Kaip žiūrėti DAZN „iPhone“ nepaisant jūsų buvimo vietos

Kaip žiūrėti DAZN „iPhone“ nepaisant jūsų buvimo vietos

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-02-14 09:24:27, pramogose


DAZN. Gyvo sporto „Netflix“. Neįtikėtina vertė. Taip pat labai ribotas, atsižvelgiant į regionus. Štai kodėl jūs ieškote, kaip žiūrėti DAZN „iPhone“, nepaisant jūsų buvimo vietos. Mes esame čia, kad padėtume jums tai padaryti, nes šalims, kurios nepalaiko DAZN, to dažniausiai reikia, nes šiose šalyse tiesioginio sporto žiūrėjimo alternatyvos yra gana menkos.

Ar norite sužinoti įdomų faktą? DAZN yra kilęs iš JK, tačiau JK jis nepalaikomas. Tai reiškia, kad vienintelė galimybė JK be šio pranešimo yra įsigyti TV prenumeratą. Neįkainojama TV prenumerata. Galimybė žiūrėti kai kuriuos norimus sporto renginius. Praėjusį kartą, kai rašėme įrašą apie DAZN, apskaičiavome, kad už 2 mėnesio TV prenumeratą mokėsite už pirmus DAZN metus. Nors DAZN taip pat suteikia daug daugiau pasirinkimo galimybių.

Tiesą sakant, priversti DAZN žiūrėti sportą yra protingas pasirinkimas, nesvarbu, kur gyvenate. Net ir tai, kad tai yra viena sunkiausių platformų, nes ji veikia tik keliose šalyse. Bet mes jums padėsime tai atlikti kuo paprasčiau, nes verta sutaupyti pinigų, o verta žiūrėti turinį, kurį norite žiūrėti,.

Tai, ko reikia, kad galėtumėte žiūrėti „DAZN“ „iPhone“, neatsižvelgiant į jūsų buvimo vietą?

Norint žiūrėti DAZN „iPhone“, reikia atlikti 3 pagrindinius veiksmus.

  1. Pirmiausia turite susikurti DAZN sąskaitą. Jei jums pasisekė, kad turite, galite praleisti tą dalį. Jei neturite, tai yra pats sunkiausias dalykas bandant žiūrėti DAZN „iPhone“, neatsižvelgiant į jūsų vietą.
  2. Turite apgauti DAZN galvodami, kad esate palaikomoje DAZN vietoje.
  3. Savo „iPhone“ turite atsisiųsti DAZN tai nėra per sunku, bet taip pat nėra taip lengva, kaip atsisiųsti bet kurią kitą programą.

Tai yra 3 pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia atlikti, jei norite žiūrėti DAZN „iPhone“, nepaisant jūsų buvimo vietos. Dabar pažiūrėkime, kaip tai padaryti, kad galėtumėte lengvai žiūrėti DAZN naudodami „iPhone“, nepaisant jūsų buvimo vietos.

Sukurkite DAZN sąskaitą, kad galėtumėte žiūrėti DAZN „iPhone“, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos

Sukurti DAZN sąskaitą nėra sunku. Atmetus faktą, kurį turite pareikšti, kad esate Kanadoje, tai yra tarsi prisiregistruoti bet kurioje kitoje platformoje. Problema yra prisiregistruoti reikalingi įrankiai.

Šiuo metu, kad galėtumėte žiūrėti DAZN „iPhone“, nepaisant jūsų buvimo vietos, turite pabandyti pasiekti Kanados DAZN, kad šis metodas veiktų. Dėl to, norint prisijungti prie DAZN, reikia turėti Kanados kortelę.

Priešingu atveju negalėsite prisiregistruoti.

Čia yra keletas mūsų pasiūlymų, kaip gauti Kanados kortelę, kad galėtumėte registruotis:

  • Paklauskite draugo, kuris turi „Candian“ išduotą kortelę, ar jis gali sudaryti sąskaitą už jus. Sumokėkite jiems, jei reikia, arba pasiūlykite pasidalinti.
  • Pirkite iš anksto apmokėtą Kanados kortelę. Tam gali reikėti laukti. Nepamirškite, kad tam reikia pinigų.
  • Gaukite virtualią kortelę, išduotą Kanadoje. Tikriausiai greičiausias metodas, tačiau su mažesne tikimybe pasisekti.
  • Pasiūlykite asmeniui, turinčiam DAZN, „paslaugos už paslaugą“ mainų centrą, kuriame jūs nurodysite informaciją apie savo „Netflix“ ar kitas paslaugas, o jie pateiks jums informaciją apie DAZN..

Reikalas tas, kad jūs negalėsite susikurti DAZN sąskaitos, kol nesuklysite DAZN manydami, kad esate palaikomoje vietoje, šiuo atveju, Kanadoje..

Kaip suklaidinti DAZN galvojant, kad esate palaikomame regione, kad galėtumėte žiūrėti DAZN „iPhone“, nepaisant jūsų buvimo vietos

Registracija yra sunkiausia DAZN gavimo dalis, tačiau iš tikrųjų tai yra DAZN kvailinimas..

Apskritai, nėra taip sunku sukčiauti paslaugą, kad galvoji, kad esi kažkur, kur nesi, nes viskas, ko tau reikia, yra VPT, po kurio daromi keli paprasti paspaudimai.

Tačiau sportas, brangios teisės į sportą, o teisių turėtojai nenori, kad kas nors JK naudotųsi DAZN, kad galėtų žiūrėti „Premier“ ar Čempionų lygą. Pavyzdžiui, „BT Sports“ sumokėjo daugiau nei milijardą teisių į Čempionų lygą. Tai daug pinigų. Štai kodėl DAZN turi užkirsti kelią klientams naudotis savo paslaugomis šalyse, kuriose jų paslauga nepalaikoma, nes tai daro didžiulis kitų įmonių spaudimas tai daryti..

Taigi DAZN veikia tik su labai ribotu skaičiumi VPN paslaugų, tokių kaip „PrivateVPN“, kuri taip pat yra geriausia palaikoma paslauga, kiek „Netflix“ teikia palaikymą daugelyje „Netflix“ regionų rinkoje, kaip išbandė „Comparitech“..

Pirmiausia turite prisiregistruoti gauti „PrivateVPN“, o po to atsisiųsti iš „App Store“ ir prisijungti prie vieno iš mūsų turimų Kanados serverių. Ne visi jie veikia, tačiau greitai išbandę ir suklydę išsiaiškinsite tinkamą serverį. Tai leis jums prisijungti prie svetainės, kad galėtumėte registruotis, bet taip pat žiūrėti DAZN „iPhone“..

DAZN įdiegimas „iPhone“ įrenginyje, kad būtų galima žiūrėti DAZN „iPhone“ įrenginyje, neatsižvelgiant į jūsų buvimo vietą

Jūs turite sąskaitą. Jūs turite įrankį apgauti DAZN. Paskutinis „DAZN“ „iPhone“ žiūrėjimo žingsnis, neatsižvelgiant į jūsų vietą, yra jo įdiegimas.

Ne per lengva. Ne per sunku. Tiesiog reikia žinoti, ką daryti.

Norėdami įdiegti DAZN, turite persijungti į „Canadian App Store“.

  • Norėdami prisijungti prie kanadietiškos „App Store“ versijos, turite: atsijunkite nuo „iCloud“ paskyros.
  • Po atsijungimo reikia sukurkite naują sąskaitą, kai jūsų buvimo vieta yra Kanadoje.
  • Galiausiai atsisiųskite DAZN ir, žinoma, „PrivateVPN“ kurią galima atsisiųsti iš bet kurios vietos, ir po to nedvejodami vėl prisijungkite prie savo senosios paskyros.

Priežastis, kodėl jūs negalite tiesiog pakeisti paskyros regionų, yra ta, kad jei tai padarysite, prarasite viską, ką turite. Štai kodėl labai svarbu sukurti naują sąskaitą.

Štai kaip „DAZN“ galite žiūrėti „iPhone“, nepaisant jūsų buvimo vietos

Tai nėra paprasta, bet taip pat ne taip sunku.

Su sąlyga, kad žinote veiksmus, kuriais ką tik pasidalinome.

Ir jei norite sužinoti, kaip nustatyti „DAZN“ „Android“ ar kituose įrenginiuose, mes sukūrėme vadovą, kaip nustatyti „DAZN“ bet kuriame JK įrenginyje, kuris veikia ir visame pasaulyje..

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me