrenginiuose (2019 m.)

Kaip žiūrėti DAZN JAV visuose įrenginiuose (2019 m.)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-05-10 17:07:01 Pramogose


Ar norite žiūrėti DAZN JAV? Neretai reikia ieškoti, kaip žiūrėti tam tikrą platformą JAV, ar ne? JAV siūlo prieigą prie populiariausių transliacijos platformų planetoje, kiek tai susiję su filmais ir vaizdo įrašais, tačiau nepavyksta, kai kalbama apie sportą. Žinoma, DAZN teoriškai palaikomas JAV, bet tai nėra tinkamas DAZN. Su „American DAZN“ jūs gaunate tik kovos renginius, kurie yra puiku, jei mėgstate žiūrėti kovas, tačiau labai riboti, palyginti su Kanados ar Italijos DAZN.

O kas, jei galėtumėte patekti į Amerikos, Kanados ir Italijos DAZN, atjungdami beveik visus svarbiausius planetos sporto renginius? Nesvarbu, ar norite žiūrėti, kaip „Liverpool“ grįžta iš 3: 0, ir laimėti 4: 0 kitose rungtynėse, palyginti su puikiąja „Barcelona“, ar norite žiūrėti šiek tiek MLB. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip žiūrėti DAZN JAV visuose įrenginiuose 2019 m.

Kaip jūs žiūrite DAZN JAV visuose įrenginiuose?

Šis procesas jums bus daug lengvesnis nei daugumai žmonių, nes JAV DAZN palaikomas.

Jei gyvenate mėgstamose JK vietose, turite rasti būdą, kaip gauti amerikietišką, kanadietišką ar itališką kortelę. Kadangi jūs jau gyvenate JAV, jau turite amerikietišką kortelę, leidžiančią lengvai registruotis.

Tačiau jei neturite amerikietiškos kortelės, būtinai perskaitykite mūsų vadovą apie tai, kaip žiūrėti DAZN Europoje ar Australijoje, ji taikoma visoje planetoje.

Užsiregistravę galėsite žiūrėti „DAZN“ JAV visuose įrenginiuose, tačiau tai tik kovos renginiai. Jei norite išnaudoti visas „DAZN“ galimybes, kad galėtumėte žiūrėti geriausias pasaulio lygas, tęskite skaitymą.

Kaip žiūrėti DAZN JAV (daugiau nei kovos renginiai)

Jei norite žiūrėti DAZN JAV dėl priežasties, kad žmonėms tai patinka visoje planetoje, tai yra DA2N kvailinimo vaidmuo.

Ir jūs tai darote naudodami VPN.

Jei norite žiūrėti Čempionų lygą ir visa tai, kas DAZN yra naudinga JAV, turite naudoti VPN, kad pakeistumėte savo vietą.

Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip naudotis bet kuria ten teikiama paslauga.

Jei kada bandėte atblokuoti platformą, nesvarbu, ar tai „Netflix“, ar „BBC iPlayer“, tada žinote, kad tai nėra taip paprasta, kaip tiesiog prisijungti prie reikiamos šalies per VPN, nes tokios paslaugos kaip DAZN imasi priemonių, kad žmonės negalėtų naudotis VPN paslaugomis.

Ne todėl, kad jie yra protingi žmonės ir nenori, kad žiūrėtumėte DAZN JAV, jei tik galite, kad galite tai žiūrėti Kanadoje, bet todėl, kad DAZN neturi teisės parodyti jums, kas patinka Čempionų lygai JAV. Teisių trūkumo priežastis dažniausiai priklauso nuo to, kas patinka ESPN ir kitiems, turintiems išimtines teises tam tikroms lygoms, todėl DAZN mėgėjams neįmanoma įsigyti teisių į tam tikrą turinį.. DAZN neleidžia VPN tarnyboms veikti, todėl jai nekilo problemų.

Tačiau viena iš nedaugelio paslaugų, veikiančių su DAZN, yra „PrivateVPN“. Jums buvo įdomu, kaip žiūrėti DAZN JAV visuose įrenginiuose. Tai gana paprasta. Turite prisijungti prie dešiniojo DAZN serverio, ir viskas. Kai turėsite amerikietišką sąskaitą, galėsite pereiti iš vienos šalies tiesiog prisijungę prie kito DAZN serverio. Ir tai leidžia jums mėgautis DAZN JAV, kaip turėtų būti mėgaujamasi. Kovinis sportas yra šaunus, tačiau daugelis iš mūsų nori ir kitų sporto šakų.

Ar iš tikrųjų įmanoma žiūrėti DAZN JAV visuose įrenginiuose 2019 m?

Jei atsižvelgsite į pagrindines platformas, tokias kaip „Android“, „iOS“ ir, žinoma, į stalinius įrenginius, tada taip, DAZN galite žiūrėti JAV visuose įrenginiuose.

Tačiau situacija tampa kur kas sudėtingesnė, kai norite žiūrėti per televizorių. Nebent turite „Android TV“ arba „Amazon Fire TV“ serijos įrenginius.

Taip yra todėl, kad nei „Apple TV“, nei „Chromecast“ nepalaiko VPT paslaugų. Pats „PrivateVPN“ yra vienas iš nedaugelio „Fire TV“ „Amazon“ parduotuvėje, tačiau mėgstami „Apple TV“ ar „Chromecast“ nepalaiko jokių VPN paslaugų, todėl jums neįmanoma žiūrėti DAZN JAV, jei jums priklauso kuri nors iš šių.

Mūsų patarimas? Tereikia įsigyti „Fire Fire Stick“. Tai daug pigiau nei „Apple TV“ ir leis žiūrėti DAZN JAV dideliame ekrane.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me