Kaip žiūrėti DAZN Europoje visuose įrenginiuose

Kaip žiūrėti DAZN Europoje visuose įrenginiuose

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-10-16 09:53:15, pramogose


Sportas yra gražus, o taip pat ir DAZN. Galimybė žiūrėti tiesiogines sporto šakas, kurių iš tikrųjų norite, užuot permokėję už prenumeratas, kurios nerodo jūsų mėgstamiausios komandos, nes nėra pakankamai geros, gerai, puiku. Jei jūs gyvenate tokiose vietose kaip Kanada. Tačiau dauguma Europos žmonių negali žiūrėti DAZN. Taigi kyla klausimas, kaip DAZN Europoje žiūrėti visuose įrenginiuose.

Priklausomai nuo jūsų įrenginio, veiksmai skirsis, tačiau bet kuriuo atveju galite DAZN žiūrėti Europoje visuose įrenginiuose, nebent naudojate „Chromecast“, kuris nepalaiko šio metodo..

Norėdami žiūrėti DAZN Europoje, pirmiausia turite susikurti DAZN sąskaitą

Tai nėra lengva!

Žr., DAZN, kaip ir „Hulu“, žmonėms apsunkina sąskaitos sudarymą. Ir jei negalite susikurti paskyros, negalite naudoti DAZN. Kiti žingsniai, palyginti su tuo, yra gana lengvi.

Norėdami žiūrėti DAZN Europoje, jums reikia Kanados kortelės. Vėliau tai gali būti tik vokiška arba itališka kortelė, apie kurią kalbėsime vėliau, tačiau šiuo metu, kad tai veiktų, jums reikės Kanados kortelės..

Tai nebūtinai turi būti iš banko. Įsigykite iš anksto apmokėtą kortelę, ir ji turėtų veikti. Kanadiečiai yra puikūs žmonės. Tiesiog paprašykite kažkieno padėti. Arba galite išbandyti naudodami virtualią kortelę. Bet kuriuo atveju jums reikia Kanados kortelės.

Kai tik turite, susikurkite sąskaitą. Mums nereikia paaiškinti, kaip tai padaryti?

Išskyrus tai, kad negalėsite susikurti paskyros, kol nepateiksite to, ką paminėsime kitame žingsnyje, nes DAZN jums pasakys, kad jos nėra jūsų šalyje.

Norėdami žiūrėti DAZN Europoje, turite priversti galvoti, kad esate palaikomoje šalyje

Sporto transliacija yra didžiulė rinka, ir gerai, pasaulyje, kuriame „BT“ sumokėjo daugiau nei milijardą už Čempionų lygos teises JK, jei „BT“ žinojo, kad žmonės gali žiūrėti Čempionų lygą su DAZN JK, gerai, tai nesibaigtų gerai. Štai kodėl DAZN blokuoja jų paslaugas žmonėms, nepalaikomuose regionuose.

Bet jei jums pavyks būti neužblokuotame regione, DAZN veiks. O VPN yra tai, kaip jūs įtraukiate save į neužblokuotą regioną. Jums tereikia prisijungti prie serverio Kanadoje, o strėlės, DAZN veiks.

Išskyrus DAZN yra viena iš labiausiai VPN nepalaikomų platformų. Ypač sunku rasti veikiantį VPN su DAZN. Kanados serveriai nėra tokie populiarūs, kokie jie yra.

„PrivateVPN“? Tai yra vienas iš nedaugelio VPN serverių, palaikančių DAZN.

Kai kurie kiti „PrivateVPN“ pranašumai? Veikiantys „Amazon Prime“ serveriai ir patys „Netflix“ regionai VPN. Kalbant apie VPN, „PrivateVPN“ yra visas pramogų paketas.

Mes minėjome, kad jums reikės ką nors pritaikyti norint registruotis paskutiniame žingsnyje, ir tai yra VPT.

O ką jau kalbėti apie DAZN programų įdiegimą, kad DAZN Europoje būtų galima žiūrėti visuose įrenginiuose?

Kaip žiūrėti DAZN Europoje „Amazon Fire TV Stick / Cube“

Kai turėsite DAZN abonementą ir „PrivateVPN“, įdiegtą „Fire TV Stick“ / „Cube“, kurį galėsite padaryti ieškodami jo, kaip ir bet kurios kitos programos, turite įdiegti „DAZN“ programą..

Tai yra problemiška, kadangi „Amazon“ turi tam tikrą skaičių „Amazon Appstore“, be to, Kanadoje tokio nėra, o tai reiškia, kad sunku atsisiųsti DAZN..

Norėdami atsisiųsti DAZN ir žiūrėti DAZN Europoje naudodamiesi „Amazon Fire TV Stick / Cube“, turite pakeisti savo buvimo vietą Vokietijoje., kur DAZN palaikomas, bet kur „PrivateVPN“ dar neturi veikiančio DAZN serverio. Tai nieko nepadarys, nes jums tiesiog reikia programos.

  • Norėdami pakeisti savo buvimo vietą Vokietijoje, pirmiausia turite apsilankyti „Amazon“ svetainėje. Darant prielaidą, kad turite JK parduotuvę, turėtumėte pamatyti Jūsų sąskaita skirtukas. Jei esate prisijungę prie kitos parduotuvės, tai gali atrodyti šiek tiek kitaip.
  • Bet kuriuo atveju spustelėkite tai, kas yra aplink jūsų vardą, tada paspauskite Turinys & Įrenginiai kur turėsite atnaujinti savo adresą, kad būtų Vokietijoje.
  • Kol atsisiųsite DAZN, taip pat turėsite išimti mokėjimo korteles iš kitų regionų. Priešingu atveju gali kilti problemų atsisiunčiant DAZN programą. Ir, deja, tiesiogiai iš interneto naršyklės negalite žiūrėti DAZN Europoje ar kur kitur, „Fire TV Stick“.
  • Po to, kai jūs tai padarysite, turite gilintis Nustatymai „Fire Fire Stick“ / „Cube“ ir po to Mano sąskaita ir iki Išregistruoti. Laukę keleto akimirkų, vėl turėsite pateikti „Amazon“ informaciją, tačiau galėsite pamatyti DAZN programą.

Kaip žiūrėti DAZN Europoje „iOS“ įrenginiuose

Turite tą naują „iPhone XS“? Nesvarbu. DAZN galite žiūrėti visuose „iOS“ įrenginiuose.

Be abejo, turite turėti DAZN ir „PrivateVPN“ paskyras, bet taip pat turite perjungti „Apple App Store“ parduotuvę..

Tokiu atveju jūs turite jį pakeisti, kad būtų Kanadoje.

Bet sukurkite naują sąskaitą. Jei pakeisite parduotuvės vietą dabartinėje sąskaitoje, viską prarasite. Nesijaudinkite, po to galite pereiti prie kitos savo paskyros,.

Žinoma, norėdami sukurti naują paskyrą, pirmiausia atsijunkite nuo dabartinės „iCloud“ paskyros ir eikite į „iCloud“ skirtuką „Nustatymuose“, kur pamatysite mygtuką apie naujos paskyros sudarymą. Jūs tai darėte anksčiau. Jūs žinote, kaip tai padaryti. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų adresas yra Kanadoje. Tam galite naudoti adresų generatorių „Google“.

Kai turėsite sąskaitą, atsisiųskite DAZN ir galėsite žiūrėti DAZN Europoje!

Kaip žiūrėti DAZN Europoje naudojant „Android“

Jei norite žiūrėti DAZN Europoje naudodami „Android“, turėdami DAZN sąskaitą ir naudodami „PrivateVPN“, jums tereikia pakeisti savo parduotuvės vietą.

Eiti į mokėjimai.google.com ir spustelėkite Nustatymai sekė Šalis skirtukas. Pasirinkite Kanadą ir nurodykite adresą Kanadoje. Pateikite ir eikite į Nustatymai jūsų įrenginyje ir po jo Programos kur reikia rasti „Google Play“ parduotuvė ir paspauskite Priverstinis sustojimas.

Kol dar Nustatymai eiti į Sandėliavimas ir spustelėkite mygtuką didžiosiomis raidėmis, kuriame nurodoma IŠVALYTI DUOMENIS.

Tai turėtų padaryti „DAZN“ prieinamą, o jei ne, galėsite žaisti išvalydami duomenis ir paspausdami „Force Stop“.

Stebėkite DAZN Europoje visuose įrenginiuose

Stebėti DAZN Europoje visuose įrenginiuose nėra sunku, kaip ir JAV. Jei turite tinkamus įrankius ir informaciją priešais jus. Šiame įraše yra visa jums reikalinga informacija.

Ir jei jums vis tiek reikia pagalbos, susisiekite su mūsų klientų apdovanojimais ir mes jums padėsime.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me